Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spyro Reignited Trilogy

Toys for Bob Activision PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
156 odpowiedzi na ten temat

#121 Wezyr Napisany 13 listopada 2018 - 14:28

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Ktoś już planuje wysyłeczkę po weekendzie? :burn:


  • 0

#122 Lady Luck Napisany 13 listopada 2018 - 14:33

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Możesz anulować i lecieć gdzieś do sklepu po gierkę jak mają :^^:

 

Dzisiaj i tak bym nie dała rady :?
 

 

Edit:

Wysłali kuriera dzisiaj po 14:00, jest szansa, ze jutro będzie :olo:


Ten post był edytowany przez Lady Luck dnia: 13 listopada 2018 - 19:01

  • 0

#123 Lady Luck Napisany 14 listopada 2018 - 20:23

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Jeju, jeju, jeju ojeeeeeej, jakie to cudne!! :olo:
  • 0

#124 Nyjacz Napisany 14 listopada 2018 - 20:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:

Też kupię gierkę, ale chyba jakoś w grudniu, generalnie po Yooka-Laylee chętnie bym zagrał w lepszego "kolektatonka".


  • 0

#125 Wezyr Napisany 14 listopada 2018 - 22:06

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Ta Yoka to taki średniak jak czytam w recenzjach? Słyszałem ze miał być hołd dla N64 ale coś nie pykło.
  • 0

#126 BeSOS Napisany 14 listopada 2018 - 22:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pyklo tym dla których gra powstała.
  • 0

#127 Tawotnica Napisany 14 listopada 2018 - 22:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Mi nie pykło, a raczej widzę się w targecie. Znaczy na pewno nie wersja na konsole, bo te 30 klatek i koślawe sterowanie zniechęcają i dłużej niż 5h nie wytrzymałem. 

 

ed: lepiej sobie odpalić Rare Replay. 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 14 listopada 2018 - 22:45

  • 0

#128 BeSOS Napisany 14 listopada 2018 - 22:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie rozumiem o co wam z tym sterowaniem chodzi, za mały skill w platformerach?
  • 0

#129 Tawotnica Napisany 14 listopada 2018 - 23:03

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Na PS4 ma spory input lag, kamerka ssie i do tego jeszcze się momentami przycina :pf: 

Jak kiedyś sobie zupgraduję laptoka to dam jeszcze szansę, ale nie widzę sensu grania w to kiedy mógłbym choćby w tego Spyro przyorać.

 

YL to jedna z tych gier, której twórcy nie zrozumieli, że ma mieć tylko stylistykę retro, a gameplay powinien być pełen usprawniaczy życia imo. Coś jak Save me Mr. Tako :olo: 

 

 


  • 0

#130 Shinigami Napisany 14 listopada 2018 - 23:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

A w Spyro się dobrze gra?


  • 0

#131 Nyjacz Napisany 15 listopada 2018 - 01:32

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:
Yooka ma wady i zalety, ale sterowanie nalezy do tych drugich. Na szczescie gra jest zajebiacie latwa, wiec nie trzeba bic sie z tym sterowaniem, tylko do niego przyzwyczaic. Ja bede milo gierke wspominal, uwielbiam takie platformowki, ale nie jest to Mario Odyssey.
  • 0

#132 Lady Luck Napisany 15 listopada 2018 - 07:36

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

A w Spyro się dobrze gra?

 

W Spyro gra sie mjodzio :^^:

 

Sterowanie jest bardzo przyjemne i nie ma zaskoczeń jak w Crashu, że przecież wiem, jak tu skakać, a jednak nie trafiam. Nie - tutaj takich problemów nie ma.

 

Jest ślicznie, kreskówkowy styl bardzo pasuje (początkowo martwiłam sie tym skajlanderowym stylem, ale stanęli na wysokości zadania), kolory są intensywne i ciepłe, a nad niespodziewaną czasem grą swiatła można się zachwycić (np. w zielonym labirynciku w pierwszym świecie cudnie pojawiają się promienie słoneczne). Dodatki wizualne w projektach, na które zdecydowali się w Toys for Bob są świetnie dobrane, np. w pierwszej grze Dark Hollow był levelem ładnym (jak na PSX), ale pustym w porównaniu z tym, co jest teraz: zamiast dostać gołe, kamienne sciany w nocnym ogrodzie, mamy przy nich stylowe regały pełne książek, na których ciepłym światłem palą się świecie. Tak jak ten poziom nigdy nie był jakoś wysoko na mojej liście, tak teraz zdecydowanie wywindował :tak:

 

Przeżyłam natomiast chwile grozy, gdy odpalilam grę, a tam polski dubbing :ohgod: W panice szukałam zmiany języka w ustawieniach gry, ale nie było - całe szczęście poskutkowało przestawienie języka konsoli  :uff: 

 

Pierwszy świat w Spyro the Dragon wyczyszczony, teraz będzie tuptane po Peace Keepers, gdzie zachowali bezczelne poślady gnorców :olo:


  • 6

#133 Pawlik Napisany 15 listopada 2018 - 07:40

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Dubbing taki zły? Bo jak mój maluch dorośnie, to taki spyro będzie jak znalazł, a dubbing dla maluchów to super sprawa.
  • 0

#134 Lady Luck Napisany 15 listopada 2018 - 07:43

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Dziecku raczej nie będzie przeszkadzał ;)

 

Ale nie po to jarałam się powrotem części aktorów (głosów) z czasów PSX, żeby słuchać dubbingu na poziomie nieco wyższym, niż kreskówki z Mini Mini...


  • 0

#135 BeSOS Napisany 17 listopada 2018 - 22:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gierka binerek, śliczna ale jedynka (narazie w nią gram) faktycznie prościutka i widać że bazowali na starciu bo wiele tu się nie dzieje.

I fail straszny za brak możliwości zmiany inwersji podczas latania w tych dedykowanych levelach..
  • 0

#136 Lady Luck Napisany 18 listopada 2018 - 01:50

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Brak możliwości zmiany inwersji? Huh?
  • 0

#137 BeSOS Napisany 18 listopada 2018 - 16:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No możesz zmienić x/y w kamerze ale nie możesz zmienić podczas latania. Opcja invert controls.

Dwójka jest bardziej rozbudowana? Fajnie się zbiera te kryształki ale szkoda że to zbieractwo bez sensu, możnaby jakieś światy nimi otwierać czy coś a tak po co je zbierać? Do tego czasem jakieś skill pointy gra mi mówi że zdobyłem, co to jest?

Póki co bym dał takie mocne 7/słabe 8 - jest ślicznie, sterowanie miodne ale jednak wszystko na jedno kolano zrobione.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 18 listopada 2018 - 16:36

  • 0

#138 Nyjacz Napisany 18 listopada 2018 - 17:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:
Na jednym kolanie czy na jedno kopyto?
  • 0

#139 BeSOS Napisany 18 listopada 2018 - 21:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
W sumie i to i to.
Ale gra się fajnie, nie żebym zamieniał się w ciebie :cf:
Wygląda cudownie, marzy mi się jakaś platformówkę zrobiona w takiej oprawie ale bardziej nowoczesna ...
  • 0

#140 Lady Luck Napisany 18 listopada 2018 - 23:00

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
A, to nie wiedziałam, że w lataniu się nie da - mnie od czasów właśnie staroci na PSX zostało granie na intercie i w każdej grze zmieniam od razu :olo:
Zbieractwo w pierwszym Spyro ma znaczenie i odblokowuje kolejne światy, ale tego nie zauważasz, jeśli i tak w każdym czyścisz po kolei levele ;) baloniarz wymaga np. uwolnienia min. ileś smoków, zebrania kryształów albo jajek.

Spyro 2 ma już tego więcej, każdy level ma challenge, za które zdobywasz orby, a one odblokowują levele. Niektóre z wyzwań to totalne skurwysyństwa są (kryształowy popcorn np.), do tego za skarby kupuje się umiejętności, dzięki którym możesz dotrzeć w niedostępne do tej pory części map :)

Ja dzisiaj w pierwszym Spyro prawie złamałam pada w zasranym Tree Tops i Crystal Flight. Ugh!
Ale gra się przemiodnie i zachwycają mnie projekty smoków. Propsy za easter eggi typu orle skrzydła u smoka imieniem Altair :tak:
  • 2

#141 BeSOS Napisany 18 listopada 2018 - 23:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ok to spoko. Ja każdy level w zasadzie za 1 podejściem robię albo na maksa albo coś tam zostawiam jak totalnie nie wiem gdzie jest ukryte (+ olewam levele gdzie się lata przez wymieniona rzecz) więc mam nadzieję że tym sposobem szybko skończę jedynke i zaczne dwójkę która zapowiada się o wiele ciekawiej z tego co napisałaś :) z drugiej strony staram się nie mieć za dużych oczekiwania bo to jednak gra z PSXa więc pewne ograniczenia i archaizmy w designie są zrozumiałe, platformery wtedy jeszcze raczkowały...

I przyznaje, projekty smoków są przepiękne!
  • 1

#142 Cola Napisany 30 listopada 2018 - 11:48

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Dobra ta trylogia, milo bylo wrócić i ponownie przeżyć przygody fioletowego smoka. Prawie jak mokry sen. Najlepsze jest to, że gra nawet dzisiaj daje radę i wcale nie trąci archaicznością, więc można brać jak się lubi platformery, a nie z samego sentymentu. 


  • 2

#143 BeSOS Napisany 30 listopada 2018 - 13:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja zacząłem dwójkę i jest mocna poprawa, jedynka mnie nieco nudziła bo w zasadzie robimy ciągle to samo, w dwójce jest więcej urozmaiceń i levele też są ciekawiej zaprojektowane.
Fajna gra na takie słabiutkie 8 bo wygląda przepięknie i bardzo miło się w to pyka ale imo akurat czuc ze gierki mają już te 20 lat na karku.
  • 0

#144 Lady Luck Napisany 30 listopada 2018 - 14:26

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Awww...

 


  • 0

#145 BeSOS Napisany 03 grudnia 2018 - 18:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dwójka pykla.
O wiele lepsza część, wiadomo, levele bardziej rozbudowane, nadal prościutko co prawda ale grało mi się totalnie dobrze w to na tyle że pokusiłem się zdobyć 55 orbow żeby otworzyć bonusowa lokacje.

Graficznie jest przepięknie, animacja to poziom imo gier Insimniaca i ogólnie to mógłbym się nabrac że grę robiło właśnie to studio. Jest to na pewno jedna z ładniejszych gierek w tych klimatach, cudenko.

Teraz zrobię sobie przerwę i za kilka dni atakuje 3ke :)

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 03 grudnia 2018 - 18:13

  • 3

#146 Pawlik Napisany 03 grudnia 2018 - 18:32

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ale napierdalsz w te gry, ja jeszcze nawet nie zdąrzyłem kupić a Ty już dwie za sobą masz :uff:

Jak będziesz sprzedawał to daj znać :olo:

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 03 grudnia 2018 - 18:33

  • 0

#147 BeSOS Napisany 03 grudnia 2018 - 22:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dobrze :cf:

Kończę szybko bo są łatwe i króciutkie a że mają syndrom "jeszcze jeden level zobaczę" to się jakoś szybko przechodza. W jedynce nie bawiłem się w 100% i zajęła mi ok 5h. Dwójka ok 8h.
  • 0

#148 Lady Luck Napisany 03 grudnia 2018 - 22:38

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Jedyneczkę splatyniłam z uśmiechem na japie, bo tak śliczniuchna to gra. Wczoraj odpaliłam dwójeczkę i oboziu, jakie to cudeńko jest :^^: co prawda braku jodłowania mnichów w Colossus im nie potrafię wybaczyć, natomiast wszystko inne jest prima sort :^^: Będę się świetnie bawić, nawet przy zasranym popcornie z kryształów i jebanym wagoniku z tego levelu z pelikanami (cośtam Harbor).
Ten remake to mistrzostwo świata.
  • 2

#149 BeSOS Napisany 04 grudnia 2018 - 00:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak wagonik to jakaś padaka, po 30 próbach olałem, tam jest coś zjebane technicznie bo losowo zalicza beczki po strzale z armaty :fp:

A popcornu nie pamiętam, to te zielone co w lodowej jaskini wyskakują z ziemi? Jak tak to też to olałem :clown:

Mam nadzieję że w trójce nie będzie też tych wszystkich czasówek ala Speedway, strasznie słabe to i frustrujące.
  • 0

#150 Lady Luck Napisany 04 grudnia 2018 - 07:24

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Ach, speedwaye... w pierwszym Spyro były po prostu frustrujące (tyle lat grania, a ja ciągle nie umiem zrobić przy pierwszych 10 próbach Icy Flight...), w drugim frustrujące latanie + wkurwiające zadania na orby, a w trzecim... nie pamiętam, bo grałam tylko jeden raz lata temu i nawet ostatniego bossa olałam :olo:

 

Tak, popcorn to kryształki w jaskini i są dwa zadania. Pierwsze jest spoko, ale kiedy trzeba się ścigać z Hunterem, to jest skurwysyństwo.

 

Tak wagonik to jakaś padaka, po 30 próbach olałem, tam jest coś zjebane technicznie bo losowo zalicza beczki po strzale z armaty :fp:

 

Problem with the trolley, eh? :olo:


  • 0



Inne z tagami: