Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaki automat wrzuciłeś najwięcej żetonów...???


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
210 odpowiedzi na ten temat

#31 Psycho-Mantis Napisany 31 lipca 2004 - 23:04

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
No oczywiście Time Crisis wymiata :P
  • 0

#32 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2004 - 12:13

Gość__*
  • Goście
Time Crisis 2 - jeden z moich najukochańszych automatów :D
ale najwięcej to chyba do wszelkiej maści automatów tekkenowych :P
  • 0

#33 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2004 - 13:51

Gość__*
  • Goście
Ja tam na automatach mało grałem gdyz za czasów swietnosci tych przybytków miałem w domu konsole.Teraz wstepuje w progi 'salonow gier' tylko w czasie wakacji.Muszę powiedzieć, że Silent Scope [były tez porty trzech czesci na PS2 ] z karabinem nasjperskim w reku naprawde wymiata.No i oczywiscie Time Crisis [chyba od NAMCO prawda :?: Moj ojcicec duzo grał w pierwsza czesc na konsoli jak mielismy pistolet - chyba marki Predator II :lol: ]. Automat TC z 'odskakującym' zamkiem pistoletu rlz :D
  • 0

#34 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2004 - 16:02

Gość__*
  • Goście

Moj ojcicec duzo grał w pierwsza czesc na konsoli jak mielismy pistolet


już ci pisałem, że podziwiam twojego ojca, prawda? więc robię to jeszcze raz - respect dla Ojca Diabła! :twisted: :wink:

taa, automaty z pistoletami rlz, nie ma gadania :wink:
  • 0

#35 Shinigami Napisany 26 sierpnia 2004 - 16:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja bardzo lubiłem grać na automatach. Nie wiem w który wrzuciłem najwięcej kasy. Bardzo dużo grałem w Tekkena 3 zanim miałem konsole, kilka razy w Soul Blade, wiele pieniędzy przetraciłem na SF2, Final Fighta i Metal Sluga 2. Automat dobra rzecz.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2004 - 16:19

Gość__*
  • Goście

już ci pisałem, że podziwiam twojego ojca, prawda? więc robię to jeszcze raz - respect dla Ojca Diabła! :twisted: :wink:


Wielkie dzięki ;) Ojczulek sie rozczuli ( :lol: ) to znaczy ucieszy ;)
  • 0

#37 Gość__* Napisany 08 października 2004 - 20:50

Gość__*
  • Goście
Zdecydowanie najwięcej kasy wrzuciłem w serię Metal Slug. Sporo poszło też w Die Hard Arcade i Time Crisis 2 (dojazd do automatu też się liczy ?? do TC2 miałem 200 kilo ponad i kilka razy gnałem pociągiem parę godzin tam i z powrotem żeby w to pograć :) ) Jeszcze pytanie - bolała was noga od wciskania pedała w TC2 po jakimś czasie ?? Bo mnie zwykle bolała ... lol
  • 0

#38 Gość__* Napisany 10 października 2004 - 09:58

Gość__*
  • Goście
Bylo to już trochę dawno temu, bo na mojej komunii. Całą mase kasy wydałem na automacie Mortal Kombat 2. Musiałem pożyczać kasę od całej rodziny, bo ja oczywiście nie miałem :wink:
  • 0

#39 Uuk Napisany 18 października 2004 - 21:38

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Virtua Striker 2 we Włoszech, lato '98. Prawie całe kieszonkowe poszło!!!
  • 0

#40 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 23:52

Gość__*
  • Goście
Jezeli chodzi o automaty najwiecej kasy wydalem na granie w Mk,Mk2,pamietam premiere dwojki i pamietam ze nie mozna bylo sie w pierwszych kilka dni po premierze dostac do automatu.
Duzo forsy przegralem na wszystkich scrollowanych bijatykach Capcom
Punisher,Captain Commando.Nie moge zapomniec o Pacmanie i Street Fighter2 a takze Primal Rage.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 30 listopada 2004 - 19:59

Gość__*
  • Goście
Najwiecej na chodzone bijatyki:
- Violent Storm
- Punisher
- Dinozaury...
- Final Fight... itp.

Troche kasy wydalem tez na Metal Sluga, Tekkena, Mortala...
  • 0

#42 Gość__* Napisany 30 listopada 2004 - 20:24

Gość__*
  • Goście
Pewnie Punisher albo jakieś inne chodzone mordobicie.

Punisher = najlepsza stara automatówka wszechczasów
  • 0

#43 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 22:09

Gość__*
  • Goście
Ja najwięcej czasu spędziłem na automatach grając w Mortal Kombat Ultimate w Metal Sluga i oczywiście w różne pinbale :lol:
  • 0

#44 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 22:16

Gość__*
  • Goście
..ja nie wrzucałem żetonów...załowalem kasy jak sam skrw :wink: ...wolałem pykac na pegazie w zaciszu domowym :wink:
  • 0

#45 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 22:48

Gość__*
  • Goście
Masz rację Sarka nieraz lepiej było zostać i grać w domciu pamiętam kilka razy oberwałem od tamtejszych "mistrzów"bo nie chciałem dać żetona :lol:
  • 0

#46 Scorpio Napisany 11 grudnia 2004 - 10:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mortal Kombat 3, Tekken 2 -> na koloniach, bo w domu Amisia była. A dla mnie te gry to prawie objawienie było.
Ostatnio House of the Dead. Wrzucam 2 żetony, po jednym gnacie do ręki, na sobie czarny płaszcz i zaczynam. Samopoczucie rośnie o 5000% :D
  • 0

#47 Gość__* Napisany 11 grudnia 2004 - 22:00

Gość__*
  • Goście
Taak Amiga to był świetny sprzęt a najlepsze jest to że nadal istnieje scena Amigowa niedawno miałem okazje zobaczyć świetne dema na ten sprzęt Polecam obczaić stronke http://www.back2roots.org :wink:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 13 grudnia 2004 - 14:33

Gość__*
  • Goście
Street Fighter 2 coś tam, coś tam...
Przez tydzień miałam odciski na palcach
  • 0

#49 Gość__* Napisany 14 grudnia 2004 - 22:15

Gość__*
  • Goście
Pamiętacie jeszcze te automaty gdzie po ok 2 minutach zapalała się czerwona dioda wszystko sie pauzowało i trzeba bylo wrzucić żeton zeby grać dalej :?:
  • 0

#50 simian raticus Napisany 15 grudnia 2004 - 11:25

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Pamitam tez, ze mozna bylo nabi 10 kredytów we wszystkich flipperach i pinbaalach wlaczajac i wylaczajac automat-ale istnialo niebezpieczenstwo spalenia maszyny....goscie takim sposobem spalili z 6 automatow....a nadzor gralni byl slabiutki.... Swoja droga to sporo kasy wwalilem w Magican Lorda....
  • 0

#51 Yoori Napisany 16 grudnia 2004 - 13:24

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ja najwięcej żetonów wrzuciłem w automat z Mortal Kombat 2 i Tekken 3.
Pamiętam też że grałem w taką chodzoną bijatyke gdzie sterowało się rycerzami,w tytule było coś tam o królu Arturze :)
  • 0

#52 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 14:55

Gość__*
  • Goście
Street Fighter
Out Run
Time Crisis
Virtua Striker 2
i jeszcze coś o żołwiach Ninja :P
  • 0

#53 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Sporo kasy wywaliłem też w salonach na kosmiczne szutery rtype i mars matrix rządzą
  • 0

#54 Gość__* Napisany 27 grudnia 2004 - 09:16

Gość__*
  • Goście
najwięcej żetonów wrzuciłem do automatu z Virtua vighterem jedynka :)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 17:05

Gość__*
  • Goście
z pewnościa Metal Slub (wszystkie części) a z pewnością w Mortal Kombat 3- byłem jednym z najlepszych w mieście wymiataczy. Nic się w szkole nie kupowało, do salonu dawało się 2 zeta za wszystko i gratis 5 impuls. To był bajer :D Przynosiło się xserówki gazet z ciosami :) Ech łezka się kręci.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 19:42

Gość__*
  • Goście
Chyba najwiecej kasy pochlonol Metal Slug 1 i 2. Sporo tez kasy poscilem na rewelacyjne Time Crisis 2 w salonie przy molo w Miedzyzdrojach... Bylo tam kiedys sporo dobrych automatow. W 1997 stal tam orginalny Virtua Fighter 3...
  • 0

#57 Sotaku Napisany 21 lutego 2005 - 10:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Była kiedyś piłeczka (nie virtua striker) w którą pogrywałem codziennie i boks z grafiką jak z c-64, gdzie trzeba było walczyć z 10 fighterami o bardzo dużych głowach, nie wiem czy tam wydałem najwięcej kasy, bo jak wrzuciłem jeden żeton to grałem z godzinkę lekko, a tłum ludzi obserwował moje zmagania :lol:
  • 0

#58 Victorino Napisany 21 lutego 2005 - 10:48

Victorino

    Mokujin

  • Narybek
  • 41 Postów:
:arrow: Violent Storm
:arrow: Wariors of Fate
:arrow: Aero Fighters
:arrow: Virtua Fighter 2

W te automaty wrzuciłem najwiecej żetonów. We wszystkie gram do dziś na MAME i na Saturnie.

Se'ya
  • 0

#59 Kafaroos Napisany 21 lutego 2005 - 11:26

Kafaroos

    Blanka

  • Narybek
  • 229 Postów:
:arrow: Double Dragon
:arrow: Mortal Kombat 1
:arrow: Asterix
  • 0

#60 mleko2099 Napisany 21 lutego 2005 - 11:56

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
:arrow: Mortal Combat
:arrow: Patrol moon
:arrow: Pac man
:arrow: Capitan Comando
:arrow: Zombie Revenge
:arrow: THOTD1
:arrow: Street Fighter 3
:arrow: Punisher
:arrow: Spiderman arcade
:arrow: TC2
:arrow: Metal slug 1&2
  • 0