Skocz do zawartości

Zdjęcie

Honkai Impact 3rd

miHoYo iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 19 kwiecień 2018 - 08:50

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 12225 Postów:

 

http://www.global.honkaiimpact3.com

 

https://itunes.apple...pp/id1336342304

 

https://play.google....HoYo.bh3oversea

 

28.03. ruszyły europejskie serwery dla gry Honkai Impact 3rd, slashera przypominającego anime-zrzynkę z Bayonetty (włącznie z witch time). Robi wrażenie nie tylko graficznie, ale przede wszystkim płynnością walk. Dość intuicyjnie wykonuje się kombosy typu atak-atak-przytrzymaj atak, chociaż z przybywającymi na ekranie przyciskami robi się coraz bardziej chaotycznie, a gra nie wspiera kontrolerów.

 

Konstrukcją to typowe gacha - krótkie misje, zżerające staminę i od cholery różnych walut do zebrania w celu wyłudzania hajsu od wielorybów. Kto grał w jakiekolwiek tego typu f2p będzie wiedział o co chodzi - losowanie postaci, lootboxy, codzienne nagrody itd.

 

Co jest ciekawe w Honkai Impact to element online pve, który trochę działa jak w Soulsach, że przyzywa się dodatkowych graczy do wykonywania wspólnie danej misji. Ponadto system gildii zdaje się działać jak w MMO (dołączać można od 10 lvl, więc jeszcze nie wiem co dokładnie można robić w gildiach). 

 

Nie wiem na ile mnie gierka zatrzyma, ale chwilę pewnie pogram, bo wygląda na dość kompetentnie zrobioną (btw.: to nie japońska produkcja tylko chińska).  


  • 0Inne z tagami: