Skocz do zawartości

Zdjęcie

Square-Enix


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
171 odpowiedzi na ten temat

#1 Balth Napisany 13 maja 2007 - 11:17

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Ponoć PE3 zostało zapowiedziane na SEP. Dokładnie ma nosić tytuł Parasite Eve: The 3rd Birthday, platforma docelowa to.... telefony komórkowe :blah: Wydarzenia z gry mają mieć miejsce osiem lat po drugiej części. Brak mi słów.
SE czemu gwałcicie Ayę?

Bo Nomura zasłużył sobie na oddzielny temat ... - S
  • 0

#2 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 11:21

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
już widzę te dodatkowe rozdziały do ściągnięcia... :blah:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 12:17

Gość__*
  • Goście

Ponoć PE3 zostało zapowiedziane na SEP. Dokładnie ma nosić tytuł Parasite Eve: The 3rd Birthday, platforma docelowa to.... telefony komórkowe Wydarzenia z gry mają mieć miejsce osiem lat po drugiej części. Brak mi słów.
SE czemu gwałcicie Ayę?

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a liczyłem (naiwnie) ze tego nie tkną, boże uchroń chociaż serię Chrono...

btw to "boże" z małej to akurat specjalnie piszę...tak na marginesie...
  • 0

#4 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 12:26

Gość__*
  • Goście

Ponoć PE3 zostało zapowiedziane na SEP. Dokładnie ma nosić tytuł Parasite Eve: The 3rd Birthday, platforma docelowa to.... telefony komórkowe Wydarzenia z gry mają mieć miejsce osiem lat po drugiej części. Brak mi słów.
SE czemu gwałcicie Ayę?

Minuta ciszy... :(
Przeszedłem tylko pierwszego PE i baardzo mi się podobał. Czemu SE wpada na takie pomysły, jak ten? Czy pragnienie kasy jest aż tak wielkie?

Boże uchroń chociaż serię Chrono...

Ja wolę nie myśleć, co planują z Vagrant Story... :niepewny:
  • 0

#5 Ayu.rin Napisany 13 maja 2007 - 12:32

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:

a liczyłem (naiwnie) ze tego nie tkną, boże uchroń chociaż serię Chrono...

Ja wolę nie myśleć, co planują z Vagrant Story...

Nie ma litości! :ninja:

Nie wiem jak Wy, ale ja zaczynam przyzwyczajać się do tej tragicznej sytuacji, to mniej boli XD
SE na pewno ruszy swoje najlepsze gry, nie ma bata. Na FF się nie skończyło, zrobili kilka kroków dalej, rozpędzili się nieźle i, jak widać, nie zamierzają się zatrzymywać w czasie najbliższym ;)
  • 0

#6 raf Napisany 13 maja 2007 - 15:04

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Nie wiem o co wam chodzi. Ja bym bardzo chętnie zagrał w jakąś gierkę SE na telefonie. :^^: A tak mam tylko jakiś Splinter Cell, Prince of Persia, czy inne badziewie od Gameloft :ziewa: . Co ja bym oddał za Finala, albo Vagrant Story na Siemensa :ninjadance:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 16:40

Gość__*
  • Goście

Nie wiem o co wam chodzi. Ja bym bardzo chętnie zagrał w jakąś gierkę SE na telefonie. A tak mam tylko jakiś Splinter Cell, Prince of Persia, czy inne badziewie od Gameloft . Co ja bym oddał za Finala, albo Vagrant Story na Siemensa

Profanacja, po prostu. Owszem, jeśli gra wyszłaby np. na PS3 i dodatkowo na telefony - na to mógłbnym przystać. Ale żeby reaktywować (taaa... :rower: ) serię takiego kalibru tylko na telefonach komórkowych... Powtórzę się - profanacja.
  • 0

#8 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 16:45

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
w dodatku ostatnia reaktywacja na komórki zakończyła się porażką - Before Crisis nawet przez fanów komplikacji SE nie jest wspominane miło. zresztą... wiadomo, że wyjdzie toto na te ich kosmiczne komórki, wydajniejsze od przeciętnego polskiego PC... :rower:
  • 0

#9 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Przed S-E ciężkie zadanie jakim będzie całkowite sprofanowanie legendy Parasite Eve :/
To co wyczynia Square ze swymi tytułami przywodzi na myśl Ilidade, tyle tylko, że z tym zastrzeżeniem: Stare kultowe tytuły to Hektor, a Achill S-E (który ciągnie jego zwłoki rydwanem). Fani natomiast to biedny Priam, który błaga o wydanie zwłok syna (czytaj: licencji, które zostały skopane, bądź dopiero teraz się za nie bierze (Parasite Eve, a w dalszej kolejności na 100 : Crono, Vagrant + remaki mało znanym amerykańskim graczom gier no. Live Alive).

Mam nadzieje, że nowy Parasite okaże się porażką na miarę BC i Square da święty spokój Ayi.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 17:52

Gość__*
  • Goście
Ej! Ej! Ej! Wy nawet tu nie wspominajcie o ewentualnym zabraniu sie za serie Chrono. Raz, ze chyba nie odniosla nigdy komercyjnego sukcesu, a dwa, ze jesli jakis Nomura albo inny pokemon tknie chocby Chronosy, to przysiegam, ze w piekle bedzie mial zadanie w postaci sprawdzania zawartosci metanu w powietrzu za pomoca pochodni ;/
  • 0

#11 Balth Napisany 13 maja 2007 - 17:56

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:

Przed S-E ciężkie zadanie jakim będzie całkowite sprofanowanie legendy Parasite Eve :/


Akurat to im wychodzi bez zbędnych wysiłków.

Połączmy się w żalu i pomódlmy o upadek SE
  • 0

#12 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 17:59

Gość__*
  • Goście
nie wiem czy 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy Chrono Crossa i bodajze tyle samo Chrono Triggera to taki brak komercyjnego sukcesu. A ze chca zrobic nowa czesc cos przeblakiwali niedawno ;/
  • 0

#13 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 18:06

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
chyba nawet ludzie z SE nie są na tyle bezczelni, by zacząć grzebać przy serii Chrono - przecież jej twórcy już w SE nie pracują, a zmuszenie pierwszej lepszej bandy pokemonów do wymyślenia kolejnej części nie ma najmniejszego sensu. osobiście bardziej boję się o VS... :ninja:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 18:13

Gość__*
  • Goście
"Ivalice Alliance: Vagrant Story 2: The Mark of Gackt" :ninja: chyba bym sie przejechał do Japonii. Na łowy :ninja:
  • 0

#15 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 18:21

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

chyba bym sie przejechał do Japonii. Na łowy

do dziś żałuję, że nie przyczaiłem Nomury, gdy był na tym śmiesznym pokazie AC w Wenecji... :rower:
  • 0

#16 Scorpio Napisany 13 maja 2007 - 18:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A kto powiedział, że Chrono musi być jRPG? Mają licencję na tytuł i postacie ... a jak idą w komórki to uczynią proste action-RPG, jakieś story w chapterach lub ... platformówkę (a co).

Akurat pod względem innowacyjności podejść i designów S-E zaskakuje.
  • 0

#17 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 18:34

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Akurat pod względem innowacyjności podejść i designów S-E zaskakuje.

niestety, nie innowacyjnością... :rower:
  • 0

#18 Scorpio Napisany 13 maja 2007 - 18:40

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmmm ... źle określiłem ... innowacyjnością sposobu rozwijania pomysłów na temat "jak u'cool'owić daną pozycję" by była (wg nich) bardziej grywalna i bardziej yo-yo
  • 0

#19 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 18:43

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
wiem, co miałeś na myśli - po prostu nie mogłem się powstrzymać.
  • 0

#20 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 19:47

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Offowo wyjaśnię. Mój błąd. Ale ostatnio oglądałem Train Man (Dansha Otoko) i tam w polskich napisach był ten błąd, który wyśmiałem ... by później powielić ... :lol:

nie no, Akihabana brzmi nawet lepiej... :lol:

wracając do FF... nie zapominajcie, że Kitase w jakimś tam wywiadzie na temat DoC zapowiedział kontynuację z Genesis Rhapsodos w roli głównego bad-assa... :bue:
  • 0

#21 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 19:49

Gość__*
  • Goście
a co Sakaguchiemu do DoC? :ninja:
  • 0

#22 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 19:51

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
sorry, chodziło oczywiscie o Kitase.
  • 0

#23 Gość__* Napisany 13 maja 2007 - 19:54

Gość__*
  • Goście
Te wszytkie Kitasy i inne Nomury moga rozne rzeczy mowic - maja teraz takie dziury w mozgu od tego co biora, ze i tak zaraz zapomna o czym mowili ;]
  • 0

#24 baudolino Napisany 13 maja 2007 - 19:56

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Te wszytkie Kitasy i inne Nomury moga rozne rzeczy mowic - maja teraz takie dziury w mozgu od tego co biora, ze i tak zaraz zapomna o czym mowili ;]

niestety, to akurat pewne - nie po to wsadzili ten secret dark ending z "G", żeby pozostawić to bez kontynuacji. inna sprawa, że kontynuacja ta może pojawić się w ramach tych dodatkowych rozdziałów na komórki...
  • 0

#25 Gość__* Napisany 30 maja 2007 - 00:01

Gość__*
  • Goście
Fuzja Squaresoftu i Enix to w ogóle katastrofa; gry Kwadratowych sporo na niej straciły. Jedyny plus jest taki, że zdołali się w ten sposób utrzymać na rynku.
  • 0

#26 Kyo Napisany 30 maja 2007 - 00:08

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Fuzja Squaresoftu i Enix to w ogóle katastrofa; gry Kwadratowych sporo na niej straciły


Gry od Enix niestety też... Z wyjątkiem DQ, ale ta serua od czasów NES'a chyba w ogóle się nie rozwinęła... Nie licząc oczywiście grafiki ;) .
  • 0

#27 Gość__* Napisany 30 maja 2007 - 06:56

Gość__*
  • Goście

Fuzja Squaresoftu i Enix to w ogóle katastrofa; gry Kwadratowych sporo na niej straciły. Jedyny plus jest taki, że zdołali się w ten sposób utrzymać na rynku.

to jest tak- czasem lepej by coś upadło puki pamieta sie dobre osiągniecia a nie trwało za wszelką cenę i rozmieniało się na drobne....
  • 0

#28 Gość__* Napisany 30 maja 2007 - 09:44

Gość__*
  • Goście
Prawda.
Dla mnie (i pewnie jeszcze kilku osób) Squaresoft i tak już nie istnieje. Nawet w najmniejszej części.
Naturalnie nie mówię że SE jest złe, jest inne. Inna sprawa, że to nie wszystkim się podoba.
  • 0

#29 vagrant3 Napisany 15 czerwca 2007 - 14:59

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
http://www.oyasumi-kumachan.com/

No no no :) Nasz Miś jest na dobrej drodze by trafić niebawem do którejś z mega-produkcji SE, jak np sub-boss. No może na początek mniejsza rola - przewodnik tutoriala. Trzymam mocno kciuki za zioma z dzieciństwa.
  • 0

#30 Ayu.rin Napisany 15 czerwca 2007 - 16:15

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:

to jest tak- czasem lepej by coś upadło puki pamieta sie dobre osiągniecia a nie trwało za wszelką cenę i rozmieniało się na drobne....

Prawda.
Dla mnie (i pewnie jeszcze kilku osób) Squaresoft i tak już nie istnieje. Nawet w najmniejszej części.
Naturalnie nie mówię że SE jest złe, jest inne. Inna sprawa, że to nie wszystkim się podoba.

Sęk w tym, że Japończycy to łykają, a póki oni będą łykać, SE nie upadnie, tak myślę.

Nasz Miś jest na dobrej drodze by trafić niebawem do którejś z mega-produkcji SE, jak np sub-boss. No może na początek mniejsza rola - przewodnik tutoriala. Trzymam mocno kciuki za zioma z dzieciństwa.

Sub-boss, przewodnik? E tam, na pewno przerobią go na metroseksualnego blandaska i zrobią głównego bohatera FFVII-XX XD Albo doprawią mu 3 skrzydła i zrobią z niego mistrza, który wyszkolił Sepha i Gackta ^^
  • 0