Skocz do zawartości

Zdjęcie

StarCraft 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
586 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość_Zero_* Napisany 27 czerwca 2009 - 09:30

Gość_Zero_*
  • Goście
Ciekawe czy mi pójdzie na laptopie ... GF8200 to potwór jakiś nie jest :lol:

A fajnie by było bo w SC1 zarówno w singlu i multi 'zmarnowalem' mase godzin ... dłużej grałem chyba tylko w przegenialnego CM 00/01
  • 0

#92 Ryan Napisany 27 czerwca 2009 - 09:51

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Patrz mój post wyżej. Blizzard wciąż robi gry dla większości graczy. Zainwestowali w odpowiednią do tego celu technologię - gra nie będzie u Ciebie wyglądała pięknie, ale będzie chodziła płynnie.
  • 0

#93 Gość_Zero_* Napisany 27 czerwca 2009 - 10:28

Gość_Zero_*
  • Goście
To ja jednak bym poprosił o trochę technobełkotu :) Jak tak się przypatrzeć screenom SC2 to ja widzę jedynie dopakowany silnik W3, albo to po prostu specyficzny styli Blzza
  • 0

#94 Arasz Napisany 27 czerwca 2009 - 12:30

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:

W skrócie co najważniejsze - Empik.com sam ustalił 180 zł na przedpremierowe zamówienie gry.


Empik pada więc kombinują jak koń pod górkie.
  • 0

#95 cwany-lis Napisany 27 czerwca 2009 - 23:49

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
nie bójcie się chłopaki, dzień po światowej premierze wkleję wam tu linki do rapidszare gdzie ściągnięcie sobie grę w 40-stu częściach :^^: ole, tym samym kolejna cegiełka do szerzenia zła i nienawiści ha ha ho ho :twisted:
  • 0

#96 MonsieurWoland Napisany 29 czerwca 2009 - 11:50

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
video preview http://www.gamespot.... ... eo/6212604
  • 0

#97 Zois Napisany 29 czerwca 2009 - 12:20

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
nigdy jakos nie lubilem starcrafta - czekam na ukamieniowanie :ninjadance:
  • 0

#98 Gość__* Napisany 29 czerwca 2009 - 13:39

Gość__*
  • Goście

nigdy jakos nie lubilem starcrafta - czekam na ukamieniowanie :ninjadance:

Same here, ukamienują nas razem? :oops:

Starcraft nigdy mnie nie kręcił, tak samo jak Warcraft. Dla mnie to po prostu kolejna strategia z (podobno) dobrym multi. No, już znikam pod kamieniami :^^:
  • 0

#99 Marbel Napisany 29 czerwca 2009 - 14:24

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Dla mnie StarCraft w Warcraft (szczególnie drugi, trójka już tak nie wciągała) to najlepsze strategie w jakie grałem. Nie miałem z nowymi produkcjami na PC styczności za bardzo przez ostatnich dobrych kilka lat, więc nie wiem, ale tuzy pokroju World in Conflict mi nie chciały odpalić na lapku. Mam nadzieję, że Blizzard przejdzie sam siebie :)
  • 0

#100 Zois Napisany 29 czerwca 2009 - 14:29

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
no to o ile StarCraft srednio [tzn ok gralem w singlu, nie w multi bo nie mialem mozliwosci - wiec moze bym odszczekal gdybym w swoim czasie gral po multi] mi podszedl to seria warcraft byla moim bogiem - zarowno 1, 2 [a 2 to w szczegolnosci!!] i 3, no i WoW tez ale to juz nei strategia. I jesli chodzi o Warcrafta to nie gralem rowniez w multi, ale singiel tak mnie pochlonal ze nie potrzebowalem tego.
  • 0

#101 cwany-lis Napisany 01 lipca 2009 - 19:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
W empiku widziałem mangę Starcraft [chyba koreańską ...] po polsku - ktoś czytał ? bo komiks sprzed kilku lat Warcraft był dosyć przeciętny
  • 0

#102 Scorpio Napisany 01 lipca 2009 - 19:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ostatnio na GT był wywiad z kimś z Blizzarda. No i co - i jeszcze większa kupa! Bo wcześniej było "każda z 3 części będzie równouprawniona, nie będzie różnic przy grze w sieci, tylko scenariusze są". Teraz: "każda część będzie jak dodatek, oprócz scenariusza dodamy po 2-3 jednostki do każdej stron, jak w Broodwar". Fajnie. Czyli TRZEBA będzie kupić dodatkowe części. A co ... ktoś dziś jeszcze gra na czystym SC na świecie? Nie mogli dać od razu, ale na 3 płytach jak się już tak nie mieściło? I taką cenę dają ... Blizzardowi się w tyłkach już przewraca, nawet jak dobre gry wydają. Oświadczenie, że wydadzą w pełnej cenie upośledzoną grę w 3 częściach i że powinniśmy się z tego cieszyć powinno mówić samo za się.

Jak na razie: po raz pierwszy w historii plwam na tę firmę za to co robią.

Zaraz pewnie zjawi się Ryan i powie czemu się mylę i czemu to chcę pełną grę od razu dostać? :D


cwany - nie widziałęm, ale jeśli poziomu mangi (czy jak to koreańskie się zwie) WarCraft to można przeczytać w Empiku ze względu na grafę. Zawsze ciekawie widzieć wyobrażenia znane tylko z statycznych designów, kilku filmików CG oraz czystej gry w akcji :D Dzięki za zwrócenie uwagi, poszukam tego draństwa :D
  • 0

#103 kubicz Napisany 01 lipca 2009 - 20:10

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

W empiku widziałem mangę Starcraft [chyba koreańską ...]

cwany - nie widziałęm, ale jeśli poziomu mangi (czy jak to koreańskie się zwie)

To sie zwie manhwa. Akurat StarCraft jest manga.
StarCraft Manga Preview - kilka plansz z mangi.
  • 0

#104 Scorpio Napisany 02 lipca 2009 - 17:22

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dupa ... zafoliowana jest! Damn ...
  • 0

#105 cwany-lis Napisany 02 lipca 2009 - 18:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
A ja dziś odfoliowałem sobie jeden tomik w empiku :lukam:

Obejrzałem dokładnie, przeczytałem kilka stron i wrażenia mam takie:

- to zbiór opowiadań, jakaś antologia - kreska jest kontrowersyjna [wiadomo, nie każdemy pasuje manga, tym bardziej w realiach takiej space opery], rysowało ją chyba kilka osób bo co opowiadanie to trochę inny styl ale całokształt jest schludny i nie zależnie od gustów poziom kreski jest przyzwoity

- tłumaczenie jest chyba średnie, kartkując komiks natrafiłem na tekst dowódcy marines "dobra chłopaki, wypijmy kubek mleka i ruszamy" - JPR - od razy przypomina mi się kosmiczna kawaleria i durne "american hero style", ale nie wgłębiałem się dalej, może to tylko jeden z nielicznych kwiatków

- za te 18,90 zł. bym brał gdybym był fanem, ale fanem na razie nie jestem bo w grę długo już nie grałem ale może jak będę miał czas to niedługo sobie wrócę do kampanii
  • 0

#106 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 11:53

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wymagania: http://starcraft2.ne... ... &search=76
Ciekawie w polskich warunkach brzmi optymalne 3Mb na internet ;) Diablo jedzie na podobnym silniku, więc będzie miał podobne ;)
Teraz K...A najlepsze, co pogrzebało w mych oczach SC2 oraz D3 i sprawiło, że leję sikiem ostrym na całe Blizzard

W OBU TYCH GRACH NIE BĘDZIE LAN!

Powiedzcie mi: jak to k...a możliwe by w tych grach nie miało być LAN? Zamiast tego będzie połączenie przez b-net
http://starcraft2.ne... ... kilka.html

CH.. ULTRALISKA IM W D..Y!!!
  • 0

#107 cwany-lis Napisany 18 lipca 2009 - 12:10

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Nie wiem Scorpio dlaczego robisz taki dym, statystyk odnośnie piractwa na rynku PC nie znasz ? Blizzard chce zarobić na swoich grach a nie rozdawać je z darmo a to właśnie największe hity są najczęściej nielegalnie powielane. Co ciekawe ogromna w tym zasługa pewnego narodu polaczków z Europy, który jest na drugim miejscu w światowych rankingach p2p ustępując jedynie Imperium Amerykańskiemu :|
  • 0

#108 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 12:15

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Z tego że gram głównie po LANie na oryginale :] I teraz w dupę za to dostaję ... A idąc do kumpla, gdzie będziemy w 4 grali, przy wymaganiach 3Mb łącza ... cóż, nie mam kumpla z którym grałbym w SC który zapewniłby dobre łącze na 3-4 osoby ;) ;)
  • 0

#109 Marbel Napisany 18 lipca 2009 - 20:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Wygląda na to, że mi pójdzie!!! :klaszcze: Mam w lapku GF 8400M GS i dwa rdzenie oraz 1,5 GB RAMu. Czyli powinno być nieźle. Oj, kolejna gra na liście.
Oby dali demko...
  • 0

#110 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 21:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W singlu tak, ale wciąż widzę upadek wszelakich LAN-party :/
  • 0

#111 cwany-lis Napisany 18 lipca 2009 - 23:06

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Faktycznie jak sobie przypomnę czasy gimnazjum gdy kafejki internetowe miały się w najlepsze to soboty i niedziele były rezerwowane na lan-party przez właście miłośników gier Blizzarda i prosów w CS'a. Kończy się pewna era Scorpio, pamiętaj jakie cuda względem przepływu informacji i szybkiej sieci mają miejsce w GitS którego akcja toczy się w 2020-25.
  • 0

#112 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 23:22

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Racja, ale żyjemy w Polsce ;) Tu jesteśmy jak informatyczne getto ... Każdy czasem chce mieć ten stan przynależności do zamkniętej sieci, bez konieczności zawierzenia się zewnętrznym serwerom, satelitom, etc ...
Plus, nawet jak będę miał łącze 12 Mb by pograć z kolegami jak zawsze, to stworzenie gry w oparciu o b-net będzie pewnie trochę dłuższe niż zwykłe LAN ... dziwne to :)
  • 0

#113 Spuczan Napisany 21 lipca 2009 - 20:29

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Przypomnij mi ile czasu robiono Halo 3? I jaki jest gameplay? :)

Halo 3 chyba nie robią 4 lata, prawda?? Pozatym, zanim SC2 wyjdzie na rynek minie kolejne 2 lata.
No i czy ludzie sa zadowoleni z oprawy jaka prezentuje w tej chwili Halo 3 ?? Co do gameplaya. Nie sadze, zeby gry FPP mogły w jakiś znaczący sposób zmienić sposób rozgrywki. RTSy jak najbardziej.

A po cholerę zmieniać coś, co jest doskonałe? Dekada, a wciąż rozwiązań, balansu, grywalności, DŁUGOWIECZNOŚCI, klimatu i czego tam jeszcze może zazdrościć 99% dzisiejszych RTSów. Po co to zmieniać?

Po to, ze ja bym sie zdenerwował, gdybym czekał 10 lat na mission packa.....

Blizzard wiedział co robi zostawiając gameplay. Ty go nawet nie docenisz wiec trudno Ci to zrozumieć.

A ja wam powiem jedno - cały gatunek rtsowy może dla mnie rot in hell. I don't care.

W związku z tym? Posty nabijasz?

nigdy jakos nie lubilem starcrafta - czekam na ukamieniowanie :ninjadance:


nigdy jakos nie lubilem starcrafta - czekam na ukamieniowanie :ninjadance:

Same here, ukamienują nas razem? :oops:

Starcraft nigdy mnie nie kręcił, tak samo jak Warcraft. Dla mnie to po prostu kolejna strategia z (podobno) dobrym multi. No, już znikam pod kamieniami :^^:


  • 0

#114 Scorpio Napisany 21 lipca 2009 - 20:34

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Cwany - specjalnie dla Ciebie :*

Po 3 części mają wyjść jeszcze 2 dodatki, już zapowiedziano ... znów miejsca nie wystarczyło zapewne :^^:
  • 0

#115 cwany-lis Napisany 21 lipca 2009 - 23:35

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Nie zdziwi mnie już nawet kolekcjonerskie wydanie dodatku, które zapewne się pojawi i będzie zawierać dodatki do dodatku :tak:
  • 0

#116 Spuczan Napisany 25 lipca 2009 - 00:37

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Gameplay PvsT http://www.thisisgam... ... tegory=104
  • 0

#117 Marbel Napisany 06 sierpnia 2009 - 12:14

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Starcraft 2 niestety dopiero w 2010. Może i dobrze, bo w tym roku będzie mnie raczej stać tylko na Forzę :)
http://polygamia.pl/... ... _roku.html
  • 0

#118 Spuczan Napisany 08 sierpnia 2009 - 08:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Well, will Battle report 4 still be released " within the week " ?

No, as mentioned, we haven't announced a Battle Report within the week but we are planning to have another one coming up. But with BlizzCon preparations everyone is quite busy so it is unlikely this will happen before September. But I guess you will have some new stuff to check out at before that anyway.
RTS Community Team
Blizzard Europe
http://www.blizzblue... ... 23844.html
  • 0

#119 Spuczan Napisany 17 sierpnia 2009 - 08:39

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
http://starcraft2.ne... ... layer.html
  • 0

#120 Spuczan Napisany 20 sierpnia 2009 - 16:16

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
http://www.gametrail... ... t-ii/54644
http://www.gametrail... ... t-ii/54646

Trochę gameplay'u nagranego kamerą. Animacja budynków Zergów jest świetna.
  • 0