Skocz do zawartości

Zdjęcie

E3 2018

• Zaloguj się by odpowiedzieć
742 odpowiedzi na ten temat

#1 Sylvan Wielki Napisany 10 maj 2018 - 23:44

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7522 Postów:

Gematsu jak zwykle mają przypięty bardzo dobry rozkład jazdy E3 wraz z linkami do odpowiednich streamów i zestawieniem plotek nt. każdej konfy:

https://gematsu.com/...eaming-schedule

A tu ładna graficzna rozpiska konferencji

meQH9Rc.png

-----------------------

Targi już za 4 tygodnie, więc czas najwyższy nieco podgrzać atmosferę.

Rozkład jazdy.

-   9 czerwca  20:00 - EA;
- 10 czerwca  22:00 - M$;
- 11 czerwca  01:00 - PC Gaming Show;
- 11 czerwca  03:30 - Bethesda;
- 11 czerwca  19:00 - Square Enix;
- 11 czerwca  22:00 - Ubi;
- 12 czerwca  03:00 - Sony;
- 12 czerwca  18:00 - Niny;

Z pewniaków wystartuje Godrizon 4, w którą jak tradycja nakazuje zagramy kilka miesięcy po targach i jak co roku zapewne Forza zgarnie :hurra: Choć nie jest to do końca pewne, gdyż ostatnie przecieki z sieci mówią o .... GT7 (czyli zapewne premiera Krula w 2024r).

Cyberpunk 2077 to podobno FPS a' la Deus Ex i gra Redów ma być przedstawiona światu na obszernym materiale.

Blacharzom to oni chyba nowe karty pokażą :pc: Hasło przewodnie "zobacz przyszłość grania na PC". :duda: 

Shadow of the Tomb Raider z pewnością będzie pokazane światu. Chodzą słuchy, że Doom II, a także kontynuacja Rage również zawita na targi.

Niebiesko - żółci mają przybyć na targi z bijatyką oraz przygodową grą akcji. Co ciekawe mordobicie jest przeznaczone na PC+PS4, a drugi tytuł na PC/One/Słicz.
Mówi się także o nowym DMC, Dead Rising Piątym, REII rimejk oraz grze Onimusza - pytanie czy w panierce, czy jako nowy tytuł.

Po tym ubiegłorocznym deja vu u Sony gdzie pokazano niemal to samo co w niezrównanym roku 2016 liczę, że nie skończy się na Days Gone i Pająku (tyle dobrze, że GoW wyszedł), tylko uderzą siłą Powietkina. Liczę na Bloodborne II i na The Last of Us II - najwyższy czas.

Microsoft ma niby zaskoczyć, ale to się oceni w czerwcu. Krążą słuchy, że coś z tymi eksami ma ruszyć do przodu. Pięknie byłoby ujrzeć rozgrywkę z cudownego Ori and the Will of the Wisps :banderas:
No i Gearsy oraz Halo wracają po przerwie.

Darksiders III ma być przesunięte na sierpniowe PAX West.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 04 czerwiec 2018 - 17:13

• 1

#2 Chewie Napisany 10 maj 2018 - 23:46

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 11449 Postów:

oł jea

mozna smialo olac bethesde bo nie pokaza nic fajnego tylko znowu bedzie gadal lysy na stolku z baba o karciance i mmo

aha zapomnialem o skyrim remastered na zegarki

Ten post był edytowany przez Chewie dnia: 10 maj 2018 - 23:49

• 0

#3 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 06:21

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22850 Postów:
Mije marzenia:

Bethesda- Przydałby mi kolejny Skyrim :zakochany: ile można czekac :why: do tego Doom 2 i jestem w raju. Plus może coś nowego od Arkane :zakochany:

Nintendo - jak pokażą MP4 i nie będzie ssał, zachowa duszę trylogii to w sumie nic więcej mi nie trzeba bo z tymi zjebami nigdy nie wiadomo...

Sony - zeszłoroczne E3 było kalka 2016 więc mam nadzieję że zapowiedzą trochę nowości/remasterow.
BB2 albo remaster Demonsow. Pokaz nowej gierki Suckerow. Pokaż TLOU2 to chyba gwarancja...w sumie nie wiem co mogą jeszcze pokazać. Remaster Medevila?

MS bankowo będzie szedł w pokazy gierek 3rd party bo co im pozostaje...muszą jakoś skorpiona reanimować na tej scenie.

Ubi - większość tasiemców ostatnio wydali więc liczę na trochę nowości. Na gameplay BGE nie ma co liczyć bo gra istnieje jedynie jako demo, ciekaw jestem nowego SC i jak zawsze nadzieja umiera ostatnia co do nowego POP :cf:

EA - niech debile zrobią remastery DS bo co innego im pozostaje, pierdoła ostatnio wszystko czego dotkna...

Capcom - co z REmake 2 się dzieje i niech jakieś edycja na Swicza rzuca dobre. Nowa Onimusza bym nie pogardził either.

Square- lans Tombem to podstawa, powinni jednak też dać jakiś tease nowej gry CD i jakiś update Kingdomow. No i co z FF7.

Ogólnie to może być ciekawe E3 ale cudownie nie spodziewam po chujowym ubiegłorocznym.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 11 maj 2018 - 06:23

• 1

#4 Pawlik Napisany 11 maj 2018 - 08:21

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 12255 Postów:

jak ubi pokaże nowego PoPa to się spuszczę. Cała reszta jest do przewidzenia. 

• 0

#5 Lady Luck Napisany 11 maj 2018 - 08:32

Lady Luck

Meow

• Forumowicze
  • 9164 Postów:

No i co z FF7.

Nie słyszałeś? Wywalili 2 lata roboty z tego, co zrobili do kosza, bo było do luftu, więc zaczynają w zasadzie od nowa.

http://www.trustedre...racters-2993127

Z drugiej strony ktoś się gdzieś ponoć wygadał, że 1. część ma wyjść na początku 2019 roku.

• 0

#6 Nyjacz Napisany 11 maj 2018 - 08:45

Nyjacz

#SaveGameplay

• Forumowicze
  • 8658 Postów:

Ubi nie oglądam - choć fajnie, jeśli pokażą Splinter Cella albo Prince of Persia. Albo zaskoczą, no zawsze jest taka szansa.

Za oglądanie EA musieliby mi zapłacić.

Sony - nawet chętnie obejrzę gameplay The Last of Us Part II, ale z ich zapowiedzianych już gier nic mnie za bardzo nie interesuje. Czekam głównie na niespodzianki. To na tej konfie może być zapowiedziana nowa gra From Software albo bardzo domniemany remake Demon's Souls. Wszelkie plotki i wycieki mówiły o DMC5 i na to ostro czekam. Kolejna sprawa - Resident Evil 2. No to czas na to, ileż można czekać? I skoro Capcom rejestrował ostatnio Onimushę, to liczę na nową część lub remaster starych. Bardzo mało je pamiętam.

Microsoft - obejrzę z ciekawości. Może będą jakieś niespodzianki i fajnie być wtedy live. Ale generalnie nie jestem zainteresowany.

Nintendo - u mnie głównie Bayonetta 3, a jeśli chodzi o resztę, to liczę na... porty z poprzednich konsol. Chcę Metroidy, Zeldy i Maria przede wszystkim.

Bethesda - co tu dużo mówić. Ostatnie plotki mówią o RAGE 2, więc mam ogromną nadzieję, że Bethesda zleciła tę gierkę innym twórcom, a id Software zaprezentuje nowego DOOMa, na co też trochę wskazywało. RAGE 2 od id też były supcio ze wszystkim względów. Oprócz takich, że od 2004 roku pojawiła się jedna Zagłada i skoro im wyszła nieźle, to powinni pójść za ciosem i sieknąć rozwałkę na planecie Ziemia.

• 0

#7 Schrodinger Napisany 11 maj 2018 - 09:01

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 57774 Postów:
Division 2 - jak nie zaleją go mikropłatnościami to nowy multi mesjasz :good:
TLOU 2 - grafika lepsza niż U4 + GoW + Order a histyjka i emołszyns znowu zaorają :tak:
Doom 2 - czekam mocno

reszta syf
  • 0

#8 Dixi Napisany 11 maj 2018 - 09:11

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3336 Postów:

Na chwilę obecną to co mnie najbardziej interesuje z ogłoszonych lub w miarę pewnych rzeczy to:

- Ghost of Tshusima - liczę na jakiś odpicowany graficznie fragment gameplay'u

- Shadows Die Twice - tutaj podobnie, chciałbym zobaczyć trochę więcej niż 3 sekundowy filmik, olo

- Splinter Cell

Rzeczy jak Spider-Man czy The Last of Us 2 spoko, ale raczej nie spodziewam się mocnego zaskoczenia. Raczej wiadomo czego można się spodziewać, choć ND mogą spróbować jeszcze rzucić jakiś mocarny fragment.

A co do marzeń to chciałbym zobaczyć jakiś fajny Action RPG w czasach pierwszej/drugiej wojny światowej. Postrzelałbym do Niemców :^^: Wtedy mógłby to być nawet jakiś Ubicrap z odbijaniem obozów itp :olo:

Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 11 maj 2018 - 09:11

• 0

#9 funditto Napisany 11 maj 2018 - 09:33

funditto

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1924 Postów:
Jak już lecimy koncertem życzeń to chcę zobaczyć nową grę od Retro, Splinter Cella i zapowiedź nowej gry Anoumy - może być nowa Zelda, może też być ta gra o złodzieju
  • 0

#10 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 09:37

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22850 Postów:
Nowej gierki Retro też jestem ciekaw ale jakoś mam przeczucie że to będzie na osobnego Directa kiedystam.
  • 0

#11 Hellmans Napisany 11 maj 2018 - 09:41

Hellmans

Jednoręki SKURWEL

• Forumowicze
  • 8236 Postów:

Liczy się Forza, reszta to dodatek.

• 2

#12 Grz3chu Napisany 11 maj 2018 - 09:52

Grz3chu

Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

• Forumowicze
  • 2789 Postów:

liczę na ostatnie tchnienie jakie wyda z siebie Xklocek  :banderas:  czyli brak eksów i marne gry

• 0

#13 Wezyr Napisany 11 maj 2018 - 11:37

Wezyr

zwykły chłopak z Podlasia

• Forumowicze
  • 9015 Postów:

Liczę jedynie na jakąś dobrą Metroidvanię, bo mam ogromny niedostyt gier z tego gatunku.

MS - zaora zapowiedziami i trailerkami gier, które wyjdą na 2023, bo wiedzą że w tej generacji nie ma co już inwestować w trupa

Ninty - wzmianka o rewizji Switcha

Sony - dalej klony TLoU i fałszywe mesjasze, firma skończyła się na PS3

Czuję, że będzie to najgęstsze growo E3 od lat.

• 0

#14 lukaszSA Napisany 11 maj 2018 - 11:38

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21824 Postów:

Ne będzie rewizji Switcha w tym roku. 

• 1

#15 Mateo Napisany 11 maj 2018 - 11:49

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3638 Postów:
Liczę na jakieś konkretne niespodzianki. Osobiście chciałbym zobaczyć w pełni next-genowe ReCore. Ciekawy jestem również jak wypadnie nowy Splinter Cell i niby nowe Fable. Microsoft w tym roku musi pokazać naprawdę coś dobrego, czytaj coś wielkiego. Dziwie się im, bo na ich miejscu zlecił bym RaRe robienie nowego Conkera. Dobry single Player to podstawa sukcesu. :) Nintendo podobno skupia się tylko i wyłącznie na tym roku, więc nie liczyłbym na jakieś nowe masakratory. (a la nowe Mario & Luigi) Natomiast chciałbym bardzo aby zapowiedzieli fimejk drugiego Residenta na NS i pokazali światu Metroid Prime 4. Ciekawi mnie również nad czym dłubie Monolith, i jak wygląda SMT V. Nintendo na pewno szykuje ostre armaty na następny rok. Jeśli chodzi o Sony, to liczę na jakąś totalną niespodziankę, jak choćby powrót Rikimaru. :reggie:

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 11 maj 2018 - 11:53

• 0

#16 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 11:54

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22850 Postów:

Conajmniej dwa lata.
  • 0

#17 bartezoo Napisany 11 maj 2018 - 11:55

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3474 Postów:

Bethseda powinna pokazać w końcu tego kosmicznego RPGa nad którym już tyle pracują. Kolejnego Elder Scrollsa nie będzie, ploty mówią o RPG w świecie Gry o Tron. 

