Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario Tennis Aces

Camelot Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

#31 funditto Napisany 05 czerwca 2018 - 23:15

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Mi bardzo podeszło, ale na premierę nie biorę, bo czasami Multi lagowało, więc poczekam na opinie czy to poprawili

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 05 czerwca 2018 - 23:15

  • 0

#32 lukaszSA Napisany 07 czerwca 2018 - 13:29

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:

Bardzo fajna reklama

 


  • 0

#33 funditto Napisany 25 czerwca 2018 - 22:31

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Jednak wziąłem na premierę i nie żałuję. Gra świetna zarówno w Multi jak i w trybie Adventure (jak dotąd zrobiłem dwa światy i jestem pod wrażeniem pomysłów)
  • 0

#34 lukaszSA Napisany 26 czerwca 2018 - 06:31

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:

Nie podoba mi się, że tryb ze sterowaniem ruchowym nie jest taki jak w Wii Sports, tylko jakiś przekombinowany.

 

Brakuje mi jakiegoś głupiego machania. 


  • 0

#35 BeSOS Napisany 26 czerwca 2018 - 08:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A mi się nie podoba że poskąpili poligonów na nos Mario.
  • 0

#36 lukaszSA Napisany 26 czerwca 2018 - 08:13

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:

Wszystko poszło w Rosalinę i Luigiego


  • 0

#37 cybercotlet Napisany 26 czerwca 2018 - 13:40

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 595 Postów:

Wszystko poszło w Rosalinę i w penisa Luigiego

 

fixed


Ten post był edytowany przez cybercotlet dnia: 26 czerwca 2018 - 13:40

  • 0

#38 Tawotnica Napisany 27 czerwca 2018 - 08:14

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 103 Postów:

Jednak wziąłem na premierę i nie żałuję. Gra świetna zarówno w Multi jak i w trybie Adventure (jak dotąd zrobiłem dwa światy i jestem pod wrażeniem pomysłów)


Same. Tryb adventure robi bardzo dobre wrażenie. Nie grałem jeszcze w multi, ale mniemam że korty ze story są dostępne, więc będzie miód. Statek na początku drugiego świata :banderas: myślałem, że na luzie zmęczę, a tu się co chwila musiałem skupiać, żeby nie odbijać piłki od masztu. Za to jak już wyczułem gdzie celować, to NPCka pięknie się dało zmylić. Podobnie fajny był Boo z lustrami. Wyborażam sobie, że w grze wieloosobowej to musi kosić.

Czasami jeszcze trochę walczę ze sterowaniem. Przyzwyczajony do starszych Tennisów wciskam X na gwiazdce, trick shoty prawym analogiem nie chcą mi wychodzić i dla spowalniania czasu nie znalazłem jeszcze dużego użytku, bo wolę chomikować energię dla własnych hiper strzałów.

Pięknie wygląda w trybie handheld.
  • 0

#39 lukaszSA Napisany 05 lipca 2018 - 21:20

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:

Pograłem kilka meczów online i dostałem w dupę (w niektórych nawet do kompletnego zera) :yao:


  • 0

#40 funditto Napisany 05 lipca 2018 - 21:37

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
No nie jest łatwo, ja mam trzydzieści kilka procent wygranych
  • 0

#41 Tawotnica Napisany 10 lipca 2018 - 11:01

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 103 Postów:
i jak? Gracie jeszcze? Jestem po śnieżnym świecie i trochę za bardzo na jedno kopyto wszystkie te wyzwania w adventure. Szefkowie na zasadzie "poczekaj, aż damy ci możliwość zone shota", practice courts zaczynają się powtarzać tylko na wyższym poziomie trudności (nawet nie - po prostu więcej punktów trzeba natrzaskać), a elementy RPG praktycznie nie mają znaczenia.

Zdarzają się jeszcze ciekawe pomysły, np. potyczka z Shy Guyem i tłumami przechodniów, ale gra dość szybko odpuściła sobie po dobrym początku.

Przynajmniej spełnia swoje zadanie jako trening. Nauczyłem się wreszcie solidnie blokować zone shoty i korzystać ze spowalniania czasu. Trick shoty nadal u mnie kuleją, ale podoba mi się ich wykorzystanie po prostu jako przeskakiwanie przez przeszkody.
  • 0

#42 lukaszSA Napisany 10 lipca 2018 - 11:03

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:

Adventure mode to gloryfikowany tutorial.

 

Ale tutorial przydatny, bo bez tego jest ciężko


  • 0

#43 funditto Napisany 10 lipca 2018 - 12:01

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Ja doszedłem do ostatniego bossa i dwa razy mnie pokonał. Miałem jeszcze się z nim mierzyć, ale dowiedziałem się, że w online są rankingi z podziałem na kraje, więc przerzuciłem się na ten tryb. Wbrew pozorom konkurencja w Polsce jest nie mała i dopiero dobijam do pierwszej 30

Edit: Poczułem się zmotywowany i pokonałem ostatniego bossa. Jak dla mnie Adventure bardzo dobrze zrobiony i gdyby wyszło DLC do tego trybu to pewnie bym kupił

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 10 lipca 2018 - 16:27

  • 0

#44 lukaszSA Napisany 01 sierpnia 2019 - 09:35

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:

Od 7 do 13 sierpnia abonenci Switch Online będo mogli grać za darmo

 


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 01 sierpnia 2019 - 09:52

  • 0

#45 Tawotnica Napisany 01 sierpnia 2019 - 10:41

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 103 Postów:
wow, Nintendo takie dobre. Kij, że u konkurencji co chwila jakiś darmowy weekend bez wymogu płacenia abonamentu (Tetris Effect, MHW i któreś Division to gierki, które mi od razu do głowy przychodzą).
  • 0

#46 lukaszSA Napisany 01 sierpnia 2019 - 11:25

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 942 Postów:
To raczej odpowiednik Xbox Live Free Play Days a nie inicjatyw poszczególnych wydawców
  • 0



Inne z tagami: