Skocz do zawartości

Zdjęcie

Divinity: Original Sin 2

Larian Studios PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 Spuczan Napisany 05 kwiecień 2018 - 14:45

Spuczan

Demigod

• Forumowicze
  • 9280 Postów:
Jak już zacznę grać to założę temat bo to wstyd, że jedna z najlepszych gier 2017 nie ma swojego tematu!

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 05 kwiecień 2018 - 14:48

• 3

#2 Dixi Napisany 05 kwiecień 2018 - 15:36

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3044 Postów:

Sierpień  :good:  Lipiec pewnie bardziej by mi pasował, bo na wrzesień zapowiedzieli już mnóstwo gier, ale i tak jest moc. Będzie grane, czekam jak głupi  ^_^

• 0

#3 Schrodinger Napisany 05 kwiecień 2018 - 15:38

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 54212 Postów:

Jedynka mnie do siebie coś nie przekonała, ale skoro dwójka to mesjasz RPGowy to wsiadam na hajptrain i biorę na premierę :good: a może i do tego czasu podejdę jeszcze raz i ogram Divinity 

fabularnie one nie sa powiazane nie? 

• 0

#4 Dixi Napisany 05 kwiecień 2018 - 15:57

Dixi

• Forumowicze
  • 3044 Postów:

Dwójka dzieje się chyba jakoś wiele lat po wydarzeniach z jedynki, więc bez jej znajomości raczej bez problemu można grać. Zresztą tam był taki bełkot, że ja już po kilku miesiącach nie wiem co się działo w pierwszej części :cf:

• 0

#5 xell Napisany 05 kwiecień 2018 - 16:08

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16577 Postów:

Dwójka dzieje się chyba jakoś wiele lat po wydarzeniach z jedynki

Jakieś millenium później. Jakieś luźne nawiązania do jedynki są (tak przynajmniej przypuszczam, w jedynkę nie grałem :cf: ), ale nie są one w żaden sposób kluczowe dla zrozumienia akcji.

Jak wielokrotnie pisałem, gra jest megazajebista i jest w moim top 3 RPGów. Ten system walki :banderas:  Ten drugi rozdział :banderas:

• 0

#6 Spuczan Napisany 12 kwiecień 2018 - 22:50

Spuczan

Demigod

• Forumowicze
  • 9280 Postów:

Rzetelne PSS: Divinty: Original Sin 2 otrzyma polonizację!

http://www.pssite.co...olonizacje.html

• 0

#7 xell Napisany 14 kwiecień 2018 - 12:52

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16577 Postów:
Dubbing w wersji angielskiej jest kapitalny, przełączanie na wersję PL będzie zbrodnią.
  • 0

#8 Nexus Napisany 14 kwiecień 2018 - 13:18

Nexus

Tears In Rain

• Forumowicze
  • 6242 Postów:

Dubbing w wersji angielskiej jest kapitalny, przełączanie na wersję PL będzie zbrodnią.

Po Twoich entuzjastycznych wpisach o grze nabrałem na nią smaku, czekam jednak na wersję na ps4 bo jednak wolę pada niż k/m. :)
  • 1

#9 Schrodinger Napisany 14 kwiecień 2018 - 13:39

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 54212 Postów:

No to eng dubbing i napisy pl
  • 0

#10 xell Napisany 14 kwiecień 2018 - 14:51

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16577 Postów:

Po Twoich entuzjastycznych wpisach o grze nabrałem na nią smaku, czekam jednak na wersję na ps4 bo jednak wolę pada niż k/m. :)

Ech, jak masz przyzwoitego PC to lepiej zagraj na nim, gra jest złożona i szybkość myszki oraz skróty klawiszowe znacznie przyspieszają rozgrywkę (zwłaszcza przy zarządzaniu ekwipunkiem, ale nawet w czasie bitw to ma znaczenie), grałem jedną godzinę na padzie na telewizorze i to jest tortura. Jeśli będziesz grał na klasycznym lub wyższym poziomie trudności to często będziesz ładować sejwy, a ten proces idzie szybciej na normalnym sprzęcie...

Ale jak ktoś nie ma alternatywy, to i na konsoli warto w to zagrać.

No to eng dubbing i napisy pl

Mnie by raczej rozkojarzało, jakbym musiał czytać tekst w jednym języku, a tle ciągle mówiono w innym. Chyba wszyscy na forum poza Czychem znają angielski, więc polecałbym tę wersję ze względu na jakość VO
  • 0

#11 Schrodinger Napisany 14 kwiecień 2018 - 14:59

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 54212 Postów:
Nie no wiadomo ale jak gram to przewaznie na party siedze i wtedy jakbym mial podklad pl w formie napisow to mi pomaga ogarnac wszystko naraz ;)
  • 0

#12 Dixi Napisany 14 kwiecień 2018 - 15:13

Dixi

• Forumowicze
  • 3044 Postów:

W ogóle polski dubbing jest potwierdzony? Bo raczej stawiałbym, że ta polonizacja skończy się wyłącznie na napisach. Tak przynajmniej wyglądała polska wersja językowa w jedynce - same napisy, więc raczej takiej wersji spodziewam się też tutaj.

• 0

#13 xell Napisany 14 kwiecień 2018 - 15:31

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16577 Postów:

W ogóle polski dubbing jest potwierdzony?

W sumie nie wiem, pewnie nie bo by się żadna firma lokalizacyjna takiej roboty nie podjęła.

• 0

#14 ACZ Napisany 14 kwiecień 2018 - 21:48

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31493 Postów:

Chyba wszyscy na forum poza Czychem znają angielski

Jeszcze Tynio nie zna.

Na bank to będą tylko napisy.

• 0

#15 Juras Napisany 14 kwiecień 2018 - 21:59

Juras

Rezydent Imperium Błękitu

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

"Producent gry poinformował...", no rzetelność 100%, bo z tego wygooglowałem to grupka od fanowskiego tłumaczenia poinformowała na fejsie, że niby dostali info od Larian o oficjalnym spolszczeniu i to oni o tym poinformowali.

9da10db035361c2b8d8fbc13ca3d212b.png

https://www.facebook...f=page_internal

• 0

Inne z tagami: