Skocz do zawartości

Zdjęcie

Apex Legends

Respawn EA PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
186 odpowiedzi na ten temat

#181 leon Napisany 21 maj 2019 - 10:43

leon

Master Chief

• Forumowicze
  • 2706 Postów:

• 1

#182 Zois Napisany 01 czerwiec 2019 - 09:16

Zois

Silenzio Prima Della Lotta

• Forumowicze
  • 5729 Postów:
Lubie obejrzeć sobie czasami taki filmik i utwierdzic w tym że jestem chujowy w apex. Ale nie powiem, mimo że gram w to meeeega rzadko to sprawia to jakiś fun, ale pewnie dlatego że gram z kumplem. No i mały sukces, wczoraj pierwszy raz wygraliśmy xD
  • 0

#183 leon Napisany 06 czerwiec 2019 - 01:13

leon

Master Chief

• Forumowicze
  • 2706 Postów:

Na tym nowym evencie to wszyscy są tak posrani żeby być w pierwszej 5 jak by czekało na nich milion $ :lol:

• 0

#184 Zeus-Nelson Napisany 06 czerwiec 2019 - 20:48

Zeus-Nelson

Viking

• Moderatorzy
  • 5569 Postów:

Leon - jaki w sumie ulubiony zestaw giwer masz? Bo po filmikach widzę że z różnymi pukawkami zdarza Ci się latać i dobrze ogarniać ;)

Muszę w końcu Cię dodać do znajomych na PSN żeby razem pograć, mimo że zajawka na Apex mi minęła i wieje nudą pod względem nowości, to czasem lubię sobie rozegrać parę meczyków. 

• 0

#185 leon Napisany 08 czerwiec 2019 - 02:40

leon

Master Chief

• Forumowicze
  • 2706 Postów:

R 301 i Spitfire ale wiadomo, że trzeba znaleźć a nie zawsze się da. Dla beki podnoszę wingmena a jak chcę się pobawić czymś na bliski dystans to biorę R99 bo peacekeeper mnie wkurwia. No i Mastiff jak trafię to zawszę biorę. No i dobry celownik i ulepszenia to musik na każdej broni.

Możemy coś pograć bez spiny może uda się coś wygrać ale będzie ciężko póki jest ten event. No i gram bez mikrofonu bo gadanie w fpsach mnie rozprasza a tu jest system pingów i same postacie gadają tyle, że dostarczają wszystkich informacji jakich potrzebujesz.

• 1

#186 Zois Napisany 09 czerwiec 2019 - 20:33

Zois

Silenzio Prima Della Lotta

• Forumowicze
  • 5729 Postów:
Jest w tym apex jakiś system który Ci mówi że dana broń jest lepssa/gorsza w danej kategorii od tej którą masz teraz? Nie chce mi się siedzieć w trybie szkoleniowym żeby uczyć się na pamięć statow każdej giwery
  • 0

#187 leon Napisany 13 czerwiec 2019 - 23:02

leon

Master Chief

• Forumowicze
  • 2706 Postów:

Jest w tym apex jakiś system który Ci mówi że dana broń jest lepssa/gorsza w danej kategorii od tej którą masz teraz?

Nie ma. Jak się skupisz to i mozambikiem możesz coś zabić.

• 0

Inne z tagami: