Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Smash Bros. Ultimate

HAL Nintendo Switch

• Zaloguj się by odpowiedzieć
138 odpowiedzi na ten temat

#121 Danteusz Napisany 30 grudzień 2018 - 08:38

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29737 Postów:
Jak rasowy polityk
  • 0

#122 Jedyn Napisany 30 grudzień 2018 - 13:38

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 23456 Postów:
Ja też kupię a hejtuje od lat. Poprostu żeby zweryfikować poglądy :cf:

Splatoon 2 mnie nauczył żeby nie hejtowales gier N bez dania im szansy bo to dla mnie jedna z najlepszych gier na Swiczu. Może do Smasha już dorosłem :cf:

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 30 grudzień 2018 - 13:38

• 0

#123 Starh Napisany 30 grudzień 2018 - 15:00

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 5316 Postów:

Hmmmmmm

Smash zero podjarki - kolejna głupia nawalanka bez żadnego większego sensu... lepiej pograc w jakieś f2p już nawet.

Ta gierka jest magiczna.

Dla tej gry warto kupić switcha oj warto. Jak jeszcze ktoś naprawdę gierkę ogarnie i zacznie grać multi to już w ogóle 10/10! Dla mnie bajka.

Przyznaję się do błędu - Tawot może mnie biczować.

Gierka daje mi wiele zabawy, serio w to trzeba zagrać.
Może to głupie i oczywiście macie prawo się śmiać, ze zmieniłem tak szybko zdanie, ale naprawdę nie sądziłem (dopóki nie zagrałem), ze to jest aż tak dobra gra!

Tutaj wszystko u mnie kliknęło - tempo rozgrywki, fajny tryb fabularny, który jest zarazem tutorailem, masa postaci, trybów, fajna grafika z ultra płynnością. Dodatkowo ta muzyka - cudo.
  • 0

#124 Kaxi Napisany 30 grudzień 2018 - 15:01

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12459 Postów:
Ale tych zachwytów nad grafiką nie rozumiem. Wiadomo, szacun że tyle się dzieje naraz i jest płynnie ale zachwyt?
  • 0

#125 Jedyn Napisany 30 grudzień 2018 - 15:26

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 23456 Postów:
Wygląda schludnie ale też nie mam wzwodu jak na to patrzę. Szczególnie te tekstury.
  • 0

#126 Starh Napisany 30 grudzień 2018 - 15:31

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 5316 Postów:
Na obrazkach może nie jest to nic imponującego, ale w ruchu - miód.
  • 0

#127 Tawotnica Napisany 30 grudzień 2018 - 17:50

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11917 Postów:
Smash od 4ki ma bardzo spójną stylistykę. Wiecie: Ridley, Mario i Bayonetta na jednej planszy nie gryzą się ze sobą, mimo różnych proporcji ciała.
"Realistycznie" nastawione Brawl wygląda dzisiaj jak kupa w porównaniu.

Do tego w planszach jest dużo detali, które dopiero się zoomując w photo mode odkrywa. GameXplain parę tricków wyjaśnia:

• 0

#128 Zawiej77 Napisany 12 styczeń 2019 - 23:46

Zawiej77

Pikachu

• Narybek
  • 71 Postów:

Gra kupiona tylko dlatego, że Switch pokrył się już kurzem i zaczął kierować się w stronę allegro  :cebula:

Metroida na horyzoncie nawet nie ma a Joshi raczej killerem nie będzie. Pomyślałem, że zaszaleję i kupię, a co tam. Taki krejzol już jestem :duda: .

Rany jak to siadło, wspaniałość nad wspaniałości. Syndrom "jeszcze jedna gra i już kończę" potwierdzony. Pojęcia nie mam jak Nintendo to robi, ale potrafi przyspawać mnie do konsoli mimo tego, że gardzę bijatykami. Magia.

Tak, to jest ten rodzaj gry, w którą powinien każdy zagrać. 

• 2

#129 kowal Napisany 01 luty 2019 - 15:44

kowal

Gracz

• Forumowicze
  • 5206 Postów:

ktoś podpowie jak ściągnąć Piranha Plant? grę kupiłem w preorderze, te pkt zostały ściągnięte ale żadnego @ z kodem nie dostałem. w pudełku też nie było.

• 0

#130 lukaszSA Napisany 01 luty 2019 - 15:50

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 22770 Postów:
Napisz na serwis@cqe.pl

Jeśli został ci przydzielony kod to go znajdziemy
  • 0

#131 kowal Napisany 01 luty 2019 - 15:55

kowal

Gracz

• Forumowicze
  • 5206 Postów:

mucias gracias

• 0

#132 drAKul Napisany 12 kwiecień 2019 - 13:00

drAKul

Dante

• Forumowicze
  • 1371 Postów:
Tez sie skusilem na SSBU, no bo jak nie zagrac w gre z takimi ocenami. W serie gralem raz - SSB na N64 i nie powiem zebym byl jakis zachwycony. Ten float poataci oraz ogolna idea braku paska energii i chaos spowodowaly obojetnosc u mnie na kolejne czesci. Czesc na Wii mnie zaintrygowala bo miala subspace emissary, ale zawsze bylo cos ciekawszego do ogrania. No ale tekst Tawota, ze to nie bijatyka ale love letter do gier mnie skusil.
Prawda jest tez taka, ze moj stosunek do bijatyk jest bardzo specyficzny - prawie zawsze jest to hit or miss. Uwielbialem SF 2 - ale MK oprocz brutalnosci i ciekawego settingu nie mial dla mnie nic do zaoferowania. MK 2 to inna bajka - najlepsza czesc i godny przeciwnik dla SSF2T - ktora jak sie okazalo, z wyjatkiem remake'a z grafika robiona przez Udon byla ostatnia czesca serii, ktora naprawde mi sie podobala. Probowalem polubic bitki SNK (wyjatek FF2), Tekkena, Virtua Fightera 2 i cala chmare bitek od Capcomu od alpha po MvC, ale fun mialem w sumie tylko przy Fighters Mega Mix (taki smash z postaciami Segi - mozna sie bylo naparzac samochodem z Daytony - sztos). Az nadszedl bog - SC na DC. Ogralem go znowu 5 lat temu wciaz genialna. Niestety, zarowno poprzednie czesci ani zaden z sequeli nie dobil do tego poziomu (choc przyznam ze SC2 byl bardzo dobry). Od tego momentu tylko podeszly mi Fight Nighty (w sumie bijatyka) no i kapitalny MK remake (ktory powoduje ze mam ochote injustice sprobowac).
No i po kilku godzinach, mimo ze sporo rzeczy nie rozumiem (komp kazda postacia potrafi doskoczyc do brzegu skarpy, ja notorycznie gine po tym jak spadne z planszy nawet troche, dlaczego czasem przy 160% przeciwnik nie leci a ja przy 50% znikam z planszy no i czemu super smashe nie zawsze sie wykonuja), ale czuje ze moze byc dobrze. Musze sporo poczytac jeszcze i git gud ale narazie mi sie chce - dla mnie tylko mogloby byc wiecej tekstu bo jie zawsze wiem co to za gra skad pochodzi jakis sprite.
Oprocz filmiku Tawota sa jeszcze jakies fajne guidy dls srednio zaawansowanych?
  • 0

#133 Tawotnica Napisany 12 kwiecień 2019 - 13:22

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11917 Postów:
dla basicsów myślę, że wystarczy każdy pierwszy lepszy guide z popularnych stron jak eurogamer, polygon itd. Jak już się nauczysz nie ginąć, czyli łapać skarpy, blokować i unikać to potem skup się na jednej postaci i szukaj guidów do niej.

Ja robię tak, że jak nową postacią chce się nauczyć jakiś tricków to guglam po turniejach i szukam kanał yt jakiego pro-gracza. Przykładowo Hungrybox dla Jigglypuffa: https://www.youtube....Xt_re1WSdsennJg

Na https://ssbworld.com/możesz też wyszukiwać walki po postaciach, jeśli cię interesują strategie typu Marth vs Fox

dla mnie tylko mogloby byc wiecej tekstu bo jie zawsze wiem co to za gra skad pochodzi jakis sprite.

to było lepiej rozwiązane w poprzednich częściach. Zamiast spiritów dostawało się pięknie wymodelowane statuetki, zawsze okraszone opisem skąd dana postać się wywodzi (gra, rok produkcji, producent). Teraz wygląda jakby poszli na łatwiznę i robili kopiuj/wklej z assetów jakie dostali, ale ciężko ich o to winić, kiedy jest z 5x tyle treści do obrobienia.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 12 kwiecień 2019 - 13:32

• 0

#134 lukaszSA Napisany 18 kwiecień 2019 - 07:50

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 22770 Postów:

UtIQtkd.jpg

• 2

#135 Kaxi Napisany 06 maj 2019 - 21:26

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12459 Postów:

Pozbyłem się gry, od stycznia nie włączyłem. Jednak Smash nie dla mnie, po dwóch próbach wiem to już na pewno.

• 0

#136 nole Napisany 18 maj 2019 - 11:31

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4710 Postów:

Nie kto inny, tylko sam Art Director God of Wara przedstawia nam swoją, ciut poważniejszą wizję postaci ze Smasha:

http://www.pushsquar...bros_characters

Ten post był edytowany przez nole dnia: 18 maj 2019 - 11:33

• 0

#137 cybercotlet Napisany Wczoraj, 17:14

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 6841 Postów:
Tak bardzo nikogo
  • 0

#138 Tawotnica Napisany Wczoraj, 18:32

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11917 Postów:
Nie czuję tych re-designów. Wyglądają jak ten Sonic z nowego filmu - zupełnie nietrafiony art style, sknocone na zachodnią modłę CGI.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: Wczoraj, 18:32

• 2

#139 lukaszSA Napisany Wczoraj, 22:14

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 22770 Postów:

Dlatego ten koleś jest art directorem w studiu Sony

Nie mówię że się nie zna na swojej robocie, ale te jego prace to tylko dwa poziomy wyżej od zwyczajowych "gra Nintendo w UE", które zazwyczaj są na żenująco niskim poziomie.

• 0

Inne z tagami: