Skocz do zawartości

Zdjęcie

Limitowane wydania gier.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
82 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Limitowane wersje gier: (51 użytkowników głosowało)

Limitowane wersje gier:

  1. Głosowanie naciągactwo, najważniejsza jest płytka lądująca w napędzie (9 głosów [14.06%])

    Procent głosów: 14.06%

  2. Głosowanie niezły motyw kolekcjonerski - popieram (48 głosów [75.00%])

    Procent głosów: 75.00%

  3. obojętnie, i tak kupuję używki (7 głosów [10.94%])

    Procent głosów: 10.94%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 MonsieurWoland Napisany 30 maja 2009 - 16:33

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ja poprostu marze żeby limitki oddawały klimat gry: EK GTA IV (z skrytka bankowa) to strzał w 10tke. Tak samo jak press pack uncharted. Nie przepadam natomiast za EK Halo3. Kask nie dość, że mały to jeszcze wykonany z tanich materiałów. Do "zwykłych" xbox'owych limitek nie mam zastrzeżen - nie robia na mnie wiekszego wrazenia, ale też nie sa poniżej średniej. Niektóre mają świetne arty na okładkach np. Perfect Dark Zero czy Lost Planet (tutaj tył rządzi).
  • 0

#32 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2009 - 15:16

Gość__*
  • Goście
Chciałbym żeby gry były wydawance tak pięknie jak ścieżki dzwiękowe w Japonii (vide, wydanie Xenosaga 2 w PALu). Do tego wszelkiego rodzaju gadżety związane z grą, osobiście najbardziej cieszą mnie artbooki oraz ew. figurki.
  • 0

#33 Blizzard Beast Napisany 01 sierpnia 2009 - 23:40

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Do moich limitek należy właśnie dodać Alone in the Dark. Wydanie fajne, gra średnia, ale kurde - 63 zeta? Puuuuhleaaaaase.

Zastanawiam się nad dodaniem do kolekcji Halo Wars limitowanego, a z nowych gier nie wiem co będzie w limitkach, ale każdą z gier typu "must have" mogę sporóbować kupić właśnie w takiej wersji - FM3, ODST, AC2. Pytanie tylko czy pojawią się w Polsce, bo przykład Fallouta 3 pokazał, że nie każda limitka mieści się w górnym limicie wagi paczki wysyłanej z Game.
  • 0

#34 Kradziej Napisany 02 sierpnia 2009 - 08:31

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ale Fallout 3 był też limitowany w Polsce...
  • 0

#35 Gość_jachu2_* Napisany 06 sierpnia 2009 - 18:01

Gość_jachu2_*
  • Goście
Ja nie kupuję limitek, bo na półce nie komponują się ze zwykłymi wydaniami, które i tak zawsze muszę mieć premierowe. Jestem więc kolekcjonerem estetą. No i muszę mieć na używki.
  • 0

#36 Blizzard Beast Napisany 07 sierpnia 2009 - 14:08

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Ale Fallout 3 był też limitowany w Polsce...


Angielski? Zresztą - never mind, i tak kupuję GOTY.
  • 0

#37 Kradziej Napisany 07 sierpnia 2009 - 15:30

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nie wiem, czy angielski, wiem tylko, ze limitka Falla była w Polsce na wszystkie sprzęty - w przypadku konsol przypuszczam, ze po angielsku, bo bylyby problemy z tłoczeniem chyba.
  • 0

#38 cwany-lis Napisany 16 sierpnia 2009 - 22:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

Ale Fallout 3 był też limitowany w Polsce...


Angielski? Zresztą - never mind, i tak kupuję GOTY.


to jest nas dwóch, mogliby takie akcje robić częściej bo nie uśmiecha mi się kupowanie wszystkich dotatków do np. Ace Combat poprzez DLC :|
  • 0

#39 Blizzard Beast Napisany 19 maja 2010 - 14:47

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Aktualizuję moją listę. Oznaczyłem nowe nabytki.

Xbox 360
Perfect Dark Zero - dodatkowa płyta, theme na dasha, jakieś artworki i inne bzdety i zajebiste metalowe pudełko
Bioshock - płytka z jakąś muzyczką, figurka Big Daddiego, steelbook
NOWE! Bioshock 2 Special Edition - płyta gramofonowa z OST z Bioshock 1, CD z OST z Bioshock 2, trzy plakaty, artbook 196 stron
NOWE! Resident Evil 5 - steelbook, płytka z dodatkowymi materiałami
NOWE! Alan Wake - Książka Alan Wake Files, płytka z bonusowym contentem (dodatki dla avatara, theme, etc.), latareczka za pre-order
Alone in the Dark - figurka Carnby'ego, CD z wycinkiem OST, artbook, płytka z making of
Halo 3 Limited Edition - zajebiste pudełko i jakiś bonusowy krążek
NOWE! Halo Wars - naszywka, specjalne pudełko, pocztówki, komiks
NOWE! Forza Motorsport 3 - specjalne pudełko, brelok, pendrive, kody na bonusowe fury, kody na bonusowe trasy, VIP membership w sieci
NOWE! Mass Effect 2 - metalowe pudełko, kody na dodatkowy content (zbroje jakieś), artbook, płytka z making of,  pierwszy zeszyt jakiegoś komiksu
GTA IV - metalowa kasetka, artbook, torba, brelok, płytka CD z wycinkiem soundtracku
Fable 2 - pudełko inne i jakiś gówniany kod na marketplace
Need For Speed Carbon - płytka z materiałami bonusowymi, 6 dodatkowych fur w grze, kilka bonusowych zadań i wyścigów, jakieś winyle chyba też

PlayStation 2
Resident Evil 4 - metal box i nie wiem co jeszcze, dokupiłem sobie jeszcze piłę (jedną chyba z 50000), mam też jakiś promo krążek z materiałami o grze, ale to chyba nie z limitki
Gran Turismo 4 - album zajebisty, płytka z materiałami bonusowymi, okładka na paszport, kalendarzyk, pudełko numerowane (1401/4000), coś takiego:
Dodany obrazek


PC
Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska plus Edycja rozszerzona Update - gra + update, soundtrack, materiały dodatkowe do gry, materiałby wideo o grze, płytka z muzyką zainspirowaną grą, bestiariusz i artbook (zajebiście wydane oba), medalionik na kształt wiedźmińskiego, talia do karcianki, mapa, koszulka, list od szefa CDP i numer 7xx/2999.
  • 0

#40 Gość_jachu2_* Napisany 19 maja 2010 - 21:49

Gość_jachu2_*
  • Goście
Ja mam tylko limitkę Strangleholda, ponieważ udało się nabyć po dość niskiej cenie. Charakteryzuje się metalowym pudełkiem i bonusowym DVD m.in. z making of.

Trochę kusi mnie Far Cry 2 ze skrzynką i t-shirtem, bo na dziś dzień da się to wyrwać już za jakieś 70 zł.
  • 0

#41 oranje Napisany 19 maja 2010 - 21:55

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Far cry 2 to crap. Nie warto.
  • 0

#42 Gość_jachu2_* Napisany 19 maja 2010 - 22:06

Gość_jachu2_*
  • Goście

Far cry 2 to crap. Nie warto.

Nieee. Gra jest całkiem niezła, poza respawnami niggasów na posterunkach, do których można przywyknąć. Bo też początkowo na to kląłem. Ale misje z głównego scenariusza, możliwość kampienia ze snajperki, moc shotguna w pomieszczeniach, psująca się broń, wydłubywanie kul niczym John Rambo, pomoc kolegów i pomoc kolegom, w końcu ataki malarii - jest w tym moc.
  • 0

#43 Marbel Napisany 20 maja 2010 - 08:39

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Blizz limitka z GT4, pełen respekt i Z&Z.
W ogóle cała kolekcja zacna. Mnie akurat szkoda na limitki, jedyna, która mnie podjarała to ta z Bioshocka 2.
  • 0

#44 Blizzard Beast Napisany 20 maja 2010 - 13:01

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Blizz limitka z GT4, pełen respekt i Z&Z.
W ogóle cała kolekcja zacna. Mnie akurat szkoda na limitki, jedyna, która mnie podjarała to ta z Bioshocka 2.

GT4 dostałem. Nie było ich w normalnej dystrybucji. Pamiętam, że inna sztuka była na Allegro w przeddzień premiery gry za 900.
Większość moich limitek kupuję po jakimś czasie, taniej. 279 chyba kosztował Bio 2, ja łyknąłem za 145 - także bez problemów. Alana kupiłem bo był tani, dlatego go wziąłem na premierze, ME2 brałem z wysp, także też wyszedł mnie taniej niż w Polsce. To nie tak, że biegnę i wydaję kosmiczną flotę w dniu premiery.



Aktualnie zasadzam się na LE Dragon Age (ale albo cena mi nie pasi, albo już bez kodów znajduję) oraz na Death Edition Dantego. Odpuszczam JC2 i RDR - zasysają.
  • 0

#45 Marbel Napisany 20 maja 2010 - 13:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

GT4 dostałem. Nie było ich w normalnej dystrybucji. Pamiętam, że inna sztuka była na Allegro w przeddzień premiery gry za 900.
Większość moich limitek kupuję po jakimś czasie, taniej. 279 chyba kosztował Bio 2, ja łyknąłem za 145 - także bez problemów. Alana kupiłem bo był tani, dlatego go wziąłem na premierze, ME2 brałem z wysp, także też wyszedł mnie taniej niż w Polsce. To nie tak, że biegnę i wydaję kosmiczną flotę w dniu premiery.



Aktualnie zasadzam się na LE Dragon Age (ale albo cena mi nie pasi, albo już bez kodów znajduję) oraz na Death Edition Dantego. Odpuszczam JC2 i RDR - zasysają.

Na TEJ aukcji? ;) Łudziłem się, że pójdzie za stówkę, to bym zalicytował. Ale jak za 60 parę zł mogę mieć zwykłego B2 to mnie nie bawi takie szastanie kasą.
Niedługo wszystko będzie sprzedawane przez neta i limitki odejdą do muzeów ;)
  • 0

#46 Blizzard Beast Napisany 20 maja 2010 - 13:46

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Na TEJ aukcji? ;) Łudziłem się, że pójdzie za stówkę, to bym zalicytował. Ale jak za 60 parę zł mogę mieć zwykłego B2 to mnie nie bawi takie szastanie kasą.
Niedługo wszystko będzie sprzedawane przez neta i limitki odejdą do muzeów ;)


Tak :)


I wracając do szastania kasą. Kupiłbym grę w dniu premiery i i tak bym więcej wydał. To jest wszystko relatywne, ale dla mnie punktem odniesienia jest cena nowej gry w sklepie, a nie cena na innych aukcjach.


  • 0

#47 Marbel Napisany 20 maja 2010 - 13:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Tak :)


I wracając do szastania kasą. Kupiłbym grę w dniu premiery i i tak bym więcej wydał. To jest wszystko relatywne, ale dla mnie punktem odniesienia jest cena nowej gry w sklepie, a nie cena na innych aukcjach.

Tak, tak. Akurat ta limitka i tak w stosunku do zawartości niedroga. Pamiętam, że Cenega (?) w pewnym momencie 199 zł za nią chciała i kilku forumowiczów się na nią załapało. Poza tym wydanie IMO znacznie lepsze niż GoW3 za jakieś 500 zł :blink:
  • 0

#48 Kradziej Napisany 20 maja 2010 - 14:16

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Aktualnie zasadzam się na LE Dragon Age (ale albo cena mi nie pasi, albo już bez kodów znajduję)

No to powiem Ci, że kody już są nieaktualne - data "przydatności do wklepania" to 31 kwietnia.
  • 0

#49 117 Napisany 20 maja 2010 - 14:16

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Me:

Xbox 360
Perfect Dark Zero - dodatkowa płyta, theme na dasha, jakieś artworki i inne bzdety i slabe metalowe pudełko
Bioshock - płytka z jakąś muzyczką, figurka Big Daddiego, steelbook
Halo 3 Limited Edition - za***iste pudełko i jakiś bonusowy krążek + artbook
Halo Wars - naszywka, specjalne pudełko, pocztówki, komiks
Forza Motorsport 3 - specjalne pudełko, brelok, pendrive, kody na bonusowe fury, kody na bonusowe trasy, VIP membership w sieci
Mass Effect 2 - metalowe pudełko, kody na dodatkowy content (zbroje jakieś), artbook, płytka z making of, pierwszy zeszyt jakiegoś komiksu
Splinter Cell: Conviction - metalowe pudelko, artbook, zwalone usb, naklejki
Assassin's Creed 2 - dupne pudlo, dupna figurka Ezio, artbook
Battlefield: Bad Company 2 - VIP
Prince of Persia - tekturowe pudelko, kody
Fallout 3 - sniadaniowka, figurka Vault Boya
Call of Duty: Modern Warfare 2 - metalowe pudelko, artbook, kod na CoD Classic
Call of Duty: Modern Warfare - DVD, artbook, pudelko

moglem o czyms zapomniec
  • 0

#50 olfeusz Napisany 20 maja 2010 - 20:16

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
inFamous
Resident Evil 5
Uncharted 2

I to wsio. :) Poza tym mam MGS4 i BS z wydania z jeszcze tekturową nakładką. Teraz poluję na Heavy Rain, ale najtaniej nówki chodzą po 190 zł i raczej sobie odpuszczę i wezmę normalną wersję, bo przecież i tak dodatki są w formie cyfrowej dystrybucji.
  • 0

#51 Godot Napisany 20 maja 2010 - 20:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Blizz, w limitce pierwszego Bioshocka masz steelbox?
  • 0

#52 Blizzard Beast Napisany 31 maja 2010 - 18:05

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Blizz, w limitce pierwszego Bioshocka masz steelbox?


Steelbook. Tak
  • 0

#53 Marbel Napisany 31 maja 2010 - 18:20

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Steelbook. Tak

WOW :shock: W życiu nie widziałem tego wydania. To było w oficjalnej sprzedaży? Ile to kosztowało? Steelbook klasa. Myślałem, że mój jest fajny.
To się nazywa limitka, przynajmniej dla mnie, bo nie widziałem tego zestawu w ogóle.
  • 0

#54 Godot Napisany 31 maja 2010 - 18:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Moja limitka jest zupełnie inna. Nawet figurka. Skąd masz takie wydanie?
  • 0

#55 MonsieurWoland Napisany 31 maja 2010 - 18:32

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
A co mi tam, wzbudze troche z&Z:

Wszystkie limitki posiadam w wersjach najbardziej dopasionych:

x360
Batman AA
BioShock1
BioShock2
Oblivion
Fallout 3
Forza Motorsport 2
GTA 4
Halo 3
Lost Planet
Mass Effect 1
Perfect Dark Zero
Resident Evil 5
Viva Pinata

PS3
GoW Ultimate Trilogy Edition
Killzone 2 (tutaj bieda - tylko steelbook)

PS2

SoTC
RE4
MGS3
  • 0

#56 Shinigami Napisany 31 maja 2010 - 18:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

A co mi tam, wzbudze troche z&Z:
Batman AA

Wzbudziłeś, olo :^^:
  • 0

#57 MonsieurWoland Napisany 31 maja 2010 - 18:38

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
W sumie z ta EK Batmana to rzeczywiscie zrobili nas w konika.
  • 0

#58 Kradziej Napisany 31 maja 2010 - 18:42

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

SoTC

Muszę mówić to, co mam w zwyczaju? :^^:
  • 0

#59 Pawlik Napisany 31 maja 2010 - 22:09

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Na chwile obecną, bo potrzebowałem kasy i opyliłem parę limitek.

X360:
GoW 1
GoW 2
Halo 3 limited edition
Fallout 3
Alan Wake

PS3:
FF 13
Prince of Persia 2008 (wydanie tylko na UK w preorderze, super pudełeczko, dodatkowa płytka, kod na stroje,komiks)
Batman AA (batarang, dodatkowa płytka)
Heavy Rain
AC2 (ch*jowa figurka Ezio, plus dodatkowa zadania w grze)
Uncharted2 (metalowe pudełko)
  • 0

#60 Blizzard Beast Napisany 31 maja 2010 - 22:33

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Moja limitka jest zupełnie inna. Nawet figurka. Skąd masz takie wydanie?

Ok, wrzucanie pierwszej lepszej wizualizacji bez analizy obrazka ssie. Oczywiście wydanie mam inne, też nie wiem co to za wizualka. Chodziło mi o pokazanie tylko steelbooka, ale faktycznie, jak sobie przypominam, to mój jest inny (pożyczyłem tę grę dawno temu i nie pamiętałem dokładnie pudełka). Zaraz poszukam jakiejś foty.


O, taki: http://img36.imagesh...8628409528.jpg/

Czemu pytasz o tego Bioshocka? Nie masz steelbooka w swoim wydaniu?
  • 0