Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najbardziej pożądane powroty


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
178 odpowiedzi na ten temat

#31 Kazuo Napisany 26 listopada 2017 - 21:46

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Sorki, pozostanę sceptyczny jak zawsze. Jak się RDR2 sprzeda, to będą przez najbliższe kilka lat łoić kasę na mikrotransakcjach i dopiero na kolejnej generacji wypuszczą nową grę. Po co mają się wysilać z Bully 2 albo czymkolwiek skoro i tak kąpią się w pieniądzach z GTA Online? Takie oblicze R*, możecie już przestać marzyć. 


  • 0

#32 Chewie Napisany 26 listopada 2017 - 21:50

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

aha czyli cala generacja bez nowego gta, no spoko czyli mozna zapisac do najgorszych generacji w historii


  • 0

#33 lukaszSA Napisany 26 listopada 2017 - 21:56

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Najlepiej w ogóle skreślić R*.

 

Po GTA V każdy powinien to zrobić


  • 0

#34 Mateo Napisany 26 listopada 2017 - 22:05

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:

Otogi, Soul Reaver, Shadowman, Condemned, Silent Hill, Syndicate...
Jest zapewne tego wiecej u mnie.
A Sciera nikogo.

Nowe Otogi mogłoby zaistnieć i zarządzić, zwłaszcza że to prawdziwy slasher z nutką orientalności. ps. Ściera nikogo, ale to on tworzył klimat pisma o grach konsolowych, jak Gulash. Wielki szacunek dla tych gości.
  • 1

#35 Kazuo Napisany 26 listopada 2017 - 22:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

aha czyli cala generacja bez nowego gta  

 

Brak nowego GTA, brak DMC, Silent Hilla, Splinter Cella, Prince of Persia, Elder Scrollsa, Dead Space'a, zeszmacenie marek MGS, Mass Effect, Mafii, Fallouta, w zamian walone do porzygu Assassyny, śmieciowe strzelanki multiplayer itp. Dobrze, że chociaż w tym roku wyszły takie sztosy jak Nier: Automata, Nioh czy Evil Within, bo już w ogóle bym stracił wiarę w giereczki. 

 

 

 

no spoko czyli mozna zapisac do najgorszych generacji w historii

Polecam, ja już dawno to zrobiłem.

 


  • 2

#36 Chewie Napisany 26 listopada 2017 - 22:23

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

za zabicie silent hilla z darylem to nalezy im sie wiecznosc w meczarniach i nawet niech im geje zapaskudza nie obchodzi mnie to


  • 2

#37 Kazuo Napisany 26 listopada 2017 - 22:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

OkmOizv.jpg

 

 

mam nadzieję, że się zesrają tym swoim paczinko 


  • 1

#38 Mateo Napisany 26 listopada 2017 - 22:40

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Szkoda potencjału, bo P.T. mogło być cholernie straszne.
  • 1

#39 Holden Napisany 26 listopada 2017 - 23:09

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
@Kazuo to chyba dobrze, ze sie odbija od sequeliady i szuka oryginalnych idei??
  • 0

#40 Chewie Napisany 27 listopada 2017 - 01:58

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

nowy silent hill wygladal najbardziej oryginalnie w tym zalewie kupsztalow


  • 1

#41 Starh Napisany 27 listopada 2017 - 02:01

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

DMC5 nadchodzi według wielkiego przecieku z forum resetera. Gra powstaje od dobrych 2 lat i za rok możemy się spodziewać premiery.


  • 0

#42 Bzduras Napisany 27 listopada 2017 - 03:49

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

szuka oryginalnych idei??

Jakich idei? Chyba tylko w indykach i nielicznych AAA.


  • 0

#43 burnstein Napisany 27 listopada 2017 - 08:14

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

 

Po prostu kolejna lista „30 gier którymi się jarałem jak byłem dzieciakiem i dopiero zaczynałem przygodę z grami, o bosze, jakie one były epickie, jak bardzo chciałbym aby te czasy wróciły, jak bardzo znów chciałbym być młody”. ;)

No jak ktoś chce powrotu nie jednej nie dwóch a trzydziestu marek to raczej znak, że go giereczki nie rajcują, bo raczej by nie myślał tyle o starych grach.

Ja chcę powrotu Ultima Underworld i za jakiś czas się doczekam. :^^:

 

Trafna diagnoza, gdyż Ściera odejszł z PE, bo go właśnie gierki przestały rajcować ;]


  • 0

#44 Kazuo Napisany 27 listopada 2017 - 19:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

No jak ktoś chce powrotu nie jednej nie dwóch a trzydziestu marek to raczej znak, że go giereczki nie rajcują, bo raczej by nie myślał tyle o starych grach.

 

 

W sedno. Mnie by rajcowały bardziej jakby obecne serie nie były takie ch*jowe (w większości). Między innymi dlatego wypatruję powrotu starych marek.


  • 1

#45 Raikoh Napisany 27 listopada 2017 - 19:41

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dopisuje oczywiscie Demon's Souls, Nightmare Creatures, Amped i Wave Race.


  • 0

#46 xell Napisany 27 listopada 2017 - 20:05

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Brak nowego GTA, brak DMC, Silent Hilla, Splinter Cella, Prince of Persia, Elder Scrollsa, Dead Space'a, zeszmacenie marek MGS, Mass Effect, Mafii, Fallouta, w zamian walone do porzygu Assassyny, śmieciowe strzelanki multiplayer itp. Dobrze, że chociaż w tym roku wyszły takie sztosy jak Nier: Automata, Nioh czy Evil Within, bo już w ogóle bym stracił wiarę w giereczki.

Jakby te serie wyszły, to też byś pisał, że się zeszmaciły.

A prawda jest taka, że contentu wysokiej jakości wychodzi od groma i jak ktoś nie potrafi znaleźć czegoś dla siebie, to zwyczajnie szuka w giereczkach czegoś, czego nie powinien szukać wśród giereczek w pierwszym miejscu.
  • 0

#47 Nyjacz Napisany 27 listopada 2017 - 20:13

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Uwielbiam posty w stylu "lepiej niech x nie wychodzi, bo poprzednia gra była chvjowa" xD. Tak jakby następna, przy odpowiednim pomyśle i wykonaniu, miała zakaz bycia dobrą.


  • 1

#48 Kazuo Napisany 27 listopada 2017 - 20:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Brak nowego GTA, brak DMC, Silent Hilla, Splinter Cella, Prince of Persia, Elder Scrollsa, Dead Space'a, zeszmacenie marek MGS, Mass Effect, Mafii, Fallouta, w zamian walone do porzygu Assassyny, śmieciowe strzelanki multiplayer itp. Dobrze, że chociaż w tym roku wyszły takie sztosy jak Nier: Automata, Nioh czy Evil Within, bo już w ogóle bym stracił wiarę w giereczki.

Jakby te serie wyszły, to też byś pisał, że się zeszmaciły.

A prawda jest taka, że contentu wysokiej jakości wychodzi od groma i jak ktoś nie potrafi znaleźć czegoś dla siebie, to zwyczajnie szuka w giereczkach czegoś, czego nie powinien szukać wśród giereczek w pierwszym miejscu.

 

 

W zeszłym roku wrócił Doom, był rewelacyjny, najlepszy FPS generacji moim skromnym zdaniem. Wróciło też pełnoprawne, numerowane Final Fantasy (po latach kupszali niegodnych tej marki) i nie znalazła się na forum osoba, która bardziej by się nad nim rozpływała niż ja. W tym roku po latach przerwy nawiedziła nas Persona i mimo, że nie do końca sprostała oczekiwaniom, to też się przy niej dobrze bawiłem. Tak więc możesz się odtentegować. Co do nowych serii, to czasem coś dobrego się pojawi, nie omieszkam wówczas się porozpływać (vide The Evil Within, Nier, Nioh) jednak cały czas jestem zdania, że aktualna generacja pod kątem prawdziwych hitów jest strasznie paściarska. To już nie te czasy, kiedy w jednym roku potrafiło wyjść nowe GTA, MGS czy DMC + coś całkowicie nowego i wszystkie by trzymały wysoki poziom. 


  • 0

#49 Godot Napisany 27 listopada 2017 - 21:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Żartujesz? Ten rok jest jednym z najlepszych w historii. Przecież to co powychodziło to :banderas: Zaczynając z grubej rury od najlepszej gry wszechczasów Zeldy. Dalej megadobry Marian. Nioh i Nier. Wolfenstein 2, Persona 5, Resident 7. Horizon, Cuphead, Yakuza 0. Forza 7, Marian i Króliki. Najlepsze od lat Assassin i Call of Duty. Udane Tekken i South Park. Evil Within 2. No stary, po prostu nudzą Cię gierki i tyle. Kup Switcha i zagraj w mesjasza. Non stop marudzisz.
  • 3

#50 Rudolf Napisany 27 listopada 2017 - 21:05

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:

Takie, przepraszam, ale nazywajmy rzeczy po imieniu, zdziadziałe pierd*****e w 2017 to konkretne powody by zmienić hobby.  To jest najlepszy rok dla open worldów w historii (Horizon, AC:ORigins, Zelda), fenomenalny dla ścigałek(Forza i GT+PC2), całkiem niezły dla bijatyk(I2,MvC,T7), świetny dla shooterów i fpsów z nastawieniem na eksplorację (W2 i Prey), japońskie giereczki przeżywają renesans (Yakuza, Persona, Nioh , j**any Nier, na którego rodzaj ludzki nie zasługuje), wychodzą horrory (RE7, które nie jest doskonałe, ale próbuje czegoś nowego i w miarę to wychodzi+ Outlast 2), a do tego jakaś powódź genialnych indorów+ w tym wszystkim wyszedł mesjasz multi (Fortnite :cf: ). Imo to jest najlepszy rok dla giereczek ever. Narzekasz często na trzymanie graczy za rączkę, casualizację giereczek i mniej gameplay'u w tytułach, a kompletnie olewasz serie od Nintendo, które w tym roku wypuściło trzy tak nastawione na granie masakratory (Zelda, Metroid + Mario), do tego wcale nie takie łatwe. W tym roku z takiego growego niebytu i narzekania wyrwał mnie Metroid Prime 2: Echoes, może spróbuj ;)

 

 


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 27 listopada 2017 - 21:22

  • 4

#51 Kazuo Napisany 27 listopada 2017 - 22:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

guess-ill-play-zelda.jpg


  • 0

#52 Raikoh Napisany 27 listopada 2017 - 23:13

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

2017 to jeden z najgorszych rokow w historii jesli chodzi o gry dla mnie.


  • 0

#53 SosaiKyo Napisany 28 listopada 2017 - 07:47

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:
Spokojnie, wyjdzie w przyszłym BB2 i remake Demona to wówczas będziesz miał najlepszy w życiu.
  • 1

#54 Mateo Napisany 28 listopada 2017 - 11:43

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Najbardziej chciałbym powrotu Kaina i Raziela. Myślę że jest to możliwe. :)
  • 0

#55 Cudak Napisany 28 listopada 2017 - 12:17

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Razel znowu zaczął się regularnie udzielać, więc już tylko Kain musi wrócić.


  • 0

#56 Razel Napisany 28 listopada 2017 - 12:22

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:

No cześć.


  • 0

#57 burnstein Napisany 28 listopada 2017 - 12:31

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Ten? http://nikogoforum.p...er/25989-kainb/


  • 0

#58 bartezoo Napisany 28 listopada 2017 - 17:25

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

2017 to jeden z najgorszych rokow w historii jesli chodzi o gry dla mnie.

 

No jak grasz tylko w FIFE to co się dziwić. 


  • 0

#59 Raikoh Napisany 28 listopada 2017 - 17:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Gralbym w sporo innych jakby wyszlo cos ciekawego. 


  • 0

#60 Godot Napisany 28 listopada 2017 - 17:39

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kazuo jest marudą. Ty po prostu idiotą. Czego Ci brakuje? Jakich gier?
  • 0