Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
521 odpowiedzi na ten temat

#1 sensei Napisany 29 kwietnia 2004 - 18:30

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Nad ta gra pracuje oddzial Capcom'u odpowiedzialny za Viewtiful Joe-bedzie ostro!
Gracz wciela sie w Amaterasu (mitycznego boga-slonce), ktory przybiera postac wilka.Gracz musi pokonac potwory i przywrocic kolory na ziemi.Bo ow monstra pozbawily jej ich.
Amaterasu jest bostwem.Dlatego czesci jego sily stanowi wira ludzi.Podniesienie jej poziomu osiagamy dzieki przywracaniu kolorow ziemi lub wypelnianie zyczen ludzi.Im bardziej lud wiezy w naszego bohatera tym jest silniejszy.
Gra jest exclusivem na PS2.
http://www.gamespot.... ... tml?page=1 - screeny
  • 0

#2 Mielu Napisany 29 kwietnia 2004 - 20:43

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Podaruję Ci te małe błędy czy niedopowiedzenia (Clover odpowiadają za VJ 2 oraz VJ w wersji na PS2), bo właśnie napisałeś posta o grze, w której zakochałem się po obejrzeniu pierwszych screenów :wink: Capcom od daaawna robi dziwne gry (Jo Jo - I want this shit !!), ale ostatnio mnie szokuje coraz bardziej. Najpierw banalny pomysł z Jurkiem i taki mocarny tytuł. Teraz Okami - czy tak ciężko było wykorzystać wcześniej japoński pędzel w grach? Cel nadaje się do tego idealnie. Bueh nie wiem co mówić, bo na razie za mało jest informacji. Bardzo japoński tytuł (cokolwiek by to nie znaczyło), ale mam nadzieję, że nie będziemy jedynymi, którzy się nim będą podniecać :wink: :lol:
  • 0

#3 sensei Napisany 30 kwietnia 2004 - 07:57

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

Podaruję Ci te małe błędy czy niedopowiedzenia (Clover odpowiadają za VJ 2 oraz VJ w wersji na PS2), bo właśnie napisałeś posta o grze, w której zakochałem się po obejrzeniu pierwszych screenów

Moj blad.Dobrze, ze mocium pan taki łaskawy :wink:
Mam podobne odczucia-odrazu Okami "wpadla" mi w oko :-)

Bardzo japoński tytuł (cokolwiek by to nie znaczyło), ale mam nadzieję, że nie będziemy jedynymi, którzy się nim będą podniecać

Ta gra ma potencjal, nie przewiduje, ze zostaniemy osamotnieni w naszych "Ohah" i "Ahah" ;D

P.S.Czy mozemy nazywac sie juz O-korner memba's? :)
  • 0

#4 Mielu Napisany 30 kwietnia 2004 - 14:13

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Ta gra ma potencjal, nie przewiduje, ze zostaniemy osamotnieni w naszych "Ohah" i "Ahah" ;D

P.S.Czy mozemy nazywac sie juz O-korner memba's? :)


No pewnie. W końcu to wstyd nie mieć własnego kącika (podobnie jak moda na forum) :wink:

Wiesz, VJoe to jedna wielka bomba, która wysadziła pół mojego osiedla w kosmos, podobnie jak Łomżę i wiele innych miejsc, a na forum jakoś niewiele osób się dopisuje. Widocznie nie każdemu się chce :) Ale liczę, że będzie tak jak mówisz :)
  • 0

#5 sensei Napisany 03 maja 2004 - 09:20

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Przeszukalem net w poszukiwaniu info o 'Okami' i na jednej ze stron znalazlem date premiery(oczywisciw Jap.)
Premiera: 01/01/2005
http://www.totalvide...rt_by=&x=11&y=4
  • 0

#6 sensei Napisany 12 maja 2004 - 10:25

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Update:
Glownymi przeciwnikami Amaterasu beda dwa potwory- Ama no Jyaku i Nue.
Ama no Jyaku ma mozliwosc czytania w myslach innych.Oczywiscie wykorzystuje to skrupulatnie robiac wszystkim na zlosc.:)
Natomiast Nue staje sie silniejszy z kazdym lykiem alkoholu, ktory z soba nosi.
Wickied :)
Dodany obrazek
  • 0

#7 Shinigami Napisany 28 maja 2004 - 20:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Teraz ja wam coś powiem. Amaterasu jest BOGINIĄ. Da się wybaczyć tę małą wpadkę. W grze zakochałem się jak wy po obejrzeniu skrinów. Wypadało by ją sprowadzić jakimś cudem. Jak dobrze jest się uczyć japońskiego :D
  • 0

#8 sensei Napisany 28 maja 2004 - 21:17

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Tak, zgadza sie Amaterasu jest boginia.Blad wyniknal z tego, ze zagraniczne serwisy w pierwszych newsach o Okami podaly do publicznej wiadomosci iz glowna bohaterka to bog(w rodzaju meskim).
W kazdym razie jest nas juz trzech, a gra staje sie coraz bardziej intrygujaca.:)
  • 0

#9 Shinigami Napisany 29 maja 2004 - 20:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Chłopaki przydało by się więcej newsów :D Bardzo bym chciał mieć bogatego wójka w Japoni :D Mam nadzieje że wiecie co znaczy Okami. Jeśli nie to zasłyne moją wielką :D znajomością japońskiego. "Kami" jak powszechnie wiadomo znaczy "bóg" (jak i kartka papieru) "o" ty tylko taki przedimek wyrażający szacunek, summa sumarum "Okami" znaczy "Wielki Bóg". Bóg zamiast bóg napisałem z szacunku, ja ich wszystkich traktuje tak samo.
  • 0

#10 Shinigami Napisany 01 lipca 2004 - 21:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Na Game Only pojawiło się kilka nowych shotów z gry. Sweet :)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 02 września 2004 - 22:40

Gość__*
  • Goście

"Kami" jak powszechnie wiadomo znaczy "bóg" (jak i kartka papieru) "o" ty tylko taki przedimek wyrażający szacunek, summa sumarum "Okami" znaczy "Wielki Bóg". Bóg zamiast bóg napisałem z szacunku, ja ich wszystkich traktuje tak samo.


Shini, wlasnie mi sie przpomnialo cos co mialem napisac kilka miechow temu :D - Okami oznacza takze "Pania" w sesie mistress. Ale to tak na marginesie ;)
  • 0

#12 Shinigami Napisany 04 września 2004 - 14:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Shini, wlasnie mi sie przpomnialo cos co mialem napisac kilka miechow temu :D - Okami oznacza takze "Pania" w sesie mistress. Ale to tak na marginesie ;)

W każdym razie wszyscy wiemy, że chodzi o kogos doskonalszego, mądrzejszego, piękniejszego, dostojniejszego, milszego, wspanialszego, inteligentniejszego, wrażliwszego, silniejszego, znakomitszego, zabawniejszego, wyrozumialszego, potęrzniejszego itp. od nas :D
  • 0

#13 sensei Napisany 25 września 2004 - 10:42

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.gamespot.... ... 2movie.asx
Macie tutaj dwa trailerki.Grafa zabija - istny przejaw geniuszu.
  • 0

#14 Mielu Napisany 14 października 2004 - 15:03

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Nie wiem dlaczego jeszcze się nie wypowiedziałem o tych trailerkach. Chociaż nie. Wiem czemu. Po prostu dopiero oprzytomniałem :) Ciężkim szokiem było ujrzenie po raz pierwszy gry w ruchu. Damn, wiedziałem, że to będzie wyglądać jak anime, ale okazało się, że to jeszcze brzmi jak anime i ma TAKI klimat, że nie oddycham. Sensei, chyba czas zacząć nakręcać ludzi na tę grę, bo prezentuje się wyśmienicie. Świetne projekty postaci, widowiskowe akcje podczas walk i fantastycznie animowane zwierzątka biegające po lesie (jelonki rulz). Clover, co Wy mi (znowu) zrobiliście? :)
  • 0

#15 Shinigami Napisany 24 kwietnia 2005 - 15:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Kolejne dwa trailery Okami, tymrazem na GT. O_O. Na GO pojawiło się także kika nowych skrinów.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2005 - 15:58

Gość__*
  • Goście
Jak patrzę na datę pierwszego posta w tym temacie to ze szczęścią aż łezka w oku się kręci! Okami zarządzi!
  • 0

#17 sensei Napisany 24 kwietnia 2005 - 16:32

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Przeciez te trailerki sa stare i od dawna mozna je ogladac.

Ja tam nie wiem. Starych nie ściągałem. Zawsze jednak przyda się rozruch w tym temacie ;)

Nie mogles tego napisac w swoim poscie ponizej?
  • 0

#18 Shinigami Napisany 24 kwietnia 2005 - 16:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Właśnie mi się przypomniało jak jest wilk po japońsku. Wszystkich którzy chcą się dowiedzieć zapraszam tu. Wpiszcie "wolf". Zdziwienie gwarantowane ;)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2005 - 17:44

Gość__*
  • Goście
"akwarelowo-drzeworytowa" graficzka ... oby tylko Okami (Ookami ;) ) okazało się czymś lepszym od paściarskliego V Jurka ... co tam, dla samego oglądania kupię jak tylko wyjdzie u nas (o ile wyjdzie) ...
  • 0

#20 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2005 - 17:53

Gość__*
  • Goście
Powiem wam, że ostatnio Capcom jest moim ulubionym developerem... DMC3... Shadow of Rome... V-Joe... a teraz Okami... Może po prostu nazwijmy się Capcom Idiots :D
  • 0

#21 Mielu Napisany 24 kwietnia 2005 - 19:37

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Widzę, że coraz więcej osób "budzi się" dostrzegając Okami. Dobrze, zrobimy z tego nową legendę, jak z JOE. Go Sensei, go :mrgreen:
  • 0

#22 Ganon Napisany 24 kwietnia 2005 - 22:06

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Mozemy liczyc na jakas wczesniejsza recke tego tytulu w n+? :mrgreen:
  • 0

#23 Shinigami Napisany 25 kwietnia 2005 - 14:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Jeśli wyjdzie w Europie to może. Ciągle mam przeczucie, że ta gra jest zbyt japońska aby wyszła u nas. Mam nadzieje, że się myle.
  • 0

#24 Mielu Napisany 25 kwietnia 2005 - 14:25

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Shini, Ty chyba dzisiaj nie dostałeś od nikogo młotkiem w głowę i koniecznie chcesz to zmienić :P Man, lepiej żebyś się mylił, bo Cię z Senseiem znajdziemy :twisted:
  • 0

#25 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2005 - 14:31

Gość__*
  • Goście
Tak chwalicie tę gierę, ze z ciekawości postanowiłem zassać kilka trailerów, żeby zobaczyć co Was tak cieszy ludki :) I powiem tak:
JA SIE ZAKOCHAŁEM W TEJ GRZE!!! od dziś numero uno, nie ma zmiłuj się, nawet na gry na ps3 i X'a 360 tak nie czekam - ta gra to geniusz designu!! Co Wyście mi zrobili, nie mogę spać, ciągle zapętlam filmiki i nic nie jem!! Damn You! PIEKNA!!
  • 0

#26 Shinigami Napisany 25 kwietnia 2005 - 14:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Mielu, nie chce nawet myśleć o tym co napisałem, jednak coś mi tak szepce. Złe moce, diabelskie nasienie. A jeśli by się coś takiego stało, przesądny nie jestem ale odpukać i zrobić wszystko co trzeba, to sam się znajde ;) Nie tylko wy dwaj zakochaliście się w tej grze. Mnie też to dorwało.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2005 - 13:32

Gość__*
  • Goście
Trafiła koso OKAMIeń :D
  • 0

#28 sensei Napisany 17 maja 2005 - 09:48

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.gamespot....kami/index.html - nowe info, filmiki i screeny.
  • 0

#29 vagrant3 Napisany 17 maja 2005 - 10:24

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Wszyscy tu piszący chcą, co zresztą oczywiste. żeby Okami wyszło w PALu. Ok, spoko. A wyobrażacie sobie ten tytuł w pełni przetłumaczony na angielski?? :) Łącznie z głosami postaci i narratora. Nie byłoby już tak pięknie...
  • 0

#30 sensei Napisany 17 maja 2005 - 10:37

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

Wszyscy tu piszący chcą, co zresztą oczywiste. żeby Okami wyszło w PALu. Ok, spoko. A wyobrażacie sobie ten tytuł w pełni przetłumaczony na angielski?? :) Łącznie z głosami postaci i narratora. Nie byłoby już tak pięknie...

Zobacz nowe filmiki - postacie w grze posluguja sie jezykiem podobnym do Simsow ("Patanuuu!" =P), wiec nie ma co narzekac.
  • 0