Skocz do zawartości

Zdjęcie

Star Ocean: The Last Hope

tri-Ace Square Enix PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
172 odpowiedzi na ten temat

#31 Sylvan Wielki Napisany 03 stycznia 2008 - 15:04

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Skąd wiesz? Może SO4 okaże się grą genialną?
Sądząc po Twoich wypowiedziach jesteś w stanie stwierdzać poziom gry po suchych zapowiedziach i krótkich trailerach. Jak to czynisz?

Czy ja to napisałem z całą stanowczością ? Otóż nie. Niemniej jednakowoż istnieje coś takiego jak droga dedukcji. Przeszedłem poprzednie części SO i zakładam (ale nie jestem pewny ) ,że będzie to co najmniej bardzo dobra gra.

[podobnie w wątku o FM6]

Bowiem jak już wspominałem każdą poprzednia część czy to SO czy FM uznaje za znakomite pozycję a ,że było już ich kilka i zawsze bawiłem się przednio to można stwierdzić ,iz podobnie i teraz tak będzie.

Np. Shadov juz wie ,że FF XIII bedzie be i fe , Zeratul że H4 będzie rox . Da się w tamtych przypadkach - nawet bez jakichkolwiek wieści , to czemu by nie tu.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 03 stycznia 2008 - 15:08

Gość__*
  • Goście

Np. Shadov juz wie ,że FF XIII bedzie be i fe , Zeratul że H4 będzie rox . Da się w tamtych przypadkach - nawet bez jakichkolwiek wieści , to czemu by nie tu.

moja szklana kula jest lepsza :P poza tym sorry ale o FF13 wiem dosc by juz sie bać.

poza tym sorry nr2 ale jest róznica między gra genialna a bardzo dobrą ;p
  • 0

#33 Balth Napisany 03 stycznia 2008 - 18:23

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
W historii gier, filmów itp było wystarczająco dużo wypadków które dają do zrozumienia, że świetna/dobra/genialna pierwsza/druga/trzecia/etc części nie gwarantuje, że następna będzie równie dobra - więc argumentacje tego typu kompletnie do mnie nie przemawiają.
  • 0

#34 Sylvan Wielki Napisany 04 stycznia 2008 - 14:49

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

W historii gier, filmów itp było wystarczająco dużo wypadków które dają do zrozumienia, że świetna/dobra/genialna pierwsza/druga/trzecia/etc części nie gwarantuje, że następna będzie równie dobra - więc argumentacje tego typu kompletnie do mnie nie przemawiają.

A do mnie na tyle ,ze złozę pre order sobie na SO4 , niby po dwóch genialnych częściach Suikoden przy trzeciej zawiódł , ale to zrzucamy na barki 3d , w przypadku SO4 nie ma tego problemu .
  • 0

#35 ACZ Napisany 01 kwietnia 2008 - 21:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Nowy, długi trailer, trwa kilka minut.
http://www.play3-liv...ndent-7467.html
  • 0

#36 xell Napisany 02 kwietnia 2008 - 11:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Kategorycznie żądam przeniesienia tego tematu z racji tego, że gra nie została zapowiedziana na żadną platformę.
  • 0

#37 ACZ Napisany 02 kwietnia 2008 - 12:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Skany z Famitsu:
http://www.play3-liv...-flou-7477.html
  • 0

#38 Kyo Napisany 02 kwietnia 2008 - 21:54

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Spoko, naprawdę bardzo spoko. Oby tylko dotrzymali słowa i zdecydowanie więcej czasu gry spędzało się w futurystycznych miastach, stacjach kosmicznych itp., a nie jakichś zadupiastych planetach :P .
  • 0

#39 Balth Napisany 04 kwietnia 2008 - 10:33

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Hmm... lubię klimaty SF/space opera, lubię fantasy, lubię jak się to miesza, lubię serię SO więc aktualnie dla mnie wygląda to spoko, czekam na jakieś gameplaye.
  • 0

#40 Raikoh Napisany 04 kwietnia 2008 - 20:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ja też jestem pozytywnie nastawiony do SO 4. Znana data premiery?
  • 0

#41 ACZ Napisany 04 kwietnia 2008 - 20:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Znana data premiery?

Nawet nie wiadomo na jaką platformę wyjdzie.
  • 0

#42 Ryan Napisany 07 kwietnia 2008 - 04:20

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Kategorycznie żądam przeniesienia tego tematu z racji tego, że gra nie została zapowiedziana na żadną platformę.

Robi ją tri-Ace, których jedyny next-genowy tytuł to gra na 360. :gwizdek:
  • 0

#43 fu klighei Napisany 07 kwietnia 2008 - 07:09

fu klighei

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
główny bohater wygląda i nazywa się (Edge Maverick, geez) iditoycznie, ale nie znalazłem nic innego, co by mnie jakoś szczególnie raziło. a niech tam, dam Square Enix jeszcze jedną szansę, o ile oczywiście gra wyjdzie na XO - PS3 dla niej nie kupię (tego nie zrobię nawet dla MGS4). oby było to bardziej SO 2, niż SO 3...
  • 0

#44 ACZ Napisany 17 kwietnia 2008 - 20:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Nowy skan z najnowszego Famitsu.
http://www.play3-liv...ean-4-7727.html
  • 0

#45 Matrox Napisany 17 kwietnia 2008 - 21:02

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Mogliby w koncu powiedziec na co ta gra jest robiona :/
  • 0

#46 Ney Napisany 10 czerwca 2008 - 10:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Napewno będzie na X360 - pokazali ją na konferencji MS w Japonii dotyczącej JRPG:
http://xbox360.ign.c...0/880407p1.html
Aha - pełny tytuł gry to Star Ocean: The Last Hope
  • 0

#47 Blizzard Beast Napisany 10 czerwca 2008 - 11:14

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ale nie powiedzieli, że to exclusive. Więc temat zostaje, czy przenosimy do 360tkowego działu?
  • 0

#48 ACZ Napisany 10 czerwca 2008 - 11:38

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
BB, temat siedział w tym dziale tylko dlatego, bo nie było wiadomo, czy ta gra wyjdzie także na X360. Teraz już wiadomo, a to że wyjdzie na PS3 jest jasne, jak słońce. Takiej znanej marki nie dadzą, jako exa dla X360, bo wtedy nic by nie sprzedali w Japonii ;]
  • 0

#49 Blizzard Beast Napisany 10 czerwca 2008 - 12:06

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Wiem czysiek, że nie słyszałeś nigdy na przykład o serii Ace Combat, ale gdybyś słyszał, to wiedziałbyś, że twój argument jest słaby jak Haze.
  • 0

#50 Ney Napisany 10 czerwca 2008 - 12:17

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mi się wydaje, że jakby to był exclusive to by na tej konferencji trąbili na lewo i prawo "only for", "nie zagracie nigdzie indziej niż na..." itp.
Ale fakt - narazie 100% pewna jest wersja tylko na X360.
Edit:
I się wyjaśniło:
http://xbox360.ign.c...0/880441p1.html
Wersja na PS3 może będzie a może nie - tak twierdzi producent. Czyli prawdopodbnie tak jak Remnant to time exclusive, tyle że wersji na PS3 oficjalnie nie zapowidają póki co.
  • 0

#51 Matrox Napisany 10 czerwca 2008 - 13:23

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Skoro narazie nie ma oficjalnej zapowiedzi na PS3 to... przenies do dzial!! ;)
  • 0

#52 Gość__* Napisany 10 czerwca 2008 - 15:40

Gość__*
  • Goście
trafny podtytuł - SO 4 to faktycznie Ostatnia Nadzieje dla tri-Ace (i SE w sumie też, bo żaden inny projekt przez nich wydawany/tworzony mnie nie rusza).
  • 0

#53 Ryan Napisany 10 czerwca 2008 - 16:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zależy jak na to patrzeć: dla 360 to ostatnia nadzieja na podbicie Japonii.


Ok, skłamałem. Na Japonię nie ma już od dawna szans. ;)
  • 0

#54 Gość__* Napisany 10 czerwca 2008 - 16:40

Gość__*
  • Goście
cieszę się jednak, że M$ dalej się łudzi - może dadzą Sakaguchiemu zrobić LO 2... ^^
  • 0

#55 Ryan Napisany 10 czerwca 2008 - 16:45

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jak posłuchasz wywiadu z Shanem Kim to przekonasz się, że chyba nikt nie ma już złudzeń. ;)
  • 0

#56 Gość__* Napisany 10 czerwca 2008 - 16:51

Gość__*
  • Goście
cóż, i tak liczę na jeszcze jedną dużą grę Sakaguchiego na XO - niekoniecznie LO 2. inna sprawa, że gość mógłby w końcu spróbować zaszaleć, no ale cóż... i tak dostarcza - po prostu stosunkowo wąskiej grupie odbiorców.

anyway, tak jak IU nie ma szans na sukces, tak SO 4 może być niezłe... MOŻE...
  • 0

#57 MaxVarEmreis Napisany 10 czerwca 2008 - 17:02

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Patrząc na ta gre przez perspektywę Star Ocean 2 i 3, powinno byc lepiej niż dobrze. Poprzednie cześci odznaczały się naprawde ciekawych systemem walki i bardzo dobrymi fabułami. Szczególnie trzecia częśc miała poważną i dobrze pomyslaną linie fabularną.
  • 0

#58 Gość__* Napisany 10 czerwca 2008 - 17:19

Gość__*
  • Goście

Szczególnie trzecia częśc miała poważną i dobrze pomyslaną linie fabularną.

grzeszysz, grzeszysz... :cry:

SO 3 nawet wśród swych fanów za fabułę jest jechane - może na tle gier w ogóle nie wypada ona tak tragicznie, ale na tle jRPGów, nawet poprzednich części SO (a seria nigdy fabuły dobrej nie miała, jak prawie wszystkie gry tri-Ace), jest totalnym szajsem. inna sprawa, że zaczyna się obiecująco. prawdziwego fabularnie wymiatającego jRPGa poznaje się jednak nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy.
  • 0

#59 Kyo Napisany 10 czerwca 2008 - 17:28

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
No fabuła trójki nie była obrzydliwie zła, ale nie była też zbyt oryginalna, czy pochłaniająca, jak dla mnie. Prawie ratowali ją za to bardzo sympatyczni bohaterowie (z paroma wyjątkami).
  • 0

#60 MaxVarEmreis Napisany 10 czerwca 2008 - 17:32

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Szczególnie trzecia częśc miała poważną i dobrze pomyslaną linie fabularną.

grzeszysz, grzeszysz... :cry:

SO 3 nawet wśród swych fanów za fabułę jest jechane - może na tle gier w ogóle nie wypada ona tak tragicznie, ale na tle jRPGów, nawet poprzednich części SO (a seria nigdy fabuły dobrej nie miała, jak prawie wszystkie gry tri-Ace), jest totalnym szajsem. inna sprawa, że zaczyna się obiecująco. prawdziwego fabularnie wymiatającego jRPGa poznaje się jednak nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy.


Mysle i mysle i nie moge wymyslić jRPG z lepsza fabułą.... może FFX?? FFT?? Suikoden 2?? Z całą pewnościa, ale to są wyjatki, rodzynki.
Akuram motyw sztucznej kreacji światów, posiadania "duszy" przez AI jest żadko spotykany w tego typu produkcjach i już chocby z tego powodu SO3 zasługuje na duże uznanie.
  • 0



Inne z tagami: