Skocz do zawartości

Zdjęcie

DOOM Eternal

id Software Bethesda PS4 XONE PC Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
402 odpowiedzi na ten temat

#61 Schrodinger Napisany 29 sierpnia 2018 - 12:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

ahhh ten ból dupy że głosujemy na DLC do Wiedźmina :banderas: 


  • 0

#62 bartezoo Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:21

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
dmg control nyjacza w tym temacie jest przepotężny :uff:
  • 0

#63 Wezyr Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:24

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Wg mnie bardzo w punkt. Pokazał że ludzie mają dość rozwodnionych historii na które porządny filmowiec by się nawet nie wysrał (nie mówiąc o ich ekranizacji) i że DOOM postawił na bardzo dobry gameplay. IMO gra broni się sama, a że komuś się nudzi? Spoko, bywa.


  • 0

#64 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:34

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Nie, po prostu odpisuję na zarzuty, bo gierkę przelazłem wzdłuż i wszerz. To gra skierowana do konkretnej grupy docelowej: lubiącej soczysty gunplay, areny pełne wrogów i labirynty pełne sekretów. Jeśli oczekujecie od tej gry czegoś innego, to pomyliliście się z oczekiwaniami i powinniście pykać w, nie wiem, BioShocki, Preye, Dishonored?

 

Jest piekielnie mało takich gier jak DOOM, więc nie rozumiem po co chcielibyście ją zmieniać pod własne upodobania, skoro macie tamte  :lol2:

 

Zresztą jak gierka Was wynudziła schematycznością, to dałem cytat, który mówi o chęci twórców na poprawienie schematu aren, to po co później trolling o zasypianiu? :lol2:


  • 0

#65 bartezoo Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:48

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Wg mnie bardzo w punkt. Pokazał że ludzie mają dość rozwodnionych historii na które porządny filmowiec by się nawet nie wysrał (nie mówiąc o ich ekranizacji) i że DOOM postawił na bardzo dobry gameplay. IMO gra broni się sama, a że komuś się nudzi? Spoko, bywa.


No bardzo tryhard raczej, wystarczy trochę urozmaicić gameplay, dać przerywniki, które jakoś do czegoś mobilizują jak w Wolfensteinie a nie tylko czuga-czuga chodz po korytarzu o tutaj masz killroom se strzelaj. No fajne to jest na 30 minut, ale ja od gier oczekuje jednak czegoś więcej.

 

BioShocki, Preye, Dishonored?


Akurat skończone.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 29 sierpnia 2018 - 13:49

  • 0

#66 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Przerywniki? Wolfenstein? No i zaraz będziemy blisko mojej wizji z poprzedniej strony :P


  • 0

#67 burnstein Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:53

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

No skoro wiekszość gier Bethesdy ma przerywniki to Doom też powinien, proste.


  • 0

#68 Wezyr Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:54

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Przecież masz przerywniki w DOOMie, ale są one na silniku gry i widziane z perspektywy pierwszej osoby. Zwłaszcza że tam nie ma jakiejś szczególnej fabuły do obgadania. Raczej quick update że to wycinanie w pień demonów ma jakiś sens. Nie chcę żeby twórcy tracili na to zasoby.


  • 0

#69 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2018 - 14:06

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Tu już nie ma o czym dyskutować. Wszystkie zmiany, których oczekuje bartezoo, są już obiecane. Przemodelowanie aren na większe i dające mniejsze wrażenie bycia zamkniętym, więcej przeciwników chodzących sobie po planszy tak po prostu, lepszy balans między eksploracją a strzelaniem poprzez bardziej złożone mapy, szczególnie w odniesieniu do drugiej połowy gry, bardziej rozbudowane lore

 

"dużo narracji w DOOM Eternal prowadzimy za pomocą otoczenia. Zobaczymy jak się potoczyły losy UAC, udamy się w nowe fantastyczne miejsca w piekle, zabierzemy was też w zupełnie nowe miejsca. Jesteśmy fanatykami tworzenia historii, świata i ze wszystkim, co robimy, łączy się jakaś opowieść. Jeśli lubicie jak my, wszystko badać, wynagrodzimy to wam. Nie budujemy kolejnej gry z serii DOOM, ale całe nowe uniwersum".

 

Więc jeśli podobał Ci się gunplay w D'16, a nie zagrały te dwie cechy produkcji, o których mówisz, to masz odpowiedź na pytanie, czy warto będzie spróbować nowej odsłony. Tylko nie łudź się, że zamieni się w zbieranie audiologów, oszczędzanie amunicji i oglądanie cutscenek co 10 minut.


  • 0

#70 bartezoo Napisany 29 sierpnia 2018 - 14:29

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
No najwyraźniej nie jestem targetem prymitywnych gier.
  • 0

#71 Hellmans Napisany 29 sierpnia 2018 - 14:39

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

To wy:

 


  • 0

#72 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2018 - 14:39

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Bardzo nieprymitywny wniosek  :olo:


  • 0

#73 Kazuo Napisany 29 sierpnia 2018 - 16:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No najwyraźniej nie jestem targetem prymitywnych gier.

 

Grasz w Dead Cells, a więc jesteś. 


  • 0

#74 fingus Napisany 29 sierpnia 2018 - 16:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Jedyna rzecz, jaką zmieniłbym w tym ostatnim Doomie, to wywalił tę nudą i niepotrzebną scenkę przerywnikową. Nie jestem jeszcze takim gamoniem, aby trzeba mi było przypominać co 10 minut przy pomocy fabuły jaki jest mój cel. Wiem przecież, po to ją kupiłem. Dajcie grać. A Wolfenstein to kupsko. Ten kto wpadł na pomysł, że muszę klikać kwadrat aby podnieść amunicję, powinien wrócić do projektowania przygodówek point-and-click.
  • 1

#75 bartezoo Napisany 29 sierpnia 2018 - 16:53

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:


No najwyraźniej nie jestem targetem prymitywnych gier.


Grasz w Dead Cells, a więc jesteś.

Jeden level DC jest ciekawszy niż caly Doom, niestety.
  • 0

#76 fingus Napisany 29 sierpnia 2018 - 16:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A ten nie odpuszcza. "Muszę go striggerować, choćby nie wiem co". :lol:
  • 0

#77 Kazuo Napisany 29 sierpnia 2018 - 17:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 Buzia fingusku, bo nie wiesz o czym w tej chwili mowa. 

 

 

 

No najwyraźniej nie jestem targetem prymitywnych gier.


Grasz w Dead Cells, a więc jesteś.

Jeden level DC jest ciekawszy niż caly Doom, niestety.

 

 

Nie chodzi i to czy jest ciekawszy. Napisałeś, że nie jesteś targetem prymitywnych gier. Abstrahując już od tego czy Dead Cells jest dobrą grą czy nie, to na pewno jest równie albo nawet bardziej "prymitywna" od Dooma. Fabuły tam nie ma praktycznie żadnej, eksploracja to po prostu śmiganie po krótkich i ciasnych levelach z nadzieją, że uda się znaleźć coś pożytecznego, tak to tylko łazisz, ulepszasz postać i bijesz biedne potworki. Faktycznie, strasznie ambitne i nie prymitywne, a Ty wcale (ani troszkę) nie jesteś takim targetem jak sądzisz,  :)


  • 0

#78 fingus Napisany 29 sierpnia 2018 - 17:09

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Mowa jak widzę głównie nie o grze, tylko jakieś żale i stękania plus puszenie się kto jest bardziej hardkorowy czy tam alternatywny. Zaraz wypieprzę to wszystko do jakiegoś zapomnianego tematu w dziale PC i będzie koniec offtopa. :cf:
  • 0

#79 Kazuo Napisany 29 sierpnia 2018 - 17:15

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

To przenieś, będziemy sobie kontynuować dyskusję gdzie indziej i wszyscy będą zadowoleni. 


  • 0

#80 nole Napisany 29 sierpnia 2018 - 17:24

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Również nie ogarniam całkowicie o co hejterom DOOMA chodzi. Przecież tam oprócz kapitalnej (tu się chyba wszyscy zgodzimy) rozwałki był też duch Metriod Prajma, odkrywanie mapy, szukanie sekretów, upgrejdów, no raj dla lubiących lizać ściany :dunno:. THE BEST OF BOTH WORLDS.


  • 1

#81 Tawotnica Napisany 29 sierpnia 2018 - 17:29

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
i soundtrack:


  • 1

#82 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2018 - 18:06

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Również nie ogarniam całkowicie o co hejterom DOOMA chodzi. Przecież tam oprócz kapitalnej (tu się chyba wszyscy zgodzimy) rozwałki był też duch Metriod Prajma, odkrywanie mapy, szukanie sekretów, upgrejdów, no raj dla lubiących lizać ściany :dunno:. THE BEST OF BOTH WORLDS.

No ale im mniej liżesz ściany, tym gra ma gorszy pacing, bo zostaje samo strzelanie i może tak było w przypadku HEJTERÓW.

 

PS. Były jeszcze okazjonalne sekretne misje (jak w slasherach), zadanka do ulepszania broni (dopakowana dwururka i działko Gaussa  :banderas:), tryb arcade (mnożnik punktów, brak cutscenek :bowdown: ), no i tryb z jednym życiem na całą grę (a Kazek się boi).

 

SNAPMAP trochę radości dostarczył. Wiedzieliście, że da się tam zrobić takie poziomy?

 


  • 0

#83 BeSOS Napisany 29 sierpnia 2018 - 18:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Doom nudny?

O ja jebie :lol3:
Wziąłbym na Switcha nawet ale obawiam się że tam zasmakowałoby wyjątkowo gorzej :sadcf:
  • 0

#84 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2018 - 18:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Początkowe wrażenie jest połączeniem dobrego (piękniusia grafika w trybie handheld) i złego (30 klatek, niska rozdzielczość i sterowanie), ale wady szybko przestają mieć znaczenie, no i gyro aiming  :bowdown:

 

2h, przyzwyczaisz się i na słuchawkach + gyro smakuje świetnie  :king:

 

No ale tak, jak się chwilę później włączy DOOMa na Pro, to się skacze przez dwie generacje do przodu  :lol2:


  • 0

#85 Nyjacz Napisany 10 grudnia 2018 - 16:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

DOOM dzisiaj obchodzi dwudzieste piąte urodziny.

 

 

Niestety poczęstowano nas jedynie tapetą, filmikiem (ale bez nowych materiałów) i możliwością zapisania się do newslettera, dzięki któremu dostaniemy skórkę Slayera na zombiaka w trybie Invasion  :pf:

 

Żadnej daty czy czegokolwiek. No, ostatecznie można cieszyć się z obietnicy nowych informacji w ciągu następnych tygodni.


  • 1

#86 Schrodinger Napisany 10 grudnia 2018 - 16:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
a jak pokażą gemplej to płacz "ała pokazuja za dużo spoilerów"
  • 0

#87 Nyjacz Napisany 10 grudnia 2018 - 16:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Odpisywałem na podobne rzeczy wiele razy, wejdź sobie na mój profil i przeczytaj w postach moją odpowiedź na Twój post.


  • 0

#88 Hellmans Napisany 10 grudnia 2018 - 19:21

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Uspokój się nie jesteś na elektrodzie.


  • 0

#89 Nyjacz Napisany 15 grudnia 2018 - 17:05

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

 

Miałem muzykę DOOMa za złoto, ale po tym filmie mam za dwa.


  • 0

#90 Nyjacz Napisany 11 marca 2019 - 16:39

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

 

:yao:


  • 0



Inne z tagami: