Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 5

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1099 odpowiedzi na ten temat

#271 bartezoo Napisany 31 sierpnia 2018 - 09:10

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Czwórka była dobra. :reggie:


Średnio
  • 0

#272 Shinigami Napisany 31 sierpnia 2018 - 09:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

 

31 sierpnia nowy gameplay i pewnie będzie Dante.

Hmm, zapomniałem o tym. Dziś o 22:30 ma być godzinny panel poświęcony grze, nowy gameplay i "niespodzianka".

 

Czyli pewnie Dante z motórem i może jakiś teaser V :)


  • 0

#273 Kazuo Napisany 31 sierpnia 2018 - 16:30

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Więc można wziąć pod uwagę, że pierwsze dwa punkty co do podziału misji i postaci mogą być prawdą. Ktoś tam jeszcze ćwierkał, że Nero ma dość podobny system walki z nowymi combosami, ale Dante ma przebudowany.

 

Co sądzicie? No dobra, co sądzisz, Kazek?

 

Już wcześniej byłem przekonany, że scenariusz zostanie podzielony na podobnej zasadzie co w RE6, czyli każda postać ze swoim własnym pakietem misji, wszyscy dostępni od początku + krzyżujące się ścieżki. Fajnie jak się to sprawdzi. Martwię się tylko o walkę w wykonaniu V, jakoś nie przemawia do mnie wysługiwanie się demonami i te czary-mary, ale kto wie, może Capcom uda się jakoś ciekawie to rozwiązać, a żółtodziób wprowadzi nieco świeżości do serii. O Lucii widzę, że już wszyscy zapomnieli :cf: Szkoda, że Vergil będzie dostępny dopiero w DLC (wiadomo, że nie jest to potwierdzone, ale spokojnie można tak założyć), chciałbym żeby miał większą rolę w fabule i był grywalny od początku, bo z całej ekipy ma IMO najlepszy system walki. 

 

Pokój treningowy to przydatna rzecz, miło że ktoś o tym pomyślał. Fajnie jakby dało się tam samemu wybrać przeciwników do obicia albo przećwiczyć bossów. Bonusowe stroje? Również miły prezent, liczę na jakieś ciuszki Dantego z poprzednich części (w dwójce miał zajebistą stylówę), jeżeli nie do odblokowania w grze, to chociaż jako dodatki do kupienia. Przy DMC5 i RE2 spędzę dziesiątki, jeżeli nie setki godzin, więc Capcom może mnie na luzie dymać z pieniążków i nawet nie będę im miał tego za złe.

 

Absolutnie uwielbiam motyw z muzyką podkręcaną w miarę coraz bardziej stylowego grania. Lamusy, które będą mashować chcąc się po prostu przebić na chama przez grę będą miały ograniczony soundtrack, a gracze wykorzystujący 100% potencjału drzemiącego w systemie walki zostaną pięknie wynagrodzeni. Podoba mi się taki układ. Muza w Devilach to zawsze był świetny kawał roboty, więc warto będzie się starać. 

 

Ogólnie jestem niesamowicie nagrzany na tę grę. Jeżeli Capcom czegoś nie schrzani to RE2 i DMC5 będą moimi ulubionymi grami tej generacji. 


  • 0

#274 Kazuo Napisany 31 sierpnia 2018 - 20:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:


  • 0

#275 Nyjacz Napisany 03 września 2018 - 10:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Eur15hOGRiLHzk0slVAs3MDeFDLahRe6-kTPOdZT


  • 0

#276 Shinigami Napisany 03 września 2018 - 10:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Niby czemu?


  • 0

#277 Nyjacz Napisany 03 września 2018 - 10:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Temu xD

Spoiler

Spoiler

 

Jak chcecie resztę leaka, w tym inne postacie w cutscence: https://www.thenerdm...tscenes-leaked/


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 03 września 2018 - 10:19

  • 0

#278 Shinigami Napisany 03 września 2018 - 10:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

O, to już Nico miała mono panczolubną twarz, ale teraz widzę poszli po bandzie.


  • 0

#279 Kazuo Napisany 03 września 2018 - 12:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Bez przesady, Nico dalej gorsza. Lałbym po pysku codziennie.

 

 

Btw, ta gra będzie mieć najbrzydszych bohaterów ever. Capcom ewidentnie sobie nie radzi z realistycznym wyglądem swoich postaci.


  • 0

#280 Shinigami Napisany 03 września 2018 - 13:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Bicz pliz. Raz, że to tylko kwestia naszych gadzich mózdżków nie radzących sobie z uncanny valley (warto pograć w Injustice 2, żeby się przestawić trochę), a dwa - Dante i Nero są mocno hot.


  • 0

#281 Kazuo Napisany 03 września 2018 - 14:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ciężko mi się z Tobą zgodzić. Dante wygląda jak osiedlowy żul koczujący od rana pod Żabką, a Nero chyba dostał w prezencie dodatkowy chromosom. Do tej serii zawsze bardziej pasował design w stylu anime, czyli gładkie śliczne buzie i brak sutków. Tutaj chyba starali się kontynuować wygląd z DmC, no i wyszło jak wyszło.


  • 0

#282 ACZ Napisany 03 września 2018 - 19:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Około 15:30 można luknąć dziewuchę z mocapu, która robi za Nico:


  • 0

#283 Nyjacz Napisany 03 września 2018 - 20:16

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
Wyglada jak Nico.
  • 0

#284 Kazuo Napisany 03 września 2018 - 21:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Strasznie polubiłem ten kawałek, już się nie mogę doczekać słuchania go podczas siekania demonów na SSS.

 

 

E: 3:10, o kurva, co za gość   :banderas:


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 03 września 2018 - 21:40

  • 0

#285 ACZ Napisany 03 września 2018 - 21:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Miał być niby jakiś nowy gameplay 31 sierpnia. Nie było. Kłamaliście.


  • 0

#286 Shinigami Napisany 04 września 2018 - 08:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

 

Mam nadzieję, że to tylko nierozwinięta wersja postaci z dema, bo nie ma tu nic nowego.


  • 0

#287 Nyjacz Napisany 04 września 2018 - 08:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Stamen Ray to mój ulubiony L1+R1 w God of War  :olo:

 

Ja bym nie miał nic przeciwko takiemu movesetowi. Wydaje mi się, że o to im chodzi, czyli w opanowaniu postaci Nero to easy, V to medium, Dante to hard czy cuś. Jeśli mam być szczery, to wolę poziom skomplikowania dość wypośrodkowany, bo w przeciwieństwie do Kazka, nie potrafię grać 100h+ w coś, co nie jest open-worldem (jak Zelda czy Wiesiek), który to wymusza. A opanowanie Dantego w DMC4 rzeczywiście to wymusza, gość ma 6 broni, 5 styli, a każdy przeciwnik wymaga innego traktowania, a tu jeszcze trzeba dbać o nietykalność, żeby ranga rosła, pozbieranie orbów z mapy i szybkość. Dla mnie robienie "S" to jakaś abstrakcja i to jeszcze na wszystkich poziomach trudności  :lol2:  :lol2:  :lol2:


  • 0

#288 Shinigami Napisany 04 września 2018 - 09:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Obejrzałem ten panel z PAX i w sumie kicha jeżeli chodzi o informacje. Jedynie od 25 minuty warto poświecić trochę czasu, bo pokazują działanie większości Breakerów.


  • 0

#289 Nyjacz Napisany 04 września 2018 - 09:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Druga sprawa, że ten panel jest dość cringe.


  • 0

#290 Kazuo Napisany 04 września 2018 - 16:23

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Ja bym nie miał nic przeciwko takiemu movesetowi. Wydaje mi się, że o to im chodzi, czyli w opanowaniu postaci Nero to easy, V to medium, Dante to hard czy cuś. Jeśli mam być szczery, to wolę poziom skomplikowania dość wypośrodkowany, bo w przeciwieństwie do Kazka, nie potrafię grać 100h+ w coś, co nie jest open-worldem (jak Zelda czy Wiesiek), który to wymusza. A opanowanie Dantego w DMC4 rzeczywiście to wymusza, gość ma 6 broni, 5 styli, a każdy przeciwnik wymaga innego traktowania, a tu jeszcze trzeba dbać o nietykalność, żeby ranga rosła, pozbieranie orbów z mapy i szybkość. Dla mnie robienie "S" to jakaś abstrakcja i to jeszcze na wszystkich poziomach trudności  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Co by nie mówić o DmC od Ninja Theory to im akurat perfekcyjnie wyszedł system walki, który jest przystępny zarówno dla amatorów, jak i specjalistów od siekania i naprawdę szkoda, że Capcom nie potrafi tego samego zrobić w DMC5. To znaczy w DMC4 im nie wyszło,ale patrząc na techniki Nero obawiam się, że tu może być podobnie. Co to w ogóle ma być, że "granie tą postacią to easy, a tamtą to hard"? Skoro robią slashera z kilkoma grywalnymi bohaterami, to powinni posiedzieć nad nimi trochę dłużej i zrobić ich tak, żeby każdy gracz mógł z nich wyciągnąć tyle ile da radę przy swoich umiejętnościach. Niestety, ale tu już widać, że z młokosa nie będzie czego wyciągać (chyba że dzięki Devil Breakerom), przy okazji po oczach bije lenistwo developera, skoro chamsko mu skopiowali techniki z poprzedniej części wliczając w to taunty. To już lepiej, gdyby dali tylko Dantego (i Vergila, chociażby jako DLC) i dopieścili jego walkę do perfekcji, a nie wciskają jakichś ćwoków z ograniczonym movesetem. 


  • 0

#291 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 17:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

 

Dante Battle Theme

 

PS. Jutro gameplay siwym.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 19 września 2018 - 17:23

  • 0

#292 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 17:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

O kurwa, trochę beczkowe. Ale czekam na gameplay, bo może w tandemie z nim wyjdzie lepiej.


  • 0

#293 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 17:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Ja jeszcze nie słuchałem. Pamiętaj, że wokale się włączają dopiero przy S.


  • 0

#294 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 17:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

To trzeba będzie grać jak łajza, bo wokal najgorszy :hmmm:


  • 1

#295 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 17:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Będzie czym tłumaczyć słabe oceny przed Kazuo (nawiasem mówiąc jak mogłeś mnie namawiać do GMGOW?!).


  • 0

#296 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 18:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ja cię namawiałem? Kiedyś komuś w temacie odradzałem grę na tym poziomie po raz pierwszy :D (chyba że to do Kazuo)


  • 0

#297 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 18:27

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

To był żarcik skierowany do Kazuo (nawiasem mówiąc nienawidzę Cię za to).

 

:cf:

 

Jak czuję jaki trening serca mnie dziś czeka wieczorem, to aż bym wsiadł do Hyperiona w Energylandii.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 19 września 2018 - 18:27

  • 0

#298 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 18:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dajesz Nyjacz, dajesz! Aha i nie pij za dużo kawy, bo pikawa już w ogóle Ci siądzie :cf: 

 

 

Ten kawałek Dantego okropny, tak jak Shini pisze, trzeba będzie grać ze słabym stylem, żeby nie było wokalu. 


  • 0

#299 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 19:00

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Tzn. ja się zastanawiam między xanaxem a metaamfetaminą.


  • 0

#300 Lady Luck Napisany 19 września 2018 - 20:55

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Wokal u Dantego brzmi strasznie amatorsko :trup:

Ale wciąż wolę ten od battle theme'u Nero...
  • 0



Inne z tagami: