Skocz do zawartości

Zdjęcie

Battlefield V

DICE EA PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
166 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 23 maja 2018 - 22:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Co to za okres? II WW? Jakoś dziwnie to wygląda.


  • 0

#32 Texz Napisany 24 maja 2018 - 06:57

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Alternatywna rzeczywistość kreślona przez 14 latków z Fortnite. Bo nikt chyba nie chce bronić tezy, że to coś będzie się opierać na jakiejś prawdzie historycznej. Równie wypaczone IMHO jak te całe German Death Camps.


  • 0

#33 Mauro Napisany 24 maja 2018 - 07:37

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:

 

finaly produkt to bylo to samo, super lajtowa pierwsza wojna i przesadzone bronki/pojazdy

Design to nie gejmplej Chewie. Chodzi mi tylko o wygląd. Gejmpleju jeszcze nie widzieliśmy.  

 

 

Ale Gejmplej w każdym BFie jest bardzo podobny. Mam wrażenie, że po prostu zrobili kontynuację ale bardziej w kierunku "luzu" z bad company.

 

Mi się podoba, pytanie jak to będzie wyglądało, bo wczoraj cos tam po tym trailerze pieprzyli o budowaniu fortyfikacji, co mnie tak średnio jara, trzeba będzie sprawdzić jak bedzie jakas beta czy cos.


  • 0

#34 Razel Napisany 24 maja 2018 - 07:37

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 411 Postów:

Alternatywna rzeczywistość kreślona przez 14 latków z Fortnite. Bo nikt chyba nie chce bronić tezy, że to coś będzie się opierać na jakiejś prawdzie historycznej. Równie wypaczone IMHO jak te całe German Death Camps.

 

Won żono, oddaj konto TEXZowi.


  • 0

#35 lukaszSA Napisany 24 maja 2018 - 08:16

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:


  • 3

#36 Kaxi Napisany 24 maja 2018 - 08:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Tam na tym thumbnailu trailera to Alloy i Kratos?


  • 0

#37 Chewie Napisany 24 maja 2018 - 10:45

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:


finaly produkt to bylo to samo, super lajtowa pierwsza wojna i przesadzone bronki/pojazdy

Design to nie gejmplej Chewie. Chodzi mi tylko o wygląd. Gejmpleju jeszcze nie widzieliśmy.
Mam na mysli design który jest identyko jak w bf1

Ahahaha budowanie fortow? Chca zrobic z tego fortinte? Pewnie na e3 zapowiedza tryb battle royale

Ten post był edytowany przez Chewie dnia: 24 maja 2018 - 10:49

  • 0

#38 Grz3chu Napisany 24 maja 2018 - 12:12

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

ten trailer to najgorsze co ostatnio widziałem z giereczek


  • 0

#39 Hellmans Napisany 24 maja 2018 - 17:54

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:


  • 2

#40 Chewie Napisany 24 maja 2018 - 18:57

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Niestety jakby gra miala oddawac realia historyczne to normiki i dzieci by tego nie kupily, jakby nie bylo kobiet murzynek na wojnie to by sjw sie dowalili, wszystkim nigdy nie dogodzisz a trzeba patrzec na sprzedaze


  • 0

#41 GrzesiekMB Napisany 24 maja 2018 - 19:15

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Jestem fanem bf, bc2 tak jak niestety rążeł uznaje za najlepsze multi ever, bf1 byl fajny ale brakowalo w nim kontentu, natomiast ten trejler jest bardzo slaby. Juz nawet nikt nie probuje udawac ze to wojna... Jestem w szoku i smutku oraz troche zagubiony.
  • 0

#42 Stan Napisany 24 maja 2018 - 19:23

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Koles wstawia filmiki z exploitami i bugami co dowodzi tego że gra tak naprawdę nie stawiała na realizm starć. Okej....  :wat:


  • 0

#43 Danteusz Napisany 24 maja 2018 - 19:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Koles wstawia filmiki z exploitami i bugami co dowodzi tego że gra tak naprawdę nie stawiała na realizm starć. Okej.... :wat:

Bo nie stawia. Porównując do wyścigów, gdzie skala jest od Mario Kart do Asserto Corsa, BF jest gdzieś w okolicach Driveclub, czyli wesoła zabawa w realistycznej otoczce
  • 0

#44 Chewie Napisany 24 maja 2018 - 19:33

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

druga wojna swiatowa to byla wesola zabawa rzeczywiscie


  • 0

#45 Stan Napisany 24 maja 2018 - 19:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

 

Koles wstawia filmiki z exploitami i bugami co dowodzi tego że gra tak naprawdę nie stawiała na realizm starć. Okej.... :wat:

Bo nie stawia. Porównując do wyścigów, gdzie skala jest od Mario Kart do Asserto Corsa, BF jest gdzieś w okolicach Driveclub, czyli wesoła zabawa w realistycznej otoczce

 

Nie no co ty... myślałem że emota na końcu skazuje że moje zmieszanie było udawane. :ok: 

 

Wiem to, że BF to fun w otoczce, ale chce aby ta otoczka była jak najbardziej realna, a nie podrasowana pod to żeby pewne środowiska miały połechtane ego. Takie czasy był że kobiety nie walczyły na froncie w pierwszej linii. Co innego wywiad, szpiegostwo czy sabotaż. No ale mniejsza i tak z tego chcą fortnite zrobić w II WŚ co jest w sumie gorsze. :( 

druga wojna swiatowa to byla wesola zabawa rzeczywiscie

Dla niektórych była. 


  • 0

#46 Danteusz Napisany 24 maja 2018 - 19:51

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Serio przeszkadza Ci kobieta na trailerze w którym rozwalają myśliwiec przez strzelenie do rzuconego w powietrze granatu?

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 24 maja 2018 - 19:52

  • 0

#47 Stan Napisany 24 maja 2018 - 20:01

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Tak. 

 

btw. o wiele lepszy trailer. :D 

 


  • 0

#48 Rudolf Napisany 24 maja 2018 - 20:02

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:

Mnie to w tym razi tylko przejście w jakieś jaskrawe i bardziej pastelowe kolorki + wydaje mi się, że lekki kreskówkowy styl postaci, ale to może wynikać właśnie ze zmiany barw. Po trailerze  1 to rzeczywiście się dziwnie ogląda.


  • 0

#49 Chewie Napisany 24 maja 2018 - 20:06

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Serio przeszkadza Ci kobieta na trailerze w którym rozwalają myśliwiec przez strzelenie do rzuconego w powietrze granatu?

 

Jest pewna roznica miedzy zaklamywaniem histori zeby polechtac jakies sjw a kwestia realizmu typu granat ktory wysadza samolot

 

mi tam jedna baba nie przeszkadza ale jezdza po bandzie z tym ostatnio i nie zdziwilbym sie jakby hitler byl czarnoskora kobieta w tej grze


  • 0

#50 Stan Napisany 24 maja 2018 - 20:07

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Dokładnie, to Fortnitowy styl razi bardziej niż ta babka(choć ona też :P


  • 0

#51 Danteusz Napisany 24 maja 2018 - 20:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Całość wygląda jak pastisz, więc czepianie się jednej kobiety w sytuacji gdzie absurd goni absurd tylko potwierdza że nawoływania SJW nie są bez podstaw.

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 24 maja 2018 - 20:36

  • 0

#52 Stan Napisany 24 maja 2018 - 20:40

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Pastisz kompletnie nie pasuje do BFa(głównej osi serii). Nawoływania SJW nie prowadza do niczego tylko większej niechęci do nich. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 24 maja 2018 - 20:41

  • 0

#53 Danteusz Napisany 24 maja 2018 - 20:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Podejrzewam że to miało być BC, tylko marketing stwierdził że ma być V. Zastanów się czemu przy ilości absurdy przyczepiłeś się akurat do kobiety.
  • 0

#54 Stan Napisany 24 maja 2018 - 20:47

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Bo mi tam nie pasuje, bo poszli w IIWŚ, pasowałaby mi w czasach obecnych czy przyszłych. Zastanów się nad tym. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 24 maja 2018 - 20:47

  • 0

#55 cwany-lis Napisany 24 maja 2018 - 21:06

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

Trywializacja największego konfliktu zbrojnego na piątkę z plusem :sadfrog: 

 

TanSpiffyIndianpangolin-max-1mb.gif

 

Ta panna z protezą :uff: nie no, II Wojna jak się patrzy, konsultantem historycznym był chyba jakiś fan komiksów marvela, znowu front zachodni i jakaś pstrokata drużyna, chociaż może to po prostu wizualizacja grających z multi i ich strojów. Myślałem, że to francuscy kolaboranci   partyzanci, ale mówią z brytyjskim akcentem. Kolejna napie*alanina dla dzieciaków z adhd.

 

 


  • 1

#56 Danteusz Napisany 24 maja 2018 - 21:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Bo mi tam nie pasuje, bo poszli w IIWŚ, pasowałaby mi w czasach obecnych czy przyszłych. Zastanów się nad tym.

Gdyby to była IIWŚ też by mi nie pasowała kobieta, ale do tego co pokazali pasują nawet laserowe niedźwiedzie.
  • 0

#57 Stan Napisany 24 maja 2018 - 21:37

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

 

Bo mi tam nie pasuje, bo poszli w IIWŚ, pasowałaby mi w czasach obecnych czy przyszłych. Zastanów się nad tym.

Gdyby to była IIWŚ też by mi nie pasowała kobieta, ale do tego co pokazali pasują nawet laserowe niedźwiedzie.

 

No ale przecież sami napisali że to WWII - 


  • 0

#58 Danteusz Napisany 24 maja 2018 - 21:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Tak jak Hot Shots 2 było o wojnie w Wietnamie ????
  • 0

#59 ACZ Napisany 24 maja 2018 - 22:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

NEOsite.pl:

 

Najważniejsza informacja - w grze nie będzie przepustki sezonowej oraz DLC. Wszystkie przyszłe mapy i tryby zabawy będą dostępne za darmo. Do gry powrócą za to historie wojenne w trybie single oraz pojawi się nowy tryb do 4 osobowej kooperacji: Combined Arms. W samej mechanice zabawy zajdą ogromne zmiany. Oto lista najważniejszych z nich:

  • Pojawią się umocnienia, które będziemy mogli naprawiać
  • Pasek życia będzie podzielony na części. Życie zregeneruje się automatycznie tylko do najbliższej granicy
  • Interakcja - aby wykorzystać cokolwiek w świecie gry np. apteczkę, trzeba będzie wejść z nią w interakcje
  • Mniej amunicji po respawnie, ale zwiększono za to możliwości odnowienia zapasów w trakcie walki
  • Zmieniony system strzelania, każda broń będzie miała swój własny model odrzutu, którego będzie się można wyuczyć
  • Rozbudowano model poruszania się
  • Pociski przechodzą teraz przez ściany
  • Można łapać i odrzucać granaty
  • Podczepianie stacjonarnych jednostek tj. działa przeciwlotnicze do ciężarówek i przemieszczanie ich
  • Usunięto klasy elitarne
  • Duże, niekrytyczne eksplozje mogą ogłuszyć żołnierzy
  • Powracają cztery klasy: żołnierz, medyk, zwiad i wsparcie
  • Klasy da się dostosować do swoich potrzeb
  • Możliwość zmiany wyglądu broni 
  • Wpływ na strzelanie mają tylko specjalizacje
  • Wielki operacje - nowy tryb w którym każdy dzień to osobny mecz
  • Każdy dzień ma inny cel
  • Możliwe jest rozegranie dnia czwartego, kiedy nie udało się wytypować zwycięzcy. Bardzo ograniczone zasoby i brak możliwości respawnu
  • Potwierdzone tryby gry: Dominacja, podbój, wielkie operacje, drużynowy deathmatch
  • Obietnica większej współpracy z graczami i fanami

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 24 maja 2018 - 22:49

  • 0

#60 Shinigami Napisany 24 maja 2018 - 22:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Darmowe dlc? Śmierdzi lutboksami.
  • 0



Inne z tagami: