Skocz do zawartości

Zdjęcie

Audio PC, czyli programy do odsłuchu MP3 ranking d^_^b


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
66 odpowiedzi na ten temat

#31 Texz Napisany 25 lipca 2007 - 11:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Coś ciekawego znalazłem w sieci. Nie jest to co prawda program do ściągnięcia na twardziela, lecz odtwarzacz - wyszukiwarka plików, który w całości działa w przeglądarce internetowej, lecz imo kompletnie może zastąpić wszystkie te używane przez nas winampy, wmp, amaroki etc.
http://www.seeqpod.com - rejestrujemy się, aby zapisywać playlistę, szukamy piosenek i odtwarzamy. Podobne działanie do lastfm, lecz posiada o wiele większą listę dostępnych utworów, jeżeli tak można nazwać zbiory z całego internetu, jakie są dostępne dla szarego użytkownika bez dostępu do p2p.
No i najlepsze, że wszystko legalnie i za friko.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 26 lipca 2007 - 08:08

Gość__*
  • Goście
Odkąd mam PC jade na winampie, i wystarcza. Do delektowania się muzyką mam inny sprzęt :)
  • 0

#33 Texz Napisany 13 października 2007 - 18:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Winamp 5.5 http://www.winamp.com/
Nie napiszę nic ponad to, że warto posiedzieć dłużej nad całkowicie przemodelowanym, a wydawałoby się że konserwatywnie podchodzącym do roli odtwarzacza muzyki, playerze. :klaszcze:
  • 0

#34 Kleksandra Napisany 13 października 2007 - 19:58

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Nie napiszę nic ponad to, że warto posiedzieć dłużej nad całkowicie przemodelowanym, a wydawałoby się że konserwatywnie podchodzącym do roli odtwarzacza muzyki, playerze.

A może jednak napisz cosik więcej na jego temat, żeby wiedzieć, czy warto go ściągać ;)
  • 0

#35 Texz Napisany 13 października 2007 - 20:06

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ok, przemodelowali graficznie tego winampa, lecz większość funkcji pozostała na swoim starym/ dobrze znanym miejscu, więc łatwo się na dzień dobry odnaleźć.
Nie tylko dodano dodatkowe skórki, ale jeszcze bardziej na kształt kombajnu multimedialnego, który ewoluował przez wszystkie wcześniejsze wersje od 5.0 wzwyż.
Osoby posiadające szybkie łącze internetowe będą zadowolone z integracji z kilkoma serwisami, za frajer udostępniające muzykę.
Z resztą poczytajcie sobie tu: http://www.idg.pl/news/126890.html
  • 0

#36 Arasz Napisany 13 października 2007 - 20:20

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Od kiedy siedzę w akademiku używam na komputerze współlokatora foobara do, którego szczerze nie byłem przekonany ze względu na jego archaiczny wygląd. Jednak po 2 tygodniach użytkowania mogę stwierdzić, że sprawuje się świetnie i nie połyka tylu zasobów systemu co winamp.
  • 0

#37 Scorpio Napisany 13 października 2007 - 20:23

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

tylu zasobów systemu co winamp.

Zależy który WinAmp. WinAmp serii 2.7x mało pamięci, zasobów, etc zżera a z playlistą >1500 tytułów radzi sobie idealnie :)
  • 0

#38 kamionek Napisany 13 października 2007 - 22:01

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Korzystam z foobara najnowszego, bez żadnych upiększaczy - odtwarzacz plików muzycznych ma ładnie grać, nie obciążając zbytnio komputera, a nie ładnie wyglądać.
  • 0

#39 Arasz Napisany 13 października 2007 - 22:06

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:

Zależy który WinAmp. WinAmp serii 2.7x mało pamięci, zasobów, etc zżera a z playlistą >1500 tytułów radzi sobie idealnie :)


Pardon za niedociągnięcie. Nie tyle jak efekciarski numero 5.
  • 0

#40 piterekd Napisany 13 października 2007 - 23:38

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
no mi mój Winamp strasznie zwalnia kompa (tak że czasami lepiej jest czegoś słuchać mając youtuba włączonego w tle niż Winampa) :/ Mam wszystkie fajerwerki graficzne wyłączone, ale to nic nie daje. Powinienem się na coś innego przestawić, ale mam sentyment do tego playera więc wciąż pozostaje jako główny odtwarzacz muzyki.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 26 października 2007 - 23:35

Gość__*
  • Goście

no mi mój Winamp strasznie zwalnia kompa (tak że czasami lepiej jest czegoś słuchać mając youtuba włączonego w tle niż Winampa) :/ Mam wszystkie fajerwerki graficzne wyłączone, ale to nic nie daje. Powinienem się na coś innego przestawić, ale mam sentyment do tego playera więc wciąż pozostaje jako główny odtwarzacz muzyki.

Hej dam ci rade. Przestaw się na Aimpa dobry player a nie zwalnia kompa, jak dla mnie to całkiem dobry odtwarzacz audio.
  • 0

#42 Albertos Napisany 13 kwietnia 2008 - 03:04

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
No to ja zaskocze iTunes. Super dzwiek, niebywale elegancki, banalnie prosty w obsludze, iStore -cos niebywalego w wyszukiwaniu kawalkow, komunikacja z iPodem, mnustwo bajerow. Obecnie wydajne mi sie najlepszy i watpie bym to zmienil, a jak juz cos to nie na winamp-a :skacze:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2008 - 11:31

Gość__*
  • Goście
Aktualnie używam XMMS'a. Program posiada bardzo niskie wymagania, nie obciąża systemu co na słabym sprzęcie jest ważne. No i pozatym dobra jakość dźwięku i kompatybilność z Winamp'owymi skinami :D
  • 0

#44 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2008 - 16:47

Gość__*
  • Goście
iTunes. Na mym (dość mocnym sprzęcie) działa bez najmniejszych zajakniec. W połaczeniu z moim już dość starym ipodem nano 2gb czuje się idealnie i chyba już nigdy z takowego połaczenia niezrezygnuje. Wcześniej(jakiś rok temu) używałem Winampa. Klasyk ale bez fajerwerków, pamiętam że była to wersja 2.xx. O aktualnych się niewypowiadam bo z nich niekorzystam :P


Pozdr.
  • 0

#45 Kradz!ej Napisany 13 kwietnia 2008 - 17:30

Kradz!ej

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Oczywiście, że foobar - wygodny, przystępny... do tego ma mnóstwo możliwości (w tym modyfikacji - to co ludzie z tym wyprawiają jest niesamowite o__O). No i nigdy nie miałem z nim problemó, w przeciwieństwie do Winampa...
  • 0

#46 Mauro Napisany 14 kwietnia 2008 - 20:12

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Używałem zawsze winampa, ale od pewnego czasu zaczał się sypać co mnie dość wkurzało. Zmieniłem na foobara i jestem naprawde zadowolony, jeszcze nie odkryłem wszystkich opcji jakie oferuje foobar, ale jakość wydaje się trochę lepsza. Z innych mam jeszcze iTunesa, ale używam tylko do iPoda.
  • 0

#47 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2008 - 19:01

Gość__*
  • Goście
AIMP 2
Ni zamula kompa tak jak Winamp, jest wygodniejszy w użykowaniu i są fajne przejścia pomiędzy piosenkami :^^:
  • 0

#48 Danteusz Napisany 15 lipca 2009 - 21:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Polećcie mi program który automatycznie pobierze okładki do albumów zawartych w folderach.
  • 0

#49 Texz Napisany 15 lipca 2009 - 21:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
iTunes zalogowany przykładowo na brytyjskim iTunes Store. Pobiera automatycznie okładki do albumów.
  • 0

#50 Danteusz Napisany 15 lipca 2009 - 21:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Używam iTunes, ale wszystkiego mi nie pobiera, może inny program da radę.
  • 0

#51 Texz Napisany 15 lipca 2009 - 21:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
To może coś takiego: http://amphonicdesigns.com/ Trzeba troszkę się naklikać, ale powinno dać radę.
  • 0

#52 Danteusz Napisany 15 lipca 2009 - 21:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Sprawdzę, na screenach wygląda ok
  • 0

#53 Zois Napisany 15 lipca 2009 - 22:08

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
probowalem kiedys zarowno iTunes jak i foobara - oczywiscie wmp i winampa tez.
O ile iTunes byl dobry w okresie kiedy do dyspozycji mialem tylko Maca - potem nie mialem parcia na instalowanie wersji na PC, to foobar jakos specjalnie mi nie podszedl - moze i po odpowiedniej konfiguracji robi sie z tego niezle cacko - ale ja prosty czlowiek chce po prostu wskazac folder/piosenke i niech mi po prostu gra i nie zawraca dupy program - wiec w konfiguracje sie nie bawie. wmp mnie wkurzylo bo ciagle mialo jakies problemy z kodekami czy czyms tam - szybko olalem - i wrocilem do winampa, ktory wcale mi nic nie spowalnia, jest caly czas uruchomiony - caly czas na wierzchu - jedyne co mi przeszkadza to kiepski random - na kilka tysiecy piosenek w liscie ciagle leca mi te same wiec musze czesto uzywac nexta - ale i tak ostatnio coraz czesciej decyduje sie na konkretnego wykonawce/album wiec wylaczam random i jade z gory na dol.
Winamp mi nie przeszkadza - mozna go zwinac do ladnego paska, zalozyc ladna skorke [mam a la iTunes swoja droga] i jest lans - nie potrzebuje niczego innego - chociaz zastanawiam sie nad mozliwoscia sprobowania ponownie czegos innego - skoro twierdzicie ze widac roznice w samym brzmieniu - a to juz mogloby mnie przekonac do ewentualnej przeprowadzki.
  • 0

#54 MonsieurWoland Napisany 15 lipca 2009 - 22:40

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ja uzywam tylko iTunes. Fajnie sie synchronizuje z itouchem :^^:
  • 0

#55 Razel Napisany 15 lipca 2009 - 22:55

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 411 Postów:
Ja używam tylko i wyłącznie Jetaudio i bardzo mi pasi :^^:
  • 0

#56 Gość__* Napisany 16 lipca 2009 - 06:18

Gość__*
  • Goście
Zoi - przecież w foobarze tylko kolejkujesz pliki i dajesz Play. Chyba, że chcesz mieć jakiś odpicowany programik, ale ja w odtwarzaczu muzyki cenię sobie odtwarzanie muzyki, a nie wizualia. Dlatego jak ktoś mi mówi "ale w Winampie są skiny!1" to wybucham gromkim śmiechem ;)
  • 0

#57 Scorpio Napisany 16 lipca 2009 - 08:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja tam teraz korzystam z WinAmpa (gdzie mam stąłą playlistę wszystkich moich piosenek), a do odpalania poszczególnych albumów używam WMP albo VLC. I też gicio :)
  • 0

#58 Zois Napisany 16 lipca 2009 - 08:00

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Zoi - przecież w foobarze tylko kolejkujesz pliki i dajesz Play. Chyba, że chcesz mieć jakiś odpicowany programik, ale ja w odtwarzaczu muzyki cenię sobie odtwarzanie muzyki, a nie wizualia. Dlatego jak ktoś mi mówi "ale w Winampie są skiny!1" to wybucham gromkim śmiechem ;)



prawda co mowisz, ja mimo ze mam tego skina z iTunes to i tak sie nim nei zachwycam bo mam winampa zwinietego do paska - ale jakos ogolnie bardziej mi podpasil. Tzn pamietam ze w foolbarze mialem wielka krowe na caly ekran - zmniejszenie okna nie poprawialo sprawy - a wwinampie mam oddzielny pasek dla przelaczania utworow, oddzielny dla playlisty i equalizera , ktorego nie uzywam no ale jest. Wierze ze foolbar mozna tak ustawic ze tez tak bedzie - ale defaultowo tego nie ma wiec nie korzystam
  • 0

#59 Gość__* Napisany 16 lipca 2009 - 08:18

Gość__*
  • Goście
Foob ma tylko playlistę na wierzchu, jak chcesz sobie włączyć equalizer to wybierasz opcję z menu. Zwijam sobie foobka do traya i tylko zmieniam kawałki, jak mam na to ochotę.
  • 0

#60 burnstein Napisany 19 maja 2011 - 12:12

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 119 Postów:
Od dawna Foobar.
  • 0