Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 5

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1099 odpowiedzi na ten temat

#421 burnstein Napisany 01 października 2018 - 08:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Mniejsza z jego głową, teraz mnie tak tknęła inna myśli. Dante w tej części to już niezły staruch, natomiast Lady i Trish wcale tak bardzo się nie postarzały od czasu DMC4, a nawet chyba wręcz odmłodniały. Blondyna jest demonem, więc jeszcze można ją usprawiedliwić, ale Lady? Nero też dużo się nie zmienił. Może to nie kwestia wieku, tylko pobyt w piekielnej otchłani tak się odbił na Dante? Czas płynie tam inaczej niż w ludzkim świecie? Nigdy też do końca nie wyjaśnili co się stało ze Spardą, na pewno nie kojarzę żadnej wzmianki o jego śmierci. Myślicie, że Dante mógł go spotkać po drugiej stronie? A może nawet ojczulek osobiście pojawi się w DMCV? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi  :sapek:

 

Errrrm, sorry, ty szukasz sensu u chinczyków, w serii która zawsze była durna?


  • 0

#422 Kazuo Napisany 01 października 2018 - 09:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Tak, bo jako fana DMC scenariusz mnie interesuje i jestem ciekaw jak się potoczyły losy niektórych bohaterów. I najwyraźniej nie tylko mnie skoro na YT co chwilę pojawiają się nowe spekulacje czy analizy trailerów pod kątem fabularnym. Zajebiście mnie nurtuje co się stało z Vergilem po pierwszym DMC, jak rozwinie się jego relacja z Nero albo kim jest enigmatyczny V. Zgodzę się, że to nie jest szczególnie wybitna seria jeżeli chodzi o historię (bo fabuła to i tak tylko dodatek do fenomenalnego gameplayu), ale ma parę fajnych motywów i kilku bardzo charakternych bohaterów. Dla mnie to wystarczy, żeby śledzić ją z zaciekawieniem i sobie spekulować. Prawdziwą nędzę to masz w tym swoim Destiny, gdzie równie dobrze fabuły mogłoby nie być.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 01 października 2018 - 09:27

  • 0

#423 burnstein Napisany 01 października 2018 - 09:42

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

O, i już, hurr durr, a tam u was w Destiny :lol:


  • 0

#424 Schrodinger Napisany 01 października 2018 - 09:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Kazuo Ty się ogarnij bo Twoich postów ostatnimi czasy nie da się czytać, ktoś zwróci uwagę to już hurr durr Destiny, crapy aaa tylko ja gram w sensowne giereczki i jestem master gamerem tutaj, a reszta to psy, cytatu Ci nie dam bo jedynie generujesz taki wydźwięk. Skończ bo Raikosz lvl mocno ostatnimi czasy.

To są giereczki wideło co je odpalasz po pracy dla relaksu, a nie konstytucja co każdy będzie bronił jak Ty, dlatego ludzie toczą sobie z Ciebie beczkę. Więcej dystansu.

Czy Ci się to podoba czy nie, uznaj to za prośbę moderatora :*

edit. a w Destiny to akurat fabuły nikt nie broni więc nie wiem o co się spinasz, gra się dla gampleyu, ekipy i lootu

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 01 października 2018 - 09:51

  • 0

#425 Lady Luck Napisany 01 października 2018 - 09:51

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Z tym, że Dante wygląda jak kloszard jest ciekawa sprawa, bo to tak naprawdę wyłącznie kwestia zabiegu zmiany stylu. Nie chce mi się szukać, ale już parę dni po pierwszym trailerze trafiłam na analizę, w której "wyczyszczono" go z zarostu i twarz natychmiast stała się czysta i młodsza. Do tego wystarczy ujarzmić nieuczesaną czuprynę i Dante jak malowany :kwiatek: Więc w jego obecnym wyglądzie dopartywałabym się raczej przeniesienia wszechobecnej mody na brodę (aż mnie kusi powiedzieć, co o tym sądzę) i tym samym gwarantowanego szumu wśród fanów (jest stary! ma brodę! nie golił sie w piekle! ma brodę! wygląda osom! ma brodę! wygląda strasznie! ma brodę!), niż faktycznie tego, że jakoś strasznie się zestarzał i teraz już mu tylko deski suszyć.


  • 0

#426 Kazuo Napisany 01 października 2018 - 10:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kazuo Ty się ogarnij bo Twoich postów ostatnimi czasy nie da się czytać, ktoś zwróci uwagę to już hurr durr Destiny, crapy aaa tylko ja gram w sensowne giereczki i jestem master gamerem tutaj, a reszta to psy, cytatu Ci nie dam bo jedynie generujesz taki wydźwięk. Skończ bo Raikosz lvl mocno ostatnimi czasy.

 

 

Fakt, lepiej się wpierdalać do tematu, spamować i czepiać kogoś o to, że sobie rozkminia fabułe, czyli de facto pisze na temat :)

 

To już kolejny raz jak nie macie kompletnie nic wartościowego do napisania tylko robicie syf (wcześniej w temacie o GoW, teraz tutaj). Dajcie sobie po warnie i wypad.

 

 

Z tym, że Dante wygląda jak kloszard jest ciekawa sprawa, bo to tak naprawdę wyłącznie kwestia zabiegu zmiany stylu. Nie chce mi się szukać, ale już parę dni po pierwszym trailerze trafiłam na analizę, w której "wyczyszczono" go z zarostu i twarz natychmiast stała się czysta i młodsza. Do tego wystarczy ujarzmić nieuczesaną czuprynę i Dante jak malowany :kwiatek: Więc w jego obecnym wyglądzie dopartywałabym się raczej przeniesienia wszechobecnej mody na brodę (aż mnie kusi powiedzieć, co o tym sądzę) i tym samym gwarantowanego szumu wśród fanów (jest stary! ma brodę! nie golił sie w piekle! ma brodę! wygląda osom! ma brodę! wygląda strasznie! ma brodę!), niż faktycznie tego, że jakoś strasznie się zestarzał i teraz już mu tylko deski suszyć.

 

Hmm, coś w tym jest. Może celowo w taki sposób "postarzeli" Dantego, żeby nadać mu bardziej doświadczony look? Poza tym brody są teraz modne :olo:


  • 0

#427 Schrodinger Napisany 01 października 2018 - 10:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Jak ktoś pisze że fabuła jest durna to tez jest na temat, ale tylko Twoje zdanie jest tym jedynym nie? Dorośnij bo brzmisz jak Raikosz gdy ktoś cisnął że w Soulsach nie ma fabuły :reggie:
  • 0

#428 Lady Luck Napisany 01 października 2018 - 10:11

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Hmm, coś w tym jest. Może celowo w taki sposób "postarzeli" Dantego, żeby nadać mu bardziej doświadczony look? Poza tym brody są teraz modne :olo:

 

No niestety :?

 

A zwróciłeś uwagę w pierwszym gameplayu, jak biegając po ruinach Dante mruczy pod nosem "Can't a man get a break? I just woke up from a long ass nap" (czy jakoś tak). Jestem ciekawa, o czym dokładnie mówił. Wiem, że nie oglądałeś fragmentu fabuły, który wrzucałam bodaj stronę wcześniej, ale mam w związku z tym 2 teorie, skąd ten komentarz i obie teorie mi się podobają :^^:

 

 


  • 0

#429 burnstein Napisany 01 października 2018 - 10:14

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Jak ktoś pisze że fabuła jest durna to tez jest na temat, ale tylko Twoje zdanie jest tym jedynym nie? Dorośnij bo brzmisz jak Raikosz gdy ktoś cisnął że w Soulsach nie ma fabuły :reggie:

 

No, nie jestem psychofanem DMC, to pewnie nie mam prawa sie wypowiadać w temacie :(


  • 0

#430 Kazuo Napisany 01 października 2018 - 10:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Faktycznie bardzo na temat i jakie sensowne argumenty. Brawo chłopaki :kult: 

 

Gdybym ja wparował do tematu o Destiny i napisał, że gra ma kiepską fabułę albo słaby gunplay tak po prostu, bez żadnej argumentacji, to byście potraktowali to jak zwykłą prowokację i zaraz by noże się pootwierały w kieszeni, ale rozumiem że w drugą stronę działa to inaczej? Podwójne standardy? Pomijam już odpowiedź burna na mojego posta, która była już zwykłym bólem dupy, że obraziłem mu giereczkę, co notabene stanowiło tylko prztyczek z mojej strony i nie było sednem odpowiedzi. Kontynuacja dyskusji dotyczącej fabuły DMC? Ależ po co, lepiej się sapać o Destiny.

 

No, to teraz już naprawdę wypad jak nie macie nic więcej do dodania na temat gry, o której traktuje ten temat, bo przeszkadzacie pozostałym użytkownikom :hejka:

 

 

 

A zwróciłeś uwagę w pierwszym gameplayu, jak biegając po ruinach Dante mruczy pod nosem "Can't a man get a break? I just woke up from a long ass nap" (czy jakoś tak). Jestem ciekawa, o czym dokładnie mówił. Wiem, że nie oglądałeś fragmentu fabuły, który wrzucałam bodaj stronę wcześniej, ale mam w związku z tym 2 teorie, skąd ten komentarz i obie teorie mi się podobają :^^:

 

 

Tak, zwróciłem i też mnie to zainteresowało. Może mówiąc o drzemce ma na myśli swój pobyt w piekielnej otchłani?


  • 0

#431 Lady Luck Napisany 01 października 2018 - 10:34

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Aaaaaalbo jedną ze scen ze spoilera :tak:

 

Więc ciekawe, co tam wymyślili :^^:


  • 0

#432 burnstein Napisany 01 października 2018 - 10:35

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Przepraszam, ale nie jestem w stanie za bardzo dyskutować o fabule serii, gdyż była tak przejmujaca, że nawet niespecjalnie pamietam co się tam działo w trzech ostatnich grach poza tym, że bohaterowie rzucali jakieś niby cool teksty w trakcie przesadzonych akrobacji :(

 

Co ciekawe, czy mi sie wydaje, czy przed edycja nawet przyznałeś mi rację co do durności, ale później usunąłeś ten fragment, by pasował ci do późniejszego rantu? :hmmm:


  • 0

#433 Schrodinger Napisany 01 października 2018 - 10:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Errrrm, sorry, ty szukasz sensu u chinczyków, w serii która zawsze była durna?

Prawdziwą nędzę to masz w tym swoim Destiny, gdzie równie dobrze fabuły mogłoby nie być.

Kontynuacja dyskusji dotyczącej fabuły DMC? Ależ po co, lepiej się sapać o Destiny.


Serio dorośnij bo inaczej trzeba będzie uruchomić protokół 'Otogi' :uff:

W ogóle zacznij hejtować inną grę w wątku DMC, płacz że nikt nie pisze o DMC.

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 01 października 2018 - 10:47

  • 0

#434 Lady Luck Napisany 01 października 2018 - 10:52

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Ja myślę, że może obie strony powinny dorosnąć i przestać obrzucać się e-gównem , z moderatorem na czele :potter:


  • 0

#435 Schrodinger Napisany 01 października 2018 - 10:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Moderator 'prosi' Kazuo by nie był Raikosz bo jest męczący i wysysa przyjemność z giereczki innym, po premierze pewnie będzie jeszcze bardziej ztriggerowany więc niech za wczas zrozumie że komuś DMC czy RE czy w co tam gra może się nie podobać i ma prawo o tym pisać w wątku o giereczce :*

edit. dla mnie EOT, następnym razem będą po prostu warny za zaczynanie gównoburz

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 01 października 2018 - 11:01

  • 0

#436 Kazuo Napisany 01 października 2018 - 14:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przepraszam, ale nie jestem w stanie za bardzo dyskutować o fabule serii, gdyż była tak przejmujaca, że nawet niespecjalnie pamietam co się tam działo w trzech ostatnich grach poza tym, że bohaterowie rzucali jakieś niby cool teksty w trakcie przesadzonych akrobacji :(
 
Co ciekawe, czy mi sie wydaje, czy przed edycja nawet przyznałeś mi rację co do durności, ale później usunąłeś ten fragment, by pasował ci do późniejszego rantu? :hmmm:

 
No właśnie, skoro nie pamiętasz to skąd pewność, że jest durna? :olo:
 
Rację na pewno przyznam Ci w tym, że nie jest wybitna, ta seria nigdy nie miała scenariusza na miarę oskara. Jak już wcześniej napisałem, tutaj przede wszystkim robotę robią charyzmatyczne postacie, efekciarstwo i wykręcone cut scenki. dzięki nim ta prosta historyjka o walce dobra ze złem jest tak atrakcyjna i jak dla mnie (i nie tylko dla mnie) śledzi się ją co najmniej z zaciekawieniem
 

 

 

Moderator 'prosi' Kazuo by nie był Raikosz bo jest męczący i wysysa przyjemność z giereczki innym, po premierze pewnie będzie jeszcze bardziej ztriggerowany więc niech za wczas zrozumie że komuś DMC czy RE czy w co tam gra może się nie podobać i ma prawo o tym pisać w wątku o giereczce :*

 

 

Nie mam nic przeciwko kiedy ktoś krytykuje moje ulubione gry, triggeruję się tylko jak ktoś gada brednie bez poparcia tego sensowną  argumentacją.
 
A tak w ogóle, to przestań się co chwilę czepiać, nie bierz wszystkiego tak do siebie i naucz się trochę dystansu, a będzie dobrze  ;) EoT.

 

 

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 01 października 2018 - 17:40

  • 0

#437 Kazuo Napisany 03 października 2018 - 21:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Mało konkretów, trochę ciekawostek dla fanów, sporo bredzenia usprawiedliwiającego mikrotransakcje. Nie kupuje tego, że gra rozgrywa się jakieś 10 lat po wydarzeniach z DMC4, patrząc po Lady odnoszę wręcz wrażenie, że dzieje się max tydzień po wydarzeniach z DMC3, laska wygląda nawet młodziej niż w czwórce :olo: 


  • 0

#438 Nyjacz Napisany 03 października 2018 - 22:04

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Bardziej bym sie przejmowal, ile lat moze miec w piatce i czy wyglad zgadza sie z wiekiem. O ile jest taka informacja w ogole. Bo generalnie jesli resetuja wyglad wzgledem poprzednich czesci nowymi aktorami, to nie ma co porownywac twarzy.
  • 0

#439 burnstein Napisany 04 października 2018 - 09:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

No to ciągłe wnioskowanie o wieku na podstawie wygladu kiedy zmienił się styl graficzny i ogólnie moc kunsol to taki trochę retardyzm.


  • 0

#440 Nyjacz Napisany 04 października 2018 - 09:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Tutaj mam podobne zdanie, jeśli robią jakiś tam reset mordeczek, który zapewne zamierzają od tej pory kontynuować i ich postarzać, to nie ma się do czego przyczepić. Może mogli znaleźć starszych aktorów, ale cel były w tym tylko wtedy, gdyby wygląd nie współgrał w wiekiem postaci w grze, a nie z ich twarzyczkami w poprzedniczkach, bo to kosmiczny skok technologiczny. A że przez to burzy się spójność postaci... no gorzej miał Snake, który w MGS1 i MGS4 wygląda zupełnie inaczej, a co dopiero Big Boss w MG1 i w MGSV. Gorzej jest w Residencie o czym ostatnio rozmawialiśmy, bo tam zmieniają charaktery postaci co odsłonę i to dopiero jest dolina niesamowitości  :lol2:


  • 0

#441 Shinigami Napisany 04 października 2018 - 09:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

No, rozterki odnośnie starzenia w akurat tej serii są mocno z dupy.


  • 0

#442 Kazuo Napisany 04 października 2018 - 14:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Styl graficzny to jedno, brak konsekwencji w projektowaniu postaci to drugie. Capcom nigdy tego nie ogarniało, wystarczy prześledzić chociażby ewolucję bohaterów RE. Po Dante mimo wszystko widać upływ czasu i dobrze, w końcu od wydarzeń z DMC3 minęło trochę czasu (mam na myśli w świecie gry), więc czemu Lady dalej wygląda jak nastolatka?
  • 0

#443 Schrodinger Napisany 04 października 2018 - 14:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Bo to gra wideło, babeczka musi wyglądać seksi żeby stuleje fapowały do układki, stary protagonista sugeruje że i gracze dorośli. 


  • 0

#444 Shinigami Napisany 04 października 2018 - 15:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Weź sobie zobacz jak wyglądają ludzie, których stać na wyglądanie dobrze cały czas.
  • 0

#445 Kazuo Napisany 04 października 2018 - 15:35

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Czyli Lady stać, a Dantego nie? ;)

Wolę odpowiedź Tajkuna i patrząc w taki sposób ma to sens, chociaż mnie już zawsze będzie denerwować ten brak konsekwencji w grach Capcomu.
  • 0

#446 Kazuo Napisany 04 października 2018 - 17:51

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Kolo pięknie punktuje błędy DMC4. Sam też jestem zdania że ta gra była ogromnym krokiem wstecz względem Dante's Awakening.


  • 0

#447 Danteusz Napisany 04 października 2018 - 22:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Są gry gdzie fabuła jest motorem napędowym (Wiedźmin, seria FF), są takie gdzie jest pretekstem do rozwałki. DMC zawsze celował w ten drugi rodzaj, więc nie mam problemu z brakiem konsekwencji w kwestii designu postaci.
  • 0

#448 Kazuo Napisany 04 października 2018 - 22:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie. Problem jest, tylko mniej zauważalny i nie tak denerwujący dla kogoś kogo fabuła nie obchodzi. 

 

e: nvm, myślałem że piszesz ogólnie, że nie ma problemu, dopiero teraz zauważyłem że piszesz za siebie 

 

 

 

 

 

 

nie pamiętam czy było wrzucane, kolo ładnie wymiata 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 04 października 2018 - 22:37

  • 0

#449 Danteusz Napisany 04 października 2018 - 22:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Skoro Ty masz problem to znaczy że istnieją na świecie ludzie którym to przeszkadza ;)
  • 0

#450 Kazuo Napisany 06 października 2018 - 23:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Najlepsza broń w serii powraca :banderas:

 

 

 

winycj:

 

 

 

Jak dla mnie mogą w ogóle Nero wyjebać z tej gry, Dante z tym swoim arsenałem będzie nie do przebicia. Jeszcze niech dadzą A&R, pls. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 06 października 2018 - 23:38

  • 0



Inne z tagami: