Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call of Duty: Modern Warfare

Infinity Ward Raven Software Activision PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#31 cwany-lis Napisany 25 sierpnia 2019 - 19:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Czuję sytego singla :uff: 


  • 0

#32 ACZ Napisany 26 sierpnia 2019 - 17:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Te kolorowe obrazeczki wyskakujące na dole po zabiciu kogoś są mocno rozpraszające. Ciekawe co za pajace takie coś zatwierdzili.


  • 0

#33 Stan Napisany 26 sierpnia 2019 - 18:24

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

To jest tag gracza i jest to już dość dawno w serii Call of Duty. (chyba od MW2) 


  • 0

#34 cwany-lis Napisany 26 sierpnia 2019 - 21:00

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

można te fekalia wyłączyć 


  • 0

#35 ACZ Napisany 26 sierpnia 2019 - 21:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

 

To jest tag gracza i jest to już dość dawno w serii Call of Duty. (chyba od MW2)

Tylko w serii Modern Warfare, a dokładnie w MW2 i MW2 (ale kolorystycznie stonowane) oraz dorzucili je (już oczojebne) w rimejku MW1.

 

Te nowe oczojebne i rozpraszające uwagę gracza zatwierdzali debile.

 

 

można te fekalia wyłączyć

To spoko.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 26 sierpnia 2019 - 21:17

  • 0

#36 krak2610 Napisany 14 września 2019 - 17:34

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Dzisiaj zaczyna się open beta. Co prawda na pss nadal nie jest dostępne bez preordera, ale można dostać kod tutaj https://profile.call...ions/getPsnCode
  • 0

#37 cwany-lis Napisany 14 września 2019 - 18:00

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

daliby nowy zwiastun singla a nie ciągle multi i multi :olo: 


  • 0

#38 cwany-lis Napisany 25 września 2019 - 11:03

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

ok

 


  • 0

#39 Schrodinger Napisany 25 września 2019 - 11:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

nawet bym zagrał w jakiegoś soczystego singla 4h 


  • 0

#40 Cudak Napisany 26 września 2019 - 10:09

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

niezła burza przez tony mikrotransakcji w grze i roczny exclusive z trybem survival na PS4. na reddicie poruszenie prawie jak przy Battlefroncie 2.


  • 0

#41 krak2610 Napisany 26 września 2019 - 11:21

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

niezła burza przez tony mikrotransakcji w grze i roczny exclusive z trybem survival na PS4. na reddicie poruszenie prawie jak przy Battlefroncie 2.

No jak mają wrzucić op broń do lootboxow to ja raczej podziękuję
  • 0

#42 Stan Napisany 26 września 2019 - 17:08

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

 

 

No proszę, Activision, brawo wy, chciałem kupić, już nie chce. 


  • 0

#43 cwany-lis Napisany 26 września 2019 - 17:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Kupię dla singla jakoś tak w grudniu jak wersje angielskie będą po 100 zł. :olo: oby tylko połączenie z internetem nie było potrzebne do odpalenia samej kampanii jak przy WWII - tam musiałem ściągnąć 30GB aktualizacji do multi by zagrać w singla, szaleństwo.

 

Dużo babeczek w tej kampanii będzie - chyba zgodnie z nowymi trendami - aż mi się przypomniał zeszłoroczny serial Bodyguard, gdzie doszło do kuriozalnych sytuacji, gdzie połowa obsady AT była rodzaju żeńskiego - biedny główny bohater próbował przekonać terrorystkę, przekrzyczeć antyterrorystkę i nakłonić snajperkę, szaleństwo. Ale może tyle babeczek służy w Angli, nie wiem, nie strzelałem się tam z cygańskimi komandosami. 


  • 0

#44 cwany-lis Napisany 26 września 2019 - 19:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Kilka nowych ujęć z kampanii. 

 

 

Zawsze mam ubaw z takich materiałów - wszyscy zachwyceni, podekscytowani, sami fachowcy i znawcy - a potem i tak się kończy na gwieździe śmierci, nanomaszynach i inwazji Rosjan na białych niedźwiedziach :olo: ale wygląda to wszystko ciekawie.


  • 1

#45 xell Napisany 28 września 2019 - 15:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:

https://www.eurogame...t-infinity-ward

 

To się nazywa bezczelność. :fp: Wyciekły plany na temat drakońskich mikrotransakcji, ludzie się oburzyli, a twórcy "nie bądźcie tacy toksyczni, chcemy dla was jak najlepiej :reggie: "


  • 0

#46 Hanz Napisany 28 września 2019 - 16:22

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 096 Postów:
Ciekawe czy wplynie to na sprzedaz CODa.
  • 0

#47 Stan Napisany 28 września 2019 - 16:24

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Niestety pewnie nie, szkoda, bo nic się nie zmieni, ba będzie jeszcze więcej tego gówna. 


  • 1

#48 Stan Napisany 09 października 2019 - 16:40

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Na PC gra będzie wymagać bagatela 175 GB miejsca.   :lol2:


  • 0

#49 Stan Napisany 28 października 2019 - 16:03

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Kłąmio w giereczce, bo US troops zawsze so tymi good gajs :olo:

 


  • 1

#50 cwany-lis Napisany 28 października 2019 - 19:40

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Z tej całej kontrowersji w nowej kampanii wyszło sporo asekuracyjnych momentów tzw. duchochronów np. mamy scenę z torturami a w tle jeden z żołnierzy odmawia uczestniczenia w tym, jego przełożony wyprasza go na zaplecze a nam trzy razy się powtarza sentencje rodem z kina akcji klasy B "to dla dobra większości", "nie mamy wyjścia", "bóg, honor, ojczyzna" :olo: nie mam nic przeciwko, ale bez takiej obrażającej inteligencję poprawnej politycznie prelekcji. 

 

I oczywiście możemy zapomnieć o jakimkolwiek zatarciu kompasu moralnego - TO MY gramy DOBRYMI a ŹLI są ŹLI że CH*J, mamy tu ze dwie sceny na poziomie tej z Jonem Snow z początku Infinity Warfare, który strzela do swojego żołnierza. Za każdym razem, gdy nasi dokonują jakiejś kontrowersyjnej decyzji, jest do uprzedzone wspomnianą praworządną argumentacją. 

 

Co do "Gulf War" - piękne czasy, armia amerykańska używała tam jeszcze gazów bojowych ale szczegóły tych operacji będą odtajnione, gdzieś w 2060 :uff: 


Ten post był edytowany przez cwany-lis dnia: 28 października 2019 - 19:43

  • 0

#51 Zeus-Nelson Napisany 05 listopada 2019 - 19:16

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Wczoraj skończyłem singla i jak dla mnie to faktycznie jedna z najlepszych kampanii od lat. Nie jest jakoś mega angażująca i zaskakująca, ale przynajmniej trzyma poziom i ma parę naprawdę widowiskowych misji (chciałbym więcej taki akcji jak w kamienicy w Londynie). Oprócz tego: 

Spoiler
 

 

Co do multi, to dla mnie jako "dziecka" grania setek godzin online w MW i MW2 to = :banderas:

Klimat, broń, balans rozgrywki, jak ktoś grał w stare MW to będzie czuł się jak ryba w wodzie. Wywalono dużo bzdur takich jak noże z zasięgiem halabardy i inne dziwne perki. Najbardziej przegięte zostały tak naprawdę tylko strzelby które koszą jednym strzałem nawet na średnie dystansy (szczególnie wiatrówki). Każda broń ma milion dodatków i malowań do odblokowania - także jeśli mamy ulubione żelastwo i biegamy głównie z nim to możemy je ostro stuningować i dostosować do różnych rozgrywek (m4 jako snajperka strzelająca seriami? bardzo prosze). Pozostałe rzeczy takie jak umiejętności i broń nabija się tak naprawdę do 55 poziomu (u mnie aktualnie 67 poziom). To co najbardziej wkurza i wymaga poprawy to kiepsko działające respy (czasem respi nas pod lufą wroga) i łatwo zamknąć słabszą drużynę w rogu mapy na respie i urządzić sobie strzelnice (gra potrzebuje dużo czasu żeby w końcu zrespić nas w innym miescu). Oprócz tego śledzenie postępu misji/ wyzwań mocno zassya i albo śle pokazuje progres, albo co mecz resetuje nam misje/wyzwanie którą wybraliśmy i trzeba je co mecz wybierać ponownie. 

 


  • 2

#52 cwany-lis Napisany 27 listopada 2019 - 20:42

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Opowiem wam coś zabawnego - normalnie boki zrywać :uff: 

 

Rok temu, gdy odpaliłem CoD WW2 gra wymusiła na mnie 35gb patcha - BY ZAGRAĆ W SINGLEPLAYER 

 

PÓŁTORA DNIA ŚCIĄGAŁEM - MÓWI SIĘ TRUDNO!

 

Wiedziony doświadczeniem przy zakupie Modern Warfare spodziewałem się 10-30 gb - od premiery gry minął niecały miesiąc, ledwo kila łatek się ukazało etc. Pewnie znowu zapuszczę rano konsolę i na moim t-mobile 120GB pobierze się to do wieczora ....

 

I CO TAM JAK TAM?

 

72GB do pobrania 

 

 

JA PIE*DOLE TO CO JEST NA PŁYCIE? NAGIE ZDJĘCIA CARY? ŻEBY CHOCIAŻ  :olo:

 

Jedyny plus jest taki, że jak za trzy dni odpalę grę i przez następny tydzień się nagram w kampanie, przejdę ją ze trzy razy jak na fana serii przystało to sprzedam fizyczny nośnik za 190-200 zł. i będę stratny może 10-15 pln. 

 

Takie czasy, bez internetu w nowości nie pogram. 


  • 0

#53 Pawlik Napisany 27 listopada 2019 - 23:14

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Półtora dnia? Cwany, Ty dalej na tym modemie 0202122 jedziesz???


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 27 listopada 2019 - 23:15

  • 0

#54 filip Napisany 28 listopada 2019 - 08:43

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:



Takie czasy, bez internetu w nowości nie pogram.


To chyba jeden z mniejszych problemow zwiazanych z brakiem internetu w tych czasach
  • 0

#55 krak2610 Napisany 28 listopada 2019 - 11:09

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Wiesz że nie musisz pobierać aby grać w kampanię?
  • 0

#56 cwany-lis Napisany 28 listopada 2019 - 12:54

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Półtora dnia? Cwany, Ty dalej na tym modemie 0202122 jedziesz???

 

Niestety to jedyna możliwość - kartę sim z mobilnym wkładam do telefonu i robię hotspota :uff: W sumie jak mam ją podpiętą do laptopa do chodzi bardzo dobrze i takie 2-3 gb ściąga mi w kilkanaście minut, poprzez telefon jednakże transfer jest wolniejszy. O stałym łączu mogę zapomnieć - nie ma takiej możliwości i chętnych, konserwator zabytku nie wydał zgody bo to kamienica z 1903 :olo: Zresztą nie potrzebuję tego również dla jednego CoD'a co roku.

 

Wiesz że nie musisz pobierać aby grać w kampanię?

 

Niestety muszę - kampania w menu odblokuje się dopiero po ściągnięciu aktualizacji - a tej nie można sobie wybrać :olo: Identycznie było w przypadku WWII i zastanawiałem się co z tymi 10% posiadaczy konsoli co nie podpięli jej nigdy do neta a kupili grę, która go obligatoryjnie wymaga.


  • 0

#57 burnstein Napisany 28 listopada 2019 - 15:26

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

(...) O stałym łączu mogę zapomnieć - nie ma takiej możliwości i chętnych, konserwator zabytku nie wydał zgody bo to kamienica z 1903 :olo: (...)


A na kible wyraził zgodę, czy macie toi-toia na podwórku?
  • 0

#58 Pawlik Napisany 28 listopada 2019 - 15:35

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

czasem mam wrażenie, że cwany wcale nie troluje nas, że jest cyganem i ma tabor, bo te historię z netem to od 15 lat się ciągną, to aż nie do uwierzenia. Nawet ja mam już światłowód, a przez dwa lata miałem lte i też było ok. 


  • 0

#59 krak2610 Napisany 28 listopada 2019 - 15:47

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
A w sumie zwracam honor bo nawet na okładce jest informacja, że do gry potrzebne jest połączenie z internetem. Inna sprawa że pewnie nie musisz wszystkich latek pobierać więc monitoruj sytuację.

A gra ma soczysta kampanie jakby ktoś pytał
  • 0

#60 cwany-lis Napisany 28 listopada 2019 - 19:02

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

 

(...) O stałym łączu mogę zapomnieć - nie ma takiej możliwości i chętnych, konserwator zabytku nie wydał zgody bo to kamienica z 1903 :olo: (...)


A na kible wyraził zgodę, czy macie toi-toia na podwórku?

 

 

Danzig jest wolny od takiej nowoczesnej ekstrawagancji, w każdym domu jest za to portret Kajzera  :sir:

400px-Kohner_-_Kaiser_Wilhelm_II.jpg

 

ps. jeszcze tylko 19gb  :pf:


  • 1



Inne z tagami: