Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Cells

Motion Twin PS4 XONE Switch PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
251 odpowiedzi na ten temat

#121 Woroq Napisany 16 grudnia 2018 - 15:45

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Nie wierze, że usunięcie skalowania zmieniło cokolwiek w rozrywce, w zauważalny sposób.
  • 0

#122 Kazuo Napisany 16 grudnia 2018 - 16:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Poza tym, że pewnie w końcu stała się grywalna to nic. 


  • 0

#123 BeSOS Napisany 16 grudnia 2018 - 17:19

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nadal soczyście piecze :banderas:
  • 0

#124 Schrodinger Napisany 16 grudnia 2018 - 17:39

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Sprawdziłem. Skalowanie jest w patchu 1.1 a na PS4 jest narazie 1.02 więc skalowanie ciągle jest. Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 16 grudnia 2018 - 17:39

  • 0

#125 BeSOS Napisany 16 grudnia 2018 - 18:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
I co myślisz że to oznacza że masz skilla???
Pokonać Concierge za 50 podejściem ,złoty skill :reggie:

A tera RYJ.
  • 0

#126 Schrodinger Napisany 16 grudnia 2018 - 19:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Za 3 albo 4 więc tam się uspokój. Tyle zgonów bo grałem w to jak mi fingus i inni marudzili na party i nie dochodziłem do bossa.

:*

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 16 grudnia 2018 - 19:11

  • 0

#127 BeSOS Napisany 16 grudnia 2018 - 19:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A no to zwracam honor, pierdolenie fingu podczas gry to mocne utrudnienie.
  • 1

#128 krak2610 Napisany 16 grudnia 2018 - 20:12

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Ja wczoraj też odpalilem po dkugiej przeriwe. po 2 minutach mówię meh a po 5 elegancko jechałem z mobkami słuchając podcastu. Doszedłem do final bossa, dostałem w łeb i gra poleciała z dysku. Chętnie bym bossa rozwalił ale bieganie od początku mnie nudzi.
  • 1

#129 filip Napisany 18 grudnia 2018 - 10:02

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Te rozkminki ze skalowaniem to mają tylko osoby które i tak gry nie czuły, więc :hmmm:

 

A te rozkminki, że nie opłaca się levelować przez to --  :yao:

 

Srsly, znacznie bezpieczniej nie wypowiadać się za dużo o rzeczach, których się nie czai.

 

 

DC było najlelpszym co mnie spotkało od giereczek w tym roku, nigdy nie spodziewałem się że jakaś pikseloza 2d z permadeath to może być tak mocno czysty seks. 40 min przy Dead Cells to jak 5h w RDR, GoW i innych tego typu hicikach z empikowych wystaw


  • 4

#130 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2018 - 10:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
No mi się też wydawało że prościej bossa ubiłem jak miałem mocno podbite statsy i zajebiste bronie + te pułapki i strzelanie ostrzami.
  • 1

#131 Woroq Napisany 18 grudnia 2018 - 12:12

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Też zawsze levelowalem na maxa :)
  • 0

#132 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2018 - 12:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Po ubiciu pierwszego bossa odblokowało mi się też ta opcja z rerollem broni, całkiem fajne
  • 0

#133 krak2610 Napisany 18 grudnia 2018 - 13:23

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Nie chodziło o to żeby nie levelowac w ogóle. Był po prostu jakiś optymalny build i więcej nie opłacało się wbijać. Do pierwszego bossa to raczej i tak nie mogłeś zdobyć tylu leveli żeby przekroczyć granice opłacalności levelowania.
  • 0

#134 Pawlik Napisany 18 grudnia 2018 - 13:57

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

po śmierci lvl zostaje czy trzeba na nową zbierać xp?


  • 0

#135 Woroq Napisany 18 grudnia 2018 - 14:10

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:

po śmierci lvl zostaje czy trzeba na nową zbierać xp?

:olo:
Cały exp. i ekwipunek się zerują
  • 0

#136 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2018 - 14:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

po śmierci lvl zostaje czy trzeba na nową zbierać xp?


:uff:
  • 1

#137 Kazuo Napisany 18 grudnia 2018 - 17:58

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A te rozkminki, że nie opłaca się levelować przez to --  :yao:

 

Srsly, znacznie bezpieczniej nie wypowiadać się za dużo o rzeczach, których się nie czai.

 

 

 

 

Sorry, to że ktoś się z Tobą nie zgadza i krytykuje Ci kochaną giereczkę, to nie znaczy, że czegoś w tej grze  "nie czai" czy tam jej "nie czuje". Przy grze spędziłem trochę czasu, wystarczająco dobrze poznałem jej mechanikę, zasady, które w niej panują, wszystkie wady i zalety i jak chcesz to bardzo chętnie z Tobą podyskutuję czemu mi się nie spodobała i co według mnie jest z nią nie tak. Ewentualnie możesz zaoszczędzić sobie trochę czasu, wystarczy przestać udawać, że gra jest jakimś niesamowitym objawieniem dla każdego gracza i pojmiesz, że komuś mogła jednak nie przypaść do gustu. 


  • 0

#138 filip Napisany 18 grudnia 2018 - 18:18

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Czil  :u2:

 

Gierka ewidentnie nie jest dla Ciebie, Twoje zarzuty były jak długie wypowiedzi krytyka na temat filmów z kompletnie nie jego gatunku i bajki. 

 

To jest tak jakbym spędził z jakiegoś powodu (chuj wie dlaczego :dunno:) 100h z jakąś samochodówką, objechał ją od góry do dołu i potem krzyczał, zeby mi udowodniono, że się mylę.

 

Tak jak pisałem -- sama rozkminka, że się "nie opłaca levelować", że jest jakiś optymalny zestaw do którego należy dążyć i dalej się "nie opłaca" to jest dla mnie kompletnie zaprzeczenie całej idei tej gieruni. Nie wiem, pewnie w Tony Hawku też był jakiś optymalny sposób na przejechanie trasy w danym limicie czasowym w sposób najbardziej optymalny pod kątem możlwości zebrania punktów, ale nei o to przecież chodziło.

 

Pomijam, że sama teza jest z dupska, bo to zwyczajnie nie jest prawda, a przynajmniej nie w jakkolwiek istotnym stopniu.


  • 0

#139 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2018 - 18:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Kazio spoko, nie musisz być wymiataczem w każdą gierkę, przykładowo w tą możesz być lamusem i NIC się nie dzieje :*
  • 0

#140 Danteusz Napisany 18 grudnia 2018 - 20:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Uważam że Kazuar musi być wymiataczem w we wszystkie gierki, każde inne rozwiązanie to potwarz i dyshonor dla niego i całej forumowej braci!
  • 0

#141 krak2610 Napisany 18 grudnia 2018 - 20:41

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Ale filip mylisz zagadnienia. Twój przykład z optymalnym pokonaniem trasy w Tony Hawk nijak ma się do błędu w konstruowaniu gry oraz jej poziomu trudności / skalowania jaki popełnili autorzy. Z resztą twórcy sami się do tego przyznali ale stwierdzili że nie mogą tego od ręki naprawić bo wpłynie to na zbyt wiele innych rzeczy. Gierka jest spoko pomimo tego błędu ale obiektywie błąd na etapie tworzenia został popełniony. Dla Ciebie to może być nawet i gra generacji. :)
  • 0

#142 Kazuo Napisany 18 grudnia 2018 - 22:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Czil  :u2:

 

Gierka ewidentnie nie jest dla Ciebie, Twoje zarzuty były jak długie wypowiedzi krytyka na temat filmów z kompletnie nie jego gatunku i bajki. 

 

To jest tak jakbym spędził z jakiegoś powodu (chuj wie dlaczego :dunno:) 100h z jakąś samochodówką, objechał ją od góry do dołu i potem krzyczał, zeby mi udowodniono, że się mylę.

 

 

Fakt. Nie lubię gier z beznadziejnie zbalansowanym poziomem trudności (bo trudno nazwać inaczej grę, która przez 95% czasu jest żałośnie łatwa, a ostatnie 2 levele nagle skaczą z trudnością o kilka pięter) oraz takich, które próbują zrobić z gracza idiotę udając, że pozwalają na multum możliwości, a w rzeczywistości narzucają jeden konkretny styl gry (patrz niżej). Tu trafiłeś w punkt: to nie jest gra dla mnie. 

 

 

Tak jak pisałem -- sama rozkminka, że się "nie opłaca levelować", że jest jakiś optymalny zestaw do którego należy dążyć i dalej się "nie opłaca" to jest dla mnie kompletnie zaprzeczenie całej idei tej gieruni. Nie wiem, pewnie w Tony Hawku też był jakiś optymalny sposób na przejechanie trasy w danym limicie czasowym w sposób najbardziej optymalny pod kątem możlwości zebrania punktów, ale nei o to przecież chodziło.

 

Pomijam, że sama teza jest z dupska, bo to zwyczajnie nie jest prawda, a przynajmniej nie w jakkolwiek istotnym stopniu.

 Jak najbardziej jest prawdą i cieszę się, że nie tylko ja na to zwróciłem uwagę. Gra jest pozbawiona jakiejkolwiek sensownej idei, chamsko narzuca jeden optymalny sposób na jej ukończenie i zaprzepaszcza cały fun jaki daje fenomenalny system walki. Ot, DC w pigułce. 

 

Kazio spoko, nie musisz być wymiataczem w każdą gierkę, przykładowo w tą możesz być lamusem i NIC się nie dzieje :*

 

Na pewno? Na 100%? Ufff, w takim razie kamień z serca, bo ostatnio byłem u kumpla i dostałem taki wpierdol w FIFĘ, aż myślałem, że się nie pozbieram  :yao:


  • 0

#143 Woroq Napisany 18 grudnia 2018 - 23:08

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Kazuo, przykro mi, że obrażasz mojego mesjasza :cry:



;)
  • 0

#144 Kazuo Napisany 18 grudnia 2018 - 23:21

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przepraszam, wiem jak to jest. W temacie Kingdom Hearts 3 też co chwilę ktoś wbija i śmieje mi się z Kaczora Donalda i Myszki Miki  :sadfrog:


  • 0

#145 Schrodinger Napisany 23 grudnia 2018 - 22:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Godzina grania i pokonałem drugiego bossa, co ciekawe za pierwszym podejściem, ale kurwa nie zrobiłem filmiku :/ w każdym razie w kolejnej lokacji już mnie pojechali, następnym razem liczę że dojdę dalej ale to za dwa dni
  • 0

#146 filip Napisany 23 grudnia 2018 - 23:03

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Jedynym moim goalem na 2019 jest rozjebanie tego na 2 cell mode.
Ale forma opada, teraz jak wlaczam to nawet hard to za duzo
  • 0

#147 Woroq Napisany 24 grudnia 2018 - 15:01

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:

Godzina grania i pokonałem drugiego bossa, co ciekawe za pierwszym podejściem, ale kurwa nie zrobiłem filmiku :/ w każdym razie w kolejnej lokacji już mnie pojechali, następnym razem liczę że dojdę dalej ale to za dwa dni

Który? Bo jest dwóch drugich bossów, jeden łatwy drugi trudny :olo:
  • 0

#148 Kazuo Napisany 24 grudnia 2018 - 15:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A to nie jest aby tak, że jest dwóch "pierwszych" bossów, a drugi zawsze jest Time Keeper?


  • 1

#149 Schrodinger Napisany 24 grudnia 2018 - 17:00

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Timekeepera miałem
  • 0

#150 Woroq Napisany 25 grudnia 2018 - 07:02

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:

A to nie jest aby tak, że jest dwóch "pierwszych" bossów, a drugi zawsze jest Time Keeper?

Masz rację :hihi:
  • 0



Inne z tagami: