Skocz do zawartości

Prince of Persia


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
874 odpowiedzi na ten temat

#31 Sylvan Wielki Napisany 23 października 2007 - 19:37

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Trójka imho to najfajniesza część trylogii, polatałem sobie jak nigdy scenariusz, design (o tak! BABILON!), stealth kille, muzyka, i wspomniane wiksy z 'drógą połówką'. Idealny miks 1 i 2, może i trochę krótki ale bardzo intensywny.


No, w końcu jeden dobrze prawi .

a 4 chcę zupełnie nową, chce chasać po dżunglach Indyjskich

O rzesz.... :ninja:
  • 0

#32 xell Napisany 23 października 2007 - 19:42

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

a 4 chcę zupełnie nową, chce chasać po dżunglach Indyjskich :ninja:

otototo, choć lasy tropikalnejuż się trochę wgrach przejadły, to chciałbym, żeby gra wytyczała trendy tak jak PoP1 (to oryginalne) i Sands of Time.
  • 0

#33 fingus Napisany 23 października 2007 - 20:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Grałem i nagle byłem już pod sam koniec.

Miałem dokładnie tak samo. :-) Jedynka i dwójka były bardziej sycące.

Nie zgodze się jednak z rządzeniem rozmów Księcia z Księciem. Owszem, były całkiem spoko, ale przy rozmyślaniach z jedynki (o Farah podczas pierwszej rozłąki i w bibliotece, turlałem się wtedy ze śmiechu :rotfl: ) i rozmowach z księżniczką w trójce troche wymiękały.

No, z tym rządzeniem - faktycznie dialogi z Farah czy niektóre rozmyślania Księcia z jedynki są niezrównane, ale i "time is precious, time is fleeting, time is something you have too little of" nic nie brakuje. :-) Z dwójki jakichś szczególnie wpadajacych w pamięć kwestii nie pamiętam.

czy ja wiem, design to była pasta :ninja: wygląd księcia, farah czy też przeciwników dla mnie zasysał jak rzadko co. Tak typowych postaci dwano w tak dobrej grze nie widziałem.

Design był dokładnie taki, jaki powinien być, a postaci wyglądały tak, jak powinny wyglądać - nazwij to "typowe", ja się cieszę, że nikt nie miał głupich pomysłów z extreme piercingiem czy tatuażami. Baśń z 1001 nocy ma wyglądać jak basń z 1001 nocy. :ninjadance:

Trójka imho to najfajniesza część trylogii

Tak jak pisałem - dla mnie była najmniej sycąca. Mimo paru nowości, wyglądała bardziej jak zestaw dodatkowych leveli do poskakania, niż pełnoprawna, osobna część. Może trochę przez to, że postać mrocznego Księcia była już wykorzystana w dwójce, a trójka jedynie to rozwinęła.
  • 0

#34 fingus Napisany 23 stycznia 2008 - 21:39

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
It's now official! :skacze:
http://xbox360.ign.c...7/847112p1.html
Jest też już ustalony przedział czasowy (kwiecień 2008 - marzec 2009 :/ ). Innych nowin brak, ale powód do odświeżenia wątku niezły. :klaszcze:
  • 0

#35 kamionek Napisany 23 stycznia 2008 - 22:26

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:

Prince of Persia 4


A to nie jest już siódma część?
  • 0

#36 fingus Napisany 23 stycznia 2008 - 22:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

A to nie jest już siódma część?

A GTA to która jest już część? Do czasu podania oficjalnego tytułu, musi nam wystarczyć ten placeholder. :nie:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 22:38

Gość__*
  • Goście

A to nie jest już siódma część?

W serii na konsole od czasu Sands of Times to bedzie czwarta :)
  • 0

#38 Marbel Napisany 24 stycznia 2008 - 13:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

W serii na konsole od czasu Sands of Times to bedzie czwarta :)

Wg mnie to na konsole Sands of Time było trójką a pozostałe dwie części niejako jej kontynuacją. Część 1 i 2 wyszły już dawno temu w wersji dwuwymiarowej.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 14:44

Gość__*
  • Goście

W serii na konsole od czasu Sands of Times to bedzie czwarta :)

Wg mnie to na konsole Sands of Time było trójką a pozostałe dwie części niejako jej kontynuacją. Część 1 i 2 wyszły już dawno temu w wersji dwuwymiarowej.


tak, tylko Prince of Persia 4 to robocza nazwa Ubisoftu - zauważ, że od tej firmy wypłynęły trzy gry z serii, a ta będzie ich czwartą - i oto w tym wszystkim chodzi
  • 0

#40 Scorpio Napisany 24 stycznia 2008 - 15:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Można to interpetować jako czwartą część nowej serii, zapoczątkowanej poprzez SoT.
Można interpretować jako fakt, że SoT było częścią trzecią, a WW i TTT nie miało nueracji (coś ala GTA III, GTA VC, GTA SA).

Co za różnica :P Ważne, jaka będzie gra!
  • 0

#41 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 15:19

Gość__*
  • Goście
Hmm, jak zauważyłem wcześniej były małe podsumowania wcześniejszych części to ja tak krótko:

1 (SoT). Cud miód i orzeszki
2 (WW). Cud miód i orzeszki w nowym opakowaniu (jak dla mnie ładniejszym :P)
3. (T2T). Same orzeszki - a to za mało...

Ciekaw jestem, co przyniesie 4 :ninjadance:
  • 0

#42 ACZ Napisany 24 stycznia 2008 - 17:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Zapominacie, że po dwuwymiarówkach była jeszcze Prince of Persia 3d.
Dajcie spokój, seria PoPów nowej generacji zaczeła się od Sands of Time i ta część jest okreslana, jako pierwsza.
  • 0

#43 Kyo Napisany 24 stycznia 2008 - 21:49

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

1 (SoT). Cud miód i orzeszki
2 (WW). Cud miód i orzeszki w nowym opakowaniu (jak dla mnie ładniejszym :P)
3. (T2T). Same orzeszki - a to za mało...


Hmm, a u mnie to wygląda tak:

1. Cud miód i orzeszki
2. Mrok, dydki i bugi
3. sam dżem - a to za mało...

Ogółem na dwójkę za nic już nie mogę patrzeć. Nie żebym nie lubił takich full-mrok klimatów, ale bugi, nachalne walanie się cycków i pośladków po ekranie, a także totalnie dupkowata postać Księcia jakoś mnie od tej gry odrzucają :( .

Oby PoP4 było w pełni godne Sands of Time...

Zapominacie, że po dwuwymiarówkach była jeszcze Prince of Persia 3d.


Która wyszła tak słabo, że Mechner jej chyba w końcu nie zalicza do swojej trylogii :P .
  • 0

#44 xell Napisany 24 stycznia 2008 - 21:52

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Hmm, a u mnie to wygląda tak:

1. Cud miód i orzeszki
2. Mrok, dydki i bugi
3. sam dżem - a to za mało...

Ogółem na dwójkę za nic nie mogę patrzeć. Nie żebym nie lubił takich full-mrok klimatów, ale bugi, nachalne walanie się cycków i pośladków po ekranie, a także totalnie dupkowata postać Księcia jakoś mnie od tej gry odrzucają :( .

Oby PoP4 było w pełni godne Sands of Time...

Genialne podsumowanie. :kult:
Wiele razy o tym pisałem, więc nie będę się powtarzać.;)
Co do czwórki, to mam nadzieję, że Ubi porzuci tym razem wątek manipulacji czasem ida jakieś zupełnie nowe, niespotykane patenty. Chciałbym, aby ta gra wstrząsnęła mną tak, jak swego czasu Piaski Czasu. Ale pewnie się przeliczę.
  • 0

#45 fingus Napisany 25 stycznia 2008 - 00:08

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Też liczę, że zostawią tę zabawę czasem i postawią na jakieś nowe pomysły. :^^: Oby tylko nie pamięć genetyczną i synchronizację z animusem. :/
  • 0

#46 Marbel Napisany 25 stycznia 2008 - 14:01

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Dzięki Sands of Time zakupiłem całą trylogię :D Może dzięki PoP4 może przesiądę się na nową generację :P
  • 0

#47 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 14:34

Gość__*
  • Goście
Ja właśnie poluję na SoT na X1, ale nie mogę znaleźć :(
  • 0

#48 BeSOS Napisany 24 kwietnia 2008 - 18:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
http://prince-of-per...bi.com/home.php

Update na stronie, na Ubidays zapewne pokażą...POP na silniku Asasyna :oops:
  • 0

#49 Kurzy Napisany 24 kwietnia 2008 - 19:00

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
LOL- kiedy premiera? Nie wiedziałem że jest zapowiedziana ale to przecudna wiadomość. Uwielbiam POP :oops:
  • 0

#50 BeSOS Napisany 24 kwietnia 2008 - 19:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Uwielbiam POP :oops:


Ja kocham :foch:
  • 0

#51 Shinigami Napisany 24 kwietnia 2008 - 19:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Sweet, nowe info o PoPie będzie :^^:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2008 - 21:00

Gość__*
  • Goście
Żeby tylko nie przesadzili z jakąś historią z kosmosu...
  • 0

#53 Scorpio Napisany 25 kwietnia 2008 - 05:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wiesz, ostatnio uwolnił piaski czasu zmieniając wszystkich w potwory a samemu dostając możliwość zabawy z czasem poprzez sztylet gromadzący owe piaski i panujący nad nimi ... potem wybył na wyspę czasu, gdzie ma trafia ścigany przez Dahakę, istotę poprawiającą linie czasu przez zabijanie odpowiednich osób. Pomaga mu osoba, która okazuje się imperatorową wyspy, a którą zabija tworząc piaski, a następnie cofa się w czasie by temu zapobiec ... na końcu zaś trafia do Babilonu, gdzie piaski czasu i tak zostają wyzwolone, a wezyr zamienia się w latającą super istotę ... ... ... ... czyż owe historie syriuszu i tak nie są kosmiczne? A jednak zostały bardzo ładnie opowiedziane, i tylko ta opowieść niech się liczy. Bo to jak fabuła brzmi na pierwszy rzut ucha, tutaj końcowo wypada zgrabnie i piknie :D
  • 0

#54 xell Napisany 25 kwietnia 2008 - 06:16

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Sands of Time miało fajną i zgrabną historię, pozostałe już są trochę wydumane, więc tym razem też pewnie tak będzie.
  • 0

#55 BeSOS Napisany 25 kwietnia 2008 - 10:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja bym raczej powiedział, że jedynka fabuły praktycznie nie miała...najwięcej było jej imo w dwójce. Choć nie powiem, żeby mi to przeszkadzało, gra przez to była taka lekka i przyjemna....no i kooperacja z Farah w jedynce roxowała, podobnie jak ich dialogi :^^:
  • 0

#56 Shinigami Napisany 25 kwietnia 2008 - 10:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Choć nie powiem, żeby mi to przeszkadzało, gra przez to była taka lekka i przyjemna....no i kooperacja z Farah w jedynce roxowała, podobnie jak ich dialogi :^^:

Masz pan racje :tak: Przez to jedynka jest najfajniejszą z części :^^:
  • 0

#57 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2008 - 14:07

Gość__*
  • Goście
Naah, w trójce bardziej mi się ten motyw podobał :P
  • 0

#58 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2008 - 14:16

Gość__*
  • Goście

Wiesz, ostatnio uwolnił piaski czasu zmieniając wszystkich w potwory a samemu dostając możliwość zabawy z czasem poprzez sztylet gromadzący owe piaski i panujący nad nimi ... potem wybył na wyspę czasu, gdzie ma trafia ścigany przez Dahakę, istotę poprawiającą linie czasu przez zabijanie odpowiednich osób. Pomaga mu osoba, która okazuje się imperatorową wyspy, a którą zabija tworząc piaski, a następnie cofa się w czasie by temu zapobiec ... na końcu zaś trafia do Babilonu, gdzie piaski czasu i tak zostają wyzwolone, a wezyr zamienia się w latającą super istotę ... ... ... ... czyż owe historie syriuszu i tak nie są kosmiczne? A jednak zostały bardzo ładnie opowiedziane, i tylko ta opowieść niech się liczy. Bo to jak fabuła brzmi na pierwszy rzut ucha, tutaj końcowo wypada zgrabnie i piknie :D


no właśnie miałem na myśli coś takiego, żeby wszystko trzymało się w "ramie" poprzednich części tzn. tam było baśniowo, potem mrocznie i po prostu uwielbiałem oglądać kolejne przerywniki - za to uwielbiam tą serię (zresztą moja ulubiona) i miałem na myśli to, żeby Ubi za bardzo nie "przekombinowało" tzn. czasami przy kolejnych częściach takie coś się zdarza i nie chcę tego tu :)
  • 0

#59 leon Napisany 25 kwietnia 2008 - 14:26

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Jestem napalony na nowego Princa (grę a nie faceta :P ) Ciekawe jak daleko posunie się Ubi względem animacji ? w końcu świetna animka to jeden z punktów rozpoznawczych serii.
  • 0

#60 gruby Napisany 25 kwietnia 2008 - 14:34

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jedyn dobrze gada, jedynka roxxowała. W 2 niestety nie grałem, ale 3 już nie miała dla mnie tego ulotnego pierwiastka, który sprawił, że w jedynce nurzałem się po uszy. Zobaczymy co pokaże 4, bo silnik ma mieć zacny, oby tylko nie odziedziczyła po Assassinie nudy i monotonii.
  • 0