Skocz do zawartości

Zdjęcie

Control

Remedy 505 Games XONE XSX PS4 PS5 Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
191 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 12 czerwca 2018 - 03:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Quantum Break 2


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 28 października 2020 - 16:06

  • 0

#2 Eldarion Napisany 12 czerwca 2018 - 06:16

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

Remedy u Sony to w pewnym sensie megatona, ale gierka zapewne wyjdzie także na xone/pc


  • 0

#3 Dixi Napisany 12 czerwca 2018 - 06:20

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Na oficjalnej stronie jest już adnotacja, że gra zmierza na PS4, PC i XBOX. Premiera w przyszłym roku.
  • 0

#4 Daddy Napisany 12 czerwca 2018 - 06:23

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Booyah. Choć rzeczywiście bardzo przypmina QB.
  • 0

#5 Kaxi Napisany 12 czerwca 2018 - 10:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Z jednej strony powinienem się jarać na nową grę Remedy, ale z drugiej ten trailer mocno meh.


  • 0

#6 Wezyr Napisany 12 czerwca 2018 - 11:10

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Gra od Remedy? Jestem na tak. :banderas: 


  • 0

#7 BeSOS Napisany 12 czerwca 2018 - 11:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak bo od Remedy ale bardziej to przypomina mi Portal niż coś na co liczyłem (duchowego spadkobiercę Alana :()
  • 0

#8 Daddy Napisany 12 czerwca 2018 - 11:24

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Ja też liczyłem na "inny świat", bo jak pisałem ostatnio ładnie przeskakuję od MP przez AW do QB rozwijając niektóre patenty, ale światy robiąc inne, tutaj mamy po tym trailerze QP z ruchomą materią (a nie czasem) i w zasadzie tyle, też mi ten trailer w ogóle nie siadł, ale cieszę się, że robią kolejną grę i liczę, że tego nie spierdolą i ostatecznie gra będzie przynajmniej bardzo dobra.


  • 0

#9 Wezyr Napisany 12 czerwca 2018 - 11:25

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Myśle, że szybciej doczekamy się AW2 lub remake AW na XOne niż duchowego spadkobiercy (którym poniekąd było QB). Z resztą ciężko mi wyobrazić sequel Alana. Pewne gry lepiej pozowstawić niedomknięte.
  • 0

#10 Daddy Napisany 12 czerwca 2018 - 11:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Mnie się akurat podoba, że każda ich gra (nie licząc chyba tylko MP2) jest w innym świecie, a rozwijają patenty jak bullet time. Tu na razie za bardzo wieje QB, co samo w sobie mi nie przeszkadza, bo gra była dla mnie świetna, ale nie widzę co w tym świecie (lub podobnym) można zrobić nowego. Oczywiście nic więcej nie wiadomo i tylko spekulujemy po krótkim trailerze średniej jakości, więc jestem pozytywnie nastawiony co do tej bajeczki.


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 12 czerwca 2018 - 11:28

  • 0

#11 vagrant3 Napisany 12 czerwca 2018 - 11:41

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

ta laska to beth z qb, ewentualnie jakaś inna postać grana przez tę samą śliczną aktoreczkę :zakochany:


  • 0

#12 Schrodinger Napisany 12 czerwca 2018 - 11:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Remedy na PS4? no w końcu kurła :tak: 


  • 0

#13 BeSOS Napisany 14 czerwca 2018 - 10:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
https://youtu.be/OdXsWmJ0HYI

Demo. Gra wygląda zajebiście, podoba mi sie pomysł, myślę że Remedy dostarczy.
  • 0

#14 Daddy Napisany 14 czerwca 2018 - 10:49

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

No i w końcu coś wiadomo :) Mi też się podoba, zapowiada się, że strzelanie będzie trochę lepsze niż w QB, co było nie najlepszym elementem tamtej gry. Patenty z manipulacją obiektami nie są nowe (przynajmniej te w demie) i na razie nie rozwalają tak jak podobne patenty w AW i QB, ale liczę, że będzie ciekawiej.

 

Jak rzadko zakładam na kilka miesięcy wcześniej, że biorę coś na premierę, to teraz tak właśnie robię :tak:

 

 


  • 0

#15 Kazuo Napisany 14 czerwca 2018 - 17:30

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Na pewno zagram, bo Remedy to jeden z moich ulubionych developerów, goście robią bardzo dopracowane shooterki. Mimo to trochę szkoda, że Control tak bardzo przypomina klimatycznie dosyć lekkie i gameplayowo mało odkrywcze Quantum Break. Wolałbym coś w mroczniejszych klimatach jak Max Payne czy Alan Wake, takie gry im wychodzą najlepiej. 


  • 0

#16 Daddy Napisany 14 czerwca 2018 - 17:38

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Racja, d MP przez Aw do QB były widoczne większe "skoki" i różnice, zapewne spowodowane faktem, że był na różnych generacjach. Teraz mamy wydaje się QB2, ale ważne, że coś od nich będzie. Na razie jestem pozytywnie nastawiony.


  • 0

#17 Nyjacz Napisany 14 czerwca 2018 - 17:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Tylko te lokacje śmierdzą.


  • 0

#18 Kazuo Napisany 14 czerwca 2018 - 18:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przy okazji, trochę beczkowo, że Microsoft na konfie chwalił się przejęciem Ninja Theory, ale w tym samym czasie stracił na wyłączność Remedy :olo: 


  • 0

#19 Iras Napisany 14 czerwca 2018 - 18:17

Iras

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 150 Postów:

Gdybym miał mentalność xbota, jarałbym się grą i pewnie nawet wrzucił ją do najlepszych gier E3 tylko dlatego, że pokazali ją na konferencji Sony. Na szczęście klap nie zwierzę i zupełnie szczerze mogę napisać, że wygląda jak pozostałe gry Remedy spłodzone po przygodach Maxa Payne'a - jak g*wno.


  • 1

#20 Kazuo Napisany 14 czerwca 2018 - 18:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Anal był zajebisty. 

 

 

*Alan 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 14 czerwca 2018 - 18:20

  • 0

#21 Nyjacz Napisany 14 czerwca 2018 - 18:21

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

No skoro już mowa o Ninja Theory, to warto powiedzieć, że ten team ma potencjał, którego nie potrafi wykorzystać. Bo wiecie, Heavenly Sword był całkiem przyjemnym hack n slashem w fajnych klimatach, w Enslaved choć nie grałem, to wydawał się mieć pięknie zaprojektowany świat, DmC w wersji Definitive to kawałek bardzo dobrego slashera z kozacką stylistyką, a Hellblade spodobał się ludziom patentem ze schizofrenią. No niech stworzą kiedyś killera.


  • 0

#22 nole Napisany 14 czerwca 2018 - 18:31

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

No JEŚLI Microsoft da im budżet, czas i kreatywną wolność to jest na to wielka szansa. Tylko że to już na następnego Xboxa pewnie.


  • 0

#23 Juras Napisany 14 czerwca 2018 - 18:36

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Battleroyale ze schizofrenikami? Leżysz pod muszlą i słyszysz głosy. Może być ciekawie.


  • 0

#24 Shinigami Napisany 14 czerwca 2018 - 18:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jak napisałem gdzie indziej, za 2-3 lata Antoniades odejdzie z NT, bo nie spodoba mu się współpraca z MS/nie wydadzą żadnej gry.

Enslaved to największy giereczkowy zawód jaki miałem. Mocno liczyłem na tę grę, a wyszła straszna słabizna.
  • 0

#25 Kazuo Napisany 14 czerwca 2018 - 18:43

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No skoro już mowa o Ninja Theory, to warto powiedzieć, że ten team ma potencjał, którego nie potrafi wykorzystać. Bo wiecie, Heavenly Sword był całkiem przyjemnym hack n slashem w fajnych klimatach, w Enslaved choć nie grałem, to wydawał się mieć pięknie zaprojektowany świat, DmC w wersji Definitive to kawałek bardzo dobrego slashera z kozacką stylistyką, a Hellblade spodobał się ludziom patentem ze schizofrenią. No niech stworzą kiedyś killera.

 

HS i Enslaved w miarę im wyszły, ale nie były to ani hiciory ani nawet bardzo dobre gry. Później przyszło DmC, które ukazało się w podobnym terminie co Metal Gear Rising od Platinum Games i ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu podobało mi się niemal w równym stopniu, wtedy też moje zdanie na ich temat zmieniło się o 180 stopni. Niestety, po ostatnim bublu cofnęli się strasznie w rozwoju i już mi w sumie wisi co dalej z nimi będzie. Tak jak piszesz Nyu, mają wielki potencjał, ale strasznie go marnują. Może MS ich jakoś pokieruje. 


  • 0

#26 ACZ Napisany 14 czerwca 2018 - 19:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Kazio, bo tam gdzieś już wcześniej pisałeś, że z Hellblade poszli w cinematik i walking simulator czy coś takiego. Hellblade robiła garstka osób z całego teamu. To był taki ich można powiedzieć eksperyment, czy da radę zarobić hajs trzymając się kurczowo niskiego budżetu, ale robiąc przy tym grę wysokiej jakości.

Nie pisz więc, że się cofnęli w rozwoju. Deal z MS mogli już zrobić dużo wcześniej (nawet prawie rok temu), ale info miało być trzymane na tegoroczne E3 jako jedna z bomb. I jeśli deal był dużo wcześniej to na bank prace nad dużą grą dla MS rozpoczęli jakiś czas temu, nawet gdy równocześnie przez część osób NT było kończone Hellblade.


  • 0

#27 Kazuo Napisany 14 czerwca 2018 - 20:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie interesuje mnie ile osób robiło tę grę i jaki poszedł na nią budżet, interesuje mnie to, że wcześniej zrobili turbo-grywalne DmC, a teraz coś co ledwo da się nazwać grą. Eksperyment czy nie, liczy się końcowy efekt i niestety moje zdanie na ich temat jest obecnie takie, a nie inne. Jeżeli jest tak jak mówisz i za jakiś czas wydadzą na Xbox One coś na poziomie Devila, to wtedy zmienię zdanie, a może nawet dzięki temu skuszę się na zakup konsoli Microsoftu, miałbym wtedy przynajmniej jeden dobry powód, żeby to zrobić . Póki co jednak są dla mnie cofnięci w rozwoju do poziomu indyka. 


  • 0

#28 BeSOS Napisany 14 czerwca 2018 - 22:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Imo mają wielki potencjał, moze jak dostaną hajs to wreszcie coz zrobią AAA.
  • 0

#29 Marbel Napisany 16 czerwca 2018 - 16:57

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Był już temat o grze:
http://nikogoforum.p...view=getnewpost
  • 0

#30 bartezoo Napisany 17 czerwca 2018 - 16:59

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

No JEŚLI Microsoft da im budżet, czas i kreatywną wolność to jest na to wielka szansa. Tylko że to już na następnego Xboxa pewnie.


Nie jeśli, tylko MS im to zapewnił gdyż sami to przyznali


https://youtu.be/vIxWgVOCexU
  • 0



Inne z tagami: