Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hollow Knight

Team Cherry Switch PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
335 odpowiedzi na ten temat

#331 Schrodinger Napisany 06 styczeń 2019 - 20:02

Schrodinger

BT-7274

• Moderatorzy
  • 59064 Postów:
na pc? proszę Cię
  • 0

#332 Razel Napisany 10 styczeń 2019 - 10:36

Razel

Błędny rycerz

• Forumowicze
  • 10923 Postów:

Dalej sobie gram w to cudo. Niesamowita i sycąca gra, wciąż ciągnie mnie przed ekran, że nawet na przegryzkę nie mam ochoty nic innego włączać.

Hollow Knight pękł jak na liczniku miałem ok 29h i chyba 77, czy 79%. Miałem jeszcze wiele rzeczy do wyczyszczenia i byłem dopiero po zdobytym skillu umożliwiającym przechodzenie przez te czarne bariery, ale chciałem się z nim sprawdzić. W sumie podchodziłem do niego z 15-20 razy i na tę chwilę patrząc (po ok 43h i dalszym czyszczeniu, a nie po rzeczonych 29h) to biorąc pod uwagę ilość podejść to był chyba najtrudniejszy boss z tych, z którymi się mierzyłem.

A więc na tę chwilę po tych 43h mam na liczniku 104% gry wyczyszczone:

-zebrane wszystkie grubsy (gąsieniczki)

-wszystkie tereny odkryte

-rozbite 3 triale w Colosseum. 1 i 2 pękły w sumie na leżąco bez przygotowania każdy za pierwszym razem. Później czyściłem sobie mapę. po jakimś czasie podszedłem do 3go triala, zrobiłem 2 podejścia i za każdym razem wyłożyłem się na ostatniej fazie z latającymi przeciwnikami, gdzie na dole są kolce i trzeba latać po ścianach (w sumie tak naprawdę to było najtrudniejsze z tego triala i spell na strzelanie okazał się zbawienny w podejściu, w którym udało mi się go przejść). Zrobiłem sobie przerwę 1 dzień i przy kolejnym posiedzeniu pękło chyba za 3 razem. Także w 5 podejściach się zmieściłem, więc nie było tak źle ;)

-pokonani zostali wszyscy Dream Warriors - ale tu chyba nie ma co wspominać, bo tak naprawdę to są banalni i może na dwóch walkach zginąłem po razie.

-wszyscy bossowie w wersji Dream też pokonani. W sumie na początku gry raz spróbowałem się z Soul Tyrant i myślałem, że to przechuj straszny i jak ja go w ogóle pokonam... a tu taki psikus, że teraz padł za 2gim razem bez problemu i spiny. Lost Kin, Grey Prince Zote też w 5 podejściach się zmieścili, White Defender za 2gim razem, bo za pierwszym razem wbiegłem na niego i mashowałem licząc, że zdechnie :olo: najwięcej z Dream Bossów sprawił mi Failed Knight - chyba z 10 razy do niego podchodziłem, ale zmiana charmsów na zwiększenie ilości HP była strzałem w 10 i szybko poległ w sumie bez większych problemów.

-Traitor Lord też jakoś w 5 próbach padł, choć czytając forumek spodziewałem się jakiegoś monstera, a tam w sumie najważniejsze to było tylko skakać nad nim i robić dash jak puszczał fale uderzeniowe.

-zebrałem wszystkie maski zwiększające HP.

-mam wszystkie charmsy - oprócz jednej połówki maski, którą się dostaje za White Palace, ale tam dopiero będę zmierzał

-przywołałem cyrkowców i przystąpiłem do walki z Grimm. Po pierwszej walce myślałem, że będzie niezła sieka :P ale podszedłem na spokojnie czekając i analizując jakie ma ataki i jak na nie reagować. Finał w sumie był krótki, bo udało mi się go pokonać za 4tym razem - zobaczymy jak będzie z wersją Nightmare ;)

Dziś wieczorem czyszczenia ciąg dalszy - White Palace sam się nie zrobi.

Ta gra to jebane 10/10 i już chyba jedna z moich ulubionych gier ever - mistrzostwo świata pod każdym względem.

Parafrazując klasyka - HK i wady? Bez żartów proszę!

<3

• 8

#333 burnstein Napisany 14 luty 2019 - 10:51

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 43334 Postów:

BOOM

• 2

#334 gruby Napisany 14 luty 2019 - 11:46

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4712 Postów:
To sequelik! Musimy mieć nowy topos!
  • 0

#335 Schrodinger Napisany 14 luty 2019 - 11:48

Schrodinger

BT-7274

• Moderatorzy
  • 59064 Postów:

i ma ;)

• 0

#336 nole Napisany 13 marzec 2019 - 18:41

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4670 Postów:

Było nieco zamieszania, ale w końcu można już zamawiać fizyka. Na PS4 i Swicza, zwykły lub kolekcjonerski z pięknom broszkom.

https://www.fangamer...tch-ps4-pc-game

hollow-knight-physical-collectors-editio

• 0

Inne z tagami: