Skocz do zawartości

Zdjęcie

Goetia

Forever Entertainment Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 28 maj 2018 - 16:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4873 Postów:
Jak Tawot wrzucił Sushi cośtam, to ja bardzo mocno zarekomenduję Goetię. Niepozorną przygodówkę PnC. Od paru lat miałem ją na celowniku na Maczusia, ale jak pojawiła się na eshopie wyrwałem za grosze. Gierka miała świetne recenzje (między innymi 5/5 od adventuregamera) i muszę przyznać, że zasłużenie.
 
Premise jest taki, że budzicie się jako duch zmarłej przed 40 lat Abigail. Wracacie w tej formie do rodzinnego domu, a tam pustki i dziwaczna atmosfera... Nie chcę opowiadać dalej, bo Goetia ma do zaoferowania przekozacki klimat i doskonałą fabułę (której znaczna część jeszcze przede mną, a wszyscy są zgodni że finał zrywa beret :)).
 
Muzyka (słuchawki to mus) i grafika świetnie budują klimat, ale nie spodziewajcie się wodotrysków - mocno statyczne sceny mogą zniechęcić koneserów God of Warów czy innych Unchartedów. Ale jak ktoś lubi nieco staroszkolne PnC z dużą ilością czytania- Goetia to dar niebios.
 
Z minusów - interfejs jest nieco toporny, ale da się przyzwyczaić. No i nie wiem jak w trybie przenośnym, bo już na TV literki są maciupkie, a i czasem trzeba odszukać malutki przedmiot na wielkiej planszy. 
 
Recka (uwaga na spoile z puzzli):
 

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 29 maj 2018 - 13:03

  • 1Inne z tagami: