Skocz do zawartości

Zdjęcie

Animal Crossing: Pocket Camp

iOS AND Nintendo

• Zaloguj się by odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 23 październik 2017 - 13:20

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10602 Postów:
tYSZlkC.jpg

https://www.nintendo...1025/index.html

hmmm, wygląda na to że Nintendo zaczyna promowanie kolejnej gry na komórczaki od Directa pojutrze.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 25 październik 2017 - 07:04

• 0

#2 lukaszSA Napisany 23 październik 2017 - 13:21

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 19944 Postów:

Ciekawe czy się włączy.

• 0

#3 fingus Napisany 23 październik 2017 - 15:09

fingus

Glory to mankind!

• Moderatorzy
  • 32956 Postów:
AC to prekursor raków, będzie pasować do tej platformy.
  • 0

#4 Jedyn Napisany 23 październik 2017 - 20:31

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 21257 Postów:
Wolałbym na swiczu z jakąś grafika Ala króliki :banderas:
  • 0

#5 lukaszSA Napisany 23 październik 2017 - 20:34

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 19944 Postów:

O tak. Wersja na Switcha to będzie pierwsza gra Nintendo z płatnymi lootboxami

• 0

#6 lukaszSA Napisany 25 październik 2017 - 06:52

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 19944 Postów:

Słuchawki już naładowane?

• 0

#7 Rudolf Napisany 25 październik 2017 - 14:40

Rudolf

Rumfer

• Forumowicze
  • 4151 Postów:

AnimalCrossing.png

• 0

#8 ACZ Napisany 25 październik 2017 - 15:58

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31648 Postów:

Ta seria wygląda jak dla niedorozwiniętych organizmów ludzkich.

• 0

#9 fingus Napisany 25 październik 2017 - 16:02

fingus

Glory to mankind!

• Moderatorzy
  • 32956 Postów:
Co Cię do niej zachęciło?
  • 0

#10 tomasz Napisany 25 październik 2017 - 16:13

tomasz

• Forumowicze
  • 4692 Postów:
Wygląd.
  • 0

#11 Tawotnica Napisany 21 listopad 2017 - 21:13

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10602 Postów:
Moje ID: 47675442378

:oops:
  • 0

#12 Tawotnica Napisany 27 listopad 2017 - 08:11

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10602 Postów:
Dwa dni na krzyż pograne, level 16 wbity i gierka rzucona w kąt.

Pocket Camp to typowy komórczakowy zjadacz czasu, który świeżo po premierze nie oferuje zbyt wiele treści. Nasz plac kempingowy urządzamy wg upodobań spotykanych zwierząt. Każdy mebel, dekoracja czy namiot ma swój określony styl, np. 'cool' albo 'cute' i zwiększa szansę, że zezwierzęcony przyjaciel będzie chciał przebywać na naszym skrawku ziemi.

Przedmioty budujemy wydają na nie kasę (tę wirtualną) i surowce + musimy odczekać aż minie określona ilość czasu. Początkowo to tylko paręnaście sekund do paru minut, ale dość szybko pojawiają się kanapy czy zjeżdżalnie na które poczekamy 7-8h, a wybudownanie bardziej zaawansowanych atrakcji może potrwać nawet parę dni.

Potrzebne surowce zbieramy w czterech miejscówkach, przez które regularnie przewijają się nowe zwierzaki. Np. nad rzeką łowimy ryby, które później sprezentujemy pingwinowi, zwiększając jego poziom przyjaźni. No i tak w koło Macieju, aż będziemy mogli danego antropomorfa zaciągnąć do naszego kampera i... :ninja: Level cap przyjaźni to 7, potem trzeba budować atrakcje odpowiedniego stylu, aby zwiększyć do 10 i później 15. Jeśli nie lubicie powtarzalności to trzymajcie się z dala od Pocket Camp, przebrzydle tu sporo grindowania.

Poza gadaniem ze zwierzakami, spełnianiem ich zachcianek i upiększaniem kempingu możemy odwiedzić mechaników, którzy przemalują bądź powiększą nasz samochód kempingowy. To u mechaników zaciągamy dług, np. 30k, który możemy spłacać. Oprócz tego jest dostępne targowisko, gdzie kupujemy m. in. nowe ubrania. Rotacyjnie dostępne sa po 3 różne wdzianka.

Jedno z ważniejszych pytań w wypadku f2p jest 'a czy ja muszem płacić irl?'. Jasne, jeśli nie lubisz czekać. Walutą premium można przyspieszyć praktycznie wszystko. Można budować rzeczy bez odpowiednich zasobów, doprowadzić do ich insta-konstrukcji, dodać sobie nowe requesty dla ulubionego zwierzaka, sprowadzić ulubionego zwierzaka na 3h do kempingu, dodawać nowe sloty na budowanie, trzymanie itemów, etc.

Nie grałem dużo w New Leaf, bo to nie mój gatunek, ale tam po 1h grania działo się więcej niż w Pocket Camp po dwóch dniach. Jeśli PC miało przekonać ludzi niezaznajomionych z serią do Animal Crossing to na mnie nie spełniła swojego zadania.
  • 0

#13 fingus Napisany 27 listopad 2017 - 12:00

fingus

Glory to mankind!

• Moderatorzy
  • 32956 Postów:

Pocket Camp to typowy komórczakowy zjadacz czasu, który świeżo po premierze nie oferuje zbyt wiele treści.

Whoa. Brzmi całkiem jak opis tego, w co grałem na NDS - zjadacz czasu bez jakiejkolwiek treści. Ale brawo, że udało Ci się wyrwać po paru dniach, jak to odpalałem codziennie przez pół roku, by odpisać zwierzakom na maile i połapać motyle. :trup:
  • 0

#14 Nexus Napisany 27 listopad 2017 - 12:10

Nexus

Tears In Rain

• Forumowicze
  • 6282 Postów:
Miałem to samo. Czekanie na określoną porę dnia żeby złowić rzadki gatunek ryby, kompletowanie eksponatów w muzeum, rozbudowa domu, odwiedzanie innych zwierzaków, no i Resetti. Takie g... o a tak uzależniające. ;-)
  • 0

Inne z tagami: