Skocz do zawartości

Zdjęcie

StarCraft 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
586 odpowiedzi na ten temat

#61 Scorpio Napisany 13 października 2008 - 20:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja mam pytanie: to jest kwestia singla. Ktoś wie, jak będzie wyglądało to w multi? Wraz z BroodWar wszyscy przerzucili się na niego (jednostki). A teraz co? Co chwila na nowe dodatki i przeskok na nie? I tak pewnie patche będą ogólne na każdą wersję (jak w Diablo, StarCraft). Zablokują możliwości multi między wersjami? Zmuszą przez fandom do kupna tej najważniejszej? Chcę to zobaczyć w praktyce. Bo jak na razie w stopy sobie strzelają.


PS - SC zaczynał się Terranami, BW Protossami, SC2 Zergami ... i wszystko poukładane :)
  • 0

#62 Ryan Napisany 13 października 2008 - 21:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
"Najpierw będzie SC2: Terran, później SC2: Zerg i wreszcie SC2: Protoss."
Taaak Scorp, zaczyna się zergami. _^_
  • 0

#63 Scorpio Napisany 13 października 2008 - 22:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hm, błąd :P
A Ty noobie sio stąd :P
  • 0

#64 Godot Napisany 14 października 2008 - 14:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
w multi pewnie bedzie mogl grac kazdy z kazdym...
btw. C&C 3 tez mial podzielona kampanie na dwie osobne gry, jedna dla gdi a druga dla nod (na pc, bo na konsolach wszystko bylo w jednym)
  • 0

#65 t0m3ek Napisany 14 października 2008 - 14:47

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Możliwe, że zrobią tak jak w Dawn of War. Jeśli będziesz miał Zerg, to będziesz mógł grać z każdym ale tylko Zergami :P
  • 0

#66 Scorpio Napisany 15 października 2008 - 16:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.gametrail...ayer/41532.html

Wg Blizzarda dowolna wersja gry będzie pozwalała cieszyć się w pełni Skirmishem i Muliplayerem.
A podział ze względu na wielkość i obszerność fabuły (taaaa, szkoda że jRPG i RPG nie są dzielone ... ale znów dla Halo 2 nie starczyło miejsca by zakończyć :P). Byłą opcja: uprościć, zostawić jak jest, ale podzielić i zostawić jak jest i opóźnić. Nie wiedzieć czemu, dla mnie to bullshit, ale zobaczymy ...
  • 0

#67 Marbel Napisany 15 października 2008 - 18:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Mnie i tak zawsze Terranami się grało najlepiej. Grałem kampanie Zergami i Protossami ale nie do końca nigdy. Żeby tylko cena nie była za duża za okrojoną wersję i by były ludzkie wymagania sprzętowe. Najlepiej dali by demko. Wiadomo kiedy premiera?
  • 0

#68 t0m3ek Napisany 15 października 2008 - 18:47

t0m3ek

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 536 Postów:
Wymagania sprzętowe IMO nie przeskoczą tych z Warcrafta 3, demko mogliby zrobić na podobnej zasadzie jak to do SC pierwszego.
  • 0

#69 Marbel Napisany 15 października 2008 - 20:46

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
No nie możesz porównywać gry z... 2004 do wydanej w 2009! Gra wygląda obłędnie jak na strategię więc wiadomo że będzie wymagająca. Oby kod był zoptymalizowany.

demko mogliby zrobić na podobnej zasadzie jak to do SC pierwszego

Tzn? Bo nie pamiętam... :hmmm:
  • 0

#70 MonsieurWoland Napisany 07 maja 2009 - 14:51

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Zapisy do bety ruszyły http://forum.gram.pl...?tid=48248&u=49
  • 0

#71 phsx Napisany 25 maja 2009 - 14:44

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
A ja wam powiem jedno - cały gatunek rtsowy może dla mnie rot in hell. I don't care.
  • 0

#72 MonsieurWoland Napisany 01 czerwca 2009 - 11:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Premiera SCII potwierdzona na koniec 2k9 http://e3.gamespot.c... ... es;title;2
  • 0

#73 Gość_Zero_* Napisany 01 czerwca 2009 - 17:13

Gość_Zero_*
  • Goście
Trzeba bedzie kupic kompa :(
  • 0

#74 cwany-lis Napisany 03 czerwca 2009 - 13:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

A ja wam powiem jedno - cały gatunek rtsowy może dla mnie rot in hell. I don't care.


Mam podobny stosunek do stricte klasycznych rts'ów ale rożne dynamiczne wariacje w stylu Dawn of War II są strasznie ciekawą sprawą 8)
  • 0

#75 piterekd Napisany 03 czerwca 2009 - 22:34

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
SC i C&C - pomimo upływu czasu dają radę, ale już takie Age of Empires w różnych współczesnych odmianach to porażka :ninja:
  • 0

#76 Gość_Zero_* Napisany 03 czerwca 2009 - 22:36

Gość_Zero_*
  • Goście

SC i C&C - pomimo upływu czasu dają radę, ale już takie Age of Empires w różnych współczesnych odmianach to porażka :ninja:


AoE skończyło się na boskiej i jedynej w swoim rodzaju II :)
  • 0

#77 Marbel Napisany 25 czerwca 2009 - 18:44

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Podobno SII w Polszy ma kosztować 180 zł! :shock: Pogięło i to zdrowo! No cóż... LEM :/
Są wiadome jakieś wymagania sprzętowe?
LINK -> http://polygamia.pl/... ... ztuje.html
  • 0

#78 Texz Napisany 25 czerwca 2009 - 18:48

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Cena bardzo konsolowa. Na zachodzie o ile pamiętam coś ok. 150 zł, więc z kosztami przesyłki wyjdzie nie wiele mniej. Jeżeli ta gra będzie tak dobra jak swego czasu jedynka, co stoi na przeszkodzie, żeby zamiast dwóch zwykłych gier kupić jedną niezwykłą?
  • 0

#79 Marbel Napisany 25 czerwca 2009 - 19:06

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
A... mnie pewnie i tak nie pójdzie na lapku ;) Jednak na PC można dać IMO 100 zł za nową gierkę. Wiem, że StarCraft to inny wymiar i gry tego pokroju ukazują się na PC raz na dekadę. Jednak na konsolę za tyle kupujemy gry i wiemy, że będzie toto działać (w dodatku wliczony narzut producenta konsoli - licencja czy co to tam jest), a na PC niejednokrotnie trzeba sprzęt rozbudowywać. Ja już do laptopa dokładałem pamięci (a to sprzęt, który kupiłem z myślą, że nie będę go rozbudowywał - bo po co?). Ja bynajmniej w S2 niestety raczej nie pogram u siebie. A szkoda. Może kiedyś w jakiejś platynie.

BTW na Wyspach cena 29,99 Funtów.
  • 0

#80 kubicz Napisany 25 czerwca 2009 - 21:10

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Mam placic 180 zl tylko za kampanie Terran ? No prosze was :lol:
Jeszcze niech oglosza, ze kampanie Protossow i Zergow beda w podobnej cenie.
  • 0

#81 Danteusz Napisany 25 czerwca 2009 - 21:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
W czasach gdzie 200zł płaci się nieraz za trwającą 10 godzin grę zapłacenie 180zł za Starcrafta z nieskończoną grywalnością w multi, BatteNetem i wieloletnim wsparciem developera jest do zaakceptowania.
  • 0

#82 kubicz Napisany 25 czerwca 2009 - 21:24

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Fajnie, ale my nie rozmawiamy o grach na konsole :)
Gry komputerowe powinny byc "troszke" tansze, tym bardziej, jesli wydaje sie trylogie.
  • 0

#83 Scorpio Napisany 25 czerwca 2009 - 23:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Popieram tu kubicza ... 600 za pełną grę to śmiech.

I niech nie pierd... że "nie dało się umieścić wszystkich kampanii w 1 grze" albo że "nie zdążą" ... Nosz k...a, grę robią tyle lat że powinni zdążyć to zrobić. Przekładają co rusz, to kolejne przełożenie nikogo by nie zdziwiło. A ucieszyło z powodu tych 400 złotych. A co, tak grę idealną wydadzą? Przecież to Blizzard - co kilk amiechów patch zmieniający wszystko (albo prawie wszystko) w balansie.

Już se k...a niech jaj nie robią z ludzi ...

To mi przypomina "ne da się zrobić w padzie sensora ruchu i wibracji" ...
  • 0

#84 Ryan Napisany 25 czerwca 2009 - 23:47

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

A... mnie pewnie i tak nie pójdzie na lapku ;)

Prawdopodobnie pójdzie. SC2 jedzie na silniku, który się bardzo dobrze skaluje. (oszczędzę Wam technobełkotu)
  • 0

#85 Godot Napisany 26 czerwca 2009 - 00:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A kiedy premiera? Ja sobie ściągnę najpierw wersję demo, jak będzie działac bez zarzutu kupuję pełny oryginał
  • 0

#86 MonsieurWoland Napisany 26 czerwca 2009 - 00:02

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

A kiedy premiera? Ja sobie ściągnę najpierw wersję demo, jak będzie działac bez zarzutu kupuję pełny oryginał


Myślisz, że wydadza wersje demo?
  • 0

#87 Godot Napisany 26 czerwca 2009 - 00:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Niektóre serwisy bankowo :^^:
  • 0

#88 Marbel Napisany 26 czerwca 2009 - 08:43

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

A... mnie pewnie i tak nie pójdzie na lapku ;)

Prawdopodobnie pójdzie. SC2 jedzie na silniku, który się bardzo dobrze skaluje. (oszczędzę Wam technobełkotu)

Lap jest z końca 2007. Wtedy był jeden z lepszych, ale na dzisiejsze warunki, 2x1,5Ghz to i tak średnio. Wiem, że właśnie Blizzard ma niezłe silniki, bardzo elastyczne.

A kiedy premiera?

Wczoraj byłem na stronie brytyjskiego sklepu z ceną 29,99 funtów i tam była data 4.12.09

Ja sobie ściągnę najpierw wersję demo, jak będzie działac bez zarzutu kupuję pełny oryginał

Same here :D W sumie i tak zawsze wielbiłem Terran. Jak giera pójdzie to w przyszłym roku nabędę z pewnością. Ale w tym roku priorytet to Forza 3 :klaszcze:
  • 0

#89 Marbel Napisany 26 czerwca 2009 - 19:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
LEM odpiera zarzuty, że jest drogim wydawcą i zarzuty Michała Kicińskiego z CDP. Oraz wypowiada się nt. ceny Starcrafta II.
http://polygamia.pl/... ... jektu.html
W skrócie co najważniejsze - Empik.com sam ustalił 180 zł na przedpremierowe zamówienie gry. Cenę wziął z sufitu. Jest więc szansa, że będzie taniej. 119 zł, było by bardzo dobrze :D
Tylko, proszę tego nie polonizować!!!
  • 0

#90 MonsieurWoland Napisany 27 czerwca 2009 - 02:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Jeżeli cena bedzie niska to polonizacja rowniez bedzie nieunikniona. Pamietam, że przy okazji premiery KoTOR1 na PC LEM tłumaczył, że nie może wydawać gier w orginalnej wersji jezykowej, w niskiej cenie ponieważ wtedy ludzie sciagaliby ta gre np. do niemiec a to narusza paragrafy umowy z LucasArts. Przez to na rynku egzystowały 2 wersje jezykowe - Polska za 120 oraz Angielska za 179 zł
  • 0