Skocz do zawartości

Zdjęcie

E3 2018

• Zaloguj się by odpowiedzieć
742 odpowiedzi na ten temat

#61 Dixi Napisany 11 maj 2018 - 20:32

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3336 Postów:

Stawiam, że PS5 będzie na jesień przyszłego roku. Nawet jeśli zapowiedzą The Last of Us 2 na 2019 to za rok na E3 wbije Shawn i będzie "Pamiętacie The Last Of Us 2? Zagracie w to też na PS5 w 4K wooo!". Tak to widzę :olo: Po prostu przerwa w zapowiadaniu nowych tytułów robi się zbyt długa. W zeszłym roku  na E3 nie nie zapowiedzieli nic nowego, jeśli w tym roku to powtórzą to 2019 jest dla mnie niemal pewny. Zresztą nie bez przyczyny Shawn wspomniał, że w tym roku nie będzie zapowiedzi nowego sprzętu. Wiedzą, że ludzie już powoli spodziewają się tego w niedalekiej przyszłości.

• 1

#62 Kaxi Napisany 11 maj 2018 - 20:36

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12298 Postów:

Jestem na 99% przekonany, że wewnętrzne studia Sony mają już dev kity PS5. Być może mają je nawet najbliżsi partnerzy.

• 0

#63 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 21:11

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22854 Postów:

Gry Sony sa na wysokim poziomie graficznym wiec długo sie robią.

• 0

#64 nole Napisany 11 maj 2018 - 21:28

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4604 Postów:

Czyli co, TLOU 2 pierwszym cross-genem już oficjalnie? :o

Ten post był edytowany przez nole dnia: 11 maj 2018 - 21:37

• 0

#65 Mateo Napisany 11 maj 2018 - 21:48

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 3638 Postów:
Nowa generacja uderzy imo za conajmniej dwa lata. :reggie: PS5/Skorpion 720 :F
  • 0

#66 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 21:52

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22854 Postów:
Póki konsole się sprzedają to nikt nie będzie gnał z kolejną generacja tym bardziej że już Scorpions pokazał że nie opłaca się wypuszczać półśrodków. cerny nie raz mówił że na przeskok godny generacji jeszcze trzeba poczekać i druga sprawa musi być to opłacalne od strony produkcji. W sklepach najwcześniej PS5 pokaże się pod koniec 2020 jeśli nie w 2021.
  • 0

#67 ACZ Napisany 11 maj 2018 - 21:58

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32310 Postów:

Tru story, PS5 najwcześniej pod koniec 2020 roku.

Sony jest w tak komfortowej sytuacji, że nie musi się spieszyć i sobie poczeka najpierw na ruch MS. Microsoft wypuści kolejnego kloca i potem dopiero Sony wjedzie z PS5, które będzie mocniejsze od Xboxa i MS będzie po raz kolejny w czarnej dupie. :tak:

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 11 maj 2018 - 21:58

• 1

#68 funditto Napisany 11 maj 2018 - 22:09

funditto

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1926 Postów:
Ja tam bym chętnie wciągnął konsolę nowej generacji pod koniec następnego roku. Niby jest już niesamowita jakość, ale im bliżej fotorealizmu jesteśmy tym bardziej dostrzega się to czego jeszcze brakuje. Chciałbym też postępów w AI i fizyce. Może następna generacja dałaby nam tytuły z grafiką na poziomie Horizon czy GOW z fizyką porównywalną z Breath of the Wild
  • 0

#69 Jedyn Napisany 11 maj 2018 - 22:14

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22854 Postów:
Przecież już teraz takie gry mogą wychodzić to jest jedynie kwestia tego że deweloperom się takich gier robić nie chce albo mają zupełnie inne założenia na gry które tworzą.
  • 0

#70 SosaiKyo Napisany 11 maj 2018 - 22:21

SosaiKyo

Rikimaru

• Forumowicze
  • 538 Postów:

Ludzie! Co niektórzy to naprawdę z choinki się urwali z tym PS5 za rok. Po co i na co to komu tak wcześnie?

Poczekajcie te 2,5 a może nawet 3,5 lata niech odpowiedni procesor ogarną, kartę, ilość ramu itd.

Jak będziecie tak jak typowe Janusze wymagać wypuszczenia szybko kolejnej generacji to zapomnijcie o skoku graficznym, fizycznym. Będzie to takie turbo Pro lub Koks czyli kolejna generacja na pseudo mocy względem poprzedniej ala Xbox One vs X360.

• 0

#71 funditto Napisany 11 maj 2018 - 22:31

funditto

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1926 Postów:
W 2020 będzie 7 lat i nie ważne, że wskoczyły w międzyczasie Pro i X.. 6-7 lat to idealny cykl generacyjny
  • 0

#72 nole Napisany 11 maj 2018 - 22:34

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4604 Postów:

Chciałbym też postępów w AI i fizyce. Może następna generacja dałaby nam tytuły z grafiką na poziomie Horizon czy GOW z fizyką porównywalną z Breath of the Wild

A to jest akurat baaardzo prawdopodobne. Najsłabszym ogniwem PS4, XO, Pro czy nawet XoX jest "mobilne" już na dzisiejsze standardy CPU. W niedawnym artykule Digital Foundry sugerowało, że np 6x boost CPU będzie bez żadnego problemu do osiągnięcia w next-genach, a co za tym idzie developerzy zyskają praktycznie nieograniczoną swobodę w AI czy fizyce świata właśnie.

Ten post był edytowany przez nole dnia: 11 maj 2018 - 22:36

• 0

#73 Danteusz Napisany 11 maj 2018 - 22:38

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29469 Postów:

Ludzie! Co niektórzy to naprawdę z choinki się urwali z tym PS5 za rok. Po co i na co to komu tak wcześnie?
Poczekajcie te 2,5 a może nawet 3,5 lata niech odpowiedni procesor ogarną, kartę, ilość ramu itd.
Jak będziecie tak jak typowe Janusze wymagać wypuszczenia szybko kolejnej generacji to zapomnijcie o skoku graficznym, fizycznym. Będzie to takie turbo Pro lub Koks czyli kolejna generacja na pseudo mocy względem poprzedniej ala Xbox One vs X360.

Co jest szybkiego w nowej generacji konsol po 6 latach? Dotychczas najdłuższa generacja trwała 7 lat (PS360) i wszyscy jęczeli że ciągnęła się za długo. Teraz nie będzie to tak bolesne dzięki wzmocnionym wersjom konsol, ale nie ma nic złego w PS5 na koniec 2019. Odpowiednie bebechy już będą na rynku - Ryzen w 7nm, za to kolejnego przeskoku technologicznego prędko nie będzie.
  • 0

#74 Kazuo Napisany 11 maj 2018 - 22:45

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11761 Postów:

Wydaje mi się, że to może być najgrubsze E3 od lat. Przede wszystkim liczę na ofensywę Capcomu, mówi się że w tym roku mają wydać 2 duże tytuły, jak pokażą REmake 2 i nowe DMC to absolutnie nic więcej nie chcę i nie potrzebuję, chociaż jak Square przyp*erdoli konkretami odnośnie Kingdom Hearts 3 (niby też premiera w tym roku), no to będę pozamiatany do reszty. Pozostałe gierki mi wiszą i powiewają. Lekki żal mam tylko do Platinum, bo z takim talentem mogliby zrobić jakiegoś kosiora na PS4 w stylu Devila, ale niestety oni wolą ciupać:

a) gówienka na bazie znanych licencji (Korra, Żółwie)

b) efektowną, ale chaotyczną i tandetną Bayonettę (ani jedynka ani dwójka mi się specjalnie nie podobały)

c) gry, które nigdy się nie ukażą (Scalebound)

• 0

#75 Tawotnica Napisany 11 maj 2018 - 22:51

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11480 Postów:

b) efektowną, ale chaotyczną i tandetną Bayonettę (ani jedynka ani dwójka mi się specjalnie nie podobały)

:srsly: 

mam nadzieję, że to kiedyś rozwiniesz w odpowiednim temacie, bo Bayo2 to gra, która mnie dopiero zajarała gatunkiem 'character action' (i mocno jechanym DmC się jarałem ostatnio jak głupi, a w tym widzę sporo podobieństw do Bayo).

• 1

#76 Starh Napisany 11 maj 2018 - 22:59

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4850 Postów:

Stawiam, że PS5 będzie na jesień przyszłego roku. Nawet jeśli zapowiedzą The Last of Us 2 na 2019 to za rok na E3 wbije Shawn i będzie "Pamiętacie The Last Of Us 2? Zagracie w to też na PS5 w 4K wooo!". Tak to widzę :olo: Po prostu przerwa w zapowiadaniu nowych tytułów robi się zbyt długa. W zeszłym roku na E3 nie nie zapowiedzieli nic nowego, jeśli w tym roku to powtórzą to 2019 jest dla mnie niemal pewny. Zresztą nie bez przyczyny Shawn wspomniał, że w tym roku nie będzie zapowiedzi nowego sprzętu. Wiedzą, że ludzie już powoli spodziewają się tego w niedalekiej przyszłości.

Nie ma na to szans - amd nie będzie w stanie wyprodukować tylu układów w nowej technologi.
  • 0

#77 Kazuo Napisany 11 maj 2018 - 23:02

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11761 Postów:

:srsly: 

mam nadzieję, że to kiedyś rozwiniesz w odpowiednim temacie, bo Bayo2 to gra, która mnie dopiero zajarała gatunkiem 'character action' (i mocno jechanym DmC się jarałem ostatnio jak głupi, a w tym widzę sporo podobieństw do Bayo).

Niedawno skończyłem Bayo 2 i nie mam zamiaru nigdy więcej wracać do tej gry. Nie mówię, że to zła gra, ale Platynowych stać na o wiele więcej. Postaram się zmotywować i w jakiś dzień skrobnę coś na jej temat. 

• 0

#78 funditto Napisany 11 maj 2018 - 23:26

funditto

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1926 Postów:
Trochę offtop, ale skończyłeś już całą Zeldę i zacząłeś Xeno 2 ?

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 11 maj 2018 - 23:26

• 0

#79 Tawotnica Napisany 11 maj 2018 - 23:31

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 11480 Postów:

Niedawno skończyłem Bayo 2 i nie mam zamiaru nigdy więcej wracać do tej gry. Nie mówię, że to zła gra, ale Platynowych stać na o wiele więcej. Postaram się zmotywować i w jakiś dzień skrobnę coś na jej temat. 

No to dawaj, bo mój high level play w porównaniu do twojego czy nyjacza ssie, więc chętnie poczytam o niuansach rozgrywki. Nie raz się spotkałem z opinią, że Bayo1 np. przez możliwość rzucania przeciwnikami ma głębszy system, ale grając 'każualowo' łykałem całą tą tandetę bez czkawki, śrubując nawet wyniki w co bardziej przystępnych poziomach. 

• 0

#80 Danteusz Napisany 12 maj 2018 - 06:07

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29469 Postów:

Stawiam, że PS5 będzie na jesień przyszłego roku. Nawet jeśli zapowiedzą The Last of Us 2 na 2019 to za rok na E3 wbije Shawn i będzie "Pamiętacie The Last Of Us 2? Zagracie w to też na PS5 w 4K wooo!". Tak to widzę :olo: Po prostu przerwa w zapowiadaniu nowych tytułów robi się zbyt długa. W zeszłym roku na E3 nie nie zapowiedzieli nic nowego, jeśli w tym roku to powtórzą to 2019 jest dla mnie niemal pewny. Zresztą nie bez przyczyny Shawn wspomniał, że w tym roku nie będzie zapowiedzi nowego sprzętu. Wiedzą, że ludzie już powoli spodziewają się tego w niedalekiej przyszłości.

Nie ma na to szans - amd nie będzie w stanie wyprodukować tylu układów w nowej technologi.
AMD nie produkuje układów do konsol, tylko TSMC
  • 0

#81 SosaiKyo Napisany 12 maj 2018 - 08:24

SosaiKyo

Rikimaru

• Forumowicze
  • 538 Postów:

Co jest szybkiego w nowej generacji konsol po 6 latach? Dotychczas najdłuższa generacja trwała 7 lat (PS360) i wszyscy jęczeli że ciągnęła się za długo. Teraz nie będzie to tak bolesne dzięki wzmocnionym wersjom konsol, ale nie ma nic złego w PS5 na koniec 2019. Odpowiednie bebechy już będą na rynku - Ryzen w 7nm, za to kolejnego przeskoku technologicznego prędko nie będzie.

Generacja Xbox360PS3 trwała 8 lat jak już. 

Jak PS5 wyjdzie w 2019 to spokojnie można będzie nazwać ową konsole PS4Pro+.

Nawet 10 teraflopów to nie będzie miało hehe.

Nie wiem gdzie Ci tak śpieszno? Na 2019-2020 Sony ma kilka exów.

Ten post był edytowany przez SosaiKyo dnia: 12 maj 2018 - 08:29

• 0

#82 lukaszSA Napisany 12 maj 2018 - 08:54

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21828 Postów:
Trzeba kuć żelazo póki gorące. Rynek jest rozgrzany, klienci łykają każdy nowy hardware. Nie można zbyt długo czekać z nowymi konsolami.
  • 0

#83 Jedyn Napisany 12 maj 2018 - 09:16

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22854 Postów:
Dlatego 2020 będzie optymalnym rokiem na to.dla swicza też.
  • 0

#84 lukaszSA Napisany 12 maj 2018 - 09:19

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21828 Postów:
No, Switch Pro musi być gotowy w okolicach PS5 żeby trochę mocy nadgonic.
  • 0

#85 xell Napisany 12 maj 2018 - 09:21

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17039 Postów:

Nintendo pewnie wypuści za rok New Switch XL z 50% więcej ram i gęstością pikseli na ekranie jak w Gameboy Advance, tradycji musi stać się zadość.

• 0

#86 SosaiKyo Napisany 12 maj 2018 - 09:23

SosaiKyo

Rikimaru

• Forumowicze
  • 538 Postów:

Trzeba kuć żelazo póki gorące. Rynek jest rozgrzany, klienci łykają każdy nowy hardware. Nie można zbyt długo czekać z nowymi konsolami.

Jak taki rozgrzany to ja w takim razie poproszę PS4Pro+ o mocy trochę większej od Koksa aby mieć natywne 4k, ale już na ten rok. Pro się sprzeda a kupi Pro+. 

• 0

#87 lukaszSA Napisany 12 maj 2018 - 09:29

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21828 Postów:
Czyli chcesz zalać rynek i go ugasić?

PS4 Pro+ cierpiały z powodu konieczności zachowania kompatybilności z PS4. No i miałbyś 3 wersję tej samej konsoli. To za dużo. Nawet Nintendo wypuszczając nowe wersje handheldow wycofywało stare. Wycofanie PS4 Slim byłoby głupie. Z tym należy poczekać do PS5, bo wtedy Prosiak stanie się tą tanią konsolą
  • 0

#88 Jedyn Napisany 12 maj 2018 - 09:36

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22854 Postów:
A Swicth pro na czym miałby polegac? bo zakładamy że gry mają być kompatybilne z podstawowym. Jak to było z 3ds plusem? Tam chyba kilka gier wyszło ekskluzywnie nie? Xeboblades i coś tam jeszcze?

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 12 maj 2018 - 09:36

• 0

#89 lukaszSA Napisany 12 maj 2018 - 09:39

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 21828 Postów:
Kilka gier tylko. Nintendo będzie robiło gry na zwykłego Switcha. Moc potrzebują 3rd party. Jakby Pro się dobrze sprzedawał, to mogliby się skusić na exy na Pro
  • 0

#90 Jedyn Napisany 12 maj 2018 - 09:49

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22854 Postów:
Mocy to nieststy już brakuje skoro samo Nintendo nie jest w stanie osiągnąć 900p w swoich grach. O trybie przenośnym nie wspominając.
  • 0