Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spyro Reignited Trilogy

Toys for Bob Activision PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
156 odpowiedzi na ten temat

#151 BeSOS Napisany 04 grudnia 2018 - 09:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Hehe, dokładnie. A miałem zajawkę jak wsiadłem do niego pierwszy raz.
Popcorn w wersji hardcore raz prawie wygrałem ale ostatecznie przegrałem z chujem jednym punktem.

Ciekaw jestem trójki bo ocenki miała bardzo dobre z tego co pamiętam ale obawiam się syndromu 3 części który na ogół dotykał każdego platdormera - wrzucamy sto postaci, dodajemy strzelanie, jazdę, deskorolkę i sranie na dziesiąty zagon żeby się działo :olo:
  • 0

#152 Lady Luck Napisany 04 grudnia 2018 - 10:21

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

No ja takie miałam wrażenie właśnie :? Kilka pierwszych leveli mi się podobało, ale z każdym z nich miałam wrażenie, że już to widziałam, natomiast z każdym nowym pomysłem i postacią zadawałam w głowie (czasem nawet na głos) pytanie: "Yesu, po co?"

 

No nic, najpierw trzeba rozkurwić dwójeczkę jak za dawnych lat, trójka niech sobie czeka :^^:


  • 0

#153 BeSOS Napisany 09 grudnia 2018 - 13:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Faktycznie trójka jakaś dziadowska, jakiś dziwny mix minigierek. Olewam bo w sumie już 1/2 mnie nasyciły.
Imo warto zagrać jak ktoś lubi gatunek tym bardziej że cena szybko spada. No i grafika jest przepiękna.
  • 2

#154 Kazuo Napisany 10 grudnia 2018 - 22:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Rok temu w święta pykałem w Yooka-Laylee, to żeby podtrzymać tradycję tym razem zaopatrzę się w Spyro. Aż wstyd przyznać, ale na PSX ledwo musnąłem tę serię. Nie chce ktoś sprzedać? :burn: 


  • 0

#155 Lady Luck Napisany 04 lutego 2019 - 15:46

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Po kilku tygodniach przerwy odpaliłam sobie gierunię, żeby dokończyć Spyro 2 i wejszła platynka :olo:

 

Potem zabrałam się za Spyro 3 i... meh. :? Dlaczego ten pierwszy świat jest taki klaustrofobiczny? Przecudnie animowany (słońce między drzewami!), ale same wąwozy i korytarze I te portale do minigierek... Wszystkie "meh" sprzed lat wróciły. Bawić się w platyny raczej nie będę, ale na pewno pokicam i popufam ogniem od czasu do czasu :tak:

 

Idealna gierunia do wracania i po prostu grania.


  • 1

#156 Kazuo Napisany 04 lutego 2019 - 16:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Najgorsze w Spyro 3 jest to sterowanie innymi bohaterami  :?


  • 0

#157 Lady Luck Napisany 04 lutego 2019 - 16:31

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Zrobiłam jeden level kangurzycy i... meh... :? Nadal steruje się nią jakoś tak twardo, ale podejrzewam, że po prostu Zabawki dla Boba chcieli być konsekwentni: skoro Spyro steruje się tak samo, jak lata temu, to i tymi pobocznymi postaciami też.

 

Meh.


  • 0



Inne z tagami: