Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ratchet seria


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
99 odpowiedzi na ten temat

#31 Aras Napisany 12 października 2007 - 22:03

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
kup odpowiedni gadget i będzie :)
  • 0

#32 Kleksandra Napisany 12 października 2007 - 22:03

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

kup odpowiedni gadget i będzie

A jak się zwie? :cooo:
  • 0

#33 Aras Napisany 12 października 2007 - 22:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
żeby się rymowało: a ch*j wie XD

nie pamiętam, mi zawsze wpada w lapy, w każdym ratchecie odrazu gdy tylko można, poprostu gram, łażę wszędzie i wkońcu mam (choć jest bardziej pod koniec oczywiście, niż na poczatku)
  • 0

#34 ACZ Napisany 12 października 2007 - 22:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Nie trzeba przechodzić gry dwukrotnie, aby zdobyć ten gadżet. Przeważnie zdobywa się go pod koniec gry. No, ale trzeba się starać wszystkie zadanka wypełniać i gadać ze wszystkimi napotykanymi postaciami.
  • 0

#35 LechuCN Napisany 12 października 2007 - 22:21

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Mam taki przedmiot
Problem w tym, że on zaznacza na mapie ukryte lokacje a nie śrubki. A w nich niekoniecznie są złote śrubki. Jedyny sposób to wleźć w każdy zakamarek. Lokacji...
  • 0

#36 Aras Napisany 12 października 2007 - 22:32

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
nie Lesiu- to Ty jestes slepy i śrub nie widzisz :)
  • 0

#37 Kurzy Napisany 12 października 2007 - 22:46

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
jakby Ci złote śruby zaznaczyli na mapie to by było chyab za prosto nie??;] nei wiem jakie lokacjie, może skill pointy, nei pamiętam:)
  • 0

#38 LechuCN Napisany 12 października 2007 - 22:54

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:

nie Lesiu- to Ty jestes slepy i śrub nie widzisz :)

Fakt, okuary mam ale bez przesady.
I nie lesiuj. Tak do mnie tylko babcia mówi :lama:

A śruby znajdę
  • 0

#39 Scorpio Napisany 13 października 2007 - 09:14

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.gamefaqs....le/561107/20120
Skill points & Gold Bolts


I pozamiatane :P I o ile skill points w tej grze pamiętam jako frustrujące (przynajmniej niektóre), tak Gold Boltsy i latanie za nimi to przyjemność :) A ponieważ nie chciałem się stresować, a tylko czystą "radochę z grania" czerpać, to SP nigdy nie zaliczyłem :P
  • 0

#40 Aras Napisany 13 października 2007 - 09:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
z SP to tylko ten ze sterowaniem rakietą (na 'zatrutej' planecie) mnie jako-tako wpieklił, reszta była fajnie-fajna (czołg w kurczaka, prawie jak auta w roboty). Zwłaszcza masterowanie wyścigów (na rilgar right?) mi się spodobało, i trzaskanie tego uber-trikulca! (po sesjach w ssx mi nie straszne takie tam czelendże :P )
  • 0

#41 ACZ Napisany 13 października 2007 - 10:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Skill poinsty mnie nigdy nie interesowały i nawet nie sprawdzałem ile tego mam zaliczone.
Mi jeszcz została do zaliczenia 3 część i Gladiator.
  • 0

#42 Scorpio Napisany 08 listopada 2007 - 19:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.penny-arc...omic/2007/10/26

Prawda o Ratchetcie. I tak końcowo chodzi o bolts :lukam:
  • 0

#43 Sylvan Wielki Napisany 06 grudnia 2007 - 11:20

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Mi jeszcz została do zaliczenia 3 część i Gladiator.

A to czem prędzej zasówaj do sklepu Czychu .
Wiedz iz 3ka obok wersji na PS3 wydaje się byc najlepszą częscia - 4ka równiez jest fenomenalna i wer na PSPka rownież.

No i to expienie na arena :^^:
  • 0

#44 Kurzy Napisany 16 grudnia 2007 - 20:22

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Odkurzam ratcheta i gram w 1. Ale jak gram teraz dosyć szybko mi idzie, 2h gry i już 7 planeta czy cuś. Zasuwam :ninjadance: ale gra się fenomenalnie. Grafika jednak nei wywołała na mnei takiego wrażenia ale kto by się tym przejmował :D Muszę przejść wszystkie ratchety :ninjadance:
  • 0

#45 Sylvan Wielki Napisany 18 grudnia 2007 - 14:02

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
1ka taka bardzo platformowa, akatuj kurzawka 3 i 4 - :jeee:

Grafika jednak nei wywołała na mnei takiego wrażenia

A tam, nawet dziś wybornie się prezentuje, jakby nie była jedna z najładniejzych gier na PG.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 18 grudnia 2007 - 16:14

Gość__*
  • Goście
Ratchet & Clank <--- fajna i zabawna platwormówka. Brat pożyczył od kolegi to przez 2 tygodnie naprawde dobrze sie bawilem. Szkoda, ze musial oddac :/
  • 0

#47 Bruce Napisany 19 grudnia 2007 - 19:10

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Ja skończyłem część pierwszą i byłem zachwycony. Takiej platformówki mi brakowało, wieczorkiem dla odprężenia można włączyć i się zrelaksować. Sam klimat kosmosu, różnych planet jest nie do przebicia. Planuję kupić kolejne części, ale mam obawy czy rezygnacja z platformówki na rzecz strzelania gdzie popadnie nie rozwali dobrej zabawy z grą. Bo tak naprawdę to 2,3 i 4 są bardziej dla osób szukających odprężenia w rozwalaniu przeciwników z broni, a nie skakania, zwiedzania, zbierania...
  • 0

#48 Kurzy Napisany 19 grudnia 2007 - 19:13

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Mi si.ę i 1 i 3 podoba. 3 jest trudniejsza bo 1 jest za łatwa :P wytłumaczyłem ;p
  • 0

#49 MonsieurWoland Napisany 19 grudnia 2007 - 19:59

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
A co z 2jką? Ona jest najgorsza:P 2 mapy z zbieraniem kryształów są przegięciem. W trójce są jedynie sewer crystals, pozatym są oznaczone na mapie więc nie ma większych problemów z ich odnalezieniem.
  • 0

#50 Kurzy Napisany 20 grudnia 2007 - 20:08

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
No i 'jedyneczka' zaliczona ponownie. Może zabiorę się do robienia skill pointów dzięki gamefaqs. Jutro zaczynam tą część w którą nie grałem czyli Gladiatora. To jest tylko strzelanina?
  • 0

#51 Kurzy Napisany 22 grudnia 2007 - 09:07

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
wczoraj zacząłem R:Gladiator i gra dałą trochę czadu. Fajnie się będzie grało ale trochę za bardzo przybajerzone i na początku nie wiedziałem wogóle o co chodzi jakby :) przetestuję też dzisiaj CO i Multiplayer ze szwagierką i dziewczyną. Oj będzie będzie bo szwagierka ratcheta polubiła - postrzelamy sobie.
  • 0

#52 Sylvan Wielki Napisany 31 grudnia 2007 - 02:28

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

przetestuję też dzisiaj CO i Multiplayer ze szwagierką i dziewczyną. Oj będzie będzie bo szwagierka ratcheta polubiła - postrzelamy sobie.

Testuj koniecznie z kobietami, dość rzec iż moja Przyjaciólka oraz ma ex wprost uwielbiały przygody Raczeta i Klanka . Nie istotne czy dorwały PSPka czy DS2 , nie chciały go z dłoni długo wypuścić. Szczególnie motyw z grindowaniem przypodobał im się , oraz .... animacja zbierania śrubek . :^^:
  • 0

#53 Gość__* Napisany 04 stycznia 2008 - 12:34

Gość__*
  • Goście
gralem tylko w pierwsza czesc z serii, naprawde niezla gra, grafika fajna. fabula tez :P i ogolnie swietny platformer ktora ma duzo miodu :) niestety utknalem przy ostatnim bosie, nie moge go pokonac. splukalem sie juz ze srobek :/
  • 0

#54 MonsieurWoland Napisany 04 stycznia 2008 - 12:43

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

gralem tylko w pierwsza czesc z serii, naprawde niezla gra, grafika fajna. fabula tez :P i ogolnie swietny platformer ktora ma duzo miodu :) niestety utknalem przy ostatnim bosie, nie moge go pokonac. splukalem sie juz ze srobek :/


Zawsze możesz chyba wrócic na poprzednie planety i ponabijać trochę śróbek.
  • 0

#55 Sylvan Wielki Napisany 04 stycznia 2008 - 16:10

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

gralem tylko w pierwsza czesc z serii, naprawde niezla gra, grafika fajna. fabula tez :P i ogolnie swietny platformer ktora ma duzo miodu :) niestety utknalem przy ostatnim bosie, nie moge go pokonac. splukalem sie juz ze srobek :/

Musisz zatem expic dalej. Bossowie w owej serii nie sa specjalnie wymagajacy, choc gra rozpieszcza niskim poziomem trudności a final boss w kazdym Raczecie i Klanku jest najtrudniejszym oponentem w grze więc stąd zapewne jesteś w takiej a nie innej sytuacji.

Polecam osobiście 3 kolejne części na PS2 i w miarę mozliwości wersje na PSPka oraz PS3.
  • 0

#56 MonsieurWoland Napisany 04 lutego 2008 - 11:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Jest jakaś złota reguła na misje punktowe Landstarkera w Ratchet Gladiator? Czy po zestrzeleniu kuli za pomocą mortara dostajemy tyle samo punktów jak za zniszczenie jej za pomocą działka? Już tylko te przeklęte 3 misje landstarkera zostały mi do Ninja Ratchet :cry:
  • 0

#57 Sylvan Wielki Napisany 06 lutego 2008 - 01:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Najlepiej rób to w formie ciągłego combo z różnymi rodzajami obiektów.
Czyli zaznacz kilka , wystrzel wiązki laserów z wyrzutni i już kolejne ostrzeliwuj z działka.

Dopiero w tym stroju komentator może mamrotać run Ratchet, run, heh.
  • 0

#58 Marbel Napisany 12 lutego 2008 - 17:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jest jakiś sposób na bossa ostatniego (jak mniemam) w R&C1? Czy tylko wytrwałość. Kilka razy już miał ok 1/4 energii ale zawsze mnie coś użarło i od początku! Wkurzam się, bo już tylko pragnę przejść tą grę i oddać koledze :) (sorry jeśli pytanie już było).
  • 0

#59 Aras Napisany 12 lutego 2008 - 19:53

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
kup R.Y.N.O :D

cóż, nie ma co się za bardoz rozpisywac nad taktyką, bo tej nie ma- najzwyczajniej Ty nie mozesz dać się trafić, a boss musi obrywać, poćwicz, widocznie Ci manuala trochę brakuje.
  • 0

#60 Marbel Napisany 12 lutego 2008 - 20:51

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

kup R.Y.N.O :D

A co to? W sumie nie mam tylko kupionego Tesla Craw czy coś - 30tys śrubek - nie stać mnie. Moja taktyka na razie wygląda tak:
Z daleka rakiety, z bliska, jak się uda karabinek, a jak boss zmienia styl np na bomby (gdy mam chwilę wytchnienia) to walę chyba z najmocniejszej broni Visibomb (naprowadzanej ręcznie rakiety). Właśnie się męczyłem z nim i mi się konsola wyłączyła. Coś nie styka mi czasem zasilacz przy gnieździe konsoli :(
  • 0