Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call of Duty: Black Ops IIII

Treyarch Acitivision PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 Stan Napisany 08 marca 2018 - 19:00

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

 

No i to by było póki co na tyle. 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 20:06

  • 0

#2 Schrodinger Napisany 08 marca 2018 - 19:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
day one :bowdown:
  • 0

#3 Chewie Napisany 08 marca 2018 - 20:24

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Nie moge sie doczekac

 


  • 0

#4 Nyjacz Napisany 08 marca 2018 - 21:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Kupie jak to bedzie slasher, souls-like albo platformer
  • 0

#5 cwany-lis Napisany 08 marca 2018 - 21:49

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

nie spodziewałem się tego ale ta odnoga serii ma potencjał, aczkolwiek fabularnie III z II nie miały praktycznie nic wspólnego to wizja nanomaszym i korpo-gó*na w III miało ciekawy koncept 

 

 

ale teraz kto wie, czy czasem nie wrócą do jakiś black ops'ów z  czasów zimnej wojny, przecież Palestyna od lat czeka na dobre skrypty i wybuchy „, 


  • 0

#6 Schrodinger Napisany 18 kwietnia 2018 - 14:23

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Tak mi się wydawało że wątek był ale nie zauważyłem :olo:

Sources: Call of Duty: Black Ops 4 doesn't have a single-player campaign. But it does have a Battle Royale mode.
https://www.eurogame...player-campaign
  • 0

#7 Stan Napisany 18 kwietnia 2018 - 14:28

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Czyli gra #nikogo. 


  • 0

#8 cwany-lis Napisany 18 kwietnia 2018 - 22:10

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

co ku.rWA!???? COD BEZ KAMPANII ??? 


  • 0

#9 Chewie Napisany 18 kwietnia 2018 - 22:55

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Br w codzie? Przewiduje male mapki i bardzo uproszczone lootowanie, chyba ze po prostu bedzie sie odradzac z bronka olo
  • 0

#10 Nyjacz Napisany 20 kwietnia 2018 - 10:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

To chyba twórcy nie wiedzą, jak istotnym walorem jest tryb dla jednego gracza dla Januszy w tym gówienku. Prognozuję gorszą sprzedaż o 20-30%.


  • 0

#11 bartezoo Napisany 20 kwietnia 2018 - 10:31

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

To chyba twórcy nie wiedzą, jak istotnym walorem jest tryb dla jednego gracza dla Januszy w tym gówienku. Prognozuję gorszą sprzedaż o 20-30%.


Mało kto kupuje Coda dla singla już.
  • 0

#12 oranje Napisany 20 kwietnia 2018 - 10:38

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja multi nie ruszyłem w tej serii od dawna.
BF co innego, nawet singla nie odpalam.
  • 0

#13 Nyjacz Napisany 20 kwietnia 2018 - 10:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

 

To chyba twórcy nie wiedzą, jak istotnym walorem jest tryb dla jednego gracza dla Januszy w tym gówienku. Prognozuję gorszą sprzedaż o 20-30%.


Mało kto kupuje Coda dla singla już.

 

Tu, gdzie pracuję, absolutna większość kupuje dla singla. Ale nie wiem jak jest w USA i reszcie Europy.


  • 0

#14 bartezoo Napisany 20 kwietnia 2018 - 10:57

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Około 40-50% kupujących Coda w ogóle kończy kampanie. No nie są to chyba jakieś porywające staty zwlaszcza, że te kampanie trwają około 5-8h (zależnie od poziomu trudności) ale wiem, że teraz ogólnie ludzie nie kończą gier.
Może po prostu zobaczyli staty ile osób kończyło kampanie BO III i stwierdzili, że nie opłaca się tego robić.
  • 0

#15 cwany-lis Napisany 20 kwietnia 2018 - 12:42

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

Ludzie nie kończyli kampanii w BO III bo ta byłą przegadana, dziwna, psychodeliczna - i co gorsze dopiero za drugim podejściem można było korzystać ze wszystkich umiejętności na raz - rzecz niezwykle wręcz wpływająca na dynamikę z rozgrywki. 

 

Niepotrzebnie udziwniają singla, zamiast dać szybkie, widowiskowe misje jak w Modern Warfare, pełne skryptów i filmowych wrażeń kombinują jak koń pod górę z kustomizacją broni, jakieś mini-rtsy, wybory moralne i wybieranie misji - NA CH8J to, lud chce igrzysk i mięsa a nie głębi!


  • 0

#16 bartezoo Napisany 20 kwietnia 2018 - 14:02

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Niepotrzebnie udziwniają singla, zamiast dać szybkie, widowiskowe misje jak w Modern Warfare, pełne skryptów i filmowych wrażeń kombinują


Wydaje mi się, że ta formuła wyczerpała się z drugą częścią MW.
  • 0

#17 ACZ Napisany 17 maja 2018 - 22:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

NEOsite.pl:

Podczas prezentacji poinformowano, że Call of Duty: Black Ops 4 to odejście od utartych schematów. Gra kładzie większy nacisk na tryb wieloosobowy. To od jego prezentacji rozpoczął się pokaz. Rozgrywka jest szybka jak wcześniej jednak brak tu jetpacków czy biegania po ścianach. Mnóstwo jest za to gadżetów, które mogą odmienić całe starcie.
Specjaliści powracają, a wraz z nimi unikalne umiejętności. Tym razem jednak będziemy mieli możliwość wykorzystywać ich zdolności, równocześnie strzelając. W Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się więcej modyfikacji broni, niż we wszystkich grach z serii Black Ops razem wziętych. Sporą zmianą jest potrzeba leczenia się podczas rozgrywki, tak jak przeładowujemy broń. Koniec z automatycznym odnawianiem życia.
Call of Duty: Black Ops 4 skręca w stronę Overwatcha. Każda postać posiada przedmioty i umiejętności, które są unikalne tylko dla niej. Oznacza to, że każdą z nich będzie grało się trochę inaczej, a wymasterowanie choć zabierze sporo czasu, pozwoli nam świetnie dostosowywać się do otoczenia.
Call of Duty: Black Ops 4 posiadać będzie tryb zombie. Ponownie otrzymamy przygodę, w której przyjdzie nam przedzierać się przez hordy przeciwników. Twórcy przygotowują zupełnie nową kampanię, która przepełniona będzie mistycznymi zjawiskami. Co ciekawe, w grze powalczymy również za pomocą mieczy i toporów, a w grze zwiedzimy różne okresy historyczne. W grze pojawi się możliwość przechodzenia kampanii Zombie wraz z botami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Na premierę dostępne będą trzy epizody.
Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma tryb Battle Royale! Mapa ma być 1500 razy większa niż popularna w serii mapa Nuketown. Pojawią się pojazdy, a nawet helikoptery. Tryb ten będzie nazywał się Blackout. Znajdziemy w nim również postacie oraz bronie z trybu Zombie.




 


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 17 maja 2018 - 22:01

  • 0

#18 ACZ Napisany 17 maja 2018 - 22:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:


  • 0

#19 bartezoo Napisany 18 maja 2018 - 09:28

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Karykatura gry. 


  • 0

#20 Schrodinger Napisany 18 maja 2018 - 09:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
to już ostatnie call of duty pewnie :olo:
  • 0

#21 SosaiKyo Napisany 18 maja 2018 - 09:42

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

 

Tyle na ten temat.

 

 


  • 0

#22 xell Napisany 18 maja 2018 - 09:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:
Kampanie w Call of Duty to są niegrywalne kupy, w które - jak podejrzewam - mało kto grał więc Activision wzięło je pod topór. Dobra decyzja.
  • 0

#23 SosaiKyo Napisany 18 maja 2018 - 10:30

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Taa takie niegrywalne, że z całej serii tylko trzech nie ukończyłem tj. jedynki, dwójki i ostatniego WW2. Oczywiście mam zamiar nadrobić.

Na jesień co roku kampania w cod to dla mnie taka odskocznia od innych gier.


  • 0

#24 xell Napisany 18 maja 2018 - 10:33

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:

No cóż, musisz poszukać innej jesiennej odskoczni :cf:


  • 0

#25 Sajmonldz Napisany 18 maja 2018 - 11:03

Sajmonldz

    Blanka

  • Forumowicze
  • 179 Postów:
Czyli zostana tylko klaustroboficzne mapki 5 vs 5 i ksero battle royale? Niech zdechna. W kampanie w infinite warfare gralo sie milutko a do multi to battlefield sie nadaje a nie te mikroskopijne mapeczki.
  • 0

#26 Zeus-Nelson Napisany 18 maja 2018 - 11:10

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Kampanie w Call of Duty to są niegrywalne kupy, w które - jak podejrzewam - mało kto grał więc Activision wzięło je pod topór. Dobra decyzja.

 

Bez przesady. Ta chociażby w WWII i Black Ops (chyba) 3 była całkiem niezła.

 

No ale zobaczymy ilu CODowych zjebiszczy znowu wyłoży 250zł na ksero ksera bo wszystkie nowości wyglądają na zerżnięte z popularnych rozwiązań z innych gier online :hihi:


Ten post był edytowany przez Zeus-Nelson dnia: 18 maja 2018 - 11:15

  • 1

#27 Grz3chu Napisany 18 maja 2018 - 12:22

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

odkąd gram tylko na kąsoli to kupowałem CODy dla samego singla, bo jak wiadomo po sieci na konsolach grają tylko lamy

ch#jowo !


  • 1

#28 lukaszSA Napisany 18 maja 2018 - 12:44

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Fabuły w grach w ogóle kończy mniej niż połowa grających. W CoD statystyki są jeszcze niższe. Singiel to niepotrzebny wydatek.

 

Ale kierwa. Co to jest? Call of Duty które pamiętam to skradanie się w Rosji w jakiś rurach. A tutaj jakieś skakanie i inne pierdoły. To już Splatoon jest poważniejszy 


  • 0

#29 Chewie Napisany 18 maja 2018 - 12:52

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Kampanie w Call of Duty to są niegrywalne kupy, w które - jak podejrzewam - mało kto grał więc Activision wzięło je pod topór. Dobra decyzja.


Lisel bedzie smutny :(
  • 0

#30 Sylvan Wielki Napisany 18 maja 2018 - 15:08

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Posiadam wszystkie CoD jakie ukazały się od czasu trzeciej PlayStation i kupuje je dla kampanii - do multi to wiadomo, Killzone II i Battlefield1 :hurra:


Kampania w CoD4: Modern Warfare - złoto. Kilka miesięcy temu przechodziłem ją w odświeżonej wersji i nadal grało mi się dobrze.
Kontynuację MW także miło wspominam. Czego tam nie było - wybuchy, pościgi, jak w filmie akcji, zdrady, śmierć sterowanej przez nas postaci - atrakcje jakich nie dostarczają dzisiejsze RPG :olo:

World at War też dobre fabularnie, podobnie jak seria Black Ops ze szczególnym uwzględnieniem II - Raul Mendez  :uff: 
Dopiero od Advanced Warfare coś poszło nie tak. Niemniej ostatni CoD WW II, tez całkiem, całkiem.

Adminowi można sprzedać serię ostrzegawczą w plecy :retard:

ZCcx1Ld.jpg

Nawet moderacja się załapała - oczywiście w okularach, a jakże :sapek:

0tzjYaZ.jpg

Zatem jeżeli chodzi o kampanię, to mocno ok, a multi też nie takie złe - na kilka szybkich partii jak znalazł.

Z BO4 pojechali po bandzie, ale zapewne będzie jak z PUBG. Jakieś 8.4/10 od recenzentów, maksymalnie 4.0/10 od graczy - choć wydaje mi się, że mniej, a sprzedaż zapewne osiągnie pułap kilkunastu milionów sztuk.

PUBG też nie ma kampanii. Ba, nie ma grafiki (na konsolach to już w ogóle), a w krótkim czasie sprzedał się w dziesiątkach milionów na egzemplarzy na PC, a na Xbox w kilak tygodni w 4mln sztuk. Miazga. Więc tylko można sobie wyobrazić co marka jaką jest CoD z wynikami sprzedaży zrobi.

Ciekawe tylko za ile oni to będą sprzedawać, znając korpo zapewne 240zł/60$. :duda:

 


  • 0



Inne z tagami: