Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strikers Edge

Fun Punch Playdius PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 22 maj 2018 - 17:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 11869 Postów:


http://strikersedgegame.com

Zaskakująco wciągająca popierdółka do kanapowego co-opu. Zasady są proste: w meczach 1vs1 albo 2vs2 rzucamy się dzidami, coś a la 'zbijak' połączony z konstrukcją bijatyki (HP, roster 8 postaci, single arcade). Trochę taktyki wprowadza ograniczenie bloków do 3 na życie i punktów akcji niebieskim paskiem. Do tego dochodzą cztery plansze, z których każda ma swój gimmick, jak spadające lodowe kolce albo kamienie za które można się schować.

Dzidami i innymi pociskami miotamy na modłę twin stick shootera, celując prawą gałką, chodząc lewą. Przytrzymanie ataku pozwala naładować strzał, ale uwaga, podczas chargowania nie można robić uników ani blokować. Uniki i strzały zjadają niebieski pasek akcji, bloki są niezależne od paska, ale ograniczone ikonką tarczy.

Dostajecie to co widzicie na trailerze i niestety niewiele więcej. Online jest pustawy, musiałem czekać wieczność, żeby z randomami pograć. Single to jak wspomniałem typowy arcade, gdzie postacie wymieniają parę linijek dialogu między sobą i potem walczą. Zostaje tak na prawdę tylko gra wieloosobowa, która z ubogiego w treść tytułu robi znakomitą grę na imprezki.

Dostępne jest parę modyfikatorów rozgrywki jak strzelanie dużymi pociskami czy tryb w którym 1 trafienie oznacza od razu śmierć. Świetny jest też tryb "spam, spam, spam", w którym niebieski pasek odnawia się dużo szybciej.

Polecam jak macie z kim grać na kanapie ;)
  • 0Inne z tagami: