Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plotki, ploteczki i giereczki - temat o wyciekach

z tyłka

• Zaloguj się by odpowiedzieć
335 odpowiedzi na ten temat

#91 Kazuo Napisany 19 maj 2018 - 09:10

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13361 Postów:

Głęboooko sięgamy bo tylko podtytuł trójki, ale może dostaniemy 3 Xenosagi z PS2. Jedne z niewielu jrpgów których nie ograłem. Praktycznie nie szło wtedy tego dostać, a nigdy sie nie złamałem i PS2 nie przerobiłem :sir:.

https://gematsu.com/...stra-in-the-u-s

Absolutnie nic nie straciłeś. 

• 0

#92 BeSOS Napisany 20 maj 2018 - 10:12

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
https://youtu.be/PH4qkU7rsAI

Take Two spodziewa się nowych konsol w 2020 (jak każdy w sumie). Coś czuję że GTA 6 skipnie PS4...
  • 0

#93 Kazuo Napisany 20 maj 2018 - 17:52

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13361 Postów:

No shit Sherlock. Zobacz ile czasu minęło od czasu premiery GTAV do RDR2, a teraz weź mocno pod uwagę, że tyle samo minie nim ukaże się GTA6. Generalnie Rockstar [*]

• 0

#94 BeSOS Napisany 20 maj 2018 - 18:22

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
Uważasz że R* ma zasoby na robienie tylko jednej gry jednocześnie?
  • 0

#95 Kazuo Napisany 20 maj 2018 - 18:58

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13361 Postów:

Uważam, że GTAV zarabia na siebie tak ogromne pieniądze, że dla R* nie ma żadnego sensu robić na tę chwilę kolejnej odsłony.

• 0

#96 BeSOS Napisany 20 maj 2018 - 19:02

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
Ale robią, to jest pewne. Czy wyjdzie pod koniec tej generacji, tak jak było z GTA5 - niby czemu nie, baza użytkowników pozwoliłaby jej zarobić lepiej niż na PS5. Koniec 2019 imo nie byłby taki nierealny. Ale pewnie masz rację, takie czasy że gry robią się długo i mają nogi przez całą gereracje...
  • 0

#97 Kazuo Napisany 20 maj 2018 - 19:52

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13361 Postów:

Też tęsknię za czasami, kiedy w ciągu jednej generacji potrafiły wyjść 2-3 nowe odsłony GTA, RE, DMC czy MGS. Niestety te czasy minęły, teraz twórcy wolą wypuścić 1 grę z danej serii i doić ją na maxa, jak robi to chociażby Square Enix z FFXV. Wcale mnie to nie dziwi, giereczki to drogi biznes i jakoś trzeba na nich zarabiać, niemniej i tak dla nas - graczy - nie jest to najlepszy deal. 

• 0

#98 Mateo Napisany 20 maj 2018 - 19:59

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3870 Postów:

Głęboooko sięgamy bo tylko podtytuł trójki, ale może dostaniemy 3 Xenosagi z PS2. Jedne z niewielu jrpgów których nie ograłem. Praktycznie nie szło wtedy tego dostać, a nigdy sie nie złamałem i PS2 nie przerobiłem :sir:.
https://gematsu.com/...stra-in-the-u-s

Absolutnie nic nie straciłeś.
Absolutnie nie był bym taki pewien. Cytując mashtera/Xenosaga Episode II' To, co dzieje się w tej grze dosłownie przyszpila ciało do ściany, wywołując nuklearne konwulsje emocjonalnej huśtawki, która zatrzymuje się dopiero po napisach końcowych. Filozoficzne nawiązania, psychologiczne batalie, fenomenalne intrygi'. Ja jestem na tak, gdyż w żadną część Xenosagi nie grałem. Chodzą ploty że seria pojawi się na Słicza, więc zacieram rączki.

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 20 maj 2018 - 20:01

• 0

#99 BeSOS Napisany 20 maj 2018 - 21:03

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:

Też tęsknię za czasami, kiedy w ciągu jednej generacji potrafiły wyjść 2-3 nowe odsłony GTA, RE, DMC czy MGS. Niestety te czasy minęły, teraz twórcy wolą wypuścić 1 grę z danej serii i doić ją na maxa, jak robi to chociażby Square Enix z FFXV. Wcale mnie to nie dziwi, giereczki to drogi biznes i jakoś trzeba na nich zarabiać, niemniej i tak dla nas - graczy - nie jest to najlepszy deal.

Gdyby jeszcze te gry były dopieszczone to może i by to uzasadniało nowy model wydawniczy...a tak wychodzą niedorobione pocięte gry które pod pretekstem wspierania przez dwa lata są zwyczajnie łatane - patrz FF15 gdzie biedne SE nie wyrobiło się z fabuła czy RE7 które nawet nie dorasta do pięt którejkolwiek z poprzedniczek (pomijając RE6 bo to totalny wypadek)...

Takie czasy. Wyjebanych gierek jest sporo ale widać że robią się 2x dłużej i nie dziwię się że wydawcy doją je jak krowy póki nie padną...

Ale bez jaj, żeby nawet jednego GTA nie wydać to już słabizna :( gdzie czasy PS2 z trzema częściami czy nawet PS3 z dwoma + mocny dodatek :sadcf:

Dlatego skrycie liczę że zrobią jak z GTA5 i wydadzą je jako łabędzi śpiew tej generacji.
  • 0

#100 Kazuo Napisany 20 maj 2018 - 21:54

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13361 Postów:

Takie czasy. Wyjebanych gierek jest sporo ale widać że robią się 2x dłużej i nie dziwię się że wydawcy doją je jak krowy póki nie padną...

Ale bez jaj, żeby nawet jednego GTA nie wydać to już słabizna :( gdzie czasy PS2 z trzema częściami czy nawet PS3 z dwoma + mocny dodatek :sadcf:

Dlatego skrycie liczę że zrobią jak z GTA5 i wydadzą je jako łabędzi śpiew tej generacji.

Pociesz się tym, że gorzej już chyba nie będzie :cf: ja nawet bardziej niż za GTA tęsknię za Splinter Cell albo Prince of Persia, te gry też przecież potrafiły wychodzić po 2-3 części na generacje, a teraz słuch o nich praktycznie zaginął. 

Absolutnie nie był bym taki pewien. Cytując mashtera/Xenosaga Episode II' To, co dzieje się w tej grze dosłownie przyszpila ciało do ściany, wywołując nuklearne konwulsje emocjonalnej huśtawki, która zatrzymuje się dopiero po napisach końcowych. Filozoficzne nawiązania, psychologiczne batalie, fenomenalne intrygi'. Ja jestem na tak, gdyż w żadną część Xenosagi nie grałem. Chodzą ploty że seria pojawi się na Słicza, więc zacieram rączki.

Ja grałem we wszystkie i tylko ostatnia mi się podobała. Ok, fabuła może i jest głęboka, ale co z tego skoro totalnie kładą ją na łopaty postacie, które wyglądają i zachowują się jak puste kukły. Gameplay z kolei to nic więcej jak kolejne, generyczne do bólu jrpg, w którym chodzisz po obrzydliwie zaprojektowanych lokacjach i walczysz z równie obrzydliwie zaprojektowanymi przeciwnikami. Design w Xenosadze leży i kwiczy, podobnie jak wiele innych elementów. Nigdy nie zrozumiem co ludzie widzą w tej serii, ja się strasznie męczyłem przez pierwsze dwie części tylko po to, żeby jakoś dotrwać do ostatniej (tutaj przyznam bez bicia - naprawdę dobrej) odsłony. Uważam, że nie było warto się tak męczyć, lepiej obejrzeć jakieś streszczenie fabuły na YT i od razu brać się za finał historii. 

• 0

#101 xell Napisany 20 maj 2018 - 22:29

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17416 Postów:

Pociesz się tym, że gorzej już chyba nie będzie :cf: ja nawet bardziej niż za GTA tęsknię za Splinter Cell albo Prince of Persia, te gry też przecież potrafiły wychodzić po 2-3 części na generacje, a teraz słuch o nich praktycznie zaginął.

Inne czasy, inne serie. Wiadomo, że się kreatywna energia twórców wokół jakiegoś pomysłu prędzej czy później wyczerpie, publika znudzi się materiałem. Nie ma za czym szczególnie płakać, lepiej się skupić na pozytywach w danym okresie.

Chociaż Splinter Cell ma rzekomo wrócić i wyjść do końca marca przyszłego roku, jestem ciekaw jaki się okaże, ale jeśli nie dorówna poprzednikom to nie będę rozpaczać, po prostu nie zagram (przeszedłem wszystkie częsci oprócz Conviction, które ciepnąłem w kąt po 1 godzinie).
  • 0

#102 BeSOS Napisany 20 maj 2018 - 22:31

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
POP mógłby wrócić, albo jedynaczkę zremasterowana jakoś ładnie...co to była za cudna giera. Złote lata Ubi, to + BGE w tym samym czasie :banderas:
  • 0

#103 Mateo Napisany 20 maj 2018 - 22:36

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3870 Postów:
Rozumiem Kazuo, ale ja do takich generycznych dziwactw mam fetysz. Na pewno sprawdzę, jak wyjdzie na Świeczkę. Podobno loadingi przy walkach są strasznie denerwujące, jak i uproszczony system gry. Mogę się przejechać, ale zaryzykuje dla 'filozoficznego' scenariusza. ;)
  • 0

#104 Marbel Napisany 21 maj 2018 - 05:55

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8575 Postów:

POP mógłby wrócić, albo jedynaczkę zremasterowana jakoś ładnie...co to była za cudna giera. Złote lata Ubi, to + BGE w tym samym czasie :banderas:

Masz na myśli Sands od Time (bo to była mega gierka) czy tą najpierwszą z 1989 r. gdzie za model postaci służył syn twórcy? W sumie w przyszłym roku 30-lecie więc może coś się kroi.
  • 0

#105 BeSOS Napisany 21 maj 2018 - 07:41

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
SoT. Cudo.
  • 0

#106 Kazuo Napisany 21 maj 2018 - 16:03

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 13361 Postów:

Rozumiem Kazuo, ale ja do takich generycznych dziwactw mam fetysz. Na pewno sprawdzę, jak wyjdzie na Świeczkę. Podobno loadingi przy walkach są strasznie denerwujące, jak i uproszczony system gry. Mogę się przejechać, ale zaryzykuje dla 'filozoficznego' scenariusza. ;)

Widzę, że Tobie niewiele brakuje by cieszyć się grą i sporo potrafisz przełknąć, więc faktycznie możesz dać szansę Xenosadze. Pamiętaj tylko, że tę trylogię dzieli jakościowa przepaść od Xenoblade. 

Pociesz się tym, że gorzej już chyba nie będzie :cf: ja nawet bardziej niż za GTA tęsknię za Splinter Cell albo Prince of Persia, te gry też przecież potrafiły wychodzić po 2-3 części na generacje, a teraz słuch o nich praktycznie zaginął

Inne czasy, inne serie. Wiadomo, że się kreatywna energia twórców wokół jakiegoś pomysłu prędzej czy później wyczerpie, publika znudzi się materiałem. Nie ma za czym szczególnie płakać, lepiej się skupić na pozytywach w danym okresie.

Też fakt, chociaż wydaje mi się, że po tylu latach nieobecności niektórych serii warto byłoby sięgnąć po nie ponownie i dać im nowe życie, wykorzystując w nich np. patenty które pojawiły się w nowych produkcjach. PoP z otwartym światem? Byłbym za, o ile na mapie nie byłoby nasrane tysiąc różnych znaczków i bezsensownych questów do wykonania. Na rynku brakuje porządnych skradanek w klimatach political-fiction, więc IMO Splinter Cell również znalazłby dla siebie miejsce. Tak samo Capcom mógłby pomyśleć o przywróceniu do życia Dino Crisis, zwłaszcza biorąc pod uwagę sukces nowego Jurassic Park i fakt, że na rynku w zasadzie nie ma żadnych gier z dinozaurami. 

Chociaż Splinter Cell ma rzekomo wrócić i wyjść do końca marca przyszłego roku, jestem ciekaw jaki się okaże, ale jeśli nie dorówna poprzednikom to nie będę rozpaczać, po prostu nie zagram (przeszedłem wszystkie częsci oprócz Conviction, które ciepnąłem w kąt po 1 godzinie).

Nie dziwię się, że Conviction sobie odpuściłeś, zdecydowanie najgorsza część. Pamiętam jak podczas grania na chama próbowałem za wszelką cenę przechodzić to jak skradankę, ale niestety męczyłem się przez to srogo, ten tytuł od początku był zaprojektowany jako strzelanka. Dobrze, że przy Blacklist ktoś tam w Ubi poszedł po rozum do głowy i wrócił do klimatów stealth. 

• 0

#107 xell Napisany 21 maj 2018 - 22:07

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17416 Postów:

Też fakt, chociaż wydaje mi się, że po tylu latach nieobecności niektórych serii warto byłoby sięgnąć po nie ponownie i dać im nowe życie, wykorzystując w nich np. patenty które pojawiły się w nowych produkcjach. PoP z otwartym światem? Byłbym za, o ile na mapie nie byłoby nasrane tysiąc różnych znaczków i bezsensownych questów do wykonania. Na rynku brakuje porządnych skradanek w klimatach political-fiction, więc IMO Splinter Cell również znalazłby dla siebie miejsce. Tak samo Capcom mógłby pomyśleć o przywróceniu do życia Dino Crisis, zwłaszcza biorąc pod uwagę sukces nowego Jurassic Park i fakt, że na rynku w zasadzie nie ma żadnych gier z dinozaurami.

Za kilka tygodni wychodzi Jurassic Park Evolution. :tak:

Też chciałbym, żeby niektóre serie miały regularne odsłony co 3-5 lat, bo są zakorzenione w historii gier, a jednocześnie nowe odsłony dzięki nowym technologiom i trendom mogłyby nadać ciekawego i świeżego spojrzenia na klasyczne postaci/światy/tematy. Np. Monkey Island czy właśnie Prince of Persia mają tak uniwersalne podstawy, że możnaby je odświeżać z każdą generacją. Ale skoro ich nie ma to albo wydawcy nie widzą w tym potencjału albo nie ma ekipy, której naprawdę zależy na ich stworzeniu, więc mówi się trudno.

Zobacz zresztą, że istnieją serie, które trwają od dekad i mają się dobrze. Większości z nich albo nie lubiłeś od samego początku, albo lubiłeś tylko do pewnego momentu, a później albo Ci się przejadło, albo seria poszła w innym kierunku niż tego chciałeś. Mario, Zelda, Fire Emblem, Pokemon, Final Fantasy, Shin Megami Tensei, God of War, Halo, Warcraft, Diablo, Age of Empires, Red Dead, GTA, Divinity, Civilization, Doom, Wolfenstein, Elder Scrolls itp. itd. to serie które trwają i w przewidywalnej przyszłości będą wychodzić dalej. Ale liczenie na to, że dana konkretna rzecz, do której się odczuwa nostalgię będzie reaktywowana jest stratą czasu. Po prostu rynek nie jest na tyle duży, z jednej strony liczba twórców, z drugiej liczba graczy, żeby podtrzymać przy życiu każdą serię, która kiedyś była pozytywnie odebrana, jednocześnie wprowadzać nowe serie i pomysły ( i później te udane ciągnąć w nieskończoność).
  • 0

#108 Shinigami Napisany 21 maj 2018 - 22:11

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35993 Postów:
Aktualnie PoPa zastąpiły Asasyny. Seria wyrosła z Piasków Czasu i odniosła taki sukces, że Ubi się na niej skupia. Tym bardziej, że ostatnie dwa Księcia na pewno zbyt dobrze się nie sprzedały.

Wpadną na dobry pomysł i może odkopią serie na następnej generacji.
  • 0

#109 Dixi Napisany 22 maj 2018 - 12:01

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3481 Postów:

Wygląda na to, że Sony zakłada niższy zysk z segmentu gier na koniec roku fiskalnego 2020. Wszystko wskazuje na PS5 za 2 lata  :)

q9w0Bvq.png

• 0

#110 bartezoo Napisany 22 maj 2018 - 14:26

bartezoo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3702 Postów:

Uważasz że R* ma zasoby na robienie tylko jednej gry jednocześnie?

Tak

*a reszta robi DLC do GTA Online
  • 1

#111 Dixi Napisany 30 maj 2018 - 15:59

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3481 Postów:

Dzisiaj jeden gość na reddicie kilka godzin temu napisał. że Bethesda zapowie Fallout 76.

Jego inny post z reddita, odnośnie E3:

OO6yHdL.png

Niby gierki Microsoft template, ale Sunset Overdrive 2 trochę zaskakuje. Ciekawe czy się potwierdzi.

• 0

#112 Shinigami Napisany 30 maj 2018 - 19:37

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35993 Postów:
Co, MS zapowie Gearsy, Forzę, Halo i Sunset? Mocne narkotyki trzeba brać, żeby wpadać na tak wyszukane pomysły!

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 30 maj 2018 - 19:37

• 0

#113 BeSOS Napisany 30 maj 2018 - 19:52

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
Szaleństwo. Prawie tak nieoczekiwane jak nowe IP od MS :hihi:
  • 0

#114 BeSOS Napisany 31 maj 2018 - 20:44

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
Podobno nowy Ass toczy się w Grecji i nazywa się Odyssey.
Jest możliwe, w sumie połowę assetow z Origins mogliby użyć :hihi:
  • 0

#115 Woroq Napisany 31 maj 2018 - 20:55

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 3830 Postów:

Jeśli to prawda, znów zrobię sobie przerwę od Assasynów na 10 lat :bue:
  • 0

#116 burnstein Napisany 31 maj 2018 - 21:06

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44420 Postów:

uvhb86j5oebnrwcxbfz0.png

• 0

#117 BeSOS Napisany 31 maj 2018 - 21:09

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
Czyli wracają do klepania co roku.
Teraz chyba padło na team od Asasyna Unity czyli przynajmniej graficznie powinno być ładnie.
  • 0

#118 xell Napisany 31 maj 2018 - 21:15

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17416 Postów:
Kolejny rok, jak zachodni otaku będą niepocieszeni, że nie ma feudalnej Japonii. :hihi:
W sumie ciekawe, w którym okresie Grecji, by to umieścili, najciekawszy byłby okres wojny peloponeskiej, ach te ciągłe intrygi, zdrady i backstaby.

Ja nie grałem od kwietnia 2011 (grałem chwile w czwórkę, ale odbiłem się jak od ściany), jeszcze 3 lata i będzie dekada OLO.
  • 0

#119 burnstein Napisany 31 maj 2018 - 21:17

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44420 Postów:

A po co komu kitajce w Assassynie, bedo w mesjaszu Ghost of Tsushima który zawstydzi ubicrapa  :hihi:

• 0

#120 BeSOS Napisany 31 maj 2018 - 21:23

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23826 Postów:
No nie wiem Sucker oprócz grafy nie zrobił gameplayu ani na PS3 ani na PS4.

Ja zrobiłem sobie przerwę od Ubicrapu w tej generacji ale Originsa sprawdzę skoro taki wychwalany.
  • 0