Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hollow Knight

Team Cherry Switch PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
357 odpowiedzi na ten temat

#271 Kazuo Napisany 12 września 2018 - 22:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak zdążę rozpykać Tomb Raidera, to już wiem w co będę grał dalej. 


  • 0

#272 Texz Napisany 13 września 2018 - 08:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Znieczulisz się tym samograjem to HK będzie jawić się jako zabawka dla lubiących ból i samotność.


  • 1

#273 Kazuo Napisany 13 września 2018 - 09:30

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

tumblr_nod8vaYO1L1smcryio3_500.gif


  • 0

#274 Schrodinger Napisany 13 września 2018 - 09:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

jak Kazuo skilla nie ma, Jedyn go wyjaśnił w Dead Cellsach ;)


  • 2

#275 Wezyr Napisany 13 września 2018 - 09:39

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Switchunio miał być brany, ale oszedzilem właśnie 1500zl. Dziękuję Pan Tworca :sir:
  • 0

#276 Kazuo Napisany 13 września 2018 - 09:42

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

jak Kazuo skilla nie ma, Jedyn go wyjaśnił w Dead Cellsach ;)

 

A właśnie, ktoś z forum w ogóle skończył DC czy wszyscy jeszcze siedzą na pierwszym bossie? :cf:


  • 0

#277 Texz Napisany 13 września 2018 - 12:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja nawet nie zacząłem. Ogromna przepaść w porównaniu do HK.
  • 0

#278 drAKul Napisany 19 września 2018 - 14:30

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Żeście tak się jarali tym HK że i ja spróbowałem szczęścia. Moje wrażenia tak po 16 godzinach gry - jest świetna - w pewnych momentach ocierająca się o najwyższy poziom. System gry od razu mi podpasił i dość długo udawało mi się wychodzić obronną ręką z większości starć, ale im dalej w las tym więcej drzew więc i ja miewałem momenty bluzgania
Spoiler
. Obecnie jestem po Deepnest i plansze naprawdę dają w kość
Spoiler
- co za zjeb to wymyślił - ja tu upgraduje i staję się coraz silniejszy a tu taki zonk - ledwo sobie radzę. Mała rada jak nie wiecie co robić wystarczy pogadać z Elderem - on mowi gdzie warto iść. W grze bardzo mi pasują pojebane postacie i klimat, chociaż mimo korzystania z rad Eldera nie zawsze kumam co mam robić i co pcha grę do przodu. Z ciekawszych opowieści to raz się omal nie posrałem w majtki ze strachu
Spoiler
. Napiszę coś więcej jak skończę.
  • 0

#279 drAKul Napisany 20 września 2018 - 08:11

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Wiedzieliście że naparzając Dreamnailem w NPC i różne lężace tam i siam truchła włączają się dodatkowe dialogi? Miałem też swoją pierwszą walkę z dreamnailem. No to już wiem skąd te wszystkie opinie o poziomie trudności :blah:
  • 0

#280 burnstein Napisany 25 września 2018 - 07:50

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Pograłem chwilę, udało sie trochę pobłądzić, znalazłem wielkiego grubasa który szybko mnie wyjaśnił więc spierdoliłem, typka przy jajku, kartografa który sprzedał mi mapę która i tak nie wyjaśnia gdzie jestem i gorące źródła z ławeczką na której zakończyłem pierwszą minisesję z giereczką. Trochę dziwnie mi sie skacze, będę się musiał przyzwyczaić, muzyczka zapowiada się świetnie, wkurwiają mnie stalaktyty, czuję że polubię się z gierką.


  • 0

#281 Schrodinger Napisany 25 września 2018 - 07:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Kup PINa który pokazuje cie na mapie od babki w mieście
  • 0

#282 burnstein Napisany 25 września 2018 - 08:01

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

No wiem, typ mówił, że żonka ma kompas na sprzedaż, będę w mieście to kupię.


  • 0

#283 Wezyr Napisany 25 września 2018 - 09:04

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Pograłem chwilkę, ale setting nie zachęca do gry za dnia. Byle do wieczora.


  • 0

#284 burnstein Napisany 02 października 2018 - 09:51

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Sztototo dopytywał się mnie kilka razy na imprezkach czy doszedłem do City of Tears, no to właśnie penetruję.


  • 0

#285 Schrodinger Napisany 02 października 2018 - 09:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
:good:
  • 0

#286 fingus Napisany 02 października 2018 - 09:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Bapanada!
  • 3

#287 burnstein Napisany 02 października 2018 - 10:09

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Paapa naara!


  • 0

#288 fingus Napisany 02 października 2018 - 10:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Tak nawiasem mówiąc, nie tylko Tobie wpadło to w ucho:


  • 2

#289 drAKul Napisany 04 października 2018 - 15:29

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

Miałem małą przerwę w graniu. Wróciłem opędzlowałem Basin no i trafiłem na pierwszego zakapiora Lost Kin - 2 h napieprzania się z tym koksem. Trochę w tym mojej winy bo się zawziąłem żeby gada ubić (nawet mój nienaruszalny zestaw charmsów wymieniłem), i co śmierć mówiłem sobie - odpuść pozwiedzaj i wróć. Po czym oczywiście wracałem i walczyłem dalej. No ale w końcu padł. Najlepsze jest to że wydawało mi się że mam tylko jedno pale ore i nie mogę zrobić upgrade naila, a potem po walce się okazało że miałem dwa i miałbym dużo łatwiej :bash: . Teraz jestem w ogrodach - fajna zmiana klimatu.

Ten post był edytowany przez drAKul dnia: 04 października 2018 - 15:31

  • 0

#290 burnstein Napisany 08 października 2018 - 08:09

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Ależ ta gra jest ogromna, skutecznie unikam coś co zdaje się być celami fabularnymi, gdzieś tam popynę jakimś tajnym skrótem, pyk, nowa lokacja, wspoczę do skrzynki z której podejrzanie mało gejo wypadło, pyk, nowa miejscówka, gdzieś tam zabłądzę, pyk, wiadomo :uff:

 

W ogóle to sobie taki trochę oszukańczy schemat opracowałem, jak mam się wybrać w nieznane to siadam na ławeczce na którymś z dworców i nie korzystam z mijanych po drodze, jak chcę wrócić w bardziej cywilizowane rejony, albo zostaje jedno żyćko i wiem, że zaraz raczej zginę, to quit do menu, start game, siedzę na dworcowej ławeczce, geo w kieszeni, mapka zaktualizowana :cf:


  • 0

#291 Schrodinger Napisany 08 października 2018 - 08:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

 to quit do menu, start game, siedzę na dworcowej ławeczce, geo w kieszeni, mapka zaktualizowana :cf:

 

coooooo ? :ok:


  • 0

#292 drAKul Napisany 08 października 2018 - 09:39

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

Ależ ta gra jest ogromna, skutecznie unikam coś co zdaje się być celami fabularnymi, gdzieś tam popynę jakimś tajnym skrótem, pyk, nowa lokacja, wspoczę do skrzynki z której podejrzanie mało gejo wypadło, pyk, nowa miejscówka, gdzieś tam zabłądzę, pyk, wiadomo :uff:
 
W ogóle to sobie taki trochę oszukańczy schemat opracowałem, jak mam się wybrać w nieznane to siadam na ławeczce na którymś z dworców i nie korzystam z mijanych po drodze, jak chcę wrócić w bardziej cywilizowane rejony, albo zostaje jedno żyćko i wiem, że zaraz raczej zginę, to quit do menu, start game, siedzę na dworcowej ławeczce, geo w kieszeni, mapka zaktualizowana :cf:


Ban i rekwizycja karty "prawdziwego gracza" ;-)


Ten post był edytowany przez drAKul dnia: 08 października 2018 - 09:40

  • 0

#293 gruby Napisany 08 października 2018 - 09:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dobrze ze tego nie wiedziałem :)
  • 0

#294 burnstein Napisany 08 października 2018 - 09:51

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

 

Ależ ta gra jest ogromna, skutecznie unikam coś co zdaje się być celami fabularnymi, gdzieś tam popynę jakimś tajnym skrótem, pyk, nowa lokacja, wspoczę do skrzynki z której podejrzanie mało gejo wypadło, pyk, nowa miejscówka, gdzieś tam zabłądzę, pyk, wiadomo :uff:
 
W ogóle to sobie taki trochę oszukańczy schemat opracowałem, jak mam się wybrać w nieznane to siadam na ławeczce na którymś z dworców i nie korzystam z mijanych po drodze, jak chcę wrócić w bardziej cywilizowane rejony, albo zostaje jedno żyćko i wiem, że zaraz raczej zginę, to quit do menu, start game, siedzę na dworcowej ławeczce, geo w kieszeni, mapka zaktualizowana :cf:


Ban i rekwizycja karty "prawdziwego gracza" ;-)

 

 

Ha ha, nie posiadam! Od dawna czuje się raczej każualem.


  • 0

#295 Kazuo Napisany 13 października 2018 - 13:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dobre 2 godziny straciłem błądząc po lokacjach, bo nie wiedziałem, że trzeba się odbić ostrzem od tych cholernych grzybków. Myślałem, że trzeba najpierw zdobyć jakiegoś skilla  :sadfrog:


  • 0

#296 Kazuo Napisany 15 października 2018 - 09:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
W weekend trochę mocniej pograłem. Około 15 h na liczniku, jaskinia z kryształami pykła, w końcu udało mi się zdobyć tę zdolność, dzięki której można pokonywać duże odległości. Gra jest bardzo ładna, ma fenomenalny design i co najważniejsze - jest perfekcyjnie przemyślana gameplayowo. Lokacje fajnie się ze sobą łączą, walka oraz elementy platformowe są dobrze wymieszane, a poziom trudności został ustawiony w sam raz: standardowe ścieżki, które musimy przebyć czy obowiązkowi bossowie są łatwi, ale jak chcemy powalczyć o lepszy loot albo uwolnić robaczki to już trzeba się mocno wysilić (niektóre momenty platformowe wymagają sporo wyczucia). Tak sobie myślę jakby ktoś połączył system walki z Dead Cells z eksploracją HK to byłby mesjasz mesjaszy :uff:
  • 0

#297 burnstein Napisany 15 października 2018 - 09:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Myślę, że jest dobrze tak jak jest.


  • 1

#298 fingus Napisany 15 października 2018 - 09:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Zgadzam się z przedmówcą.
  • 0

#299 Schrodinger Napisany 15 października 2018 - 10:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Walka w Hollow jest bardzo dobra, nic nie trzeba zmieniać :tak: 


  • 0

#300 Kazuo Napisany 15 października 2018 - 11:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
A inaczej: Dead Cells z tak wielkim otwartym światem i rozwiniętym progresem postaci jak Hollow? 10/10 chyba że wcisnęliby skalowanie to 1/10 :cf:
  • 0



Inne z tagami: