Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 5

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1099 odpowiedzi na ten temat

#1081 burnstein Napisany 02 grudnia 2021 - 01:11

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

Czemu miałoby? Przeszedłem Sekiro i zbiłem wszystko co było do zabicia (nie licząc opcjonalnego wcześniejszego zakończenia). Pozdrawiam.


  • 0

#1082 Schrodinger Napisany 02 grudnia 2021 - 12:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

No widzisz, a jednak piecze Cię

 

Kazuo, nie no przejdę sobie na luzie, a potem platyna ... i oleję po 2h :olo: 


  • 0

#1083 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2021 - 10:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

No gram sobie, na spokojnie, na Human, więc rozumiem że to bardziej takie very easy z innych gier, może ze dwa razy dostałem S na koniec rozdziału. Trochę mnie wkurwia że aż trzy postaci i jak się przyzwyczaje do sterowania to mi zmieniają na inną, która jest całkiem inna, no ale chuj, 12 rozdział, Dante jest, walka jest wykurwista


  • 0

#1084 Shinigami Napisany 06 grudnia 2021 - 11:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Nigdy nie zrozumiem, czemu po przejściu gry nie włącza się możliwość grania dowolną postacią na każdym z leveli. A już tym bardziej po dodaniu Vergila, który jakoś może mieć całą grę dla siebie.


  • 0

#1085 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2021 - 11:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Nie? A to szkoda. Ale w ogóle dawno już nie grałem w gierkę, gdzie zrobienie czegoś daje aż taką satysfakcje, jak mi wejdzie u Dantego ten counter na pięściach - olo, chyba że to nie po to i można kontrować wszystkimi atakami :olo: - to piękna pszczoła, czy jak Ci jakieś kombo ładne wjedzie, robisz uniki i ta ocenka leci w górę :good: 


  • 0

#1086 Nyjacz Napisany 06 grudnia 2021 - 12:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 003 Postów:

GOTY 2019.

 

Z tego powodu, o którym mówisz, polecam (ewentualne) maksowanie postaciami, o czym wspominałem wcześniej.


  • 0

#1087 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2021 - 13:17

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

że najpierw gram Nero i robię wszystko i dopiero potem resztą? niby ma to jakiś sens, ale wklepywanie tych ciosów itp, pojebana sprawa, pewnie odpadnę, ale po przejściu chce odpalić wyższy poziom bo na tym Human to jednak za prosto i zero wyzwania żeby przejść, o wjebaniu S to inna sprawa :olo: 


  • 0

#1088 Kazuo Napisany 06 grudnia 2021 - 17:02

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Najlepszy patent podczas robienia kozackich combo i podbijania oceny za styl to zmieniająca się muzyka, nowe zwrotki, bardziej dynamiczny beat i wtedy już totalnie można się wkręcić w tę efektowną rzeźnię. Motyw Nero kiedy naładuje się wskaźnik do SSS :banderas:


  • 0

#1089 Nyjacz Napisany 06 grudnia 2021 - 17:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 003 Postów:

że najpierw gram Nero i robię wszystko i dopiero potem resztą? niby ma to jakiś sens, ale wklepywanie tych ciosów itp, pojebana sprawa, pewnie odpadnę, ale po przejściu chce odpalić wyższy poziom bo na tym Human to jednak za prosto i zero wyzwania żeby przejść, o wjebaniu S to inna sprawa :olo:


Najpierw przechodzisz wszystkie poziomy trudnosci po kolei az do ostatniego (ewentualnie HH mozna zostawic na sam koniec). Na DH warto zebrac wszystkie sekrety.

Potem wklepujesz S po kolei:
- w misjach Nero na wszystkich poziomach trudnosci po kolei od Human do najwyzszego
- w misjach Dante -||-
- w misjach V -||-

Nie ma lepszego sposobu, chyba ze ktos jest cyborgiem.
  • 0

#1090 Kazuo Napisany 06 grudnia 2021 - 17:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dante ma najtrudniejsze misje (a przynajmniej wydawały mi się najtrudniejsze, bo kiedy je maxowałem nie znałem cheesa z Faustem), więc jego polecam zostawić na sam koniec. 


  • 0

#1091 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2021 - 17:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
A właśnie, trzeba wbić S czy SSS?
  • 0

#1092 Nyjacz Napisany 06 grudnia 2021 - 20:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 003 Postów:
Pod koniec misji jest tylko S.
  • 1

#1093 Schrodinger Napisany 06 grudnia 2021 - 21:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Dzięki mordo!
  • 0

#1094 Schrodinger Napisany 08 grudnia 2021 - 11:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Wczoraj skończyłem na human, dzisiaj sobie odpalę i popróbuję powbijać Ski na tym :olo: 

 

Podoba mi się że nawet nie starali się udawać że fabuła nie ma sensu więc na totalnym wyjebaniu coś tam zrobili, tańczący Dante i tak wygrywa


  • 0

#1095 Nyjacz Napisany 08 grudnia 2021 - 11:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 003 Postów:
Rozumiem, ze dalej nie rozumiesz syatwmu, ktory Ci zaproponowalem XD eSki sie wbija po wiekszym doswiadczeniu z gra i dopakowanymi postaciami po znajdzkach i sekretmych misjach. Teraz masz czas na przejscie wszystkoch poziomow trudnosci tak po prostu i pocwiczeniem, wyprobowaniem wszystkich technik, wykupieniw kombosow, testy protez. Po DMD czy eSkujesz.
  • 1

#1096 burnstein Napisany 08 grudnia 2021 - 11:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

(...)
Podoba mi się że nawet nie starali się udawać że fabuła nie ma sensu więc na totalnym wyjebaniu coś tam zrobili, tańczący Dante i tak wygrywa


A mi się podoba jak ludzie się wypierdalają na ryj używając zaprzeczeń w zdaniu.
  • 0

#1097 Shinigami Napisany 08 grudnia 2021 - 11:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Rozumiem, ze dalej nie rozumiesz syatwmu, ktory Ci zaproponowalem XD eSki sie wbija po wiekszym doswiadczeniu z gra i dopakowanymi postaciami po znajdzkach i sekretmych misjach. Teraz masz czas na przejscie wszystkoch poziomow trudnosci tak po prostu i pocwiczeniem, wyprobowaniem wszystkich technik, wykupieniw kombosow, testy protez. Po DMD czy eSkujesz.

Kierwa, daj się chłopu pobawić jak chce, przecież na Human nawet moja matka by zdobyła same S przy drugim przejściu.


  • 0

#1098 Schrodinger Napisany 08 grudnia 2021 - 11:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Widzę wszyscy macie ból dupy o moją platynkę, która zaraz wpadnie!!!!! smutna pszczoła 


  • 0

#1099 Nyjacz Napisany 08 grudnia 2021 - 12:27

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 003 Postów:


Rozumiem, ze dalej nie rozumiesz syatwmu, ktory Ci zaproponowalem XD eSki sie wbija po wiekszym doswiadczeniu z gra i dopakowanymi postaciami po znajdzkach i sekretmych misjach. Teraz masz czas na przejscie wszystkoch poziomow trudnosci tak po prostu i pocwiczeniem, wyprobowaniem wszystkich technik, wykupieniw kombosow, testy protez. Po DMD czy eSkujesz.

Kierwa, daj się chłopu pobawić jak chce, przecież na Human nawet moja matka by zdobyła same S przy drugim przejściu.

Chcialem tylko zwiekszyc szanse na zajaweczke i dobrniecie do platyny, nie ukrywam, ze kibicuje!
  • 0

#1100 Kazuo Napisany 08 grudnia 2021 - 18:21

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

xD


  • 0



Inne z tagami: