Skocz do zawartości

Zdjęcie

StarCraft 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
586 odpowiedzi na ten temat

#151 Scorpio Napisany 29 kwietnia 2010 - 07:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Greg - ale mi WC powiewa i tam może być polskawa język. SC to SC z perfekcyjnym VA. Wyobrażasz sobie którą z Polek zamiast Kerrigan w jedynce? Foremniak?

Jak będę kupował, też zza granicy. Ostatnio popełniłem błąd kupna polskiej wersji gry Blizzard dekadę temu (plus kilka miechów) przy beznadziejnie stłumaczonym Diablo II. I drugi raz łba pod zad sikającego słonia, jak widzę szacunek i robotę tłumaczy, nie włożę. Już wolę 2 razy więcej dać za grę, ale przynajmniej grać bez facepalmów.
  • 0

#152 Godot Napisany 29 kwietnia 2010 - 08:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Demonizujecie te polskie wersje.
  • 0

#153 Scorpio Napisany 29 kwietnia 2010 - 08:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Grałem/gram w Diablo II. Słyszę Charsi, słyszę te teatralnie aż nazbyt modulowane głosy. Potem odpalam angielskie Diablo I i StarCraft. Różnica jest po prostu kolosalna! I nawet jeśli po latach jest już lepiej z polskimi wersjami, to po tym co czytałem na stronie producenta i po dekadzie przyzwyczajeń, chcę zostać przy angielskiej wersji.

Jeśli ktoś woli wersję polską, ok. Nie nazwę go bezguściem czy podobnie. To moja decyzja wynikająca z kilku czynników i tyle ;)
  • 0

#154 Marbel Napisany 29 kwietnia 2010 - 09:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Że się wypowiem: polska wersja tej gry to bedzie jakaś pomyłka (jak i wszystkie lokalizacje tej gry). Z kim rozmawiam, deklaruje się, że zamawia z Anglii. Jestem ciekawy, jak będzie wyglądała gra na bnecie z ludźmi z inneych krajów - trzeba się będzie nauczyć nazw obowiązujących w każdym państwie? Skąd taki np. Francuz będzie wiedział co to są rekieterzy?
No i polski dubbing do tej akurat gry...

Nie będzie można wybrać angielskiej wersji? Z tego co widziałem gra będzie kosztować 200 zł! Na pieca za 1/3 zawartości!?!?!? :evil: :evil: :evil: Mariaż z Activision źle wychodzi Blizzardowi. Activision zaczyna mnie nerwować swoją polityką, a Kotick to buc jakich mało.

Scorp, chcesz dać 400 zł za grę z UK? :P
  • 0

#155 Scorpio Napisany 29 kwietnia 2010 - 10:07

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Pewnie 1200 końcowo, bo ma mieć 3 części przecież :P
Kurde, 3 części to coś dziwnego? Przecież od Diablo wszystkie gry są na 2 części podzielone: główna gra i podkładka, która daje tyle, że bez niej grać się już nie da ;) Tyle, że podkładki kosztowały połowę ceny ... może kolejne epy też mniej będą kosztowały?

Te 2x drożej mówię na wypadek, gdyby cudem gra za 100 wyszła ... ale że to Blizzard, to cudu nie będzie. A pewnie z UK egzemplarze powyżej 200 nie podskoczą ;)
  • 0

#156 Kuman Napisany 29 kwietnia 2010 - 13:56

Kuman

    Mokujin

  • Narybek
  • 44 Postów:

Demonizujecie te polskie wersje.


Ja Warcrafta ściągałem z zagranicy, bo w polską wersję nie da się grać z włączonym dźwiękiem. Tylko kinówki, albo wybór języka.
  • 0

#157 Spuczan Napisany 29 kwietnia 2010 - 16:27

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Jeżeli będzie wybór między POLSKĄ wersją a ANGIELSKĄ to w moim przypadku POLSKA nie zostanie nigdy uruchomiona. Na przykład WarCraft3 i Diablo2, to gry w które po zagraniu w ANGIELSKĄ wersję nie da się grać w POLSKĄ.
  • 0

#158 Danteusz Napisany 29 kwietnia 2010 - 17:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Grałem w angielskiego i polskiego W3, obie są na zbliżonym poziomie. Tak jak pisze Greg, demonizujecie polskie wersje
  • 0

#159 Godlike Napisany 29 kwietnia 2010 - 21:50

Godlike

    Link

  • Forumowicze
  • 342 Postów:
Nie po to Blizzard szukał kilka lat odpowiedniego głosu pod Zeratula, żebyśmy teraz mieli słyszeć głos tego czy innego Pazury. Zatem nie, nie demonizujemy. A warcraft 3 ma jednak o wiele mniejszy fanbase od starcrafta, stąd wiele.
Ale żeby nie było - scorp, akurat polska wersja diablo 2 taka zła nie była, jedyne czego możnaby się przyczepić to całkowita utrata staroangielskiego klimatu, w zamian za co nie oferowano nam niczego. A można było pójśc na całość i zrobić z tego XVII-wieczną polszczyzne choćby. Zresztą mniejsza o to.
  • 0

#160 Strenger Napisany 30 kwietnia 2010 - 06:09

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:

Nie po to Blizzard szukał kilka lat odpowiedniego głosu pod Zeratula, żebyśmy teraz mieli słyszeć głos tego czy innego Pazury.



I po tych milonach lat zastanowienia postawili na Fred'a Tatasciore? Który ma więcej gier na koncie niż Nolan North... Oh, please...
http://www.imdb.com/name/nm0851317/
  • 0

#161 Scorpio Napisany 30 kwietnia 2010 - 08:10

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Strenger, ja zapytam, czy byłeś zawiedziony poziomem VA w części pierwszej SC i Diablo? Ma u mnie większe zaufanie Blizzard z doborem aktorów, niż dowolny polski dystrybutor (który najchętniej brałby aktorów takich jak w W11, bo najtaniej).
  • 0

#162 Strenger Napisany 30 kwietnia 2010 - 09:36

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
Oczywiście, że nie byłem.
Ale pisanie że tam są jacyś super wybitni aktorzy to po prostu bzdura.
Tacy sami wyrobnicy jak u nas tylko mający 10+ lat i 100+ projektów doświadczenia więcej.

Po długim obcowaniu z betą nie uważam, że polska wersja odstaje od tego co prezentuje oryginał.
  • 0

#163 Scorpio Napisany 30 kwietnia 2010 - 11:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Aktorka grająca rolę Kerrigan na wielu rankingach znajduje się w 1-3 miejscu na najlepszą rolę kobiecą w grach, zatem choć tu BYŁO wybitnie :)
  • 0

#164 Godlike Napisany 30 kwietnia 2010 - 16:19

Godlike

    Link

  • Forumowicze
  • 342 Postów:

polska wersja odstaje od tego co prezentuje oryginał.

Dlatego protossi brzmią jak elfy a nie jak kosmici.
  • 0

#165 kubicz Napisany 30 kwietnia 2010 - 20:38

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Jesli nic sie nie zmienilo, to rejestrujac gre na Battle.necie, mozna wybrac jezyk dla wersji elektronicznej. Tak wiec problem rozwiazany Dodany obrazek
Trzeba tylko miec dobre lacze :clown:
  • 0

#166 cygus Napisany 04 maja 2010 - 06:26

cygus

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:
Premiera zapowiedziana na 27 lipca. W końcu!

Wiecej info
  • 0

#167 117 Napisany 10 maja 2010 - 04:25

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
w sumie slaby replay... ale pokazuje jakie n00by potrafia grac w bete

wygrywam 1vs2
http://trofeaps3.com/2vs1.SC2Replay
  • 0

#168 Scorpio Napisany 10 maja 2010 - 12:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Popraw linka ;)

Plus - faktycznie niesamowite, że niektórzy ludzie dopiero zaczynają grać w betę ...
Mój klucz był rypnięty, poszedł do Blizzard z uwagą że nie do końca działa ... i zagram chyba dopiero na premierę :/
  • 0

#169 Spuczan Napisany 01 czerwca 2010 - 00:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Mój klucz był rypnięty, poszedł do Blizzard z uwagą że nie do końca działa ... i zagram chyba dopiero na premierę :/

Nie mogę uwierzyć, że ktoś jeszcze nie dostał klucza. Ja sam miałem już 3 za darmo. Napisz mi PM to Ci oddam bo sam już w to nie gram.

Co do aktorów z ANGIELSKIEJ wersji to nie przeceniaj doświadczenia Strenger. Mnie bardziej interesują powody dla których przeciętny gracz chce uruchomić POLSKĄ wersję SC2 lub D2. To nie Fallout gdzie trzeba rozumieć fabułę. Zresztą nie jest ona aż tak skomplikowana.
  • 0

#170 Scorpio Napisany 01 czerwca 2010 - 07:44

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
1 day to late ... 31 maja beta się skończyła :cry:
  • 0

#171 Spuczan Napisany 01 czerwca 2010 - 07:59

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

1 day to late ... 31 maja beta się skończyła :cry:

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=25135304348&sid=5000
http://www.terran.pl...te-starcraft-2/
Daj znać jak zmienisz zdanie.
  • 0

#172 Marbel Napisany 01 czerwca 2010 - 08:57

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Nie mogę uwierzyć, że ktoś jeszcze nie dostał klucza. Ja sam miałem już 3 za darmo. Napisz mi PM to Ci oddam bo sam już w to nie gram.

Co do aktorów z ANGIELSKIEJ wersji to nie przeceniaj doświadczenia Strenger. Mnie bardziej interesują powody dla których przeciętny gracz chce uruchomić POLSKĄ wersję SC2 lub D2. To nie Fallout gdzie trzeba rozumieć fabułę. Zresztą nie jest ona aż tak skomplikowana.

O, to ja bym się pisał... Możesz zapodać, będę wdzięczny.
Hmm... tylko czy mi pójdzie :cry: Pewnie nie mogę np. zagrać u brata na tym samym kodzie jak u mnie komp okaże się za słaby co??
  • 0

#173 Spuczan Napisany 01 czerwca 2010 - 09:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

O, to ja bym się pisał... Możesz zapodać, będę wdzięczny.
Hmm... tylko czy mi pójdzie :cry: Pewnie nie mogę np. zagrać u brata na tym samym kodzie jak u mnie komp okaże się za słaby co??

Zapytam kumpla czy gra. Jak nie to Ci oddam. Jeden już oddałem Scorpio. Dla reszty:
http://www.netwars.p...ew.php?t=120953
Cały czas ktoś oddaje konta z SC2.
  • 0

#174 Marbel Napisany 01 czerwca 2010 - 09:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Zapytam kumpla czy gra. Jak nie to Ci oddam. Jeden już oddałem Scorpio. Dla reszty:
http://www.netwars.p...ew.php?t=120953
Cały czas ktoś oddaje konta z SC2.

Scorpio... :cry:
No ja chciałbym spróbować w końcu tej gry. Jedynka była świetna i uważam ją za najlepszego RTSa ever. A co z dwójką? Daje radę?
  • 0

#175 Spuczan Napisany 01 czerwca 2010 - 10:39

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Scorpio... :cry:
No ja chciałbym spróbować w końcu tej gry. Jedynka była świetna i uważam ją za najlepszego RTSa ever. A co z dwójką? Daje radę?

Według mnie jest świetna ale nie porównywałbym jej do SCBW. To dwie różne gry. Zresztą sam sprawdź.
  • 0

#176 Spuczan Napisany 09 czerwca 2010 - 19:42

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
No i koniec bety ;(
Nagraliście się? Ja mam dość na jakiś czas i nie będę przeżywał tego rozstania. Dodatkowo cena preorderu tak mnie odstrasza, że nie planuję zakupu w 2010. Poczekam aż cena spadnie. Tymczasem SCBW!!!
  • 0

#177 FAX Napisany 11 czerwca 2010 - 08:08

FAX

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 397 Postów:
Czy ta laska nie wydaje się Wam znajoma?! :mrgreen: Chcę już grać!
  • 0

#178 Scorpio Napisany 11 czerwca 2010 - 08:33

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jednak coś tam z SC: Ghost wyszło :D
  • 0

#179 FAX Napisany 11 czerwca 2010 - 08:41

FAX

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 397 Postów:
Miło, że pozwolili sobie na taki żarcik, choć mam nadzieję, że będzie z tego coś więcej.
  • 0

#180 Strenger Napisany 11 czerwca 2010 - 09:11

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
Przecież to wyraźnie Sarah z momentu porzucenia jej przez Mengska i pojmania przez Zergi.

A o to czy w grze pojawi się Nova (to ona miała być w SC: Ghost) możemy się zakładać :P.
  • 0