Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sekiro: Shadows Die Twice

GOTY2019 From Software Activision PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1800 odpowiedzi na ten temat

#1651 krak2610 Napisany 14 sierpnia 2019 - 22:20

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Stary, proszek na terror jest absolutnie zbędny, małpa daje wyraźny znak kiedy używa tego ataku i wtedy szybko spieprzasz i nic ci to nie robi. Jeśli przeszedłeś Genichiro to nie ma co na małpie się załamywać, już nie pamiętam dokładnie rozkładu giereczki, ale na pewno możesz odpuścić małpę i pójść gdzie indziej, a potem wrócić. Dasz radę. :tak:

 

Sekiro imo daje większą satysfakcję z pokonywania bossów niż BB czy DkSIII, bo nie masz kół ratunkowych i jedynie możesz polegać na swoim rosnącym skillu. Dla samego tego warto starać się ukończyć giereczkę, jak rozjebałem ostatniego bossa to nigdy w gierczkach po pokonaniu przeciwnika się tak nie cieszyłem, mimo, że zrobiłem go jak tchórz uciekając całą walkę i waląc go pojedynczymi ciosami. :cf:

Genichiro to był porównaniu z  małpą spacer po pełnej hippisów, lsd i wolnej miłości łące :peace: . Kompletnie mi małpa nie podeszła, jak z tamtym walczyłem to mimo wszystko czułem, że mam kontrole nad walką a tutaj byłem zagubiony mimo setek prób. Na szczęście w końcu udało mi się go ubić.  :please:  W BB z żadnym bossem się tak długo nie męczyłem. Dzięki za wsparcie moralne bo już było ciężko z moją psychą   :kult:  Zrobiłem to chyba najbardziej lamerską metodą - postury praktycznie nie nabijałem tylko na spokojnie czekałem na swoje okna na jeden maks dwa ciosy i tak w kółko. Jak Wy mówicie, że są trudniejsi przeciwnicy w tej grze to ja nie wiem czy jestem na to gotowy. 


  • 0

#1652 Cudak Napisany 14 sierpnia 2019 - 23:58

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Są trudniejsi, ale Małpa jest specyficzna, bo to jednak gra o walce na miecze, a tu masz do czynienia z wielką bestią. Oprócz Małpy jest jeszcze jeden boss w tym stylu, ale opcjonalny. 

 

Aaaaaaaaaa, no w sumie jest jeszcze trzeci zwierzęcy boss i czekam aż do niego dojdziesz. :cf:


  • 0

#1653 oranje Napisany 15 sierpnia 2019 - 00:27

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
O kim mówisz? Bo na jednego jest tani sposób.
  • 0

#1654 Cudak Napisany 15 sierpnia 2019 - 01:27

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Spoiler


  • 0

#1655 krak2610 Napisany 15 sierpnia 2019 - 14:01

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

mam dwie małpy na tapecie i uświadomił mnie yt, że nie mam jednej z podstawowych protez xD mowiłem, że nie jest gra dla causali  :bash:  :olo:


  • 0

#1656 Cudak Napisany 15 sierpnia 2019 - 14:08

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Nie masz petard? OLO. A dwie małpy to serio bułka z masłem, też miałem problemy z pierwszą, ale dwie ubiłem w dwie minuty. Małpa pomocnicza to dosłownie 30 sekund walki jak wiesz co robisz. :cf:


  • 0

#1657 krak2610 Napisany 15 sierpnia 2019 - 14:30

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Nie masz petard? OLO. A dwie małpy to serio bułka z masłem, też miałem problemy z pierwszą, ale dwie ubiłem w dwie minuty. Małpa pomocnicza to dosłownie 30 sekund walki jak wiesz co robisz. :cf:

dokładnie, jak wróciłem po petardy to padły od razu 


  • 1

#1658 krak2610 Napisany 25 sierpnia 2019 - 14:37

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Są trudniejsi, ale Małpa jest specyficzna, bo to jednak gra o walce na miecze, a tu masz do czynienia z wielką bestią. Oprócz Małpy jest jeszcze jeden boss w tym stylu, ale opcjonalny. 

 

Aaaaaaaaaa, no w sumie jest jeszcze trzeci zwierzęcy boss i czekam aż do niego dojdziesz. :cf:

aaa no do Demona właśnie dotarłem, cheesy sposób jeszcze działa z tego co piszą w komentarzach na yt ale chcę spróbować z nim powalczyć w otwartym polu. 


  • 0

#1659 Schrodinger Napisany 25 sierpnia 2019 - 14:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 971 Postów:
Walka totalnie z dupy bo nie pasuje do reszty, cheesowalem bez wyrzutów sumienia
  • 0

#1660 Cudak Napisany 25 sierpnia 2019 - 17:14

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Kurde, w sumie Demon to obok O'Rin jedyna walka, którą można tak chamsko cheesować. Reszta to już albo skill, albo jakaś powolna taktyka jak uciekanie przed Świętym Miecza i czekanie żeby go jebnąć dwa razy po tym ataku gdzie skacze.


  • 0

#1661 oranje Napisany 25 sierpnia 2019 - 17:27

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
O'Rin też można tanio pokonać?
  • 0

#1662 krak2610 Napisany 25 sierpnia 2019 - 17:28

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Orin raczej łatwa walka więc w sumie nie wiem po co kombinować. Przed patchem się dało też zbić dwie kulki true Monka bez walki ale ja już tak nie mogłem. Pierwsza faza normalnie, druga deathblow a trzecia spam petardami. To już cheesy?
  • 0

#1663 Cudak Napisany 25 sierpnia 2019 - 17:37

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

O'Rin też można tanio pokonać?

 

Teraz już chyba to załatali. Można było ją ściągnąć z jej areny za most którym idziesz do Mniszki i ona w pewnym momencie stawał i cofała się i mogłeś ją tłuc jak leci bo nie atakowała. xD Plus był myk ze zbiciem jej jednej kulki zdrowia stealth attackiem ale nie pamiętam jaki. Coś ze skakaniem na głowę. xD


  • 0

#1664 burnstein Napisany 25 sierpnia 2019 - 18:55

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 112 Postów:

 

O'Rin też można tanio pokonać?

 

Teraz już chyba to załatali. Można było ją ściągnąć z jej areny za most którym idziesz do Mniszki i ona w pewnym momencie stawał i cofała się i mogłeś ją tłuc jak leci bo nie atakowała. xD Plus był myk ze zbiciem jej jednej kulki zdrowia stealth attackiem ale nie pamiętam jaki. Coś ze skakaniem na głowę. xD

 

 

Tak, trzeba było jej skoczyć na łeb, wtedy na chwilkę włączała się możliwość zasadzenia backstab penetratora.


  • 0

#1665 krak2610 Napisany 28 sierpnia 2019 - 17:36

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Demona zcheesowałem. Finał jest ciężki. Do 3 fazy licząc od początku to docieram ale zajmuje do długo i szybko w niej ginę. Próbuje strategią od Sekiru guru ale chyba coś pozmieniali w patchach więc nie do końca wychodzi. Jutro wyjeżdżam i dopiero po weekendzie będę mógł pograć.


  • 0

#1666 burnstein Napisany 28 sierpnia 2019 - 17:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 112 Postów:

On tam chyba parasolki używał, olej ją, biegaj tylko w lewo albo prawo i wal ~pewniaki.


  • 0

#1667 Cudak Napisany 28 sierpnia 2019 - 17:49

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Nie no, Isshin jest prosty. :cf: Cała walka (no oprócz pierwszej fazy) to uciekanie na sprincie. Robisz kółko po arenie i czekasz cierpliwie aż zaatakuje naskokiem. Oczywiście musisz wyczuć żeby nie być za daleko, bo kiedy robi naskok to zmieniasz kierunek biegu, dashujesz i jesteś za jego plecami. Mega bezpieczna opcja to jeden cios z mortal blade, ale ja byłe chytry i zawsze robiłem podwójne uderzenie, tylko wtedy musisz być czujny i w dobrej pozycji inaczej dostajesz hita.


  • 0

#1668 tomasz Napisany 10 września 2019 - 10:10

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
https://youtu.be/VXU9Ew8Bn9o
:bowdown:
From powinno wydać definitywne reedycje soulsbornów z płytką w zestawie, na której byłby pełnometrażowy film dokumentalny Vaatiego, który analizuje i tłumaczy swym głosem Krystyny Czubówny, o chuj chodzi w fabule. Bez jego analiz ta gra dużo traci.
  • 0

#1669 filip Napisany 10 września 2019 - 12:05

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Witamy w 2015!
  • 0

#1670 tomasz Napisany 10 września 2019 - 12:50

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
Film z dzisiaj, pało!
  • 0

#1671 Pawlik Napisany 10 września 2019 - 13:52

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Filip grał w Sekiro wcześniej niż Sylvan w Heavenly Sword, pało!


  • 0

#1672 krak2610 Napisany 10 września 2019 - 14:42

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Trzeba obejrzeć. Swoją drogą:
*Ja walczący z ostatnim bossem* "już mnie męczy ten boss mógłby wpaść w końcu to program w coś innego.
*Ja dzień później grający w Dooma* "pograłbym w Sekiro"

No i dzięki za pomoc chłopaki jednak go musiałem zabiegać, żadnych cudów z parasolka. Jak już obczailem że można łatwo unikać jego ataków z góry robiąc unik w jego stronę to była to tylko formalność.
  • 2

#1673 Hellmans Napisany 25 stycznia 2020 - 00:52

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

:banderas:

 

55x8mOr.jpg


  • 6

#1674 filip Napisany 30 marca 2020 - 07:27

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Waczylem na moment zeby odpoczac od dos2, no doszedlem do gaynichiro :banderas:


Po przerwie gra sie lepiej niz kiedys lol, bardziej jak w sekiro niz w bb, o ile ma to dla kogos sens
  • 0

#1675 filip Napisany 02 maja 2020 - 09:26

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

wtf :yao:

 


  • 0

#1676 Pico Napisany 02 maja 2020 - 10:16

Pico

  • Forumowicze
  • 10 678 Postów:
To jakiś mod na PC?
  • 0

#1677 Nyjacz Napisany 02 maja 2020 - 13:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 982 Postów:

Podaj przykład co innego mogło to być.


  • 0

#1678 Pico Napisany 02 maja 2020 - 14:42

Pico

  • Forumowicze
  • 10 678 Postów:
No nic. Więc takie dość... nudne, nic ciekawego ;s.
  • 0

#1679 Nyjacz Napisany 02 maja 2020 - 16:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 982 Postów:

Mody zazwyczaj są do dupy. To mod z rodzaju pierwszych wadów do dooma pt. "napchajmy wszędzie cyberdemony, hehehehehehhee".


  • 0

#1680 Cudak Napisany 29 lipca 2020 - 15:40

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

yolo

 

29 października wjeżdża aktualizacja gry

 

Completely out of the blue, Activision and FromSoftware today announced a free update for Sekiro: Shadows Die Twice, coming to all versions of the game on October 29.

Though this sadly isn’t quite the story DLC many were hoping to see, the patch does bring a few neat additions. First, there’s Reflections of Strength, accessible at any of the Sculptor’s Idols. These are essentially rematches with any of the game’s bosses you’ve already defeated, infinitely repeatable.

The update also introduces Gauntlets of Strength, single-life challenges, though the developer didn’t reveal any more details beyond that.

Another big addition coming with this update is the arrival of a passive online multiplayer component. Enter Remnants, an amalgamation of player messages and ghosts seen in other FromSoft games. At any point (after the tutorial), all players will be able to record 30 seconds of their actions and upload them for others to watch.

This can be anything from boss fight data to tricky jumping spots, guides to secrets and so on. The uploader will be able to leave a message for others to read as they watch. If another player rates your Remnant, you’ll get some of your lost HP back, or a free Healing Gourd refill.

Finally, the update is bringing new outfits for the Wolf. Available at any Sculptor’s Idol, you’ll find three to change into: Tengu, Old Ashina Shinobi and a third one. Two of those can only be unlocked by beating the aforementioned Gauntlets, and the third is a reward for anyone who finishes the game.

 

 


  • 0



Inne z tagami: