Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Smash Bros. Ultimate

HAL Nintendo Switch

• Zaloguj się by odpowiedzieć
127 odpowiedzi na ten temat

#121 Danteusz Napisany 30 grudzień 2018 - 08:38

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29553 Postów:
Jak rasowy polityk
  • 0

#122 Jedyn Napisany 30 grudzień 2018 - 13:38

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22944 Postów:
Ja też kupię a hejtuje od lat. Poprostu żeby zweryfikować poglądy :cf:

Splatoon 2 mnie nauczył żeby nie hejtowales gier N bez dania im szansy bo to dla mnie jedna z najlepszych gier na Swiczu. Może do Smasha już dorosłem :cf:

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 30 grudzień 2018 - 13:38

• 0

#123 Starh Napisany 30 grudzień 2018 - 15:00

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4962 Postów:

Hmmmmmm

Smash zero podjarki - kolejna głupia nawalanka bez żadnego większego sensu... lepiej pograc w jakieś f2p już nawet.

Ta gierka jest magiczna.

Dla tej gry warto kupić switcha oj warto. Jak jeszcze ktoś naprawdę gierkę ogarnie i zacznie grać multi to już w ogóle 10/10! Dla mnie bajka.

Przyznaję się do błędu - Tawot może mnie biczować.

Gierka daje mi wiele zabawy, serio w to trzeba zagrać.
Może to głupie i oczywiście macie prawo się śmiać, ze zmieniłem tak szybko zdanie, ale naprawdę nie sądziłem (dopóki nie zagrałem), ze to jest aż tak dobra gra!

Tutaj wszystko u mnie kliknęło - tempo rozgrywki, fajny tryb fabularny, który jest zarazem tutorailem, masa postaci, trybów, fajna grafika z ultra płynnością. Dodatkowo ta muzyka - cudo.
  • 0

#124 Kaxi Napisany 30 grudzień 2018 - 15:01

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12318 Postów:
Ale tych zachwytów nad grafiką nie rozumiem. Wiadomo, szacun że tyle się dzieje naraz i jest płynnie ale zachwyt?
  • 0

#125 Jedyn Napisany 30 grudzień 2018 - 15:26

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22944 Postów:
Wygląda schludnie ale też nie mam wzwodu jak na to patrzę. Szczególnie te tekstury.
  • 0

#126 Starh Napisany 30 grudzień 2018 - 15:31

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4962 Postów:
Na obrazkach może nie jest to nic imponującego, ale w ruchu - miód.
  • 0

#127 Tawotnica Napisany 30 grudzień 2018 - 17:50

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11607 Postów:
Smash od 4ki ma bardzo spójną stylistykę. Wiecie: Ridley, Mario i Bayonetta na jednej planszy nie gryzą się ze sobą, mimo różnych proporcji ciała.
"Realistycznie" nastawione Brawl wygląda dzisiaj jak kupa w porównaniu.

Do tego w planszach jest dużo detali, które dopiero się zoomując w photo mode odkrywa. GameXplain parę tricków wyjaśnia:

• 0

#128 Zawiej77 Napisany 12 styczeń 2019 - 23:46

Zawiej77

Pikachu

• Narybek
  • 67 Postów:

Gra kupiona tylko dlatego, że Switch pokrył się już kurzem i zaczął kierować się w stronę allegro  :cebula:

Metroida na horyzoncie nawet nie ma a Joshi raczej killerem nie będzie. Pomyślałem, że zaszaleję i kupię, a co tam. Taki krejzol już jestem :duda: .

Rany jak to siadło, wspaniałość nad wspaniałości. Syndrom "jeszcze jedna gra i już kończę" potwierdzony. Pojęcia nie mam jak Nintendo to robi, ale potrafi przyspawać mnie do konsoli mimo tego, że gardzę bijatykami. Magia.

Tak, to jest ten rodzaj gry, w którą powinien każdy zagrać. 

• 2

Inne z tagami: