Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
521 odpowiedzi na ten temat

#31 Shinigami Napisany 17 maja 2005 - 14:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Co nie zmienia faktu, że amerykański narrator zepsuje klimat. Nie moge się już doczekać!
  • 0

#32 sensei Napisany 17 maja 2005 - 15:06

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

Co nie zmienia faktu, że amerykański narrator zepsuje klimat. Nie moge się już doczekać!

1. Skad wiesz, ze bedzie narrator?
2. Czemu ma zepsuc?
  • 0

#33 Shinigami Napisany 17 maja 2005 - 15:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
1. Jeśli dobrze pamiętam to na trailerach była jego próbka.
2. Mam doświadczenie.
  • 0

#34 vagrant3 Napisany 17 maja 2005 - 15:37

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

2. Czemu ma zepsuc?

Sensei, czego ty jeszcze nie rozumiesz? Do pewnych gier angielski (poza napisami oczywiście) absolutnie nie pasuje. Jeżeli grałeś w Shenmue II na DC, a później w Shenmue II na Xboxie, to juz wiesz o co chodzi. Nawet bardzo dobrze zrobiony dubbing zawsze psuje klimat. Oczywiście nie we wszystkich grach, ale w tych "japońskich" ZAWSZE!
  • 0

#35 Shinigami Napisany 17 maja 2005 - 15:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dlatego właśnie gram w Tenchu 3 po japońsku.
  • 0

#36 vagrant3 Napisany 17 maja 2005 - 15:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
No i słusznie. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie zamieszczanie w grach do wyboru ścieżki dźwiękowej - ang-jap.

Dokładnie.
  • 0

#37 sensei Napisany 17 maja 2005 - 16:06

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

1. Jeśli dobrze pamiętam to na trailerach była jego próbka.

Jak? Gdzie? Kiedy?

2. Mam doświadczenie.

;)


2. Czemu ma zepsuc?

Sensei, czego ty jeszcze nie rozumiesz? Do pewnych gier angielski (poza napisami oczywiście) absolutnie nie pasuje. Jeżeli grałeś w Shenmue II na DC, a później w Shenmue II na Xboxie, to juz wiesz o co chodzi. Nawet bardzo dobrze zrobiony dubbing zawsze psuje klimat. Oczywiście nie we wszystkich grach, ale w tych "japońskich" ZAWSZE!

Vagrant, ja sobie z tego doskonale sprawe zdaje, ale nie wykluczam opcji, ze mimo posiadania angielskiej sciezki dzwiekowej, Okami moze nic na tym nie stracic. A z "zawsze" jest jak z "nigdy" - nigdy sie go nie mowi. Zreszta o czym my dyskutujemy, skoro nie wiemy, czy i w ogole w grze sa prawdziwe glosy. Z tego co prezentuja najnowsze trailery, to nie ma ich wcale, albo sa w szczatkowej ilosci.
  • 0

#38 Mielu Napisany 18 maja 2005 - 02:51

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
A może tak pojaralibyśmy się trailerkami zamiast smęcić? Co myślicie o sztuczkach z pędzlem? Ciekawi mnie, czy takie akcje jak malowanie mostu będą często występować i czy nie wyjdzie tak, że będzie oczywiste, co zrobić - wiecie, tu walnąć most, tam zrobić tunel w górze. A może czasem przyjdzie uruchomić szare komórki. Zobaczymy czy będzie z tego mierny dodatek, czy może jakoś fajnie to wplotą. Bo jak mam sto razy malować sobie most to do wora z takim pomysłem. whaddaya think?

Mówiłem już, że gra wygląda cudownie? :mrgreen:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 07:00

Gość__*
  • Goście
a co wy na ostatniego bossa - zapisz 40 znaków kanji w minutę :twisted: (za zamknięte oczy dodatkowe zakończenie:P)
  • 0

#40 sensei Napisany 20 maja 2005 - 08:35

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.gamespot.... ... 25972.html - GameSpot Okami Hands-On .

http://ps2.ign.com/a...4/614944p2.html - IGN Okami Hands-On.

Ciekawe kiedy amerykance zorientuja sie, ze Amaterasu to "ona", a nie "on".

I watched others play through it, played through it myself, and then sat down for more as Matt from our GameCube site tried it for himself.

Mh? ;)
  • 0

#41 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 11:59

Gość__*
  • Goście
Matko, jaka ta gra jest piękna!!!! oglądam w kółko i nadziwic sie nie mogę! Co do pędzla to stawia przed graczem wspaniałe rozwiązania, choć uważam, że to tylko sporadycznie wystepujący motyw, jak np. QTE, choć wygląda to suuper! Jak dla mnie to zapowiada się gra na 10!! Co o tym sądzicie?
  • 0

#42 zdemen Napisany 02 czerwca 2005 - 16:44

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Na dziesiec to moze nie ale jest bardzo blisko :wink: (Design wymiata)ale o co w tej grze chodzi :?:
  • 0

#43 Shinigami Napisany 02 czerwca 2005 - 16:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Poczytaj temat od początku, a może czegoś się dowiesz.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 03 czerwca 2005 - 13:14

Gość__*
  • Goście
Okami - PS2 Game of Show, Best Adventure Game & Most Innovative Design of E3!!!! Nie mogło być inaczej ;) Zbiera zasłużone laury :D
  • 0

#45 Rinoa Napisany 01 września 2005 - 09:58

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
temat podupadł, ale LUDZIE! przecież ta gra jest piękna, nie można o niej zapominać! nie mogę się doczekać, aż gra ukarze się w Europie... A zaraził mnie nie kto inny jak Dagon ;) Im dłużej oczekuje tej gry, tym bardziej mi się podoba... :mrgreen:
  • 0

#46 Scorpio Napisany 01 września 2005 - 10:13

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Temat upadł bo powinien być w dziale PS2!!! Niech ktoś go szybko przeniesie, bo reanimacja na miejsu może okazać się niemozliwa :D
  • 0

#47 Jakuza Napisany 01 września 2005 - 10:26

Jakuza

    Blanka

  • Narybek
  • 225 Postów:
Też niemoge się doczekać aż ta gra pojawi się w Europie ;) Capcom już wiele razy pokazał , że jest mistrzem w tworzeniu dziwnych i innowacyjnych gierek ;) . Jak dla mnie must-have i najbardziej wyczekiwana przezemnie gra :D
  • 0

#48 Shinigami Napisany 01 września 2005 - 16:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Przeniosłem temat tutaj, ponieważ do D: N zagląda mała część forumowiczów, a gra jest naprawdę ciekawa.
  • 0

#49 Rinoa Napisany 01 września 2005 - 16:21

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
I o to chodziło :D (szacun. Scorpy) Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie podzielało nasze miłości do tej gry ;) mam jeden trailer, ale to już pewnie, jakiś który to już był. Oglądałam go dwa razy i dalej nie mogę przestać o nim myśleć :D
  • 0

#50 Gość__* Napisany 01 września 2005 - 18:43

Gość__*
  • Goście
Ja widzialem chyba wszystkie i gra nadal zostaje dla mnie no.1 nawet po ukazaniu sie infa o Ryu-ga-gotoku.

Ale nam sie poczatek roku szykuje :D
  • 0

#51 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 18:24

Gość__*
  • Goście
Trailer TGS 2005 - http://www.jeux-fran... ... okami.html
  • 0

#52 Gość__* Napisany 24 grudnia 2005 - 15:10

Gość__*
  • Goście
5 obrazki. Polecam.

http://www.jeux-fran... ... mages.html
  • 0

#53 Gość__* Napisany 25 grudnia 2005 - 13:24

Gość__*
  • Goście
Przy okazji - Capcom oficjalnie potwierdzil ze Okami pojawi sie w Europie w II kwartale 2006 roku.
  • 0

#54 Kleksandra Napisany 25 grudnia 2005 - 14:30

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Trailer TGS 2005 - http://www.jeux-fran... ... okami.html

Dopiero teraz zobaczyłam tą grę w ruchu i muszę powiedzieć, że wygląda ślicznie. Czyżby pierwszy rpg w którego będę chciała pograć :?: :wink:
  • 0

#55 Rinoa Napisany 25 grudnia 2005 - 14:40

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Kleksia - wierz mi, będziesz chciała 8)


w II kwartale 2006 roku

dopiero w drugim :(
  • 0

#56 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 23:21

Gość__*
  • Goście
Grafika jest cudowna, stylizowana na piękną animowaną baśń. Jakie to piękne!

Musicie obejrzyć. Sliczna animacja. o_0
Nowe trailery - http://www.jeux-fran...ideo-okami.html

Cztery razy obejrzałem trailery.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 21 lutego 2006 - 12:04

Gość__*
  • Goście
A tutaj możecie obejrzeć postaci występujące w grze:


http://www.gameonly.pl/newsy/8356/#new
  • 0

#58 Kleksandra Napisany 21 lutego 2006 - 13:38

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Specyficzna stylistyka ale mi się bardzo podoba :D
  • 0

#59 Gość__* Napisany 21 lutego 2006 - 15:29

Gość__*
  • Goście
mi to przypomin trochę killer7 :D tylko że tutaj bardziej kolorowo jest- typowo konsolowo, bo jak tu nie lubić białego wilka z "kółkiem" na grzbiecie. Tak poza tym to chyba jedna z ostatnich wielkich gier na PS2. Tylko walka wygląda trochę dziwnie, tak jakoś erpegowato- wyskakują cyferki jakie obrażenia zadaliśmy, chociaż pewnie jak zwylke narzekam :D
  • 0

#60 Gość__* Napisany 23 lutego 2006 - 11:27

Gość__*
  • Goście
Obejrzalam sobie zwiastuny z gametrailers i, ech....... Czemu musimy na te gre czekac tak dlugo? Ta gra jest piekna, oryginalna, ma swietna muzyke i zdziwie sie, jesli dostanie ocene nizsza niz 10... Gdyby tworcy robili wiecej oryginalnych gier (tzn. gdyby ktos chcial w takich zainwestowac...), to next-geny moznaby olac cieplym moczem i na nastepne kilka lat.

Chyba przeczytam jeszcze raz mitologie japonska, bo gra jest umieszczona w swiecie japonskich mitow, ale zapewne mocno miesza na potrzeby fabuly, wiec jak zagram bez przypomnienia, to pewnie potem wszystko mi sie potem pomerda ;) .

Zwiastuny na gametrailers: http://www.gametrail...p?fs=yes&id=867
  • 0