Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 5

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1099 odpowiedzi na ten temat

#451 Nyjacz Napisany 07 października 2018 - 09:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Zaraz się okaże, że Dante będzie miał wszystkie bronie z trójki i czwórki. Świetnie to wygląda. Mam nadzieję, że Kylo okaże się bardzo grywalną postacią.


  • 0

#452 Kazuo Napisany 07 października 2018 - 09:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ja tam nie chcę żadnej broni z czwórki, wszystkie poza Rebellionem były do dupy, ale z trójki przygarnę większość. Skoro już zapowiadają nowe breakery dla Nero w DLC, to wcale się nie zdziwię jeżeli Dante również doczeka się nowych zabawek. Już widzę te możliwości łączenia kombosów, YT pęknie w szwach od filmików wymiataczy :uff: 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 07 października 2018 - 09:54

  • 0

#453 Nyjacz Napisany 07 października 2018 - 09:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

No a ja to chociaż będę sobie grał dla funu. W miarę dobry jestem tylko w rolkach i operowaniu staminą  :sadfrog:


  • 0

#454 Shinigami Napisany 07 października 2018 - 09:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ten energetyczny szalik z kapeluszem są fascynujące. Cóż to za sprzęt, że używa się go wciąż mając na plecach Rebelliona.


  • 0

#455 Kazuo Napisany 07 października 2018 - 10:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

at51nyw.jpg

 

 

Lol. Ciekawe czy bossów też będzie można tak ośmieszać :)  co do Twojego pytania, skoro Dante cały czas ma na plecach Rebelliona podczas korzystania z kapelusika, to może ta broń będzie przypisana do kategorii broni palnej? Można nim rzucać, Dante miota jakimiś meteorytami, więc strzelam, że to będzie broń dystansowa. 

 

 

http://www.capcom-un...ition-breakdown

 

O, amulety z DMC2 wracają w zmienionej formie. Do tej pory byłem przekonany, że wszystkie breakery będą służyć stricte do walki. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 07 października 2018 - 10:41

  • 0

#456 Shinigami Napisany 07 października 2018 - 10:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No właśnie mam wrażenie, że coś w tym stylu. Strzela prawie z paluchów w jednym momencie. Może to będzie taki Lucyfer, ale właśnie jako broń palna.
  • 0

#457 Kazuo Napisany 14 października 2018 - 22:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Żeby tylko :( 

 

 


  • 0

#458 Kazuo Napisany 18 października 2018 - 23:04

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Parę ciekawostek. Np. jaka jest ulubiona postać w serii dla Itsuno? "V", bo jest cholernie silny i niesamowicie się nim walczy.

 

Na ekranie ekwipunku widać, że będzie można mieć przy sobie jednocześnie do 8 broni :banderas: Ebony&Ivory jeszcze nigdy nie miały takiego kopa, Sparda też ma niesamowity power, a animacja Dantego podczas korzystania z Cerberusa wgniata w ziemię (15:50).

 

Kapelusik nazywa się Faust Hat i niektóre jego ataki wymagają użycia red orbów. Z drugiej strony umiejętne rozprawianie się z przeciwnikami za pomocą kapelusza pozwala odzyskać red orby z nawiązką. 

 

Będzie photo mode :banderas: :banderas: biorąc pod uwagę, że gra wygląda zajebiście to foteczki będą epickie. Zobaczcie sobie tę szczegółowość postaci (8:30). 

 
 

  • 0

#459 Shinigami Napisany 19 października 2018 - 09:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Obejrzałem sobie cały panel i powiem tak


  • 0

#460 Kazuo Napisany 19 października 2018 - 12:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ja nie mam pytań, z każdym materiałem ta gra prezentuje się coraz lepiej i podobnie jest z RE2. RE7 i Monster Hunter były spoko, ale teraz naprawdę wygląda na to, że Capcom wraca do 1 ligi developingu giereczek. 


  • 0

#461 Juras Napisany 19 października 2018 - 12:20

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

No wraca, oj wraca, w monsterze za kasę są co najwyżej fikuśne ciuszki dla Przewodniczki i pierdoły związane z tańcami czy naklejki. Tu se będzie można przejście giereczki sfinansować. Raczysko większe niż dum.


  • 0

#462 Kazuo Napisany 19 października 2018 - 12:26

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Pewnie, bo przecież to od razu przekreśla całą grę, która pod każdym innym względem wygląda jak hicior z najwyższej półki. Mikrotransakcje to kurestwo, które trzeba tępić, mi też bardzo nie podoba się to, że je tu wrzucili, ale jeżeli nie popsują w żaden sposób rozgrywki i będą stanowić wyłącznie alternatywę dla graczy-kaleków, to da się je przełknąć. 


  • 0

#463 Nyjacz Napisany 19 października 2018 - 12:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

KPEE9Sk.gif


  • 0

#464 Nyjacz Napisany 19 października 2018 - 12:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

A odpowiadając Kazkowi, to jebią mnie mikro. Jeśli w grze będzie można wszystko odblokować, to dla mnie to nie problem, bo nawet jeśli powiększą ilość orbów potrzebną do odblokowania, to ja w to i tak zamierzam grać tyle, ze 2x bym wszystko odblokował jak nic.

 

Jeśli z gry jest coś wycięte, to z kolei nie są to mikro, a DLC, typu bronie, soundtrack, nowe lokacje. No i tutaj nie lubię modelu tworzenia gry tak, by od razu wyciąć pewne rzeczy i dać do kupienia osobno. Ale teraz w każdej grze można dokupić mniejsze i większe DLC. Nie będę się buntował wobec tej gry, bo wycięli jedną broń.


  • 0

#465 Lady Luck Napisany 19 października 2018 - 12:50

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Ale wkurwić się można? Czy też nie wypada, bo gra jest ładna?


  • 0

#466 burnstein Napisany 19 października 2018 - 12:54

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

A to nie Kazuo się tak głośno przypierdalał o kosmetyczne mikrotransakcje w Destiny 2 na podstawie jakichs plot sprzed permiery? :hmmm: Swoje bronicie na cudze plujecie.


  • 0

#467 Kazuo Napisany 19 października 2018 - 12:57

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Ale wkurwić się można? Czy też nie wypada, bo gra jest ładna?

 

Oczywiście, że można. Ja mikro nie bronię, wręcz przeciwnie (jak widać poniżej), ale nie przesadzajmy, że nagle gra przez to stanie się niegrywalnym rakiem.

 

A odpowiadając Kazkowi, to jebią mnie mikro. Jeśli w grze będzie można wszystko odblokować, to dla mnie to nie problem, bo nawet jeśli powiększą ilość orbów potrzebną do odblokowania, to ja w to i tak zamierzam grać tyle, ze 2x bym wszystko odblokował jak nic.

 

 

 

Lepiej, żeby Cię nie j*ebało. Tego procederu nie ma co bagatelizować, bo jeżeli my-gracze będziemy się na to godzić, to będzie jasny sygnał dla developera, że następnym razem może pójść z tym ścierwem jeszcze dalej, a stąd już tylko krok do faktycznego popsucia rozgrywki (tona farmienia, żeby odblokować jakąś broń / atak? why not!). Dzięki bogu, że są tacy goście jak Jim Sterling czy Angry Joe, którzy potrafią rozpętać na ten temat prawdziwą burzę w necie, może jak Capcom przestraszy się, że im sprzedaż spadnie to następnym razem 2 razy pomyślną. Niech sobie Capcom zarabia na dlc pokroju dodatkowych ciuszków czy muzyki, ale niech trzyma łapy precz do gameplayu. 

 

 

 

Jeśli z gry jest coś wycięte, to z kolei nie są to mikro, a DLC, typu bronie, soundtrack, nowe lokacje. No i tutaj nie lubię modelu tworzenia gry tak, by od razu wyciąć pewne rzeczy i dać do kupienia osobno. Ale teraz w każdej grze można dokupić mniejsze i większe DLC. Nie będę się buntował wobec tej gry, bo wycięli jedną broń.

 

A skąd wiesz, że jest wycięte? 


  • 1

#468 Shinigami Napisany 23 października 2018 - 07:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Chcecie kurtałkę?
https://gamerant.com...ion-coat-price/
  • 0

#469 Kazuo Napisany 04 listopada 2018 - 19:04

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Lady wygląda super, ale reszta postaci jest brzydka jak noc, zwłaszcza ta panna co użycza twarzy Nico, nie wiem skąd oni ją wytrzasnęli  :bue:  


  • 0

#470 Shinigami Napisany 04 listopada 2018 - 19:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Trish niestety nie jest już tak ładna, jak była w czwórce (choć modelka wygląda fajnie na zdjęciach), z resztą natomiast nie widzę problemu.


  • 0

#471 Nyjacz Napisany 04 listopada 2018 - 19:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Mi się Trish podoba, wygląda trochę jak Laura z mojego avka, srsly. Lady jest bombastyczna. Dante czy Vergil są spoko. V wygląda źle, ale może fryzura zmieniłaby to wrażenie.


  • 0

#472 Nyjacz Napisany 04 listopada 2018 - 19:45

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

A btw zauważyliście jak tym razem wygląda oceniaczka pod koniec misji? Dzieli pod względem stylish points misję na (w tym wypadku) 2 części.


  • 0

#473 Kazuo Napisany 04 listopada 2018 - 20:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Trish lubiłem tylko w jedynce, tam przynajmniej miała jakąś osobowość, a co do wyglądu to jej odpowiednik w grze ma się nijak do wyglądu modelki (w sensie, że w grze prezentuje się dziwnie), chociaż i tak jest lepsza od tego wampa z DMC4. Z Lady jest przeciwnie, aktorka / modelka "taka se", a w grze laska jest śliczna, wręcz kawaii  :peter:  V jaki jest każdy widzi, będę tylko czekał aż w którymś momencie wyjmie zza pazuchy miecz świetlny. 

 

 

Podliczanie stylu jest dla mnie na tę chwilę niejasne, ale smuteczek że nawet zgon w trakcie misji nie zaprzepaszcza zdobycia S'ki. 


  • 0

#474 Nyjacz Napisany 04 listopada 2018 - 20:38

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
Spokojnie, moze i tak bedzie trofik za S bez zgonow. Zreszta i tak to zrobisz, hehe.
  • 0

#475 Nyjacz Napisany 08 listopada 2018 - 10:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

 

Podobno bardzo fajny tutorial


  • 0

#476 Kazuo Napisany 08 listopada 2018 - 17:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

O 10 lat za późno :olo:


  • 0

#477 ACZ Napisany 08 listopada 2018 - 21:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Trish brzydka, w czwórce była cacy.


  • 0

#478 Shinigami Napisany 08 listopada 2018 - 22:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Czyś obejrzy poradnik i się przynajmniej teleportu nauczy.
  • 0

#479 Juras Napisany 09 listopada 2018 - 13:57

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:
Trish śliczna w porównaniu do tej lalki z czwórki.
  • 0

#480 Kazuo Napisany 09 listopada 2018 - 18:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

jA5FLA5.jpg


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 09 listopada 2018 - 18:35

  • 1



Inne z tagami: