Skocz do zawartości

Zdjęcie

Divinity: Original Sin 2

Larian Studios PS4 XONE PC Switch

• Zaloguj się by odpowiedzieć
72 odpowiedzi na ten temat

#61 Schrodinger Napisany 24 wrzesień 2018 - 12:11

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:

No dobra, dobiłem do tej głównej lokacji (duża plansza po statku) rozumiem że to to już ostatnia albo przedostatnia lokacja? Bo widzę że jest dość spora

• 0

#62 Dixi Napisany 24 wrzesień 2018 - 15:14

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3254 Postów:

Widzę, że szybko Ci poszło w 13:30h na statek. Ja mam coś w okolicach 15 godzin i jeszcze 1/3 mapy pierwszej wyspy jest nieodkryta  :fa: Dopiero ogarnąłem cały zachód wyspy i fortu. Wybiłem wszystkich, którzy chcieli walczyć i powoli ruszam na wschód. Spotykam nowych ludzi, zaczynają się nowe wątki i zadania. Zapowiada się, że jeszcze przynajmniej kilka godzin tu zejdzie.

• 0

#63 Schrodinger Napisany 24 wrzesień 2018 - 15:18

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:

No ja gram na niższym poziomie to te walki robię bez powtórek, ale na liczniku mam już 17-18h, poza tym ja już Fort zaczynałem drugi raz, za pierwszym razem miałem 6-7h więc za drugim razem już wiedziałem co i jak, poszło szybciej. Można więc założyć że mam na liczniku coś koło 25h znajomości gry :) 

• 0

#64 Tawotnica Napisany 25 wrzesień 2018 - 14:36

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11196 Postów:
Wyjdzie na Switcha:

https://mynintendone...intendo-switch/
  • 1

#65 Schrodinger Napisany 25 wrzesień 2018 - 14:44

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:

ciekawi mnie jak bedzie wyglądać bo na PS4 wygląda bardzo ładnie momentami

• 0

#66 xell Napisany 25 wrzesień 2018 - 15:10

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16987 Postów:

No dobra, dobiłem do tej głównej lokacji (duża plansza po statku) rozumiem że to to już ostatnia albo przedostatnia lokacja? Bo widzę że jest dość spora

Gra ma cztery miejscówki - wyspa z Fort Knox, Driftwood i okolice, kolejna wyspa i Arx. Driftwood to największa i najlepsza część gry, przynajmniej przed zmianami w Definitive Edition, więc się nią naciesz bo smaczków i ukrytów questów jest tam mnóstwo.

• 1

#67 Schrodinger Napisany 28 wrzesień 2018 - 10:13

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:
Na poprzedniej stronie pisałem o tym że gierka ma sporo zapożyczeń z Archiwum Burzego Światła to mnie xell zbył że to klisze i takie standardy, no ok ... gram dalej a tu się pojawia Well of Ascention, ok ktoś tu bardzo lubi Sandersona i/albo nie miał pomysłów na gierkę :reggie:
  • 1

#68 Starh Napisany 28 wrzesień 2018 - 10:18

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4738 Postów:

To chyba dobrze ;) Więcej smaczków dla Ciebie.

• 0

#69 Schrodinger Napisany 28 wrzesień 2018 - 10:20

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:
No ja się cieszę :olo: ale jak na koniec bedzie Brandonowy twist który przewidzę to będzie mi smutno
  • 0

#70 xell Napisany 28 wrzesień 2018 - 10:36

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16987 Postów:

Brandonowy twist? :lol2: Przeczytałem Way of Kings i Word of Radiance i twistów tam było tyle co kot napłakał i nie były jakoś szczególnie porywające.

• 0

#71 Schrodinger Napisany 28 wrzesień 2018 - 10:44

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:
przeczytaj trylogie Mistborn to zrozumiesz do czego pije
  • 0

#72 xell Napisany 28 wrzesień 2018 - 10:57

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16987 Postów:

przeczytaj trylogie Mistborn

itsatrap.jpg

• 0

#73 Dixi Napisany 06 październik 2018 - 08:51

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3254 Postów:

Ostatnio było mniej czasu, ale udało się skończyć Fort Radość. Dotarcie na statek zajęło mi według licznika w grze mniej więcej 22 godziny. Wszystkie postaci na 8 poziomie.

O ile początek był dosyć wymagający to nagle wbicie 4 poziomu zmieniło wszystko. Tak jakby ktoś wcisnął jakiś przycisk i nagle wszystkie pojedynki były spokojnie do wygrania. Nie trzeba było już zbyt wielu powtórzeń. Najtrudniejszy był chyba pojedynek gdzieś w lesie z przeciwnikami rozmieszczonymi na rusztowaniach w różnych częściach mapy co nieco utrudnia starcie z nimi. Trzeba było szukać alternatywnego sposobu i wciągać ich pod górkę, żeby zdobyć przewagę wysokości. W następnej kolejności pewnie umiejscowiłbym Radekę, która choć padła szybko, to miałem też ofiary po swojej stronie, więc było gorąco. Reszta walk była raczej bezproblemowa.

Generalnie gra się bardzo dobrze, skład ekipy mi odpowiada, więc gra się przyjemnie. Łuczniczka z dobrym łukiem potrafi zrobić dużą różnicę w walce. Nawet nie wiem czy ekipa w stylu 2x wojownik + 2x łucznik nie sprawdziłaby się lepiej, bo o ile bardzo lubię Fane'a i często pomaga ekipie wspierając resztę drużyny, to jednak jego ataki magiczne często są mało pożyteczne, szczególnie gdy cała reszta nastawiona jest na obrażenia fizyczne. Zanim on zdejmie komuś cały pancerz magiczny, żeby zadać jakiekolwiek rany, to reszta ekipy już sobie z nim poradzi.

Fabuła dalej ciekawi, rozwój postaci dalej cieszy, tak jak każdy nowy zdobyty element rynsztunku. 

Nic się nie zmieniło, gierka to dalej czyste złoto :^^:

gCrzSyL.jpg

• 1

Inne z tagami: