Skocz do zawartości

Devil May Cry 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
902 odpowiedzi na ten temat

#841 Gość__* Napisany 27 listopada 2007 - 20:46

Gość__*
  • Goście

Z tym drugim szlagiem masz racje - to była prawa ręka. Za to przy pierwszym ciachnięciu Vergil nie rozciął Dantemu rękawiczki tylko rękaw.

No i się nie zgodzę, bo rękaw to on sam sobie zerwał na początku 8 misji.
http://pl.youtube.co...h?v=6XiwwJcb0q8
1:34 - przyjrzyj się uważnie - prawa ręka Danteusza dostaje "ciach" kataną.
  • 0

#842 Shinigami Napisany 27 listopada 2007 - 21:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Musze się przyznać, że to było pytanie typu "pierwsza odpowiedź, która jest zbliżona do moich domysłów wygrywa". Wiem, że to troche głupio, no ale chciałem sobie to przypomnieć ;)
  • 0

#843 Scorpio Napisany 27 listopada 2007 - 21:23

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
O to mi chodziło w odpowiedzi, może zamerdałem za bardzo :P

Coś ci się chyba myli, najwyższą oceną w Dmc3 jest SS.

Odpowiedź - doszły oceny za: styl, orby, czas, użyte przedmioty. W Dmc1 jedynym warunkiem oceny S za level był damage.

Chodzi mi o SS, z SSS się pomyliłem. SSS oczywiście tylko przy combowaniu występuje :P
NIE. W DMC1 są 3 składowe na ocenę S, każde punktowane w skali 1-5. Za 15 punktów ma się SS :)
  • 0

#844 Divine Napisany 27 listopada 2007 - 21:38

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:
No to chyba graliśmy w innego Dmc1 :) w "mojej" wersji wystarczyło przejść level bez otrzymania jakiegokolwiek szlaga aby otrzymać S (czas, styl i orby nie grały żadnej roli), a SS w ogóle nie było. Od razu mówie - grałem na oryginale.

Bzdursky: Tak, prawa ręka zalicza szlaga, ale ręka - nie dłoń. W 8 misji Dante odrywa kawałek materiału z rękawa właśnie dlatego że "ciach" Vergila go uszkodził.
  • 0

#845 Gość__* Napisany 27 listopada 2007 - 21:48

Gość__*
  • Goście

Bzdursky: Tak, prawa ręka zalicza szlaga, ale ręka - nie dłoń. W 8 misji Dante odrywa kawałek materiału z rękawa właśnie dlatego że "ciach" Vergila go uszkodził.

Fakt... Głupio mi :lama: Masz rację, Dante dostaje ciach kataną gdzieś w okolice nadgarstka.
  • 0

#846 Scorpio Napisany 27 listopada 2007 - 21:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

No to chyba graliśmy w innego Dmc1 :) w "mojej" wersji wystarczyło przejść level bez otrzymania jakiegokolwiek szlaga aby otrzymać S (czas, styl i orby nie grały żadnej roli), a SS w ogóle nie było. Od razu mówie - grałem na oryginale.

Idzie to tak :)
Ocena maksymalna w DMC1 to S. Tyle, że na system ocen wchodzą 3 składowe za misje (nie powiem jakie). To nie jest widoczne na ekranie oceny za misję. Tak samo, nie jest widoczne, że owe składowe są oceniane z przedziału 1-5. Gdy zbierze się komplet 15 punktów oprócz oceny S jest dodatkowo "Special Bonus" wart 2000 punktów. Ów Special Bonus oznacza ocenę SS, choć nie jest to w żaden sposób pokazane :)
  • 0

#847 Divine Napisany 29 listopada 2007 - 10:49

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:

Pytanie: jakie oceny składowe doszły w DMC3 w stosunku do DMC1?

Nikt nie odpowiada to spróbuje jeszcze raz - doszły oceny za orby i użyte przedmioty.
  • 0

#848 Scorpio Napisany 29 listopada 2007 - 12:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dobra ... doszły za itemy i styl :)

W DMC1 były oceny za czas, damage i orbs. Za itemy nie było ocen, tylko punkty ujemne (czyli 1 użyte coś ma się minus kilka punktów; zamiast kalkulacji na ocenę końcową jest to czysta arytmetyka). Za to za robienie misji dodatkowych punkty są dodawane ...

OK, ale Divine byłeś najbliżej i podjąłeś wyzwanie. Zadawaj :)
  • 0

#849 Divine Napisany 29 listopada 2007 - 13:57

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:
Ile grywalnych postaci przewinęło się przez serie Dmc (postacie pełniące role niejako bonusowych ciuchów też się liczą)? Wymień je.
  • 0

#850 Kyo Napisany 29 listopada 2007 - 15:45

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Trish, Dante, Lucia, Sparda(LDK), Vergil.....
  • 0

#851 Shinigami Napisany 29 listopada 2007 - 16:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Trish, Dante, Lucia, Sparda(LDK), Vergil.....

Trish? Jakoś nie pamiętam żeby się nią gdziekolwiek grało :hmmm: Divine, mam nadzieje, że Super Dantego nie traktujesz jako oddzielnej postaci ;)
  • 0

#852 Divine Napisany 29 listopada 2007 - 16:32

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:
Nie, Super Dante nie traktuje jako oddzielnej postaci. A panią Trish mamy okazje zagrać w Dmc2 (z tego co pamiętam jest bonusowym "strojem" dla Lucii).

Dobrze Kyo, zadajesz.
  • 0

#853 Shinigami Napisany 29 listopada 2007 - 16:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Mhm. Tak coś przypuszczałem, że jeśli jest grywalna to w dwójce. Gre już mam, więc jak tylko odczepie się od PS3, to przysiąde :)
  • 0

#854 Scorpio Napisany 29 listopada 2007 - 17:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

więc jak tylko odczepie się od PS3, to przysiąde :)

Powiedz mi Shinni ... jak siebie zmotywujesz, by z masy gierek do ogrania na PS3 przesiąść się na PS2 by zagrać w DMC2? :P

Teraz mnie naszło - a nie da się na PS3 odpalić DMC? Jak wtedy wygląda?
  • 0

#855 Strenger Napisany 29 listopada 2007 - 17:53

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
Pierwszy DMC chyba nie działa.

DMC3 wymiata - jest ładnie wygładzony i ma stałe 60 fps - kolosalna różnica.
Tylko ponoć jest zwalony na 18 misji - nie da się wejść do luster z bossami :(.
  • 0

#856 Shinigami Napisany 29 listopada 2007 - 19:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

więc jak tylko odczepie się od PS3, to przysiąde :)

Powiedz mi Shinni ... jak siebie zmotywujesz, by z masy gierek do ogrania na PS3 przesiąść się na PS2 by zagrać w DMC2? :P

Teraz mnie naszło - a nie da się na PS3 odpalić DMC? Jak wtedy wygląda?

Najpierw kup mi te mase gier :P Jak na razie, to czesciej bawie sie mozliwosciami konsoli niz gram, ot, chocby wlasnie postuje XD
W weekend pewnie sie za DMC wezme. Mam nadzieje, ze na PS3 zadziala, bo mam malo miejsca na kartach.
  • 0

#857 Scorpio Napisany 29 listopada 2007 - 19:50

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

ot, chocby wlasnie postuje XD

Normalnie ocena A za snobizm konsolowy :P >

W weekend pewnie sie za DMC wezme. Mam nadzieje, ze na PS3 zadziala, bo mam malo miejsca na kartach.

Napisz z miejsca jak DMC3 i DMC2 wyglądają w porównaniu do wersji na PS2. Może zdjęcia zrób nawet :)
  • 0

#858 Kyo Napisany 29 listopada 2007 - 19:55

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Ok... DMC1...

Gdy gramy jako Legendaddy Dark Knight z wyekwipowanym Yamato, w scence z lustrem (czwarta misja) możemy zaobserwować pewne bardzo wyraźne niedopatrzenie twórców. Jakie?

Napisz z miejsca jak DMC3 i DMC2 wyglądają w porównaniu do wersji na PS2. Może zdjęcia zrób nawet


To PS3 w jakiś sposób tweakuje gry z PS2 :hmmm: ?
  • 0

#859 Shinigami Napisany 29 listopada 2007 - 20:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Gdy gramy jako Legendaddy Dark Knight z wyekwipowanym Yamato, w scence z lustrem (czwarta misja) możemy zaobserwować pewne bardzo wyraźne niedopatrzenie twórców. Jakie?

Zapewne Sparda ma odbicie Dantego :hmmm: A jeśli nie, to nasuwa mi się jeszcze jedna odpowiedź z Yamato właśnie, ale nie będe wrzucał dwóch w jedym poście. Jeśli komuś nie uda się zgadnąć to napisze :)

To PS3 w jakiś sposób tweakuje gry z PS2 :hmmm: ?

Jasne, jest upscaling i wygładzanie krawędzi. Tego pierwszego jeszcze nie próbowałem, a drugie da się włączyć podczas grania po naciśnieciu guzika PS na padzie i wejściu do opcji. Dużych zmian nie ma, ale np. przy T5 ząbki znikają :)

Napisz z miejsca jak DMC3 i DMC2 wyglądają w porównaniu do wersji na PS2. Może zdjęcia zrób nawet :)

Jeśli obie wejdą to sprawdze ;)
  • 0

#860 Gość__* Napisany 29 listopada 2007 - 21:00

Gość__*
  • Goście

Ok... DMC1...

Gdy gramy jako Legendaddy Dark Knight z wyekwipowanym Yamato, w scence z lustrem (czwarta misja) możemy zaobserwować pewne bardzo wyraźne niedopatrzenie twórców. Jakie?

W zasadzie to topic o DMC3, ale spróbuję strzelić... Zamiast Yamato pojawia się odbicie Alastora?
  • 0

#861 Kyo Napisany 29 listopada 2007 - 22:13

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Brawo, Bzdurex! Zadajesz :kwiatek:

W zasadzie to topic o DMC3, ale spróbuję strzelić...


DMC3 trochę ssie, więc wolę zadawać pytania związane z DMC1 :P.

Jasne, jest upscaling i wygładzanie krawędzi. Tego pierwszego jeszcze nie próbowałem, a drugie da się włączyć podczas grania po naciśnieciu guzika PS na padzie i wejściu do opcji. Dużych zmian nie ma, ale np. przy T5 ząbki znikają


Inna sprawa, że prawie żadna gra nie działa :P .
  • 0

#862 Gość__* Napisany 29 listopada 2007 - 22:18

Gość__*
  • Goście

Brawo, Bzdurex! Zadajesz :kwiatek:

Dziękuję :przytul:
Pytanie me brzmi:
Misja 8, scena skoku z wieży Temen-Ni-Gru. W czasie lotu Dantego w dół można zauważyć pewnego babola w reżyserii, związanego z górnymi kończynami bohatera. Jaki to babol reżysera?

(mam nadzieję, że wyraziłem się jasno ;) )
  • 0

#863 Shinigami Napisany 29 listopada 2007 - 22:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Czyli jednak dobrze myślałem :) Chodzi z Alastorem u pasa?

Inna sprawa, że prawie żadna gra nie działa :P .

Nie powiem żebym próbował dużo gier, ale nie jest aż tak źle. Gdy kupiłem konsole i miałem firmware bodaj 1.48, to ani Tekken 5, ani Spider-Man 2 wejść nie chciały. Po updacie na 2.01 Tekken chodzi, DBZ: Tenkaichi Budokai 2 także. Zresztą gdzieś można sprawdzić liste gier działających.
  • 0

#864 Divine Napisany 30 listopada 2007 - 14:18

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:

Brawo, Bzdurex! Zadajesz :kwiatek:

Misja 8, scena skoku z wieży Temen-Ni-Gru. W czasie lotu Dantego w dół można zauważyć pewnego babola w reżyserii, związanego z górnymi kończynami bohatera. Jaki to babol reżysera?

(mam nadzieję, że wyraziłem się jasno ;) )

Nie wiem czy o to ci chodzi ale nic innego nie rzuciło mi sie w oczy - zaraz po "wirującej obrotówce" Dante zaczyna strzelać w prawo, chwile później kamera robi zoom, zaraz potem się oddala i widać że Dante strzela w drugą strone. Dla mnie to żaden bug ale nic innego nie zauważyłem.
  • 0

#865 Shinigami Napisany 30 listopada 2007 - 15:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Potwierdzam za Bzudrskiego, właśnie o to mu chodziło ;) Możesz zadawać.
  • 0

#866 Gość__* Napisany 30 listopada 2007 - 16:12

Gość__*
  • Goście

Dla mnie to żaden bug ale nic innego nie zauważyłem.

To nie miał być bug, tylko takie lekkie przekombinowanie reżysera, których zresztą jest więcej w DMC3.

Potwierdzam za Bzudrskiego, właśnie o to mu chodziło ;) Możesz zadawać.

Nigdzie Cię do tego nie upoważniłem :cry:
Ale mimo wszystko - jedziesz, Divine.
  • 0

#867 Shinigami Napisany 30 listopada 2007 - 16:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Nigdzie Cię do tego nie upoważniłem :cry:

No tak, ale wczoraj gadaliśmy i myślałem, że moge :cry: :oops:
  • 0

#868 Divine Napisany 30 listopada 2007 - 19:26

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:
Jakie nazwisko nosiła matka Dantego?
  • 0

#869 Divine Napisany 02 grudnia 2007 - 01:38

Divine

    Mokujin

  • Narybek
  • 48 Postów:
Poddajecie się :D ?
  • 0

#870 Shinigami Napisany 02 grudnia 2007 - 01:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

hmmm jeżeli pamięć mnie nie myli to Dante z SMT3 jest wzorowany na tym z DMC2, tak? Bo tam też jakoś ma poziom chłopak ;p

Dokładnie tak, to ten sam Dante ;)

Poddajecie się :D ?

Albo zmyśliłes sobie odpowiedź, albo pojawia się w DMC2, którego, jak wiadomo, przeszły na świecie z cztery osoby :P
  • 0