Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 5

Capcom PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
459 odpowiedzi na ten temat

#451 Nyjacz Napisany 07 październik 2018 - 09:28

Nyjacz

gram w gierki

• Forumowicze
  • 8293 Postów:

Zaraz się okaże, że Dante będzie miał wszystkie bronie z trójki i czwórki. Świetnie to wygląda. Mam nadzieję, że Kylo okaże się bardzo grywalną postacią.

• 0

#452 Kazuo Napisany 07 październik 2018 - 09:53

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11315 Postów:

Ja tam nie chcę żadnej broni z czwórki, wszystkie poza Rebellionem były do dupy, ale z trójki przygarnę większość. Skoro już zapowiadają nowe breakery dla Nero w DLC, to wcale się nie zdziwię jeżeli Dante również doczeka się nowych zabawek. Już widzę te możliwości łączenia kombosów, YT pęknie w szwach od filmików wymiataczy :uff: 

Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 07 październik 2018 - 09:54

• 0

#453 Nyjacz Napisany 07 październik 2018 - 09:54

Nyjacz

gram w gierki

• Forumowicze
  • 8293 Postów:

No a ja to chociaż będę sobie grał dla funu. W miarę dobry jestem tylko w rolkach i operowaniu staminą  :sadfrog:

• 0

#454 Shinigami Napisany 07 październik 2018 - 09:56

Shinigami

siurro

• Forumowicze
  • 34809 Postów:

Ten energetyczny szalik z kapeluszem są fascynujące. Cóż to za sprzęt, że używa się go wciąż mając na plecach Rebelliona.

• 0

#455 Kazuo Napisany 07 październik 2018 - 10:07

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11315 Postów:

at51nyw.jpg

Lol. Ciekawe czy bossów też będzie można tak ośmieszać :)  co do Twojego pytania, skoro Dante cały czas ma na plecach Rebelliona podczas korzystania z kapelusika, to może ta broń będzie przypisana do kategorii broni palnej? Można nim rzucać, Dante miota jakimiś meteorytami, więc strzelam, że to będzie broń dystansowa. 

http://www.capcom-un...ition-breakdown

O, amulety z DMC2 wracają w zmienionej formie. Do tej pory byłem przekonany, że wszystkie breakery będą służyć stricte do walki. 

Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 07 październik 2018 - 10:41

• 0

#456 Shinigami Napisany 07 październik 2018 - 10:31

Shinigami

siurro

• Forumowicze
  • 34809 Postów:
No właśnie mam wrażenie, że coś w tym stylu. Strzela prawie z paluchów w jednym momencie. Może to będzie taki Lucyfer, ale właśnie jako broń palna.
  • 0

#457 Kazuo Napisany 14 październik 2018 - 22:40

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11315 Postów:

Żeby tylko :( 

• 0

#458 Kazuo Napisany Wczoraj, 23:04

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11315 Postów:

Parę ciekawostek. Np. jaka jest ulubiona postać w serii dla Itsuno? "V", bo jest cholernie silny i niesamowicie się nim walczy.

Na ekranie ekwipunku widać, że będzie można mieć przy sobie jednocześnie do 8 broni :banderas: Ebony&Ivory jeszcze nigdy nie miały takiego kopa, Sparda też ma niesamowity power, a animacja Dantego podczas korzystania z Cerberusa wgniata w ziemię (15:50).

Kapelusik nazywa się Faust Hat i niektóre jego ataki wymagają użycia red orbów. Z drugiej strony umiejętne rozprawianie się z przeciwnikami za pomocą kapelusza pozwala odzyskać red orby z nawiązką. 

Będzie photo mode :banderas: :banderas: biorąc pod uwagę, że gra wygląda zajebiście to foteczki będą epickie. Zobaczcie sobie tę szczegółowość postaci (8:30). 

• 0

#459 Shinigami Napisany Dzisiaj, 09:07

Shinigami

siurro

• Forumowicze
  • 34809 Postów:

Obejrzałem sobie cały panel i powiem tak

• 0

#460 Kazuo Napisany Dzisiaj, 12:07

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11315 Postów:

Ja nie mam pytań, z każdym materiałem ta gra prezentuje się coraz lepiej i podobnie jest z RE2. RE7 i Monster Hunter były spoko, ale teraz naprawdę wygląda na to, że Capcom wraca do 1 ligi developingu giereczek. 

• 0

Inne z tagami: