Skocz do zawartości

Metal Slug Anthology


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 02 maja 2007 - 20:34

Gość__*
  • Goście
Zwądpiłem w dobra składankę na ps2 ale się wreście my fani 2D doczekalismy.

Co sądziciem jakie sa wasze wrażenia i w która cześć najwiecej gracie?
  • 0

#2 Shinigami Napisany 02 maja 2007 - 20:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Dla mnie ta składanka to to, co napisał Gul - Eldorado :hurra: Nie omieszkam kupić jeśli tylko znajde w sklepie :)

Które części najwięcej katowałem pytasz? Na PSXa wyszły tylko jedynka i X, więc to właśnie te. Z naciskiem na X, którego (tu lans) udało mi się przejść na jednym życiu 8) Jeśli miałbym wybrać swoją ulubioną część, to stawiam na MS3 ;)
  • 0

#3 Gość__* Napisany 02 maja 2007 - 20:42

Gość__*
  • Goście
mnie udało się kupić na PSP na allegro. Cód ze to dostałem ale fakt jest faktem. Powiem szczeże że szósta część zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. ale trójka najlepsza.
Co do jedynki to miałem na saturnie, łezka mi sie kręci jak szukałem dodatkowego 1Ram i po 3 miesiącach szukania kupiłem to były lata 99 wiec ciezko było. Ale grało sie w to dniami i nocami, ta gra ma POWER.
  • 0

#4 cwany-lis Napisany 03 maja 2007 - 10:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
a ta antologia będzie chociaż w PAL-u ? mam sentyment do tej serii - jak byłem mały wydałem aż 5 złotych [majątek dla młokosa] na automat - ciężko było :ninja:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 16:30

Gość__*
  • Goście
Jak czytałem recenzję w N+ to bardzo napaliłem się na tę składankę, ale będzie niezwykle ciężko dostać ją w swoje ręce. Na dzień dzisiejszy na Allegro nie ma ani jednej sztuki.
Cała seria choć do trudnych nie należy to ma wspaniały klimat, szczególnie jeśli gramy z partnerem :)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 20:15

Gość__*
  • Goście
Gra jest w PALU i mozna ja było kupic ostatnio w ultimie
  • 0

#7 f5k Napisany 09 czerwca 2007 - 22:59

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Gra jest w PALU i mozna ja było kupic ostatnio w ultimie

Ale tu chodzi o wersje na PS2 a nie na PSP.
Gra miała sie ukazać w Europie w Maju tego roku ale mamy już Czerwiec a tu w żadnym sklepie w Europie jej nie ma, cóż ja cierpliwie czekam.
  • 0

#8 onikage7 Napisany 27 sierpnia 2007 - 22:56

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
Dla zainteresowanych, ostatnio natknąłem się na wersję na ps2 na allegro i w chyba całkiem przystępnej cenie(coś koło 100). Gdyby nie fakt, że skończyłem ją na psp, kupiłbym na pewno. Bo warto, gierka świetna imo. Niewiele grałem w życiu na automatach, ale w to akurat mi się zdażyło i frajdę miałem straszną. Grając na psp było dokładnie tak samo. Metal slug to klasa sama w sobie, a wersja anthology to wszystkie 7 części na jednej płytce. Nic tylko brać i grać.
  • 0

#9 f5k Napisany 10 stycznia 2008 - 15:29

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Nareszcie mam tą gre w PALu na PS2. Niby było ją ciężko dostać w Polsce, na allegro tej gry nie ma, ale wystarczy wpisać w google "metal slug anthology ps2 sklep" i wyskoczy nam sklep Namax który jako jedyny w Polsce ma tą grę w PALu na PS2, gra kosztuje 99zł. Dla fanów Metal Sluga zakup obowiązkowy :^^:
  • 0

#10 Shinigami Napisany 10 stycznia 2008 - 15:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
W Namaxie? Za stówe? OMG, czemu nie wyczaiłem tej gry tam? o_O
  • 0

#11 f5k Napisany 10 stycznia 2008 - 15:39

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

W Namaxie? Za stówe? OMG, czemu nie wyczaiłem tej gry tam? o_O

Czyli kupujesz MS:A? :^^: :hmmm:
  • 0

#12 Shinigami Napisany 10 stycznia 2008 - 15:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Watpie bym nie kupil :)
  • 0

#13 AdamekPL Napisany 10 stycznia 2008 - 20:29

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Bardzo kusząca propozycja. Uwielbiam tą serię, a to świetna okazja, aby wszystkie części sprawdzić.
  • 0

#14 onikage7 Napisany 10 stycznia 2008 - 20:29

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
Wyczaiłem aukcję na allegro. Niby u "konkurencji" ;) ale i tak warto w takiej cenie. http://www.allegro.p... ... _k_ce.html
  • 0

#15 Shinigami Napisany 11 stycznia 2008 - 11:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Zamówiłem :) Tylko zdziwiło mnie to, że nie podali mi wliczonej ceny pobrania, pewnie ta dycha będzie proszona z zaskoczenia XD
Ale sklep jest solidny, już kiedyś coś u nich zamawiałem (prawdopodobnie BT2, ale nie jestem pewien) i wysyłka poszła szybko :)
  • 0

#16 f5k Napisany 12 stycznia 2008 - 10:46

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Shinigami, nie odpalaj tej gry na LCD bo wygląda paskudnie.
Szkoda że nie ma do wyboru 60hz. Bo tak byłbym w pełni zadowolony.
  • 0

#17 Shinigami Napisany 13 stycznia 2008 - 20:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Shinigami, nie odpalaj tej gry na LCD bo wygląda paskudnie.

To gdzie ja mam grać, jak w pokoju mam taki tv? :(
  • 0

#18 f5k Napisany 13 stycznia 2008 - 21:17

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

To gdzie ja mam grać, jak w pokoju mam taki tv? :(

Sprawdziłem i wychodzi na to że jak upscalowałem MS:A na PS3 do rozdzielczości 720p/1080i to gra odstrasza wyglądem. Na 576p lub wogóle nie upscalowana gra wygląda nawet znośnie na TV LCD, poza tym tak jak już pisałem w temacie o Kompatybilności Wstecznej PS3 gra sie wiesza i można jedynie wyjść do XMB po takim zawieszeniu wiec tak:
grać w MS:A należy na PS2 na zwykłym TV ewentualnie na PS2 na TV LCD.
  • 0

#19 Władek Napisany 17 stycznia 2008 - 14:34

Władek

    Mega Man

  • Narybek
  • 104 Postów:
Niedawno kupiłem zestaw Metal Slug Anthology i po raz pierwszy zetknąłem się z tą serią. Napiszę krótko: MS jest znakomity, nieustanna akcja, destrukcja otoczenia, walki z bossami, całość podkreśla ładna grafika. Metal Slug rządzi! :jeee:
  • 0

#20 Gość__* Napisany 17 stycznia 2008 - 15:46

Gość__*
  • Goście

po raz pierwszy zetknąłem się z tą serią.

Chłopie, gdzieś Ty żył do tej pory? :P

Napiszę krótko: MS jest znakomity, nieustanna akcja, destrukcja otoczenia, walki z bossami, całość podkreśla ładna grafika.

+ wielka żywotność oraz prześwietny multiplayer - idealna gra na posiedzenia z kumplami, w Metala można grać do upadłego.

Metal Slug rządzi!

No to tutaj się zgadzamy ;)
  • 0

#21 Władek Napisany 18 stycznia 2008 - 14:27

Władek

    Mega Man

  • Narybek
  • 104 Postów:

Chłopie, gdzieś Ty żył do tej pory?


To nieistotne. :P Ważniejsze jest to, że Metal Slug mało się zestarzał i bawi tak samo dobrze teraz jak dekadę temu. :tak:

+ wielka żywotność oraz prześwietny multiplayer - idealna gra na posiedzenia z kumplami, w Metala można grać do upadłego.


Racja, zapomniałem wspomnieć o naprawdę dobrym multiplayerze.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 18 stycznia 2008 - 14:40

Gość__*
  • Goście

To nieistotne. :P

Obstawiam schron atomowy lub zapomnianą puszczę w Timbuktu - oficjalnie jedyne dwa miejsca na Ziemi, gdzie ni było automatów z Metal Slugiem :P (bez obrazy, oczywiście).

Ważniejsze jest to, że Metal Slug mało się zestarzał i bawi tak samo dobrze teraz jak dekadę temu. :tak:

Mało tego, MS w ogóle się nie zestarzał. Cały czas ma ładną grafikę 2D, cały czas oferuje świetną grywalność, cały czas jest ochota na przechodzeni w kółko tych samych poziomów, no i cały czas ma to świetne multi. Kilku kumpli + MSA + piwko = zarwana nocka i niemożność wyproszenia gości z domu ;)
  • 0

#23 Władek Napisany 18 stycznia 2008 - 15:44

Władek

    Mega Man

  • Narybek
  • 104 Postów:

Obstawiam schron atomowy lub zapomnianą puszczę w Timbuktu - oficjalnie jedyne dwa miejsca na Ziemi, gdzie ni było automatów z Metal Slugiem :P (bez obrazy, oczywiście).


Dedukcja = 0/10. :P A poważnie powód był inny, ale to nie odpowiedni temat by o tym pisać. ;)
  • 0

#24 Shinigami Napisany 18 stycznia 2008 - 15:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Dobra, odpaliłem Antologię na PS3. Może za mało grałem, ale nie uświadczyłem problemów. Wrzuciłem dosłownie na 5 minutek, bo przed wyjazdem z ciekawości chciałem sprawdzić czy działa. I działa dobrze, a przynajmniej część trzecia. Graficznie też nie odrzuca, upscaling bez rozciągania i smoothing robią grze dobrze. A że widać rozmazane piksele? No cóż, MS nigdy nie były robione dla tv powyżej 30 cali ;)
  • 0

#25 Sylvan Wielki Napisany 20 stycznia 2008 - 20:14

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Tu nie chodzi o wodotryski high-end'owe a zwyczajną grywalność a tą owa seria zapewnia - wysoki współczynnik replayability. Co do części, to zdecydowanie MS 3, zupełnie jak SF.
  • 0

#26 Balth Napisany 20 stycznia 2008 - 21:39

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:

Tu nie chodzi o wodotryski high-end'owe a zwyczajną grywalność a tą owa seria zapewnia - wysoki współczynnik replayability.


Faktycznie odkrywcze, sądzisz że ktokolwiek tu tego nie wie?

Chciałbym sobie kupić MS:A, może przy jakimś przypływie gotówki się szarpnę.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 08 lipca 2008 - 14:54

Gość__*
  • Goście
Chce zakupic ta gre. Mozecie powiedziec czy warto oraz ile kosztuje. Nie chce postow od osob ktore nie graly w MS ale im sie podoba wiec napisza, ze warto. Sam gralem w MS ale nie w ten zbior.
  • 0

#28 f5k Napisany 08 lipca 2008 - 15:22

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Ok ja mam ten zbiór na PS2 i PSP i powiem tak że warto, wersja na PS2 nie ma błędów z wersji PSP wiec jest lepsza. Masz tam MS1, MS2, MSX, MS3, MS4, MS5 i MS6. Dla fana Metal Sluga to świetna kolekcja. Dodatków niestety nie ma tak jak np w MS1 i MSX na PS1. No jest takie coś że po przejściu każdego Metal Sluga masz punkty które można wydać na muze której można słuchać w menu głównym, muza to oczywiście same kawałki z Metal Slugów, są jeszcze concept arty i masa artów. To tyle, ale jak masz kupić gre to sie pośpiesz lepiej bo w Polsce ciężko ją nabyć na PS2, z tego co pamiętam była ona dostępna w PSXE Sklepie za ok.130zł. Ale nie wiem czy jeszcze mają ten zestaw.
  • 0

#29 ACZ Napisany 09 lipca 2008 - 11:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Prawda jest taka, że sklep PSXE zdzierał dużą marżę na tych grach, dochodzącą do 150%. Wiem coś o tym, bo sam też te gry sprzedawałem, ale już ich nie mam, wszystkie poszły.
Ale obecnie to fakt, trudno dostać te gry.
F5k, a jakie błędy ma wersja na PSP względem wersji PS2?
  • 0

#30 Gość__* Napisany 09 lipca 2008 - 14:31

Gość__*
  • Goście
Dzieki za info f5k!
A do Pana powyzej: to nie jest temat o wyzysku przez sklepy internetowe.
  • 0