Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aliens: Colonial Marines

Gearbox Sega PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
182 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 07 stycznia 2009 - 22:21

Gość__*
  • Goście
Ja ze strachu przestałem grać gdzieś po godzinie :P
  • 0

#32 phsx Napisany 07 stycznia 2009 - 22:21

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja tak miałem w AVP2, pamiętam jak instalowałem to chyba z 5 razy (co mnie gra okrutnie wystraszyła to leciała w zapomnienie na 2mce) ale w końcu udało mi się ukończyć. Ale FEAR był straszniejszy.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 07 stycznia 2009 - 23:32

Gość__*
  • Goście
Fear? Eeeee coś ty ;D dla mnie AVP to nr.1 z horrorów growych :D
  • 0

#34 Scorpio Napisany 08 stycznia 2009 - 08:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Marines tylko z noktowizorem ... bo pipanie radaru to zawał serca gwarantowało. Zarąbiście oddany klimat. Oby oddali podobny :)
  • 0

#35 Pawlik Napisany 08 stycznia 2009 - 10:46

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Tez za małolata grałem w AvP1, granie marinsem to było ponad moje siły, sikałem ze strachu i nie ukończyłem tego scenariusza, taaaak bardzo sie balem :cry:
Piekna gra, dwójka to juz nie było to samo.
  • 0

#36 raf Napisany 08 stycznia 2009 - 12:37

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Ja się stresowałem w Aliens Resurrection na PSX, ale głównie przez sterowanie-nie dało się na padzie grać. Mam nadzieję na klimacik zaszczucia i paniki. Modlę się tylko,żeby nie zrobili z tego Brother in arms w kosmosie ;-). Chodzą ploty o tym, że Sigouney Weaver i Ridley Scott są zainteresowani nowym filmem o obcych, a może nie? Film miałby się koncentrować na Ellen Ripley.
http://www.firstshow... ... en-ripley/
  • 0

#37 Krill Napisany 08 stycznia 2009 - 17:58

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dobrze, że projekt ten żyje. Developing trwa długo, ale mam nadzieję, że odiega ku końcowi. Gra może być zajebiście wręcz przerażająca. Boję się Xksenomorfów.

Przy okazji- nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale pierwszy człon tytułu gry brzmi Aliens, w nazwie tematu autor zapomniał wklepać tę literkę...
  • 0

#38 ACZ Napisany 20 grudnia 2010 - 13:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Teaser:
http://www.ps3site.p...-marines/59781/
  • 0

#39 Cudak Napisany 20 grudnia 2010 - 13:22

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Pokładam spore nadzieje w tym tytule i cieszę się, że w końcu wyszedł jakiś nowy materiał. Trailer klimatyczny i mam nadzieję, że już niedługo dowiemy się na temat A:CM nieco więcej.
  • 0

#40 Grz3chu Napisany 20 grudnia 2010 - 19:55

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Licze na coś a'la Left 4 Dead, tylko zamiast zombiaków - obcy, na pana reżysera jak w również wspomnianej grze i na to, że aby przetrwać potrzebne będą indywidualne zdolności marinsów. Jeśli dobrze pamiętam gra stawia na coopa i klasy postaci - medyk, inżynier, wojak itp.
  • 0

#41 Stan Napisany 01 czerwca 2011 - 17:14

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Grz3chu - A:CM jak L4D oby nie.

Jest nowy teaser!

  • 0

#42 ACZ Napisany 01 czerwca 2011 - 17:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Gra wyjdzie wiosną 2012.
http://www.ps3site.p...osne-2012/74286
  • 0

#43 Zeus-Nelson Napisany 01 czerwca 2011 - 19:54

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Szkoda że kolejna obsuwa...pamiętam że jarałem się na ten tytuł już pierwszych zapowiedzi, a po obejrzeniu któregoś z programów o grach gdzie redaktor odwiedzał siedzibę twórców i podejrzał niby kawałek gameplay który wyglądał bardzo klimatycznie byłem jeszcze bardziej zainteresowany...jednak ostatnia cisza w temacie wywołała u mnie obawy że gra jednak zdechła, dlatego cieszę się że Gearbox nadal nad nią dłubie ;)
Teaser nie pokazuje nic, a szkoda bo rozmowa całkiem wbija w klimat wszystkich fanów Obcego...
Jeżeli Colonial marines będzie chociaż tak dobre jak ostatni Aliens vs Predator to będę szczęśliwy, bo mimo że AvP nie powalał to był na tyle klimatyczny, że dawał radość nawet ze zwykłego strzelania z pulse rifle i usłyszenia jego charakterystycznego dźwięku
  • 0

#44 BeSOS Napisany 01 czerwca 2011 - 22:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jak będzie to gra typowo coopowa jak L4D to olewam, pomimo, ze lubię filmy...
  • 0

#45 Stan Napisany 23 sierpnia 2011 - 19:40

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:


jest trailer, bardzo klimatyczny!
  • 0

#46 Grz3chu Napisany 23 sierpnia 2011 - 20:14

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Jak na razie wskakuje u mnie na 1 miejsce wśród najbardziej oczekiwanych w 2012 !!
  • 0

#47 Zeus-Nelson Napisany 24 sierpnia 2011 - 09:45

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
f**k yeah! Trailer bardzo klimatyczny, gra ma duży potencjał ale dużo zależy od tego czy nie skopią rozgrywki ;) Chociaż nawet z kulejącym gameplay'em pewnie kupię wcześniej czy później, bo strzelania do obcych i dźwięku czujnika ruchu nigdy za dużo.
  • 0

#48 Stan Napisany 24 sierpnia 2011 - 10:16

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
"Game over man, game over " ta kwestia musi się pojawić.
  • 0

#49 Shin Ryu Napisany 25 sierpnia 2011 - 12:58

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Kolejna giera do kupienia na premierę w 2012 :D
Oby tym razem było z kim pograć po sieci kurdefelek ;)
  • 0

#50 ACZ Napisany 01 października 2011 - 21:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Wypluli gameplay.

  • 0

#51 Cr0ss2500 Napisany 01 października 2011 - 23:15

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
klimat jest i to najważniejsze, resztę jeszcze mam nadzieje dopracują bo wygląd broni taki sobie i animacja, ale jeszcze mają sporo czasu. Ważne, że jest Alienowo.
  • 0

#52 BeSOS Napisany 02 października 2011 - 10:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak, bronie ssą (szczególnie jak sie widzialo dopiero co trailer Syndicate), ale klimat jest....choć suspens szybko znika kiedy gra zamienia się typowa strzelankę a obcy atakuję lawinowo ;/
  • 0

#53 GrzesiekMB Napisany 02 października 2011 - 18:59

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
na wstepie zaznacze, ze jestem wielkim fanem serii i jednoczesnie purysta, jesli chodzi o uniwersum aliena. wszelkiego rodzaju predalieny, humanoalieny i tym podobne brednie stanowia brutalny gwalt na dokonale spojnej wizji z 1szej i 2giej czesci filmu.

widac, ze pitchford jara sie duologia (3jka byla do przelkniecia, 4ka to absolutnie skandaliczny crap), ale juz na wstepie widze, ze niektore pomysly sa dyskusyjne. przede wszystkim ten alien-taran jest kompletnie z pupy, pulse rifle wyglada jak-nie-pulse-rifle, zaimplementowali troche komiksowy efekt obrazen i sporo skryptow. ponadto LV-426 zostala zdemolowana przez masywna eksplozje, wiec nie wiem jak cala baza mogla ustac w takiej formie jak na gejmpleju (w dodatku z alienami)

generalnie zapowiada sie solidny coopowy shooterek, obmyty z pewnych filozoficznych niuansow, ktore zazebialy sie w filmach. trzymam kciuki i czekam.

grzesiek -- transmission over.
  • 0

#54 Ryan Napisany 02 października 2011 - 21:29

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bardzo podoba mi się skala walki i panujący chaos. Świetna sprawa. :]
  • 0

#55 BeSOS Napisany 02 października 2011 - 21:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Proponuje zwrócić na kapitalnie zrobione strugi deszczu kapiącego na ziemię z samego początku prezentacji, za***iście to wygląda :tak:
  • 0

#56 Shinigami Napisany 03 października 2011 - 00:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Klimat jest, wygląda naprawdę nieźle, powinno w końcu wyjść z tego coś dobrego.
  • 0

#57 DanteTDH Napisany 03 października 2011 - 09:53

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Jak jeszcze jakiś czas temu jarałem się tym tytułem, tak teraz - po obadaniu gempleja - zapał ostudził się w tempie natychmiastowym. Spodziewałem się czegoś bardziej na wzór Bioshocka, gdzie każde starcie z gnidami stanowić będzie wyzwanie (tak jak stanowiło w Bioshocku, szczególnie na wyższych poziomach trudności), a nie powód do jak najdłuższego trzymania spustu i walenia do wszystkiego. Miało być fajnie, a będzie kolejna szybka strzelanka, których mam powoli dosyć.

Ja wiem, że w filmie marynsi też za dużo czasu na kombinowanie czy taktykę nie mieli, ale tam obcy pojawiali się w takich sekwencjach i momentach, że spokojnie można było zrobić z tego coś bardziej złożonego, niż chaotyczny ostrzał po ścianach i 5 nekromorfów na sekundę pojawiających się na ekranie.

No i śmiesznie wyglądał początek prezentacji, kiedy to kierujący żołnierzem poruszał się powoli, by załapać się na skrypty w stylu ruszający się w słoju twarzoprzytulacz czy odpadający element sufitu ;) Przykro mi, ale do poziomu pierwszej prezentacji Bioshocka czy ostatniego Infinite dużo brakuje.
  • 0

#58 Ryan Napisany 03 października 2011 - 10:56

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@DanteTDH: Oglądałeś kiedykolwiek Aliens? Bo oczekiwanie czegoś na kształt Bioshocka to jakiś farmazon. :S
  • 0

#59 DanteTDH Napisany 03 października 2011 - 13:01

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
No zdarzyło mi się kilka razy zobaczyć :P

Nie chodzi mi o klimat Bioshocka, tylko bardziej o mechanizmy. Coś, co pozwalałoby drzeć na widok chociażby jednego punktu na detektorze ruchu. Z tego co widzę do tej pory to jedyne, co trzeba będzie zrobić to przeładować broń i siać bezmyślną, chaotyczną pożogę bez zastanowienia się.

Coś na kształt przygotowania "pola bitwy" w Bioshock 2, gdzie trzeba było dokładnie zaznajomić się ze swoim otoczeniem i przygotować pułapki, by wyjść z walki cało zdałoby egzamin, moim zdaniem. Myślę, że aż tak mocno nie sfarmazoniłem, patrząc na to z tej strony.
  • 0

#60 Shinigami Napisany 03 października 2011 - 15:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dżizas fak, tylko nie Bioshock.
  • 0



Inne z tagami: