Skocz do zawartości

Zdjęcie

Patapon


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
129 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 16 lipca 2007 - 12:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Patapon, to druga po Echochrome, nieznana dotąd gra na PSP, która wzbudziła powszechne zainteresowanie na E3.
Jest to sweg orodzaju połączenie gry platformowej z grą muzyczną. Oryignalny design.
PSP wyrasta powoli na potęgę innowacyjnych gier.
Więcej info i premiery filmik dostępny tutaj:
http://www.skizo.org...ntra LocoRoco?!
Co o tej grze myślicie?
  • 0

#2 Texz Napisany 16 lipca 2007 - 13:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

PSP wyrasta powoli na potęgę innowacyjnych gier.

Bullshit (2 gra i już potęga?). I popraw link, bo źle go wkleiłeś.

edit: Dodany obrazek
O co w tym biega?

edit2: Pomyliłeś nazwę gry. Nazywa się PataPon, nie PataGon. Różnica jest:
gameplay - http://pl.youtube.co...h?v=tp74M7JpENE
  • 0

#3 Gość__* Napisany 16 lipca 2007 - 14:34

Gość__*
  • Goście
Wygląda jak czarno-białe LocoRoco xD
  • 0

#4 Ayu.rin Napisany 17 lipca 2007 - 14:09

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
Takie czarno-białe gry jakoś mnie odpychają Oo"
Ale pewnie zagram
  • 0

#5 ACZ Napisany 17 lipca 2007 - 14:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
To nie jest czarno biała gra.
Podaję linka do filmiku:


Bullshit (2 gra i już potęga?).

Jakie 2?
Loco Roco, Crush, Exit 1 i 2, Mercury Meldtown 1 i 2, PQ: Practical Intelligence Quotient 2, Echochrome, Every Extend Extra, Lumines 1 i 2, Patapon to tylko pierwsze z brzegu wymienione pozycje o oryginalnym gameplayu.
  • 0

#6 Grz3chu Napisany 19 lipca 2007 - 14:03

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Trzeba w odpowiednim momencie atakować :| ? Nie wiem o co chodzi, ale gra wygląda sympatycznie i słodko jak Loco Roco. Nic więcej o niej nie było mowy na E3 ?

http://www.gametrail... ... 83249.html - filmik chyba w lepszej jakości niż na youtubie ;)
  • 0

#7 Gość__* Napisany 26 września 2007 - 15:56

Gość__*
  • Goście
I w ten o to sprytny sposób PSP stało się godnym konkurentem i pod tym względem dla konsolki ninntendo. (No i do tego wyświetla jeszcze ładną trójwymiarową grafikę i ma panoramiczny ekran ( i jeszcze pare rzeczy, hehe). Ja się tym jeszcze ekscytuję bo konsolkę posiadam dopiero dwa tygodnie, i musiałem gdzieś to przelać...)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 26 września 2007 - 16:49

Gość__*
  • Goście

PSP wyrasta powoli na potęgę innowacyjnych gier.

Na DS jest ich kilka razy wiecej, wiec DS musi byc mega-hiper-giga-masakratorem skoro PSP jest potega :zomg:

Oryignalny design.

Loco Roco w bieli i czerni jest orginalne? :cojest:

Co o tej grze myślicie?

Wyglada fajnie i moze sie skusze, ale jak ma to byc cos jak Loco Roco to dziekuje, postoje (LR jest fajne przez pierwsza godzine grania).
  • 0

#9 ACZ Napisany 11 grudnia 2007 - 23:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Trailer z gameplayem, jest też ciut wyjaśnione o co biega i do czego przyporządkowane są przyciski geometryczne.
Jak dla mnie to szykuje się zjawiskowy hit, jak to się słodko rusza. Premiera w Japonii już 20 grudnia.
http://www.gametrail...ayer/28646.html
  • 0

#10 Kradz!ej Napisany 12 grudnia 2007 - 21:24

Kradz!ej

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
ja tam jestem na to bardziej napalony niz kiedys byłem na Locoroco - kiedy tylko będzie premiera to ja wcielę się w wodza plemienia ocznych ludków i zacznę im wydawać rozkazy (dla tych, co jeszcze nie wiedzą - biegamy jako taki właśnie wódz i wydajemy okrzyki bojowe, np. "Pata - pata - pon!" to atak, a każda... część składniowa znajduje sie pod innym z czterech przycisków geometrycznych) :)
Pata Pata Pon! ;)
  • 0

#11 ACZ Napisany 12 grudnia 2007 - 21:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Świetny, japoński spot reklamowy z fajnymi dziewczynami:
http://www.gametrail...ayer/28830.html

A tu fragment z gry, omg, gra jest wyczesana w kosmos:
http://www.gametrail...ayer/28823.html
  • 0

#12 Uuk Napisany 13 grudnia 2007 - 10:04

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Łooo, dopiero teraz zauważyłem! Idea wygląda całkiem zacnie, jeżeli tylko nie braknie pomysłów na kolejne zadania i nie wkradnie się monotonia, może być fachowo! No i pierwszy RTS z prawdziwego zdarzenia ;)
  • 0

#13 Kradz!ej Napisany 13 grudnia 2007 - 16:12

Kradz!ej

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Mam tylko nadzieję, ze gra będzie dosc długa, z możliwoscia rozegrania skirmisha z kompem i dużą ilością secretsów, bo to taka platformówka-RTS jest w zasadzie :)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 13:18

Gość__*
  • Goście
Tu mozecie przeczytac moja wypowiedz :)
Po Tym ja zagralem w gre :
http://psp-team.pl/f... ... t&p=107675
  • 0

#15 Ayu.rin Napisany 20 grudnia 2007 - 14:08

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
Gra jest po japońsku, nie przeszkadza to jakoś bardzo? Bo może lepiej poczekać...
  • 0

#16 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 16:45

Gość__*
  • Goście
gra jest ANG-JAP :) ludziki tylko maja texty jap.. ale sa chyba one zbedne bo cala gre rozumiem i w ogole juz daleko doszedlem :P jest naprawde dobra..
problem mi sie zaczal na melodii X-XX-XX ..nie wiem jak to wstukac :D

Gralem w ta gre od 10 do 16:40 :D wiec pomysl..
dawno tak wciagajacej gry na psp nie bylo :)
  • 0

#17 Michalson Napisany 20 grudnia 2007 - 22:12

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
Ja piernicze, toż to esencja handheldowości ( słowotwórstwo rlz ), takich właśnie gier oczekuję na psp :) Szczerze powiedziawszy, podoba mi się to nawet bardziej niż LocoRoco. Czekam na premierę europejską / usa, będzie to mój absolutny must have :-)
  • 0

#18 Gość__* Napisany 21 grudnia 2007 - 09:26

Gość__*
  • Goście
gralem dalej w nocy..bo w ogole jak sie ją odpali to nie mozna odlozyc xD
no i przeszedlem wreszcie to czego nie moglem zaliczyc
teraz problem sie zaczal z robalowym bosem w żarowym etapie..ale pewnie i tak przejde dalej :)
  • 0

#19 Kradz!ej Napisany 21 grudnia 2007 - 16:15

Kradz!ej

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Ja mam pytanie - czy walka sprowadza sie tylko do wydania komendy "Huzia na Józia!" i oglądaniu, jak nasi kamraci rozprawiają się z wrogiem? o.O
  • 0

#20 Ayu.rin Napisany 22 grudnia 2007 - 13:26

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:

Szczerze powiedziawszy, podoba mi się to nawet bardziej niż LocoRoco.

A ja tego nie mogę stwierdzić, bo nic nie rozumiem! Polecenia w krzaczkach to poważny problem dla mnie, co rusz zapominam gdzie co jest i wychodzę z gry, nie zapisawszy wcześniej postępów... Nie wiem w jaką wersję Wy gracie, ale moja jest zupełnie po japońsku, prócz kilku słowek(pata pon, na przykład XD).
  • 0

#21 Michalson Napisany 22 grudnia 2007 - 15:00

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
i dlatego własnie wolę poczekać na euro / usa i w pełni cieszyć się grą :) mam tylko nadzieję że nie będzie kosztowała dwóch paczek na początku :/
  • 0

#22 Gość__* Napisany 22 grudnia 2007 - 15:48

Gość__*
  • Goście

Szczerze powiedziawszy, podoba mi się to nawet bardziej niż LocoRoco.

A ja tego nie mogę stwierdzić, bo nic nie rozumiem! Polecenia w krzaczkach to poważny problem dla mnie, co rusz zapominam gdzie co jest i wychodzę z gry, nie zapisawszy wcześniej postępów... Nie wiem w jaką wersję Wy gracie, ale moja jest zupełnie po japońsku, prócz kilku słowek(pata pon, na przykład XD).


czytaj moj temat na stronce ktora podalem..porednik duzo pomaga a gra jest latwa w odbiorze i nie przeszkadza to ze ktos cos mowi po jap..bo to sa zbedne texty :P
  • 0

#23 keogh Napisany 22 grudnia 2007 - 15:52

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
No zapowiada się to fajnie, taka kolejna rozbudowana flashowa gierka na psp :] a takie lubie :P
  • 0

#24 Ayu.rin Napisany 22 grudnia 2007 - 23:45

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:

zytaj moj temat na stronce ktora podalem..porednik duzo pomaga a gra jest latwa w odbiorze i nie przeszkadza to ze ktos cos mowi po jap..bo to sa zbedne texty

Chyba jednak poczekam do premiery w zrozumiałym języku, i jak gra będzie dostępna w EU to ją KUPIĘ(z pozdrowieniami dla tych co mi warna chcieli dać XD).
Gra się fajnie, ale wolę wiedzieć o czym do mnie gadają.
  • 0

#25 Hose Napisany 26 grudnia 2007 - 19:03

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
Czy już coś wiadomo o terminie premiery w Europie?
Po trailerach się tą grą maksymalnie jaram :ninjadance:
  • 0

#26 Balth Napisany 26 grudnia 2007 - 20:36

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Po angielsku ma wyjść w okolicach lutego, nie wiem czy to data tylko na juesej czy na Europe również, ale cóż to za różnica.
Grę sprawdziłem i kompletnie jej nie czuje. Doceniam pomysłowość i klimat ale mimo wszystko nie czuje tej pozycji.
  • 0

#27 MonsieurWoland Napisany 04 stycznia 2008 - 14:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
W najnowszym On The Spot na gamespot grali w Patapona. Gra wygląda na wykręconą w kosmos. Martwi mnie jedynie sterowanie, footage wyglądał tak jakby do sterowania były potrzebne tylko 4 klawisze odpowiedzialne za uderzanie w bębny. Albo wszystkie zagrania są z góry skryptowane albo ja kompletnie nie rozumiem mechaniki tej gry.
  • 0

#28 Kradz!ej Napisany 04 stycznia 2008 - 15:34

Kradz!ej

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:

W najnowszym On The Spot na gamespot grali w Patapona. Gra wygląda na wykręconą w kosmos. Martwi mnie jedynie sterowanie, footage wyglądał tak jakby do sterowania były potrzebne tylko 4 klawisze odpowiedzialne za uderzanie w bębny. Albo wszystkie zagrania są z góry skryptowane albo ja kompletnie nie rozumiem mechaniki tej gry.

Wiesz, LocoRoco wymagało tylko 4 przycisków, z czego jeden tylko w menusach :)
Ja się dalej zastanawiam, czy walki sprowadzaja się tylko do wydania komendy ataku? Bo zżera mnie ciekawosć :/
  • 0

#29 MonsieurWoland Napisany 04 stycznia 2008 - 16:14

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

W najnowszym On The Spot na gamespot grali w Patapona. Gra wygląda na wykręconą w kosmos. Martwi mnie jedynie sterowanie, footage wyglądał tak jakby do sterowania były potrzebne tylko 4 klawisze odpowiedzialne za uderzanie w bębny. Albo wszystkie zagrania są z góry skryptowane albo ja kompletnie nie rozumiem mechaniki tej gry.

Wiesz, LocoRoco wymagało tylko 4 przycisków, z czego jeden tylko w menusach :)
Ja się dalej zastanawiam, czy walki sprowadzaja się tylko do wydania komendy ataku? Bo zżera mnie ciekawosć :/


Obejrzyj on the spot. Oprócz samych walk, masz jeszcze miasto gdzie tworzysz jednostki, zdobywasz surowce itd.
  • 0

#30 MonsieurWoland Napisany 23 stycznia 2008 - 19:07

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
W stanach Patapon będzie sprzedawany na UMD za 19.99$, premiera w USA 26 lutego click
  • 0