• 0

#18 lukaszSA Napisany 11 maj 2018 - 11:57

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21824 Postów:

Conajmniej dwa lata.

No, najwcześniej coś może się pojawić pod koniec 2019

Jak ktoś jest głodny rewizji, to na dniach powinny być konsole z nowym niedziurawym SoC. Jak zmniejszą proces produkcyjny to nawet jest szansa, że bateria będzie dłużej trzymać :hmmm:

Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 11 maj 2018 - 11:57

• 0

#19 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 12:01

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22850 Postów:

Bethseda powinna pokazać w końcu tego kosmicznego RPGa nad którym już tyle pracują. Kolejnego Elder Scrollsa nie będzie, ploty mówią o RPG w świecie Gry o Tron.

Posralbym się gdyby.....
  • 0

#20 Wezyr Napisany 11 maj 2018 - 12:02

Wezyr

• Forumowicze
  • 9015 Postów:
Między pierwszą, a drugą wersją DSa i 3DSa mijały około 1.5 roku, więc spodziewam się Switcha Lite przed końcem roku. Na święta byłby szał.
  • 0

#21 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 12:04

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22850 Postów:
No ale pierwszy 3ds wyglądał jak totalny kał, nie mieli wyjścia. Swicz wygląda dobrze. A dwa, mocna rewizja wiązałaby się z koniecznością produkcji nowych kontrolerów etc. Inaczej to byłaby kosmetyka skoro ekran zostałby taki sam.
  • 0

#22 Wezyr Napisany 11 maj 2018 - 12:05

Wezyr

• Forumowicze
  • 9015 Postów:
Zmiana technologii ekranu + wsparcie dla USB 3.0. Ew. mniejszy Switch bez wyciąganych joyconów.
  • 0

#23 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 12:07

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22850 Postów:
Na jaką?oled? Nie ma opcji. Ewentualnie lepszy LCD?
Nie widzę tego jakoś ale w sumie z Nintendo nigdy nie wiadomo.

100% przenośny Switch w sumie jest możliwy ale raczej nie teraz póki upierają się że to konsola stacjonarno-przenosna.
  • 0

#24 lukaszSA Napisany 11 maj 2018 - 12:08

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21824 Postów:

Kimishima mówił, że w tym roku nic takiego nie będzie.

• 0

#25 bartezoo Napisany 11 maj 2018 - 12:28

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3474 Postów:

Posralbym się gdyby.....

C'nie? Też bym zagrał w końcu w dobrą grę w tym uniwersum. 

• 0

#26 Sajmonldz Napisany 11 maj 2018 - 14:23

Sajmonldz

Blanka

• Forumowicze
  • 179 Postów:
Wiecej o Death Stranding poprosze i chetnie zobacze co tam MS pokaże.
  • 0

#27 Dixi Napisany 11 maj 2018 - 14:31

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3336 Postów:

Chyba Sony w tym roku znowu nic grubego nie zapowie. Plotki, że w tym roku nie będzie tradycyjnej konferencji, może coś w stylu ostatniego Playstation Experience?

https://soundcloud.c...howcase-preview

Od 5:50

From Shawn Layden:
  • Monday, June 11th 2018, ( 03:00 nad ranem jak zwykle...)
  • Exclusive looks and deep dives on 4 upcoming Sony World Wide Studios titles
  • Death Stranding
  • Ghosts of Tsushima
  • Spider-Man
  • The Last of Us Part II
  • Highlight on indies
  • 3rd party publishers (as usual)
  • No hardware announcements at E3 2018 (PS5 reference?)

Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 11 maj 2018 - 15:32

• 0

#28 bartezoo Napisany 11 maj 2018 - 14:35

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3474 Postów:

A co ma grubego pokazać jak wszystkie studia 1st party zrobiły swoje gry lub je zapowiedzieli?

• 0

#29 Schrodinger Napisany 11 maj 2018 - 14:47

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 57774 Postów:
a ff7 czy szenmu drugi raz nie zapowiedzą xD
  • 0

#30 lukaszSA Napisany 11 maj 2018 - 15:02

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21824 Postów:

Czyli podobnie jak Nintendo w 2016. Nowa konsola za rogiem, więc promujemy jedną grę (czy w tym przypadku 4)

• 0