Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medievil Remastered

• Zaloguj się by odpowiedzieć
115 odpowiedzi na ten temat

#91 Holden Napisany 31 październik 2018 - 21:52

Holden

je m'appelle Ferdinand

• Forumowicze
  • 9506 Postów:
nie na pc - nikogo
  • 0

#92 Jedyn Napisany 31 październik 2018 - 21:54

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22690 Postów:
Cóż, nie wygląda to zachęcająco.
  • 0

#93 Cudak Napisany 31 październik 2018 - 22:16

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 23983 Postów:

Prawda, dupy nie urywa, ale i tak biorę day 1.

• 0

#94 Mateo Napisany 31 październik 2018 - 22:44

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3589 Postów:
Mogliby wypuścić Maximo w nowej oprawie. Fajna, niszowa seria. :)
  • 0

#95 oranje Napisany 31 październik 2018 - 23:02

oranje

15-2-0

• Forumowicze
  • 11839 Postów:
A ja remake Dino crisis.
  • 0

#96 Kazuo Napisany 31 październik 2018 - 23:08

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11493 Postów:

Akurat na to jest spora szansa. 

• 0

#97 Danteusz Napisany 31 październik 2018 - 23:26

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29400 Postów:
Nie porwało mnie na PSX, nie poderwie i teraz
  • 0

#98 Nyjacz Napisany 01 listopad 2018 - 09:26

Nyjacz

gram w gierki

• Forumowicze
  • 8463 Postów:
Crash ma aktualny gameplay do dzis, Spyro do dzis nie straszy archaizmami. To wyglasa tak samo slabo jak oryginal.
  • 0

#99 Wezyr Napisany 01 listopad 2018 - 09:53

Wezyr

zwykły chłopak z Podlasia

• Forumowicze
  • 8955 Postów:
I tak się sprzeda co ex. Wystarczy poczytać opinie w internecie żeby dojść do wniosku że wszystko inne może się schować i GOTG a archaizmy to zaleta.
  • 0

#100 Kazuo Napisany 01 listopad 2018 - 10:26

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11493 Postów:

Sprzeda się dzięki nostalgii i temu co napisałem wcześniej. Pytanie ile sobie policzą za grę, jeżeli trochę poniżej stówki to IMO będzie to sprawiedliwa cena. 

• 0

#101 Tawotnica Napisany 02 listopad 2018 - 09:47

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11321 Postów:
Skąd dla tego tytułu nostalgia? Crasha i Spyro znają nawet nie-klapy, bo swego czasu te serie były potężne. MediEvil w porównaniu nikogo. Może to jakiś wymysł internetu, 'cult classic' jak Nights, w które też nikt nie grał na premierę.

Ciężko jakieś dane znaleźć na temat sprzedaży gry, ale wygląda na to że nawet bańka nigdy nie pykła. :dunno: Niech ktoś Croca z szafy wyciągnie!

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 02 listopad 2018 - 09:48

• 1

#102 Pawlik Napisany 02 listopad 2018 - 09:52

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 12156 Postów:

tu bardziej chodziło o klimat tej gry, ale sama w sobie była chyba słaba, bo pamiętam, że miałem jej demo z pisma oficjalnego, czy może dodali do konsoli? W każdym razie demo mnie nie porwało :olo:

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 02 listopad 2018 - 09:53

• 0

#103 bartezoo Napisany 02 listopad 2018 - 11:04

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3372 Postów:

Ta gra już na PSX była średniawa, ten remake bez przebudowy gameplayu to będzie słabizna. 

• 0

#104 Lady Luck Napisany 02 listopad 2018 - 11:16

Lady Luck

Meow

• Forumowicze
  • 9140 Postów:

Sterowanie było dość sztywnawe, ale i tak grało się w to fajnie, bo i klimacik był przyjemny. Teraz takie rozwiązania, jak wtedy może znieść tylko ten, kto grał wcześniej i dla podróży sentymentalnej odpali sobie znowu wersję na PSX. Niestety w przeciwieństwie do Crashy czy Spyro, cała forma MediEvil potwornie się zestarzała, więc remake pozostawiający sterowanie, kamerę itd. tak, by czuło się oldschool jest bardzo, bardzo złym pomysłem.

Mimo wszystko kibicuję i mam nadzieję, że wyjdzie fajna, kolorowa gierunia :^^:

• 1

#105 bartezoo Napisany 02 listopad 2018 - 12:03

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3372 Postów:

Crash też sie zestarzał, ja na przykład nie odczuwałem przyjemności z grania w grę sprzed 20 lat, nie po platformerach Nintendo. 

• 0

#106 Kazuo Napisany 02 listopad 2018 - 15:02

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11493 Postów:

Skąd dla tego tytułu nostalgia? Crasha i Spyro znają nawet nie-klapy, bo swego czasu te serie były potężne. MediEvil w porównaniu nikogo. Może to jakiś wymysł internetu, 'cult classic' jak Nights, w które też nikt nie grał na premierę.

Podobny motyw co z Beyond: Good and Evil. Ta gra też nie była żadnym hiciorem (powiedziałbym nawet, że była totalnym przeciętniakiem), kokosów raczej nie zarobiła, wyszła tylko jedna część, w obecnych czasach zostałaby najprędzej uznana za "perełkę z Plusa", ale ludzie sobie coś ubzdurali że to gra nie wiadomo jakiego kalibru i teraz czekają na sequel z wywieszonymi jęzorami jak na jakiegoś mesjasza. Dazynt mater, grunt że tytuł zapadł ludziom w pamięci, teraz sentyment zrobi swoje i pewnie remasterek sprzeda się jak świeże bułeczki. 

• 1

#107 Nyjacz Napisany 02 listopad 2018 - 17:14

Nyjacz

gram w gierki

• Forumowicze
  • 8463 Postów:
Beyond gejplejowo nie byl jakis niesamowity, ale juz na starcie mial piekny swiat stworzony przez Ancela, ktory taki juz zrobil w Raymanie 2. Barwne postacie, piekna muzyka. Zludzenie otwartego zyjacego swiata z minigierkami, robieniem fotek. I roznorodny gameplay, choc dosc zwyczajne byly jego poszczegolne elementy.
  • 0

#108 Tawotnica Napisany 02 listopad 2018 - 17:34

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11321 Postów:

Podobny motyw co z Beyond: Good and Evil. Ta gra też nie była żadnym hiciorem (powiedziałbym nawet, że była totalnym przeciętniakiem), kokosów raczej nie zarobiła, wyszła tylko jedna część, w obecnych czasach zostałaby najprędzej uznana za "perełkę z Plusa", ale ludzie sobie coś ubzdurali że to gra nie wiadomo jakiego kalibru i teraz czekają na sequel z wywieszonymi jęzorami jak na jakiegoś mesjasza. Dazynt mater, grunt że tytuł zapadł ludziom w pamięci, teraz sentyment zrobi swoje i pewnie remasterek sprzeda się jak świeże bułeczki. 

No właśnie się dziwię przez to, że nigdy mi się nie obiło o uszy, że to jakiś kultowy klasyk jest. Grałem tylko na PSP chwilę i tamten Medievil był niegrywalnym crapem. 

BGE dorobiło się swojego statusu, bo co E3 jacyś psychole chcieli sequela, a Medievil nawet zatwardziałe slejwy nie typowały na remake. :dunno:  Chociaż... potrafię sobie wyobrazić, że gdzieś w GB czy US mogło mieć rzeszę fanów. 

• 0

#109 Pawlik Napisany 03 listopad 2018 - 13:47

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 12156 Postów:

trzymajcie mnie bo nie wytrzymie, obrażają BG&E!!!! Ty Kazuo idź lepiej zagraj sobie setny raz w Donalda  :lol2:

• 4

#110 oranje Napisany 03 listopad 2018 - 14:24

oranje

15-2-0

• Forumowicze
  • 11839 Postów:
Prawdę napisał o BG&E.
  • 0

#111 Mateo Napisany 03 listopad 2018 - 14:36

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3589 Postów:
No kurwa nie bardzo. :reggie: Pomimo prostego (czytaj sympatycznego) gameplayu, Beyond miał niesamowity jak na tamte czasy klimat. Takich gier już się nie robi. :( ps. Proszę was, nie grzeszcie. :/
  • 1

#112 Kazuo Napisany 03 listopad 2018 - 18:17

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11493 Postów:

Prawda zawsze w oczy kole, a Wy dodatkowo macie na tych oczach założone klapeczki marki "Nostalgia". Prawda jest jednak taka, że Beyond był grą cholernie nierówną już w dniu swojej premiery, połowa gry to było poruszanie się po fajnie wykonanym świecie, uczestniczenie w szeregu mini-gierek i cykanie fotek ciekawie zaprojektowanym zwierzakom, a druga to słabe elementy stealth, sztywna walka i łażenie po beznadziejnie wykonanych ściekach czy innych bazach pod ziemią (design niczym z najgorszych crapów, a co najgorsze, zajmowało to znaczą część gry). O tym drugim już chyba zapomnieliście. 

• 0

#113 Mateo Napisany 03 listopad 2018 - 18:51

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3589 Postów:
Mnie się bardzo podobała gierka, nic na siłę. ;)
  • 0

#114 Stan Napisany 04 listopad 2018 - 02:21

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 23721 Postów:

Resident Evil 4 jest średniakiem, a ty kazuo masz na oczach klapki z napisem NOSTALGIA!111!!!! 

• 0

#115 Mateo Napisany 04 listopad 2018 - 05:01

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3589 Postów:
Stan akurat to zły przykład. Jak wyszedł RE4 na GCN, to gra niszczyła gracza oprawą wizualną, a także nowym ujęciem rozgrywki za pleców bohatera. Ale to chyba każdy wie, że gra kopała nerki. Konwersja na PS2 wypadła niemal wzorowo. Na GCN były lepsze tekstury.
  • 0

#116 ACZ Napisany 08 listopad 2018 - 19:45

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32285 Postów:

Na GCN były lepsze tekstury.

I mniej zawartości, bo na PS2 doszedł tryb z misjami Ady w ramach przeprosin (co by chyba jeszcze bardziej rozwścieczyć posiadaczy Gacława, jakby sama konwersja nie wystarczyła, olo) za długi czas oczekiwania na wersję PS2.

• 0