Skocz do zawartości

Zdjęcie

Path of Exile

Grinding Gear Games PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 06 września 2011 - 09:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
WTF? A to:



Dla miłośników Diablo pewnie znakomity kąsek. :) Mnie się podoba: masa skilli, ponoć duży świat, jest łuczniczka. No i free to play. :]

Aha, strona gieruni: http://www.pathofexile.com/

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 05 listopada 2018 - 22:40

  • 0

#2 MaxVarEmreis Napisany 06 września 2011 - 10:04

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Bez pier*****ęcia to wszystko. W tym roku Diablo III i Torchlight II się liczą. Do pieca (:olo:)
  • 0

#3 ACZ Napisany 06 września 2011 - 11:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Mi się podoba.

W tym roku Diablo III i Torchlight II się liczą

Diablo III NIKOGO, jestem pewny, że będzie przehajpowany.
  • 0

#4 Ryan Napisany 06 września 2011 - 14:33

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Gejplejowo pewnie zerwie skalp. Ale nie podoba mi się art style, zbyt WoWowy. To faktycznie wygląda na bezmózgi grind, ale... za to kocham Diablo. :D
  • 0

#5 Sylvan Wielki Napisany 26 stycznia 2018 - 03:32

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

Path of Exile, to diablopodobna produkcja, która zagościła już jakiś czas temu na PC i zyskała znakomite przyjęcie - wg serwisu metacritic 86 od recenzentów i 8.1 od użytkowników.
Niedawno tytuł został przeniesiony również na konsolę Xbox One(XS).

Grę cechuje niesamowita złożoność. Wystarczy spojrzeć na drzewko umiejętności:

poe-skill-tree-example.jpg

Co najistotniejsze dane umiejętności zależne są od innych, które dodatkowo można specjalnymi kamieniami modyfikować, a te można łączyć na różne sposoby tworząc ogromne pole do popisu kreatywności. Przykładowo uderzenie orężem może generować ogniste meteoryty, a my, poprzez umiejętne operowanie połączeniami mamy wpływ nie tylko na ich szybkość, siłę, czy zasięg, ale także na to, czy przy zetknięciu się z przeciwnikiem będą go przenikać i atakować kolejnych, rozpadając się (bądź nie), lub będą eksplodowały przy nim.

Ogromna zaletą PoE jest fakt, iż jest to gra całkowicie bezpłatna. Jak na tytuł tak rozbudowany, długi (mam na liczniku 69 godzin i jestem w X akcie), to taki stan rzeczy zasługuje na uznanie.
Mikropłatności ograniczają się głównie do skórek dla postaci:

Jest to też jedna z tych gier, która w wersji dla One X zyskała nieprawdopodobnie dużo względem podstawowego One(S).

Gorąco polecam.


  • 3

#6 Sylvan Wielki Napisany 23 lutego 2018 - 22:19

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

SmqVIUM.jpg

Wszystkie dziesięć aktów PoE ukończone. Praktycznie każdy labirynt zaliczony. Czas gry to aż 96 godzin. Nieprawdopodobne ile zawartości zaoferowano w tej darmowej pozycji, a przecież nowe ligi oraz dodatki niebawem zostaną oddane graczom do użytku. Rewelacja. Ode mnie w pełni zasłużone 9/10.


  • 0

#7 nole Napisany 21 października 2018 - 11:28

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Wygląda na to, że już wkrótce na :ps4: :burn: .

 

https://gematsu.com/...r-ps4-in-taiwan


Ten post był edytowany przez nole dnia: 21 października 2018 - 11:29

  • 0

#8 Sylvan Wielki Napisany 31 października 2018 - 14:15

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

Przejdzie się zatem raz jeszcze. Świetna gra, którą gorąco polecam :tak:


  • 0

#9 Tawotnica Napisany 05 listopada 2018 - 22:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

  • 0

#10 nole Napisany 29 listopada 2018 - 17:33

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

No i obsuwa na wczesny luty :wat:.

 


"We underestimated the amount of work it would take to finish the certification process during the busy Christmas period. While we hope to have everything ready in January, we feel a lot more comfortable promising early February as a target release window. This will also give us time to work on game performance / framerate, which we feel could be improved before release.

 

Again, we're very sorry about this. We understand that many PlayStation users were keen to play Betrayal over Christmas and have been eagerly awaiting release date news. We promise that Path of Exile will be awesome on PlayStation 4 when it is released early next year.


  • 0

#11 Sylvan Wielki Napisany 13 marca 2019 - 09:59

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:



Podobno końcówka marca (dwudziesty ósmy) to ostateczna data premiery wersji na :ps4:
W najnowszym rozszerzeniu (Synteza) na tzw. Moście Pustki będziemy tworzyć mapę z fragmentów pamięci Cavasa.
Niezwykle rozbudowany system przejdzie kolejną modyfikację. Mianowicie otrzymamy nowy rodzaj przedmiotów, które będą posiadać zamkniętą statystykę - nawet chaos orb nie będzie umożliwiał zmiany poszczególnych wartości. Osobom, które z grą są obeznane nie trzeba tłumaczyć jaki wpływ będzie miało to na grę. Dodano oczywiście nowe przedmioty (mapy oraz butelkę, która zapewne będzie pożądana przez postacie fizyczne, ponieważ zwiększa obrażenia aż o 40%) oraz wiele więcej.

Oczywiście sam Atlas także (po raz kolejny) ulegnie przebudowie.


  • 0

#12 Tawotnica Napisany 26 marca 2019 - 00:56

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

już można ściągać:

https://store.playst...GGPS4GAMEFULL01

ale:
 

Liczba Graczy W Sieci: 2–6 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus


myślałem, że będzie bez plusa  :sadcf:


  • 0



Inne z tagami: