Skocz do zawartości

Zdjęcie

Daemon X Machina

First Studio Marvelous Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

#31 burnstein Napisany 11 września 2019 - 17:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Mmmmm, wyszło paskudne krapiszcze, ktos kupuje? Łuki, pewnie bierzesz?


  • 0

#32 Rudolf Napisany 11 września 2019 - 18:01

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Wierutne kłamstwo, na Opencritic średnia 75 co na grę pokroju Armored Core jest bardzo dobrym wynikiem!

Spoiler

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 11 września 2019 - 18:02

  • 1

#33 Mateo Napisany 23 września 2019 - 13:20

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Tragedii nie ma. :) http://www.cubed3.co...ndo-switch.html
  • 0

#34 mic Napisany 23 września 2019 - 21:29

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Niszowy gatunek taki trochę, ale sama gra raczej spoko. Ocena 7 nie jest przecież słaba jak teraz (niestety) powszechnie się uważa...
  • 0

#35 filip Napisany 24 września 2019 - 07:51

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Gejmerzy kolektywnie nie sa w stanie poslugiwac sie w sensowny pod katem rozkladu sposob skala 1-10.

1-5 to maks, co mogloby jakkolwiek dzialac.

Bez komentarza odnosnie uzywanej w n+ skali 1-100

Ten post był edytowany przez filip dnia: 24 września 2019 - 07:53

  • 0

#36 Schrodinger Napisany 24 września 2019 - 08:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Ja stosuje skalę 1-3

 

1 - gówno obesrane, crap, nie ruszać

2 - można zagrać jak wejdzie do plusa albo stanieje na PSN do ~50 zł

3 - mesjasz gejmingu, brać na premiere, o kurwa o chui 


  • 0

#37 Pawlik Napisany 24 września 2019 - 09:05

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Gejmerzy kolektywnie nie sa w stanie poslugiwac sie w sensowny pod katem rozkladu sposob skala 1-10.

1-5 to maks, co mogloby jakkolwiek dzialac.

Bez komentarza odnosnie uzywanej w n+ skali 1-100

 

To recenzje Daddsa Ci nie leżą? :(


  • 0

#38 drAKul Napisany 24 września 2019 - 10:28

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ja uzywam pieciostopniowej skali.
1 - gra mnie nie interesuje. Moze byc ze gra jest crapem np. Gry midasa, moze byc np stricte lub glownie multiplyerowa np. Destiny, fortnite itp, moze byc najlepsza ale dotyczy gatunku ktory mnie nie rusza np. snooker, cricket albo rugby, wreszcie gra moze byc srednia lub nawet dobra, ale mnie po prostu nie interesuje np. wlasnie Daemon X Machina, ktora sledzilem z zainteresowaniem, ale po zapoznaniu sie z recenzjami uznalem ze nie dla mnie - warto zaznaczyc ze czasami gra wychodzi z tej strefy np. bo ktos na forum ja poleci, albo zbiera takie recenzje ze jednak trzeba w nia zagrac. Next Penelope wyszlo z tej strefy bo ktos na forum rzucil ciekawy artykul o produkcji tej gry.
2 - gra znajduje sie na obrzezach mojego zainteresowania z powodu np. nostalgii, jakiegos ciekawego patentu lub fakt ze Kaxi ja robil. Olbrzymia czesc gier z tej strefy nigdy nie zostaje ograna, ale czasem ze wzgledu na promocje, forum, artykulu lub zwyczajnego najscia ochoty na cos w tym stylu gierka zostaje ograna. Crypt of the necrodancer tu byl, ale wyszla cadence wiec chcialem zobaczyc z czym to sie je. Wonder Boy Dragon's trap na SMS byl tu, ale bylo promo na remake w eshopie wiec ogralem. Yoku's Ialand Express czy Way of the Samurai tu byly az mnie naszla ochota na gierke w plazowym/samurajowym klimacie. Inne przykladowe gierki to Cladun czy Y's Oath in Fergana.
3- W swojej liscie zaznaczam takie gry na zolto (czy wspominalem ze mam wielka liste gier, gdzie zapisuje nazwy gier, ktore przeszedlem (z ocenami) i ktore chcialbym ograc - wraz z kupka wstydu i takie tam). To juz wyzsza liga. Tu trafiaja gry dobre lub bardzo dobre. Czesto sa tu tez wczesniejsze czesci serii, ktore niekoniecznie bym ogral sam z siebie ale chcialbym je przejsc przed ograniem pozniejszych lepszych czesci np. AC III przed AC IV, MGS Peace Walker przed MGS 5, Wiesiek przed Wieskiem 2 i 3.
4 - strefa zielona - tu sa tylko gry bardzo dobre l E swietnymi recenzjami. Najczesciej sa ogrywane w pierwszej kolejnosci. Przykladowe FE Three Houses, Super Smash Bros Ultimate, Cuphead, Divinity 2.
5 - God tier - zaznaczane na czerwono. Tu wiadomo trafiaja dychy lub gry zapowiadajace sie na 10. LoZ, Mariany, Rdr 2 itp itd. Jest tez kilka staroci. Niestety, czesc gier nie moge ograc bo np. Nie mam czasu grac stacjonarnie w domu - Last Guardian lub nie nachodzi mnie ochota na starocia - Planescape to czeka pierdyliard lat - ale jak wersja na Switcha bedzie znosna to moze w koncu sie uda. Choc ogolnie na przesztrzeni lat sporo udalo mi sie stad wyczyscic (Grim Fandago, Super Metroid, Skyrim).
  • 0

#39 burnstein Napisany 24 września 2019 - 10:43

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

No fajnie, ale to nie jest skala ocen gier tylko jakiś tam miernik poziomu zainteresowania który ma niewiele wspólnego z ~obiektywną oceną gry.


  • 0

#40 drAKul Napisany 24 września 2019 - 11:24

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Nikt nie jest w stanie wszystkiego ograc (oprocz Tawota). Problem gier takich jak DxM (czy Jet Kave), ktore na pewno maja w sobie spore poklady funu, jest fakt ze jest tyle 10,9 i 8 do ogrania ze wszystko ponizej 8 mogloby nie istniec. Zreszta nawet BMW nie jest taki kozak otoczony prze same ferrari. Tego typu gry sa dla fanow, lub dla Tawotow, ktorzy wszyztko ograli i musza jakos zagluszyc nieustajacy szum bezsensu egzystencji.
  • 0

#41 gruby Napisany 24 września 2019 - 14:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No jednak nie do końca, bo nie każdemu jest wszystko jedno w jaki gra gatunek. Po prostu mechy są teraz mega niszowe, nawet jakby to była gra na 10 pewnie i tak nikt by się nie rzucał.
  • 0

#42 drAKul Napisany 24 września 2019 - 14:37

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Astral Chain tez mnie nie interesowal, ale po dobrych reckach i opiniach na forum na pewno zagram.
  • 0

#43 Kaxi Napisany 24 września 2019 - 16:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

 Problem gier takich jak DxM (czy Jet Kave), ktore na pewno maja w sobie spore poklady funu, jest fakt ze jest tyle 10,9 i 8 do ogrania ze wszystko ponizej 8 mogloby nie istniec.

 

:(

 

 

ale taka prawda


  • 0

#44 burnstein Napisany 06 grudnia 2019 - 13:37

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

https://naekranie.pl...-gry-1575624349


  • 0

#45 Mateo Napisany 06 grudnia 2019 - 14:22

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Ciri to chyba najseksowniejsza postać w grach video ever.
  • 0

#46 Damian Napisany 04 lutego 2020 - 17:25

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Gra ma pojawić się również na PC.

 

https://store.steamp...EMON_X_MACHINA/


  • 0



Inne z tagami: