Skocz do zawartości

Zdjęcie

WarioWare Gold

3DS Nintendo

• Zaloguj się by odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 08 marzec 2018 - 23:46

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10877 Postów:

:banderas:

doczekałem się wreszcie Wario na 3DSie. Po rozczarowaniach jakimi były DIY i Game & Wario liczę na powrót do formy. Wiele się nie da spieprzyć. Dopakować jak najwięcej mikrogierek i dać single-cart download play, a będzie orane dłuuuugo. 

• 0

#2 Kaxi Napisany 08 marzec 2018 - 23:48

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12163 Postów:

To takie Mario Party The Top 100 tylko dla Wario Ware.

Dla mnie Wario Ware to party game, więc na 3DSie mija się z celem.

• 0

#3 Tawotnica Napisany 08 marzec 2018 - 23:51

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10877 Postów:

Przecież WarioWare zaczynało na GBA. Grałeś w Twisted? Teraz z żyroskopem w 3DSie mogą dać mikrogierki z Twisted, jedne z najlepszych w serii :banderas: 

• 0

#4 Kaxi Napisany 08 marzec 2018 - 23:54

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12163 Postów:

Grałem na GCN i było niezłe, ale bez szału. I potem na Wii, to był mesjasz.

Ja rozumiem, że tamte części mogły być fajnymi gierkami do masterowania czy krótkich sesji, ale nie tak używam WW. Tylko party z alkoholem. Story w Smooth Moves zrobiłem tylko po to, że blokowało tryby w multi.

• 0

#5 Tawotnica Napisany 08 marzec 2018 - 23:57

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10877 Postów:

Dlatego download play musi być. Do choppera się nada ;) 

• 1

#6 lukaszSA Napisany 09 marzec 2018 - 00:05

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 20978 Postów:

Wario Ware? Najlepiej smakuje w pojedynkę :gusta:

• 0

#7 drAKul Napisany 09 marzec 2018 - 09:55

drAKul

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1243 Postów:
Warioware na GBA to był mesjasz (best jump rope ever). Twisted był bardzo dobry, aczkolwiek IMHO gorszy od WW GBA. Warioware na Wii był zacny. Z chęcią pocisnę again we wciąganie glutów.
  • 0

#8 Tawotnica Napisany 06 czerwiec 2018 - 16:11

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10877 Postów:
Okładka NA/EU:

Mid4bho.jpg
  • 1

#9 Kaxi Napisany 06 czerwiec 2018 - 18:04

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12163 Postów:

Fajne.

• 0

#10 Tawotnica Napisany 05 lipiec 2018 - 15:27

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10877 Postów:

Demko dostępne na eShopie:

• 0

#11 Tawotnica Napisany 02 sierpień 2018 - 17:59

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10877 Postów:

Melduję, że przeorałem story, nazbierałem już z ~260 gierek i zaczynam masterować poszczególne pozycje. Ależ mi brakowało tego chorego pojeba Wario  :zakochany: 

Mikrogierki są podzielone na trzy kategorie sterowania: naparzanie w przyciski, ruszanie konsolą i używanie ekranu dotykowego. Nie należy się jednak spodziewać copy-paste z Minigames Mania, Twisted czy Touched. Mimo znamion kolekcji jest wystarczająco nowej treści, żeby zadowolić weteranów. Dodane są drobne zmiany w znanych już pozycjach (np. wujek (?) księżniczki wciągającej gluty), jest sporo dobrych nowości do których nawet Fire Emblem się załapał i jest świetny Toy Room, znany z Touched z  minigierkami do odblokowania za kaskę jak Manhole z G&W czy nawlekanie igły w wersji na wypasie. 

Boleśnie brakuje jednak bardziej rozbudowanego multi. Jest dostępny jeden tryb, BattleTime, do którego każdy z graczy musi posiadać własną kopię gry (bye bye, download play :<) i to właściwie tylko naparzanie minigierek aż ktoś pierwszy skusi. Wersji na GCN chyba już nic nie przebije. 

Wyzwań za to nie brakuje. Oprócz ogromnej liczby aczików "zrób x powtórzeń danej mikrogierki" są też challenge jak ogarnianie gierek z sekcji "mash" na dwóch ekranach - zanim na jednym gra się skończy na drugim już zaczyna się kolejna. Wraca Sneaky Gamer z G&W, w którym 9-Volt musi się chować przed matką. 

Dużo w grze voice actingu, co z początku sprawie trochę drętwe wrażenie. Wario jeszcze nigdy tyle nie paplał, ale wszystko staje się jasne, kiedy odblokowuje się

Spoiler

Nowe WarioWare to złoto, pełna rehabilitacja po nieudanym G&W. Jeżeli nie mieliście styczności z serią to świetny entry-point, bo nie skupia się na jednym gimmicku. 

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 02 sierpień 2018 - 17:59

• 2

Inne z tagami: