Skocz do zawartości

Zdjęcie

superHOT

Superhot Team PS4 XONE PC Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
15 odpowiedzi na ten temat

#1 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2017 - 09:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Nie wiem czy gierka ma wątek czy nie, jak ma to niech jakiś brudas moderator zrobi swoją robotę.
 
Gierkę kupiłę, przeszedłem singla na dwa posiedzenia w nieco ponad 2h ale wtedy gierka dopiero się otwiera. Chyba koło 50 zadań w endless mode (przeciwnicy pojawiaja sie non stop) i challange mode gdzie nakładane sa na nas ograniczenia np.: grasz tylko kataną, nie możesz walić melek, sięgać po broń czy ładować się w ciała innych postaci. I taką kataną trzeba przejść całą grę jeszcze raz.
 
Nagroda? Platynka :cf: Dobry szajsik, u mnie szybko na pewno z dysku nie poleci, gierka cierpi na syndrom "jeszcze jednej próby" a kończysz po godzinie :) POLECAM MODZNO

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 sierpnia 2019 - 14:28

  • 0

#2 Marbel Napisany 28 grudnia 2017 - 09:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Na 2h?? Pamiętam że gra była krótka ale chyba nie aż tak. No może jesteś mistrzem ;)
Dla mnie wystarczyło. Lubię takie gry, gdzie gejming jest intensywny, z fajnym pomysłem ale nie za długi.
Gra imo 8/10 a oceniam tylko główny wątek bo tych czelendży nie ruszałem bo to chyba więcej tego samego (w sensie te same levele lecz trudniejsze czy coś tam pozmieniane).
  • 0

#3 Sotaku Napisany 28 grudnia 2017 - 10:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Na tej promce nakupilem gierek i nie mam czasu przysiąść, ale przy pierwszym uruchomieniu bardzo mi się spodobala, jeśli całość ma 2 godziny to jestem przy końcu :)
  • 0

#4 fingus Napisany 28 grudnia 2017 - 10:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Gra bardzo fajna. To nie szczelanka ani sieka, tylko zwykła gra logiczna, trochę pamięciówka, gdzie trzeba nauczyć się gdzie wyskakują wrogowie i kulturalnie wypalić w odpowiednie miejsca w odpowiednim czasie. Wygląda ładnie, gra się przyjemnie, więc chętnie skończę. Tylko te niby-fabularne wtręty zupełnie niepotrzebne, niby jakieś burzenie czwartej ściany, niby jakieś "would you kindly", niby pogrywanie że gra o graniu w grę, ale nie widzę w tym pomysłu ni polotu, a poza tym to już było, wiec boring. Nie jest to poziom Talosa, raczej pretensjonalizm Witnessa.
  • 0

#5 Nyjacz Napisany 28 grudnia 2017 - 11:40

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 968 Postów:

W fabule podobało mi się głównie, że miałem ją w dupie oraz na samym końcu:

Spoiler

 

Gierka zacna, pewnie kiedyś znowu przejdę, niestety ominąłem przechodzenie dodatkowych trybów, a z moim maniactwem maksowania gierek, pewnie by kliknęło!


  • 0

#6 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2017 - 11:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

no tak ta końcówka całkiem fajna była


  • 0

#7 BeSOS Napisany 28 grudnia 2017 - 14:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kupiłbym ale ostatnio zawodze się na każdym indyku a nie lubię mastetrowac challengow. Więc max 20 zł dam.
  • 0

#8 xell Napisany 28 grudnia 2017 - 14:31

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Kupiłbym ale ostatnio zawodze się na każdym indyku a nie lubię mastetrowac challengow. Więc max 20 zł dam.

Co za menda, polskich deweloperów nie chce wspierać. :nie:


  • 0

#9 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2017 - 14:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

20 zł to pewnie jeszcze na pół z nejkiem czyli dyszke nie? Ty zjebie


  • 0

#10 BeSOS Napisany 28 grudnia 2017 - 17:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie lubię gierek arcade a to mi wygląda na set podobnych pomieszczeń z rosnącym poziomem trudności. Ale od początku zwróciłem uwagę na to bo design kosi.

Szrot, Nejka ciężko na cokolwiek naciągnąć ostatnio więc kończy się na tym że ja kupuję a on ma za free :reggie:
  • 0

#11 Schrodinger Napisany 29 grudnia 2017 - 00:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Ney mówi co innego! :cf:

 

Dobra chyba odłożę tego superhota bo obawiam się o moje zdrowie psychiczne, jak endless jest izi bo tam wystarczy klepać 1987 przeciwników i będzie maks tak challange to totalne popierdolenie, mam 70% przejścia gry samą kataną i jest hardkor już, a w kolejce widzę takie cuda jak przejście gry waląc jedynie piąchami :yao: dodam do tego speedrun całej gierki normalnie i w real time :clown: 

 

no chyba jednak nie 


  • 0

#12 Sotaku Napisany 29 grudnia 2017 - 01:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Już wiem, że platynki nie będzie :P
  • 0

#13 BeSOS Napisany 29 grudnia 2017 - 07:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Typowy szrot, jaranko gra, zakładamy tematy i bowdowny a później olewka :reggie:
Chory pojeb.
  • 0

#14 Schrodinger Napisany 29 grudnia 2017 - 07:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Gra ciągle zajebista zjebie
  • 0

#15 fingus Napisany 30 grudnia 2017 - 09:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Po skończeniu stwierdzam, że gra jednak średnia. Nic szczególnie zachwycającego ani zapadającego w pamięć (poza samym pomysłem na gameplay, ale to widziałem juz parę lat temu), za dużo powtarzalności, fabuła to bełkot. Najlepsze w niej to, że jest krótka. Czelendży na pewno nie będzie chciało mi się podejmować.
  • 0

#16 Chewie Napisany 30 grudnia 2017 - 10:06

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Fakt ale polacy zrobili hurr durr. Na plus jest to menu i pare motywow, mogla by to byc gra w przeglądarce
  • 0



Inne z tagami: