Skocz do zawartości

Devil May Cry 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
902 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 02 maja 2004 - 11:38

Gość__*
  • Goście
Wiadomo juz ze kolejna odlosna DMC bedzie prequelem jedynki(tzn wydarzenia zawarte w grze beda sie dziac przed wydarzeniami z czesci pierwszej) ponadtto zostanie wprwadzony tzw "Style System" ktory bedzie obejmowal zawody Gunslinger, Swordmaster, Trickster i Royal Guard. - I juz zapowiada sie smakowicie:]
Byc moze Capcom zaprazentuje cos na E3, wtedy dowiemy sie wiecej.
Dodany obrazek
screen1
screen2
screen3
  • 0

#2 Gość__* Napisany 02 maja 2004 - 11:45

Gość__*
  • Goście
Dante Is Back hehe 8) .
  • 0

#3 Gość__* Napisany 02 maja 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Oł maj gat :!: :) Więcej nie jestem w stanie powiedzieć. Pierwsze screeny - wypas. Dawać mi ten szit :) :)
  • 0

#4 luck1985 Napisany 02 maja 2004 - 21:58

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Zeby 3 byla tak swietna jak 1 i dobra jak 2 , a nawiasem piszac ktora czesc uwarzacie za lepsza ? mi w 2 podobalo sie to ze niektore ruchy byly od razu , w 1 bylo trzeba "kupowac" mniej wiecej tuning postaci ( mozna tak pozwac) ale bezapelacyjnie 1 wymiata ! Szkoda ze nie mieszkamy w USA , bo w Polsce nie kupimy takich figurek Dantego jakie oni maja :/
  • 0

#5 Gość__* Napisany 02 maja 2004 - 22:18

Gość__*
  • Goście
Na screenach wyglada to dosyc ciekawie, podoba mi sie zwlaszcza ta kolorystyka i wyglad wrogów. Moze byc bardzo ciekawie na E3...
  • 0

#6 Kyo Napisany 06 maja 2004 - 19:51

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Wo-ho! DMC1 rulez! Miejmy nadzieję, że jego prequel będzie w stanie dorównać swojemu pierwowzorowi(a co dopiero go przebić!).
Sądząc po skrinach, rzeczywiście wygląda świetnie, ale pamiętajmy, że dwójka też na srinach zapowiadała się rewelacyjnie ;] .

Muszę jednak ponarzekać nieco na strój Dante'go. Może takie paradowanie bez koszulki jest na swój sposób kulskie/luzackie, ale... jakoś nie pasuje mi to do niego :/ ...
  • 0

#7 Duo Napisany 07 maja 2004 - 11:28

Duo

    Mokujin

  • Narybek
  • 28 Postów:
Jak na moj gust to pewnie wyjdzie z tego cos pomiedzy jedynka a dwojka, ale i tak zapowiada sie niezle. Pozyjemy (do E3) zobaczyny :)
  • 0

#8 Texz Napisany 07 maja 2004 - 12:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
żeby tylko nie przekombinowali tak jak z dwójką
  • 0

#9 luck1985 Napisany 07 maja 2004 - 12:48

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Nie ma sie za duzo czego spodziewac , lepiej pograc W DMC 1 i cieszyc sie taka wypasiona gierka , bo 3 moze okazac sie totalnym dnem , chociaz programisci biorac pod uwage wszelka krytyke z 2 czesci powinny zrobic lepsza gierke :D i miejmy nadzieje ze tak bedzie ! 8)
  • 0

#10 Squall Napisany 07 maja 2004 - 20:00

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
No... Screeny mi się podobają, jednak i tak wolałbym ujrzeć inną grę z numerkiem 3 w tytule - oczywiście mam na myśli SHENMUE 3. Ale z tą grą to raczej niezłe jaja ostatnio wychodzą, może nawet nigdy się nie ukaże...

Choć fakt, że na oficjalnej stronie SHENMUE, po lewej stronie prostokąta z napisem "PRODUCTS", obok dwóch prostokątów symbolizujących dwie dotychczasowe części serii, znajdują się jeszcze dwa puste miejsca napawa optymizmem.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 09 maja 2004 - 14:45

Gość__*
  • Goście
Dla mnie super! Niech tylko wrócą do stylu DMC1 a będzie bosko. Ale muszę się zgodzic z Kyo ten patent na gołą klatę jet kiepski. Mam nadzieję, że to jeszcze zmienią. Chociaż jeśli wprowadzą drugą grywalną postać i będzie nią kobieta (tak jak w DMC2) to kto wie może mi się to spodoba :D
  • 0

#12 sensei Napisany 12 maja 2004 - 10:12

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.videogame... ... sc&no=6099
Nowe screeny z DMC3.Ten z ksiezycem wymiata.... :shock:
  • 0

#13 Kyo Napisany 12 maja 2004 - 14:31

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Rzeczywiście ten z księżycem jest świetny, choć jakoś taki... nie olśniewający. Może dlatego, że niestety skriny te nie są najlepszej jakości? Łorewer...

Niestety ostatni skrin wzbudził we mnie negatywne odczucia. Co ma być? Jakaś dyskoteka!? To może jeszcze raz wrócimy do opuszczonych fabryk, zaśmieconych uliczek, współczesnych wierzowców, a może najlepiej wyślemy Dante'go na jakąś stację kosmiczną :/ ? Ehh...
  • 0

#14 Squall Napisany 12 maja 2004 - 15:21

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Te skriny są żałosne, a DMC 3 może dla mnie nie istnieć. No, chyba że się grafa zmieni, ale to raczej nie jest możliwe. Buureeek!!!
  • 0

#15 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 17:34

Gość__*
  • Goście
3 strzały w postaci skrinów z PSP GTA San Andreas i DMC 3 potrafią zbić z nóg. Dal mnie bomba oprócz tej dyskoteki........
  • 0

#16 sensei Napisany 13 maja 2004 - 14:36

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://media.ps2.ign...426/imgs_1.html
Nowe zdjatka z DMC3.
  • 0

#17 Squall Napisany 13 maja 2004 - 15:16

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Co tam skriny, po nich mało można powiedzieć. Trzeba poczekać na grę, ewentualnie na trailer.
  • 0

#18 sensei Napisany 14 maja 2004 - 13:21

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
http://www.capcom.co...3/e3_devil3.mpg
Trailer z E3!
  • 0

#19 Squall Napisany 14 maja 2004 - 17:04

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Trailer mnie nie powalił. Gra zapowiada się na coś, co będzie połączeniem jedynki i dwójki. Teraz jednak DMC3 jakoś wygląda, na skrinach prezentował się bowiem nędznie. Fajna muza przygrywa w tle, ale w żadnym wypadku nie nazwałbym jej czymś świetnym - dobry kawałek i tyle. W moim odczuciu, Capcom nie ma pomysłu na tę serię. Jedynka zresztą wyszła (podobno) niezamierzenie. No i ten motyw z gołą klatą - dupa zbita.
  • 0

#20 marioo Napisany 15 maja 2004 - 00:32

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Goła klata rula 8) po traailerku widać że Dante dostał dużo więcej ruchów:) Fajnie:) Kto widział trailer ten wie o czym mówię....Dante wymiata jak mieszanka Jeta Li, Van Helsinga i Rambo :twisted: Coś czuje że tym razem Capcom nie spali tego tytułu.

No i słowo o grafice i muzyce.. Ogólnie kto twierdził że z PS2 nie da się więcej wycisnąć, po tegorocznym E3 może już przestać tak mówić :lol: ..Masa gier to poprostu krok w przód pod wzgledem graficznym. Naprawdę fajnie:)) a DMC3 jest tego żywym przykładem...
  • 0

#21 Gość__* Napisany 15 maja 2004 - 08:30

Gość__*
  • Goście
Gierka prezentuje sie calkiem przyzwoicie, tylko mnie zastanawia jedna rzecz - kto do jasnej cholewki, zdeformowal twarz Dantego do tak wręcz peda|lskiej formy O_o. Twarz kompletnie bez charakteru - taka typowa ciota, jak tego nie zmienią, to juz nie bedzie ten sam kozak - Wielki Dante! ;[
  • 0

#22 Kyo Napisany 15 maja 2004 - 10:58

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Pfeh... Dante bishonenem jest i był także w jedynce. Ale czy to od razu znaczy, że z niego ciota? Lepiej już chyba grać bishonenem niż jakimś paszczurowatym szwarc-herosem z kwadratową szczeną.

Co zaś do trailer'a - na mnie zrobił jak najbardziej pozytywne wrażenie. Jak już ktoś napisał, trójka wygląda na połączenie jedynki i dwójki. Graficznie prezentuje się okazale, wstawki też robia wrażenie. Jedyne co mi się nie podobało to muzyka, a raczej ten jeden utwór lecący podczas trailer'a. Jakoś mi nie pasuje ten kawałek to DMCka. BTW, czyżby ten drugi koleś, jakże podobny do Dante'go, to był Vergil? Hmm...
  • 0

#23 Gość__* Napisany 30 maja 2004 - 16:19

Gość__*
  • Goście
panowie złe wiesci................ właśei skonczyłem ogladac 7 minutowy film z gry (intro + gameplay) i kurczak to wyglada troche..........ehem kiszkowato.........intro to filmy johna Woo połaczone z czarodziejka z ksiezyca i matrixem...........a sama gra jest troche dretwa zapowiada sie chyba kiepskie zakonczenie trylogi.........ja go skreslam z listy oczekiwanych gier..........bede sledził jak dale potocza sie losy tej pozycji moze cos pozmieniaja oby tak..............
  • 0

#24 Gość__* Napisany 30 maja 2004 - 17:22

Gość__*
  • Goście
Eeeee tam,bredzisz.Też widziałem te filmy i intro(bo to chyba intro) i faktycznie przypomina to filmy z Jackie Chanem(co mi akurat nie przeszkadza,a wręcz przeciwnie-Dante na luzaku rozbijający stado demonów jedząc jednocześnie pizzę wypada troche jajcarsko,ale chyba o to chodziło),ale gdzie Ty sie Czarodziejki z księzyca dopatrzyłeś to nie wiem.Zaprezentowany gameplay jest,jaki jest bo:
:arrow: Po pierwsze gra jest ukończona w 30%
:arrow: grający chyba pierwszy raz trzymał pada w rekach,bo na okrągło trzepał 3 ciosy
Mnie tam ten trailer tylko jeszcze bardziej nakręcił
  • 0

#25 Gość__* Napisany 30 maja 2004 - 20:49

Gość__*
  • Goście
nie potrafie tego wyjasnic ale film mnie totalnie odrzucił takie sztuczki rajcowały mnie jak miałem 12 lat. DMC i DMC2 miały to cos w sobie a tu koles kopniakiem wybija słuchawke telefonu(bez kabla a wyglada to na stary typ) jezdzi na typie jak Tony Nietoperz, uderzenia wentylatora ktory spada na typow i odbija sie jak piłka w fliperze do tego mozna dodac bile ktore rozbijaja kolejnych przeciwnikow!! nie wiem potem zabawa z munchakiem NIE NIE NIE to jest poprostu smieszne!!! a ja czytałem ze ma to byc powrot do tego co miał DMC do tego Czegos. Nie wiem zobaczymy na ostateczny gotowy egzemplarz ale to co widziałem mnie znacznie przygasiło. Co do czarodziejki:) to zobacz na jego facjate a dokłandnie na WIELKIE OCZETA:) dodac takiemu sukienke i bedzie tak sliczniutki jak bohaterka SH3 w bonusowych ciuszkach:)
Pozdrawiam
  • 0

#26 Shinigami Napisany 04 czerwca 2004 - 22:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ptent z gołą klata jest conajmniej dziwny. Fajnie by było gdyby wyglądał podobnie jak w 1 (wtedy wyglądał najlepiej), ciekawy za to jest patent z kopem. Było coś takiego w 2? Jezcze nie grałem. Twarzyczke też ma troche dziwną, jakby młodszą (zrozumiałe) i kwadratową :? Jak narazie na skrinach prezentuje się fajnie, trailer także, tylko ta muza zdziebko nie pasi. Gdyby Dante miał jeszcze jakiś przekozacki styl strzelania, jest dobrze, ale mógł by bardziej czarować tymi brońmi. BTW ciekawy miecz, może Face Edge ma Vergil, jak myślicie?
PS. Ci kolesie z kosami wyglądają troche jak Unknown
  • 0

#27 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 11:46

Gość__*
  • Goście
Ja akurat męcze pierwszy raz DMC1 i na trójeczke czekaaaaam z jęzorem na wierzchu :twisted: Gierka jest zayebista mimo, że ma jush 3 lata :twisted:
sojer: Wiesh trójka to prequel i Dante będzie trochę młodszy niż w jedynce :twisted:
  • 0

#28 luck1985 Napisany 05 czerwca 2004 - 12:02

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Mlody nie mlody wyglada nie zaciekawie na zdj. zobaczymy gre , na jednym daje kopniaka jakiemus tam , wiec sie ciesze bedzie mozna robic znow swoje wlasne COMBO :D
  • 0

#29 Gość__* Napisany 02 lipca 2004 - 17:20

Gość__*
  • Goście
:D :D :D ... JESTEM FANEM DMC :D:D:D wejdźcie sobie na http://www.devilmaycry2.com a zkumacie czacze... OGLĄDNIJCIE SOBIE TRAILER
:)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 09 lipca 2004 - 19:02

Gość__*
  • Goście

Mlody nie mlody wyglada nie zaciekawie na zdj.....





Wiesz ...ludzie i nieludzie sie zmieniaja 8)
  • 0